Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

nina88
30. sep 2009

toto som si dala dobrého chrobáka práve do hlavy... Čo keď mám virózu?? A na teste boli duchovia?? Sakra ja sa zcvoknem do rána...

makda
30. sep 2009

no, to dufam aj ja 🙂 . a kolkym z vas sa tu uz postastilo?

blackrose
30. sep 2009

nina prestan!!!! budem zlaaa!!!! ziadna ina viroza okrem tehu virozy nie je!!!! 😠

blackrose
30. sep 2009

no pokial viem ja, tak trom... brisilda skusala tusim 2-3 mesiace, petulka si nepamatam ako dlho skusala a teraz ninka 🙂

makda
30. sep 2009

no na to, ze je tato tema zalozena len 2 mesiace je to celkom dobra statistika 🙂. a co ty, kolko sa pokusate? inak vidim, ze pochadzas z Malaciek. ja som tam nedaleko tiez byvala 🙂

nina88
30. sep 2009

Petulka 2 mesiace... 🙂

blackrose
30. sep 2009

je to asi dobra statistika, ale najlepsie by bolo, keby sme otehotneli uz co najskor vsetky 😀 strasne sme nedockave 😵
nie som priamo z malaciek, byvam kusik odtial 🙂

blackrose
30. sep 2009

ninka, tak to su bris a petulka tie stastnejsie 🙂 a ty uz vlastne tiez 🙂 do pol roka otehotniet pokladam za uplne najlepsie... ak to trva dlhsie, uz je to riadne na nervy...

puska16
30. sep 2009

to ti poviem...pak mi to pride ze aj nieco nie je celkom okay (zdravotne myslim)....ale zase niekedy prosto neni vhodna doba na babatko, tak preto sa nedari.... 😠 teraz myslim ze sme uz zavirene od ninky vsetky 😀

nina88
30. sep 2009

Keď zajtra budem mať biely test, budem sa cítiť ako idiot.... ☹

puska16
30. sep 2009

ale coby....ty si prosto tehu a pomaly chystaj oslavy 😉

sonicc
30. sep 2009

nina ja mam uz par mesiacov biele testy..... a vzdy mam ,,zarucene,, priznaky, ale idiot? nie! len zena straaaaaasne velmi tuziaca po babatku

nina88
30. sep 2009

😉 Tak to som rada, že to takto berete... 😉

vll
30. sep 2009

Ahojte, môžem sa aj ja k vám pridať? S manželom sa snažíme od mája. A stále nič ☹ V piatok mám dostať mrchu, tak som zvedavá. Dúfam, že ju už nedostanem.

willi
30. sep 2009

...ahojte kocky 😉 ...ja len tak na skok a co nevidiiiiim - super spravicky 😵

...pimma, myslim, ze sa Ti dialnicka neukazala preto, ze hcg este nie je dostatocne, este bud trpezliva 🤐

...no a ninka 😵 😵 😵 , potichucky gratulujem 🤐 , uz si uplne jasna tehulka 😉

nina88
30. sep 2009

Ahoj willi... 🙂 Myslíš? Ja sa stále bojím...
Vitaj Vll... My sa tiež snažíme od mája... a mám dostať pondelok, ale mrcha má zákaz... Minimálne na 9 mesiacov... 😝

willi
30. sep 2009

...a mimochodom som neprivitala vsetky nove snazilky, mam radost, ze sa to tu rozrasta 😎

willi
30. sep 2009

...ninka, hlavne ziadne stresy 😎 ...podla mna niet pochyb 😵

...vll - vitaj medzi nami snazilkami...tak drzim palce, aby v piatok neprisla a ani najblizsich devat mesiacov 😉

vll
30. sep 2009

Nina, presne tak. Len ja zatiaľ nemám žiadne príznaky. No uvidíme. 🙂

nina88
30. sep 2009

Nemusíš mať príznaky... Ani ja som pri prvom tehu nemala... Teda okrem závrate, ale tá nastúpila až po vynechaní

blackrose
30. sep 2009

ahoj willi, som si myslela, ze ani neprides pozriet nasu novu tehulku 😉
vll vitam ta medzi nami 🙂

nina88
30. sep 2009

Tak sa majte žienky, idem sa ja odplaziť domov, myslite na mňa ráno 6:40... 🙂 pa pa

willi
30. sep 2009

...ahoj black 😉 , no vies ako - nestihacky 😎 , ale tesi ma to aspon odtialto idu pozitivne spravicky 😵

...ninka, tak sa drzkaj a zajtra tukni vysledok - aj ked je to jasne 😵 🤐

...idem aj ja od Vas, takze dufam, ze rano sa mi podari pozriet co nove.... ahojteee 😎

puska16
30. sep 2009

budeme velmi drzat pestiky, a pak napis ihned rano co a ako...som zvedava 😲

vll
30. sep 2009

Nina aj ja držím palce.

blackrose
30. sep 2009

pridavam sa s palcami 😀 ale jasne ze to vyjde a // dialnice jak vysite tam budu 🙂
willi ahoj a rano sa zastav 🙂

vll
30. sep 2009

Ste tu ešte niekto?

aduliak
30. sep 2009

Ahojte...som tu zas 🙂 a myslim,ze som vas uz nestihla... 😖 vitam nove snazilky!!!

simib
30. sep 2009

Adul ja som tu,ale tak na polovicu.Som jak zle vyblvané lečo. ☹

aduliak
30. sep 2009

Ahoj Simib.... to mi je luto.... 😖 ja som este stale sama doma, mm sa vrati az piatok, tak som smutna 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre