Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

simib
15. okt 2009

Dík Black.No aj ja dúfam.A dnes sa mojej sesternici narodí malý Samko,tak sa tešíme,nech to už je každú chvílu. 🙂

blackrose
15. okt 2009

🙂 to je skvele... kamoska uz mala pred tyznom termin, tak tiez cakame kedy "to" pride na svet... nevie pohlavie 🙂

nina88
15. okt 2009

Jeej, to ešte v dnešnej dobe existuje, nevedieť pohlavie? Predpokladám, že nechceli vedieť, teda ja by som to nevydržala...

aduliak
15. okt 2009

ja som tu...aj sa vas snazim citat.... 😀 len sef odo mna furt cosi chce 😀
ja som bez zmeny.....ale je pravda, ze som uz 3 hodiny nebola na vecku 😀

katka.he
15. okt 2009

ahoj adi... pytala som sa na teba... som bola zvedava ze co a ako.... neskusis testovat?

aduliak
15. okt 2009

Kati...si zlata,ze si sa na mna pytala 😀 testovat budem v nedelu, ak nedorazi mrcha, ale ja viem, ze dorazi, teplota klesla, spinenie, brucho boli..... nemam ani najmensiu nadej.... 😒

katka.he
15. okt 2009

adi, keby nie tej teploty, tak by som si myslela ze to mas uplne iste...len ta teplota do toho pobabrala... ja som sa prave dozvedela ze manzelovmu kamosovi sa narodil krasny chlapcek...videla som aj fotecku...je prekrasny... 😅

nina88
15. okt 2009

adi a kedy si merala??Krčok máš kde??

aduliak
15. okt 2009

merala som naposledy utorok rano, co mam aj v grafe.....
krcok som kontrolovala vcera vecer a skoro trcal von 😀
baby....ale ja viem, dostanem...citim to......

aduliak
15. okt 2009

najneskor zajtra je to tu....a ked nie, v nedelu testnem (ale tomu davam tak 0,1% sancu 😀 )

pimma
15. okt 2009

adi .. je bol krcek von, tak potom je tam nadej 🙂 ako som pocula. inak ja sa v tom krcku nevyznam vobec, mne sa zda vzdy rovnaky. a este nikdy som nenasla tu dierku na nom, neviem ani kde ma byt 😀
ale je dobre ze si pripravena aj na mrchu, aspon nebude az take velke sklamanie ako moje minuly mesiac 😔

pimma
15. okt 2009

sakra, chcela som napisat "KED BOL" 😀 😀 😀

aduliak
15. okt 2009

pimma...ja som pripravena len na mrchu 😀 v krcku sa ani ja nevyznam, ale pocula som,ze sa v priebehu dna moze menit, takze aj tak neviem, ci som ho kontrolovala v "spravnu" dobu 😀

pimma
15. okt 2009

tak tak, ja som si ho kontrolovala este len par krat a tiez sa mi zda, ze raz bol hore, raz dole.ale ta dierka v nom ma zaujima, ze kde je. lebo som skusala prstikovu metodu (uz sa tu o nej pisalo) a nevedela som,ze kde sa mam prstom pohybovat, na ktorej strane 😀 inak sa mi zdalo, ze mi aj vela potapacov ostalo na prste 😀 takze neviem,ci je to tak dobra metoda, kedze si ich vlastne zbytocne vyberiem von.

aduliak
15. okt 2009

aj ja som to raz skusala a cela ruka mi ostala od potapacov 🙂

aduliak
15. okt 2009

baby....ja uz utekam domov....zajtra dam vediet, ci to uz dorazilo 🙂 ahojte....

blackrose
15. okt 2009

nina, ona najprv nechcela vediet pohlavie, potom jej to stale nevedeli zistit... stale jej vraveli ze 50% chlapec 50% dievca, to vedela aj bez nich 😀 😀 a asi mesiac pred terminom ze konecne vidia co to je a ona na to povedala, ze ked ju male natahovalo do teraz (ked uz ma nakupene vsetko v neutralnych farbach) ze sa uz necha prekvapit. Vie to len jej svokra, ktora pracuje na porodnici a bola pri tom 🙂

adi, ak mas krcok dolu, tak to naozaj vyzera na tehu. A brusko boli aj v tehotenstve a taktiez je obvykle spinenie. A nejde o to v ktoru hodinu si krcok kontrolujes, len ide o to, ze napr. pred ovu sa ti moze rychlo otvorit, zmaknut a pod. Taktiez pred mrchou sa ti postupne zdviha do vnutra a troska sa otvori. Ja tak mat tvoje nervy 😀 A teplotka ti klesla v utorok, od vtedy ti mohla zase vystupit. Aj kvetke klesla a na druhy den stupla. Zajtra rano si odmeraj teplotku a uvidis. Ak bude hore, tak by som si na tvojom mieste urobila hned rano testik 😉

blackrose
15. okt 2009

ja uz tiez idem, majte sa krasne 🙂

kv3tka
16. okt 2009

ahojte,tak konecne pokles 😉 : http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
po vcerajsom negativnom teste si zelam,aby tu uz bola mrcha,bo uz mi kocky pisali,ze i cysta zvysuje BT 😕 ....tak sa na nu normalne tesim....ale potvora dava si nacas 😀

vcera som sa tu ani nedostala....ale dnes sa polepsim,slubujem 😉 ....nech Vam to v praci rychlo zbehne 😉 a potom uz krasny,studeny a mozno i zasnezeny weekendik 😉 pa

dzou
16. okt 2009

ahojky tak aj ja sa hlasim konecne s ovu http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale i tak si myslim ze ovu bola na 1dc nie 15dc ale to je jedno dnes tu asi uz nebudem idem vec vecer na svadbu 😉 tak prajem pekny piatoook 😉

katka.he
16. okt 2009

dobre ranko vsetkym.... 🙂

aduliak
16. okt 2009

Dobre ranko....taj ja hlasim mrchu jednu hnusnu 🙂 ale teraz neviem, ked sa ohlasila vecer o 8, ci je vcera 1.DC alebo az dnes.... 🙂 a v noci o 3 ma zobudilo,ze ma strasne boli brucho .... az som si musela ist dat tabletku ☹
dzou...gratulujem k ovulke!
Kv3ti....takze budeme mat rovnaky cyklus 🙂

katka.he
16. okt 2009

adi ja by som pocitala od vcera ked dorazila vcera... 😉

katka.he
16. okt 2009

halooo...diecence..pracujete?

willi
16. okt 2009

...ahojte 🙂 , tak vcera som sa sem uz nedostala 😒 ...

...takze kv3ti uz ocakavas mrchu 😠 , skoda, vyzeralo to tak fajn

...adu, takze aspon dorazila, ze? Ako dlho si spinila?

...u mna zatial ziadna mrcha, vcera a predvcerom spinenie, dnes zatial nic 😠 , tak uvidime do zajtra...uz by sa to mohlo spustit

willi
16. okt 2009

...idem ja pracovat, takze pekny piatocek a este krajsi vikendik Vam zelam...uvidime sa v pondelok 😉

aduliak
16. okt 2009

no...prvykrat som spinila utorok rano, potom stredu nic moc a stvrtok rano....

bibi24
autor
16. okt 2009

Ahojte babulky, tak vas po dlhsom case zdravim...ako sa tu mavate? Ak dobre citam, tak este stale ziadna tehulka?? Co je tato tema zakliata alebo co? 😕 A pritom niekolko grafov vzdy vyzera tak nadejne a nic 😖

Adu, ja by som ako 1dc dala dnes, niekde som citala, ze ked pride ms vecer, alebo v noci, tak sa ako prvy den cyklu rata az ten dalsi, rovnako ako pri spineni (co sa tiez nepovazuje za dni ms).

Inak ja uz po ovule, som cca 6 dpo. Ovula bola, ked som bola prave na sluzobke 😀 tak som nemerala, ale podla vsetkych ostatnych priznakov a podla naslednej zvysenej teploty bola asi na 22dc, cize troska neskor. Zrejme ovuloval moj spomaleny pravy vajecnik 🙂 Ak chcete, pridavam moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2740a2

aduliak
16. okt 2009

Ahoj Bibi....ani my nemame to stastie,ze by sme boli s mm spolu pocas ovulky 🙂
a ja si tiez myslim,ze az dnes si budem ratat ako 1.DC....

kika333
16. okt 2009

ahojte
vcera mi bol pichnuty agolutin, lebo posledna mrcha bola 9 septembra ale podla teploty bola ovulka 6 oktobra a vcera po injekcii ma bolelo v podbrusku aj krize, neviete co to mohlo byt? dnes uz nic, a vcera to bola taka pichava bolest....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre