Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

brisilda
27. aug 2009

dzou tak teda chytaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT rano skus zmerat teplotu ak bude okolo 37 tak testuj ak bude nizsia ako 36,5 tak cakaj niektore zeny su tehu aj ked teplota je nizsia no vzhladom na to ze si si nemerala BT od zaciatku tak tazko povedat no 37 to isti na 100%

brisilda
27. aug 2009

inak mne to meranie pomohla ved vdaka nemu by som teraz nevedela o // lebo by som sa isto etestla 😀 a to si meram teplotu estelen 5 den 😎

dzou
27. aug 2009

jaj?tak priznam sa ze rano som merala len tak prezujimavost a bola 36.8 tak neviem... ale chytam vyrusky diki 😀

dzou
27. aug 2009

a inuly tyzden v piatok bola 36.7 ale medzi tym seom nemerala 😒 to bolo len tak... ale tento cyklus chcm zacat poriadne

brisilda
27. aug 2009

dzou tu si o BT mozes vela prestudovat http://merenibt.xf.cz/index2.html su tam aj grafi kociek ktore nepriek nizkej teplote boli tehu 😀 drzim velmi palce az ti to vyjde cim skor a BT uz nebudes potrebovat

katherine27
27. aug 2009

Ahojte dievčence..všetkým držím palce a moja skúsenosť, ktorá priniesla šťastie:

Jemný popis, dúfam že nikoho neurazím a, že ma admin nevyrazí

...partner leží na boku, vy ležíte na chrbátiku kolmo na neho a zadočkom k nemu, spolu tvoríte písmeno T..nožičky hore, na partnera alebo čo najväčšie V...

Neviem, či som sa vyjadrila jasne...

Nenašla som k tejto polohe žiadne pomenovanie..

Akosi prirodzene sme sa k tejto polohe dostali a mňa neskutočne bavila, celý mesiac nič iné nebolo ...
možno prinesie šťastie aj Vám..vyskúšajte...

brisilda
27. aug 2009

katherine vyjadrila si sa dost jasne ked som to aj ja pochopila 😀 😀 😀 cize gratulujem

dzou
27. aug 2009

tak ak pride mrcha cely buduci mesiac inak nesexujeme 😀 mmbude len kukat kde som na to prisla 😉
tak ja vas al na cas opustam idem kuknut kamosku ktora na deti este vobec nemysli, tak sa odreagujem 🙂

katherine27
27. aug 2009

Držím palce..a robte pekné T...človek nikdy nevie... 😉

brisilda
27. aug 2009

😀 drzou ale nezabudni vyskusat aj moj navod 😎 ako otehotniet 😀 ved ak sa skusa vsetko tak to musi vyjst a basta!

pimma
27. aug 2009

ahojte 😵 😵 blackorose a willi , dakujem za prijatie 🙂 bris.. gratulujem a tesim sa s tebou. aj ked je to zatial len maly tienik, znamena velke vitazstvo. bris, mam otazku na tu tvoju metodu. tiez som to par dni po sebe skusala, ostala som lezat az do rana a vsetko ostalo dnu. ide o to, ze ma potom zacala boliet a stipat posva a nasledne potom aj svrbiet dole, chapes. moze to byt nejaka reakcia na spermijky, alebo mam nejaky zapal, mykozu? co si o tom baby myslite. teraz to uz preslo, ale asi 4dni a noci som sa tam dole skrabala ☹ ☹ inak to neslo.

brisilda
27. aug 2009

fiiiiha pimma tak to nevizera ruzovo ☹ moze byt ze je to reakcia na spermosky 😒 na tvojom mieste by som cim skor navstivila lekara 😉 drzim palce

brisilda
27. aug 2009

ja som take problemi nemala ☹ ani vytok nic proste som ani nevedela kedy mam ovu 😠

brisilda
27. aug 2009

PS: pre vsetke snazilky
pretoze mi moj najdeny 4 listok priniesol velikanske stastie a radost rada sa on s vami podelim berte to ako moj velky virusik ktory vam na 100% prinesie aspon tolko stastia ako mne Verim ze vas potesi a preto som sa rozhodla jeho silu darovat aj vam

venyska
27. aug 2009

Ahoj děvčata.tak mrcha dnes dorazila 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

brisilda
27. aug 2009

venyska je mi to strasne luto ☹ no musis verit ze na bud. mesiac sa to uz podari 😉 Depka coskoro prejde a ty budes zase ponorena do snazilkovania 😉 Velmi drzim palce aby si uz bud. mesiac mrchu nedostala a posielam ti virusik TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pimma
27. aug 2009

bris, uz som ok, ale budem to tak skusat aj nadalej a dufam, ze sa to nezopakuje. sak spermijky tam neboli prvy krat 😉 😉 venyska, nevadi,hlavu hore a ideme do dalsieho snazilkovania 🙂 brisilda nam poslala virusiky a my sa rady nakazime 😉 😉 😉

venyska
27. aug 2009

Manžel mi odjede služebně 20.září na 3 týdny 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Už to vzdávám!!!

diamond_doll
27. aug 2009

baby prepacte zas vas pootravujem..chcem sa len spytat sex na zaciatku tehotenstva je bezpecny ?ja sa nejako bojim 😕

venyska
27. aug 2009

Takže pokud ovulka nedorazí do 20.9.jsem v čudu!nehledě na to,že celé září bude hektické,bude skoro pořád v práci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

venyska
27. aug 2009

diamond-doll:já sexovala pořád,nevadí.Akorát pokud možno,ne moc nadoraz.

karolina23
27. aug 2009

brisik aj mas nejake priznaky? 😀

brisilda
27. aug 2009

karolinka nemam ziadne priznaky aj prsia ma prestavaju bolit ☹ teraz mam normalne strach ze dopadnem ako jedna kocka na konikovi ☹ ☹ ☹ stavaju sa kadejake veci cize vylucit sa to neda 😔

karolina23
27. aug 2009

hej ved sa neboj pockaj par dni a sprav si dalsi testik ja mam zväcsene asi o cislo a naplnene jak mechy aj take ruzove zilky mam viditelne kt.som este nemala a mam dakedy to pride cez den bolesti jak pri ms a to sa mi styri dni do ms nestava vzdy jak mam dostat tak mam bolesti je to cudne ale uvidim necham tomu cas 😀

brisilda
27. aug 2009

karolonka chytaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
az ti prinesu na testiku //

karolina23
27. aug 2009

jeeeeej dakujem a chytam drzkam ti palce nech si tehu aby si nas nakazila este velmi vela krat T ckami inak barchee je kde uz tu dlho nebola barchee hallo opust orbitrek a pridaj sa k nam 😀

barchee
27. aug 2009

tu som šak 😉 heheeeeeeeee...dnes mám také čudné pocity...pobolieva ma maternica, aj krčok cítim taký iný...prsia ma bolia na umretie...ani som sa nevyspala kvôli nim...hocjak ležím, furt neni dobre 😖 ešte aj podprda ma bolí...ee..takto ma už dávno neboleli...ale neprikladám tomu nejaký extra význam, nakoľko je to skôr PMS v tomto čase 🙂 dnes som 20 DC a 7 DPO 😉 jak som neska šlapala na tom orbitreku, tak som začala mať taký tlak v maternici, že som aj hneď prestala...také čudné pocity tam mám celý deň..neviem čo sa deje... 😅

brisilda
27. aug 2009

barche cize coskoro 🤐 nechcem zarieknut no budes vediet na com si vyzera to slubne no svoje telo poznas najlepsie 🙂 riad sa nim ja som mala v cera v bruchu bublinkovanie krcok som sledovala je tvrdy zda sa mi otvoreny co neni dobre ☹ ale zda sa mi ze je tam malo miesta akosi tesno na tej strane kde je maternica sa mi vydula velka gula ( ako opuch 😖 hadam to je dobre znamenie

karolina23
27. aug 2009

pocuj a nebudes ty ozaj tehu?aj sa ti zväcsili prsia?Bo mne hej bolia ma len dolu a po bokoch jak keby som dostala riadnu bitku po nich tak cudne ale stale dufam ze to neni PMS bo ma potom porazi.ja som 12 dpo a hadam ms nedorazi 😀

brisilda
27. aug 2009

karolinka mna prsia obcas az palili ale len chvilku a zad sa mi ze len jedno 😀 inak aku mas teplotu????12 DPO je slubny to uz aj testovat mozes

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre