Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

aduliak
25. sep 2009

Dobre ranko zienky....konecne piatok 🙂

nina88
25. sep 2009

Ahojte... 🙂
Ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Je to ok?

aduliak
25. sep 2009

Nina, ja myslim,ze je to ok...to mas len malilinky pokles........moj zatial nezaujimavy graf http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9

blackrose
25. sep 2009

ahojte 🙂 piatooooooooooook 😀
ninka, je to v poriadku 🙂
a tak sa pridam aj ja s grafom http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose

aduliak
25. sep 2009

Jej Blackrose.... my sme skoro rovnaky den cyklu...to budeme aj spolu stresovat.... 😎

nina88
25. sep 2009

To som rada, že to je ok... 🙂 Ahoj Black...
No od zajtra môžem sledovať IP... 🙂

nina88
25. sep 2009

Ja som si teraz pozerala pár príkladných grafov-tehotenských a väčšinou je to na 9. deň...

blackrose
25. sep 2009

ninka, ale hlavne nestresuj, su aj "neprikladne" grafy a tam sa vobec IP nemusi zobrazit 😉
adu, no dufam, ze tento mesiac stresovat nebudeme 😀

simib
25. sep 2009

Ahojte.Ninka to je uplne OK.Ja stúpam.
http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

blackrose
25. sep 2009

ahoj simi, pekne vyskove stupanie 🙂

nina88
25. sep 2009

Ahoj Simib, aj ja som stúpala ešte včera, to asi tak 3 dpo sa stúpa ako vidím... Ja som mala včera 36,9, dnes 36,87, takže skoro žiadny pokles... 😉 Aj keď taký mini pokles a giga výstup, by som brala... 🙂

blackrose
25. sep 2009

ninka velky pokles a velky vystup 🙂 aj ten pokles je velky 🙂 v case IP

kika333
25. sep 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat?

kika333
25. sep 2009

ja tiez meram bazalnu teplotu a chcem sa opytat co si o tom myslite....mala som teplotku 36,5 od zaciatku cyklu a na 15 den cyklu klesla na 36.2 a 16, 17- to je dnesny je 36,3....myslite ze este stupne, alebo mam anovulacny alebo ja uz neviem...(nemam pravidelny cyklus.

simib
25. sep 2009

Ďakujem baby.No uvidíme čo z toho potom bude.Cez víkend nemeriam a vlastne ani tu moc nebudem.Simča má v sobotu tréning a v nedelu posledné závody.

lubka89
25. sep 2009

ahojte baby 🙂

simib
25. sep 2009

Ahoj Lubka tehulka. 🙂 Kika ešte môže stúpnuť.Pozri na moj graf kedy my stúpla až na 18DC

lubka89
25. sep 2009

ahojte

aduliak
25. sep 2009

Ahoj Kika...vitam ta medzi nami 🙂 este je velmi skoro posudzovat, ci mas anovulacny, ovulacia moze byt kludne posunuta...pockaj este par dni...

blackrose
25. sep 2009

ahojte lubka a kika...
ako sa mas lubka??
kika moze stupnut... a uz sa snazite aj o druhe babo?

kika333
25. sep 2009

ok, tak asi este musim pockat, ale ja som straaasne netrpezliva....,, 🙂

blackrose
25. sep 2009

kika to sme vsetky 🙂

nina88
25. sep 2009

Ahoj Kika... Ty si takto trúfaš mať detičky po sebe?? 🙂

kika333
25. sep 2009

blackrose: ano, nechceme aby bol medzi detickami velky rozdiel...ale neviem ci sa nam to podari, no velmi by som chcela este jedno

blackrose
25. sep 2009

🙂 ono je to krasne, ale urcite aj narocne, drzim palce 🙂

lubka89
25. sep 2009

a celkom to uje teraz som dorobila polievocku na obed a idem este trosku riadit🙂 a vy co porabate,

nina88
25. sep 2009

Kde ste??

lulu4
25. sep 2009

ahojte snazilky, ak mozem rada by som sa k Vam pridala...
ako som si tu stihla precitat par prispevkov som na tom podobne ako niektore z Vas aj ked je to kratka doba ale tiez sa snazime s drahym 4 mesiac, co pre niektore z Vas aj po niekolko rocnom snazeni pride vtipne ale ja som sklamana akurat vcera dosla dalsia mrcha a som sklamana ako vzdy...
nikdy som si nemyslela ze ked sme mladi, obaja mame 25 rokov, ze bude problem otehotniet... az sa zacinam bat, ze co je v tom, proste sme si povedali, ze uz je ten spravny cas, ze chceme tretiu osobku, ktoru budeme milovat a budem vysledkom nasej lasky, mame bytik, peniazky ale to co chceme sa nedari...
nemyslim na to uplne brutalne ale ked dojde mrcha chvilu trva kym sa spamatam... snad do vianoc, to by bolo super, najkrajsi vianocny darcek pre nas... drzte palce

nina88
25. sep 2009

Ahoj lulu?? Meriaš si bazálnu teplotu??

nina88
25. sep 2009

čo sa to tu dnes deje?? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre