Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
29. sep 2009

Skús vyhodiť hlien... Fakt, to možeš vrátiť, len skús

simib
29. sep 2009

Nevyznačil,lebo mám málo teplôt pred OVU.Ale mne tam ten krížik červený vôbec nechýba.Stačí mi potom na konci zelené +.Aj ty si cca jak ja DPO a nedá sa nič vyčítať z teplot,až tak o týždeň možno.

nina88
29. sep 2009

Lenže ja som mala možno včera IP... 😉

simib
29. sep 2009

Ninka to je fakt ťažko povedať.Môže byť a nemusí.Bodaj by to tak bolo a bol by to IP. 🙂

nina88
29. sep 2009

Neber mi radosť... 😀 Ja viem... Ale tak teší to troška... 😝

nina88
29. sep 2009

A tak o týždeň už buď bude mrcha alebo nie... To už toho v grafe nenačítam... 😒 Mám 28 dc

simib
29. sep 2009

Ja ti ju nechcem brať.Veď som napísala,že bodaj by to tak bolo.Aj ja som mala pokles,ale ako hovorím,ťažko to súdiť.

nina88
29. sep 2009

Treba veriť... 😉

simib
29. sep 2009

Veď jasné.Ja verím,ale iba to že raz to vyjde.Uvidíme či skôr alebo neskôr. 🙂

nina88
29. sep 2009

Kde ste všetky??

nina88
29. sep 2009

Myslíte že keby som dnes išla na krv, bolo by to vidno?? Tam je citlivosť od 0,1 v testoch od 10...

nina88
29. sep 2009

Už nemusíte odpovedať... Je to blbosť... Tak najskôr 10 DPO sa mi to oplatí... 😝

blackrose
29. sep 2009

ale ved si vravela, ze sa testnes na narodeniny... nechaj sa prekvapit 🙂

nina88
29. sep 2009

Jaj Black, to ja som iný prípad... Cítim, že to nevydržím... 5 dníííí

aduliak
29. sep 2009

Nina, myslim,ze este je skoro aj na krv - keby si len vcera mala IP

aduliak
29. sep 2009

ale za vyskusanie nic nedas 🙂 poznam tu netrpezlivost 🙂

nina88
29. sep 2009

Normálne ma to dnes celú pohltilo... A to som myslela, že som ,,nad vecou,, Hanbím sa 😠 NIč, žiadna krv.

aduliak
29. sep 2009

aj ja som momentalne v stadiu, ktore sa mi nepaci..... 😠 tiez stale rozmyslam, ci a kedy bude ovu, ci bude vtedy mm doma, uz mi z toho vazne sibe 😒

nina88
29. sep 2009

Mali by sme ísť všetky na povinnú mesačnú dovolenku... Sa stavím, že by sme došli všetky tehu... 🙂

blackrose
29. sep 2009

nina, ak bolo len vcera zahniezdenie, pochybujem, ze aj z krvy by bolo nieco rozoznat na druhy den... lebo HCG sa vyplavuje az po zahniezdeni...
adu a v tvojom pripade nie je co riesit a s cim si hlavu lamat... ja viem ze sa mi lahko hovori... ale podla mna, by si mala v tvojom pripade uplne kaslat na plodne dni a proste sa s radostou s manzelom vzdy cez vikend pomilovat a mozno prave vtedy sa vam zadari 🙂
ci by dovolenka pomohla to neviem, hlavu by som musela nechat doma 😀 😎

aduliak
29. sep 2009

Black...ja viem, ja som hrozna... 😖 pokusim sa! 🙂

aduliak
29. sep 2009

ja uz som aj rozmyslala,ze rpestanem merat, lebo ma to strasne ovplyvnuje 😠 stale na to myslim a prva myslienka dna je na meranie a plodne dni a tak 😖

nina88
29. sep 2009

Hlavu nechať doma? Joj, to keby sa dalo... 😀 Ja mám riadny pms... Kurňa... Zožeriem aj pero, ak to takto pojde ďalej...Nenormálny hlad ma prepáda... Ak bude takéto celé tehu, zas sa na mňa nalepí 30 kg 😝

nina88
29. sep 2009

Pozri adi, ak ťa meranie nejakým spôsobom rozlaďuje, nerob to. Nemusíš, preto, že to robia skoro všetky... Meraj preto, lebo to tebe pomáha, ak nepomáha, proste to nerob, to je moja rada... 😉

aduliak
29. sep 2009

Nina...pms? o tom neuvazuj!!! 🙂 priznaky tehu su podobne 🙂

nina88
29. sep 2009

Tak príznaky tehu... 😉 Len si nechcem nahovárať niečo. Fakt je ale ten, že strašne veľa ,,papám,, 😝

aduliak
29. sep 2009

aj ja zozeriem vsetko co vidim, ked ma prist mrcha, uvidime, ako to bude, ked budem tehu 😀

nina88
29. sep 2009

Adi, ale mňa nadúva, fakt, toto si nenamýšlam... Buď moj žalúdok chudák dostal zabrať, alebo.... 🤐

blackrose
29. sep 2009

nina ma pravdu... ak ti to meranie nerobi dobre, tak nemeraj... alebo meraj a neries jednotlive namerane teploty, ries cely graf. Vcera vecer som sem hodila link na jeden clanok a fakt je super si ho precitat. Pozri si to a ak nepomoze, tak prestan merat a pozorovat sa. Pretoze ak tvoj drahy nebude pocas plodnych dni doma, tak ta to bude len zbytocne trapit. Takto ak nebudes vediet, kedy su plodne dni a zrovna sa strafite, tak budes prekvapena "ved som vlastne mala dostat pred tyzdnom ms" 😀
ja tiez jem pred ms 3x tolko ako bezne a mam pocit ze som v jednom kuse hladna 😀

aduliak
29. sep 2009

Black......clanok som si precitala uz dnes rano....a dakujem ti velmi za povzbudenie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre