Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
1. okt 2009

simib, urcite sa neurazaj... je nas tu vela, najako nestihame... 😒

willi
1. okt 2009

...simib - haloooo, neurazaj sa....takato podobna situacia tu uz raz bola, dufam, ze sa uz nezopakuje 🤐

...a ospravedlnujem sa vsetkym kockam, ze nereagujem na ich grafy, ale ako vsetky dobre viete, nie som s nimi este kamaratka 😀

willi
1. okt 2009

...akoze kamaratka s grafmi 😀

bibi24
autor
1. okt 2009

Willi, preco chora? 😨 Vies co, no neviem ci silna osobnost, ale tak vies, co mam ine robit? Musim sa s tym nejak vyrovnat. Manzel tvrdi, ze sa nam podari prirodzene a este dokonca povedal, ze vo februari 😀 Takze mu idem verit. 😀
Adu, mas pravdu, nemysliet na to sa neda...da sa akurat zmierit s tou situaciou a brat to ako to je. A verit.
Moj manzel papa profertil a on je v tomto fakt zlaty, urobi vsetko, co treba, aby to vyslo. A presne, na to vysetrenie chodte, ked sa dlhsiu dobu nedari, je dobre vediet, ze preco nie. 😉

Simib, ja zareagujem, len napis, na co? 😀 😉 a nechod prec 😉

simib
1. okt 2009

Ale ja sa vôbec neurážam kočky.Ja to neznášam urážanie.Ale takto ste si ma všimly. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

willi
1. okt 2009

...bibi 😉 , akoze prechladnuta (zatial nic vaznejsie 😀 )...a k tej Tvojej situacii...spolu s manzelom to urcite zvladnete, jeho podpora Ti velmi pomoze a nakoniec za odmenu dostatnete vytuzenen babatko, len treba tomu verit 😉

...adu, dufam, ze vysetrenia potrebovat ani nebudete a coskoro sa zadari 😎

bibi24
autor
1. okt 2009

Black, no mne sa zda, ze ovu uz bola 😕 Kazdopadne, pockaj este na tie dalsie teploty a uvidime 😉

willi
1. okt 2009

...simib 😉 - supeeeeer 😎

vrabcek154
1. okt 2009

ahojte, ja som tiez nejaka nachladnuta - chcela som sa ta nini spytat, ci citis aj nejake bolesti v brusku - ako na menstruaciu, ja by som mala dostat cez vikend. mne sa chce zase stale spat.
prajem Ti , aby to vyslo 🙂

blackrose
1. okt 2009

🙂 bibi urcite vam to raz vyjde a profertil manzelovi pomoze a nakoniec budete mat babatko... len netreba stracat nadej a ako vravis, zmierit sa zo situaciou (ale nie vesat hlavu) a verit, ze raz to pride 🙂 drzime vam vsetky palce... vlastne my si tu tie palce drzime vsetky navzajom 😀

dufam, ze nikto z nas nebude potrebovat vysetrenia a coskoro sa zadari 🙂 ked som ja mojmu drahemu popisovala ako sa robi vysetrenie priehodnosti vajecnikov - laparoskopia alebo tym rentgenom, tak povedal, ze budeme len skusat a na ziadne vysetrenia ma nepusti!! 😀 chudacik moj...

blackrose
1. okt 2009

bibi, pockam a uvidim, ale neriesim to nejako velmi, pretoze skusame stale ci ovu bola alebo nebola a dufam, ze sa zrovna spermijka a vajko trafia a na konci bude zelene stupanie 😉

willi
1. okt 2009

...ahoj vrabcek 🙂 , tak sme dve "choroby" 😝

bibi24
autor
1. okt 2009

Jaaaj, uz chapem Willi, ja som mala tiez minuly mesiac nadchu, nastastie len slabu a ani neviem z coho...Tak nech skoro vyzdraviete, baby. 😉

Baby, dakujem za podporu....cakame a snazime sa a cakame a verime a tak dookola 😀

blackrose
1. okt 2009

vrabcek spanok moze byt tehu priznak 😀 aj ked asi az v neskorsom stadiu, ale verit musiem a ms nepride 🙂 😵
som na vas baby velmi zvedava (simib, vrabcek, nina, dzou, pimma - vsekty na cakacke🙂

nina88
1. okt 2009

Mne lekár povedal, že na spermio muža nepošle, kým nebude rok snaženia... Tak ale keď sa vytočím, tak poviem, že sme sa začali snažiť v novembri minulý rok a hotovo... Načo čakať? Načo platíme tie poistenia všetky? No na to, aby sme mali preplatené vyšetrenia. Nič za to nedáme a bude sa lahšie spávať. Ja to vybavím na november, ak dovtedy nič. Tak ja chodím po lekároch a moj muž nie? Kde je spravodlivosť? Pekne to absolvuje, som sa práve rozhodla... 😉

nina88
1. okt 2009

Ahoj vrabcek, no mňa pichalo v podbrušku asi 2 dni dozadu, tak intenzívne a teraz ma len tak sem tam pichne... Prsia ma nebolia (inak pred mrchou umieram), takže niečo sa deje, len dúfam, že niečo dobré... 😒

willi
1. okt 2009

...no to je tym pocasim, rano chladno, poobede relativne teplo 😎 , ale inak pohodicka, ved sa vyliecime...zajtra si zoberiem dofcu a polezkam si domka 😉

...ninka, myslim, ze mozno dr. ma pravdu, ze az po roku snazenia ist na vysetrenia a hlavne preto, ze jedno babatko sa Vam prirodzene zadarilo uplne normalne, mozno to chce naozaj len cas...

bibi24
autor
1. okt 2009

Ninka, to len tak na okraj...mas skvely popis v albume a nadhernu dcerku 😵

willi
1. okt 2009

...babulky, musim uz ist, takze asi sa tu ukazem az v pondelok...

...pekny vikend Vam zelam a ninka, drzim palce ... ahojteeeee 🙂

nina88
1. okt 2009

Ahoj willi... 😉
Bibi ďakujem!!! 🙂

blackrose
1. okt 2009

willi vyuzi plodne dni 😵

nina88
1. okt 2009

Tak baby, ak si viete pozrieť album kibuk, tak takú čiarku som mala včera...

blackrose
1. okt 2009

ja to tiez s tymi lekarmi nechcem zatial velmi silit, lebo ked tam zacneme chodit, uz sa toho nezbavime a bude to este vacsi stres... tak radsej pockam ten rok a potom sa uvidi... ked som vydrzala 9 mesiacov, tak uz nejake 4 hore-dolu 😉
a stale verim, ze sa nam to podari "prirodzene" 😅

blackrose
1. okt 2009

je to na tej fotke zle vidiet... pise, ze bola na zivo lepsie viditelna... takze tazko to porovnavat...

sonicc
1. okt 2009

ahojte, nina takze zatial nic.....nevesaj hlavu kym tu nie je mrcha nic nie je stratene.... 😉
a krcok nesledujes? ja viem presne podla krcku

nina88
1. okt 2009

Ahoj Sonic, z krčku som zmätená... Neviem to asi sledovať... Som skúšala v sprche, ale keď si čupnem, príde mi vždy rovnaký... 😒

vll
1. okt 2009

Ahojte, nina to mi je ľúto. Ale snáď to bol len zlý test.

sonicc
1. okt 2009

mne sa meni krcok len na chvilku-den, pred mrchou den zmakne a posunie sa vyssie....

blackrose
1. okt 2009

ja mam tiez z krcku vzdy zmiesane pocity... tento mesiac sa to snazim robit poctivo niekolkokrat za den, ale napr. vcera sa mi zdal byt maksí ako dnes ale nebol az tak makky ako by podla popisov mal byt v den ovulky... tiez sa mi to da tazko rozpoznavat...

alzbeta.hod
1. okt 2009

ahojky mě čípek taky příjde vždy stejný, jen jednou jsem ho objevila opravdu otevřený až mě to překvapilo... ale polohu a tvrdost nepoznám

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre