Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

reivka
12. aug 2009

a ešte k tomu predtým - najhoršie je že okolo mna otehotnievajú všetci čo to nechcú len my čo chceme s mm tak nič

kv3tka
12. aug 2009

riadim....riadim.... 😉

karolina23
12. aug 2009

aj ja to je najspolahlivejsie ako kalendar ale pozerat si to môzme a nemusime sa tym riadit 😵

kv3tka
12. aug 2009

reivka....mozno mrcha mrchava uz ani nedoraziiii.... 😉

a mna tiez vytaca,ked citam,alebo pocujem,ze ta a ta caka dieta a ani nevie ako sa to stalo,dokonca ani kto je otec...donosia to a potom sa nestaraju,alebo to dokonca hned odhodia 😢

...ale to je zivot,co uz ☹

reivka
12. aug 2009

život je sviňa ☹ 🙂 blbo povedané ale je to niekedy tak
ale kvetka ved mne sa zdá že už začne ☹ 😢 😢 😢

kv3tka
12. aug 2009

babenky,ako dlho sa snazite o babatko???hmmm

kv3tka
12. aug 2009

reivka....ak ti to pomoze,tak aj mne sa zda,ze sa mrcha blyzi 😒 ...citim podbrusko,prsia ma bolia,ze uz ani po schodoch nezidem bez toho aby som si ich nemusela drzat....a zacinam mat vytok,taky husty biely...ako vzdy pred mrchou ☹

karolina23
12. aug 2009

ja uz piaty mesiac alebo tak volakedy a zatial nic lebo som si to nesledovala a teraz ked som zacala hadam sa nieco podari drzim aj vam palceky nech mate dve ciarky na teste v tomto roku este 😀 😎 😉 🙂

barchee
12. aug 2009

ahojky babulky 😉 ale ste sa rozkecali 😀 vítam nové snažilky 🙂
reivka, ja som mala tento mesiac "zase" len 25 dňový cyklus...nechápem, prečo sa mi to robí...aj v júni som tak mala...inak mávam ako hodinky 28 dní. Dnes mi akurát končia krámy...a to mali len včera prísť 😀 , no ale fakt som zvedavá, čo mi povie gyndoš 😉 dúfam, že všetko bude ok....a že mm bude mať dobrý spermiogram 😖 sme sa na tom pochytili pred pár dňami, tak som mu povedala, že nech si uvedomí, že ja som plodná len pár hodín, nie stále ako on...a že ak mu záleží na tom, aby sme uiž mali bábo, nech aj on pre to niečo spraví...nie je všetko len na mojichramenách...druhá polka génov je predsa od neho!!!!

reivka
12. aug 2009

ahaaa držme si palce nabuduce ☹

ved snažili sme sa teraz 4.cyklus a zase nič, ked sa to stane 1.krát tak človek si povie nevadí, 2.krát - no ved ešte sa nič nedeje, 3.krát - začína byť zúfalý ale možno nabudúce, 4.krát - je zúfalý a sklamanie prichádza a začína sa zmierovať s tým, že tak lahko to teda nebude a môžem sa rozlúčiť s dúfaním na budúci mesiac ...... až sa zo sklamania stane pravidlo a človek sa s tým zmieri

reivka
12. aug 2009

barchee dobre! 🙂 ty ale v prvom momente som myslela že píšeš o mne! 😨 😨 ved ty to máš presne ako ja, doteraz som mávala presne 28 dnové vždy a júnový a júlový mám 25 dnový cyklus - čo sa mi stalo??! 😨 😲

bibi24
autor
12. aug 2009

aj ja sa pripajam a vitam nove snazilky 🙂
My sme sa teraz snazili 5.ty mesiac a pravdepodobne opat nic. ☹ Ja mavam ovu tiez trocha neskor, ak si spravne myslim (lebo niekedy je to naozaj tazke odsledovat) tak bola 20,21dc. A cykly mavam tak 29 - 31 dnove, ale minuly bol 28. (predtym som brala hak, neberiem ju 6.mesiac).
Uz som bola aj u dr, takze zacina kolotoc vysetreni. Na pravom vajecniku ma opat malu cystu (zvyknu sa mi robit).

reivka
12. aug 2009

teda ja už to beriem že sa mi tá mrcha rozbehne, lebo inak by sa mi ani špinenie neobjavilo, no nie? 😅

kv3tka
12. aug 2009

my sa snazime teraz stvrty cyklus....ale tie predtym boli akoze "len-tak"...proste kedy sa nam chcelo a nie,kedy sme museli.... 😀 a boli plodne dni....
tento mesiac je asi prvy,taky naostro....zmixovali sme viacero pomocok 😀 :ovutest,meranie BT,hlien...tak uvidime.... 😝

bibi24
autor
12. aug 2009

Barchee, mas pravdu s tymi manzelmi...aj my sme sa uz preto pohadali, ale nie kvoli spermiogramu, ale kvoli sexu...lebo jemu sa prave cez plodne dni nechcelo. fasa. Vsak pohodicka nie, pride dalsi cyklus a mozeme cakat a cakat...co na to, ze ja preto robim maximalne...on nemusi, ale dieta chce. A co ma oplodni duch svaty?

Rei, netrap sa....vidis kolko nas tu je, co sa nedari....neboj neboj, budeme sa navzajom podporovat 😉

bibi24
autor
12. aug 2009

Baby, ja uz bezim domov...zatial sa tu majte pekne...a zas sa citame 😉

kv3tka
12. aug 2009

dakujem barchee za privitanie,ahoj 😉
a ono s tymi chlapmi je to tak....nie vzdy sa im chce,prave vtedy ked musia.... 😀

ahoj bibi....diky 😉 ...preco myslis,ze je tazke odsledovat ovulku? 😕...nemas ziadne priznaky,bolesti atd?

reivka
12. aug 2009

bibi moja zlatá......

baby, ale dávame tým chlapom - chudáci musia aj ked sa im nechce 😀 😀 😀 my to tak nerobíme, moj tiež len ked sa mu chce a to je málokedy, ale práve na dovolenke sa snažil a aj tak prd z toho, ja sa snažím aby som ho nenútila ale čakať kedy sa mu bude chcieť aby to bolo z lásky......ale zase aj ja sa potom cítim ako vy, že zbytočne premrhaný mesiac a všetko sa to o mesiac zase predlžuje 😖

reivka
12. aug 2009

teda ja mám tiež slabé tie príznaky ovulky, už aj začínam pochybovať, či mám vtedy ovulku ked si myslím ja už si ani neverím 😔

reivka
12. aug 2009

barchee ja som zvedavá čo ti povie gyndoš, ved to akoby mne povedal, ked máš to isté ako ja, tak daj vedieť čo nám je ked sa skrátil takto cyklus na 25 dní 😕

kv3tka
12. aug 2009

tak skus merat BT....mne to vela dalo.... 😉

kv3tka
12. aug 2009

Vam sa cyklus krati a mne predlzuje 😠

reivka
12. aug 2009

no ja neviem, či by som mohla, lebo hocikedy ma deti zobudia a to vraj nemôžem vstať, ked si chcem merať, ale už som zúfalá a asi sa na to dám ved čo neurobím preto? 😉

reivka
12. aug 2009

aj si myslím, že keby som si aj merala BT a mala by som ovulku a mojmu by sa nechcelo, tak by ma len porazilo, radšej len tak to nechať na náhodu zase z tohoto hladiska 😒

kv3tka
12. aug 2009

no to je pravda,ze treba minimalne 5hod.spanok.....merat v tu istu hodinu...hned po prebudeni....a pri detoch sa to asi neda ☹ .....

kv3tka
12. aug 2009

mne to odporucil lekar....tak teraz prvy mesiac meriam...aj to len kvoli tomu,ze ma vylakal,ze asi mam PCO...kedze som bola na preventivke 10DC....a on ocakaval pri mojich 29DC ovulku na 15DC....nevidel dominantne vajicko,tak usudil,ze asi ide o PCO 😠 a teda neovulujem 😒
...az ked som mu volala,ze ovu bola 22DC....mi povedal,ze sa zmylil.... 😖

kv3tka
12. aug 2009

teraz ne-ocakavam mrchu....a po nej idem opat na prehliadku....na 10,14,18DC....podla potreby,teda vidiny dominantneho foliku 😀

jankacka
12. aug 2009

ahojte nevie niekto z vas o kurzoch - metoda ludmily mojzisovej v kosiciach

jenniffer001
12. aug 2009

ahojky, já vždycky přijdu akorát, když tady nikdo neni... no to je pech.... 😒

kvetka: my se snažíme teď pátý měsíc... ten první to bylo jen tak na náhodu, ale ty další už fakt na ostro a že se to až do teď nepovedlo, ta jsme řekli, že tenhle měsíc do toho fakt šlápnem a vyzkoušíme cokoli, takže piju ty čaje a milovačka skoro každý den 😝 , k tomu už třetí měsíc beru ten calbrum baby plan a kvůli ovulce měřím BT a zkoumám hlen.... jedeme s manželem na dovolenou-svatební cestu 🙂 a i když tam už budu mít po ovu a pokud to neklapne měla bych tam dostat mrchu, tak až se vrátíme zajdu k Dr. a uvidíme co mi poví a třeba mi udělá taky ten hormonální profil či co a folikulometrii a manžel by mohl zajít na spermio, ať se po dovolený taky konečně trochu pohnem....

barchee
12. aug 2009

jenii: my sme tak dúfali, že na svadobnej ceste sa podarí...a nevyšlo...aj ovulka akurát bola vtedy...a prd s medom... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre