Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

karolina23
4. sep 2009

ahoj bris tehu ako sa mate sa babom ktore sa prave vyvija? 😀

dzou
4. sep 2009

no baby sak tu predsa nejde o to kto sa ako dlho snazi, ci uz ma deti alebo nie... sak ja si myslim, ze tato stranka je na to aby sme sa podporovali a radili a drzali spolu... ved tu ide o nadhernu vec a to splodenie noveho zivota tak nechapem preco by mal nietko zavidiet alebo provokovat bay sak raz to pride na kazdu znas sa dockame a kazda budeme mat na rukach to vytuzene mimco
petuli je mi to luto ze o tak niekto chape sak ja som teraz len zacala 4.cyklus co sa snazime...

brisilda
4. sep 2009

reivka vies nikto nemoze tusit kedy sa mu zadari babatko tak ako ani ja som to netusila ale tiez som bola z neuspechov skalmana a kazdu mrchu som oplakavala a vinu hadzala na seba ☹ viem aky to je pocit pretoze som to zazila a ja patrim medzi ludi co nemaju vela optimizmu ☹ ale netreba vesat hlavu clovek neni prvy ani posledny najdu sa na MK kocky ktore otehotneli po roko dvoch troch a predsa sa dockali 😉 podla mna na kazdu pride rad ved dnesna medicina dokaze uz aj zazraky 😉

dzou
4. sep 2009

a urcite teda keby som bola tehu by som nechcela provokovat ale aby ste sa tu so mnou aspon trosku vytesili a sprijemnili...
karoli a o ty ako? este mrchujes? ja som tusim dostala den po tebe takze ideme spolu snazilkovat tento mesiac 😀 ja som teraz 3DC

bibi24
autor
4. sep 2009

Petulka, trocha silne slova uz, nemyslis? Nikto ta neobvinoval... 😉 Len nie si prva, ktora sem prisla nie na zaciatku snazenia, ale rovno s tym, ze mozno je tehotna. Asi si ma celkom nepochopila, co som chcela povedat, resp. napisat. Ak je zaujem o vysvetlenie, vysvetlim, ak nie, nechajme to radsej tak.

Ak je problem nazov temy, mozem ho dat zmenit, len som nevedela, ci sa to da, resp. ako sa to robi. Mozem skusit o to poziadat.

reivka
4. sep 2009

bibi hlavne potom daj vedieť aký je nový názov aby sme to našli 😀

dzou
4. sep 2009

bibi a kto tu prisiel s tym ze je tehu? len tak prezaujimavos...

karolina23
4. sep 2009

hej hej ja som 5DC takze zajtra by mi mala skoncit dneska to uz je len slabunke a zajtra docistovanie a okolo 15 sme sa rozhodli s manzelom ze budeme kazdy den do 20 lebo podla jonasa mam najplodnejsi den 20 a este sme sa dohodli ze nebudeme snazilkovat proste kazdy den sexik so striedavymi polohami no uvidime ci sa zadari alebo nie ale nieco mi hovori ze by sa mohlo podarit pokial sa na to nesustredim cize si to budeme uzivat a nie ze musime 😀

brisilda
4. sep 2009

ja nie 😀 ja som bola poctiva snazilka 😉 ale inak je pravda tehule tu nemaju co robit ☹ no bolo mi tu s vami super a velmi vela veci som sa pri vas naucila 😉 drzim vam vsetkym palce 🙂

dzou
4. sep 2009

no my mame sexik vascsinou len ked chceme cize skoro kazdy den 😀 😀 a budes merat ci nie?viem ze si sa na to chcela vykaslat ja budem lebo to bude prvykrat co budem merat cely cyklus

bibi24
autor
4. sep 2009

Dzou a ja niekde pisem o niekom, kto prisiel s tym, ze je tehu? 😕

nina88
4. sep 2009

Pre mňa osobne to problém nie je, my sa ideme snažiť 5. cyklus, len keď náhodou už bude 24 a pride sem niekto 4. , tak ver že bude ,,krik,, 🙂
Ale netreba bibi, my otehotnieme už teraz!!! 😉

dzou
4. sep 2009

bris ale prosim ta sak ta nikto nevyhana teda aspon ja nie 😀

petulka888
4. sep 2009

presne bibi ja som vobec netusila ze by to tak mohlo byt, prispela som sem asi pred tyzdom ohladom grafu...vobec som netusila ze sa budu teploty drzat...takze isto to nebola provokacia...a ake silne slova???tak mi napiste cim som vas provokovala???ze mi 4. den meskaju????alebo co???

karolina23
4. sep 2009

nie nebudem sa na to kaslem bez merania bez pozorovania sa a umyselneho snazenia proste ked sa podari tak sa podari ale budem sa drzat hlienu a tyzden pred ovu sa budeme hrajkat 😀

brisilda
4. sep 2009

karolinka paci sa mi tvoj pristup 😉 ja ani neviem kedy som mala ovu lebo vytok u mna nebol ziaden resp. som ho nezbadala 😉 cize sa riadim len podla kalkulacky na nete 🙂

nina88
4. sep 2009

Bris neblbni prosím ťa už aj ty... 😠

dzou
4. sep 2009

petuli chapem hlavne neodchadzaj ja so este stale zvedava ze ako to s tobou dopadne 😵
karoli tak dufam, ze nam to teraz vyjde potom mozno budeme testovat spolu 😉

karolina23
4. sep 2009

bris prestan nikto ta nevyhana ani ja teda. 😀
a petulka myslim si ze reivka to myslela zo srandy len ty si to zle pochopila asik.

nina88
4. sep 2009

Petulka ak si to chceš ,,vyžehliť,,, utekaj kúpiť test a hneď nám povedz výsledok!!!!! 😀 😀 😀

dzou
4. sep 2009

no ja chcem vyskusat merat ci mam ovulku lebo teda tie testy mi nic neukazali a asi bola posunuta, ale preistotu chcem merat ci je vsetko ok
a apropo ked sem budem chciet dat graf z FF ako?

karolina23
4. sep 2009

no hej bris aj ja si pozeram kalkulacku ale nepomohla mi ja len tak orientacne ale 14 dni pred ms by malo zacat vajko svoju put tak dufam ze si najde zubrienku a poplava na svoje miesto 😀

dzou
4. sep 2009

karoli a listovku beries?a muzik daco berie?skus ten vitE vraj to fakt pomaha

reivka
4. sep 2009

najlepšie by bolo keby sme boli všetky rovnaký DC 😀

karolina23
4. sep 2009

ja mam femibion800 a manzelik vitE ale povedal ze to uz nebude brat mozno budem ja 😀

brisilda
4. sep 2009

dzou u mna vit E pomohol sakremensky rychlo 😀 tak teda nech zaberie aj u vas 😉 mozem ho len odporucat

karolina23
4. sep 2009

no reivka to by bolo dobre ale lepsie keby som mala 28 dnovy cyklus a nie 33 dnovy 😅

dzou
4. sep 2009

hej bris sak preto som si ho kupila aj premm 😀
reivka presne tak ale vela bab v mojom okoli ma podobne ako ja... to je nejak asi esiacom alebo co 😅

karolina23
4. sep 2009

a baby moj manzel je astmatik dufam ze to nebude problem pri plodeni babetka no to som sa dokyho nespytala hadam nie?

dzou
4. sep 2009

karoli to neviem a preco uz nechce ten vitE?dufam, ze moj nebude strajkovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre