Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

jenniffer001
17. aug 2009

mám jí každý měsíc jinak.... do ovu je to různé, jen LF je vždy stejná....

jenniffer001
17. aug 2009

ale podle různých výpočtů by to mohlo být až na 20.8. což doufám už nebude.... každý den čekám, že teplota už vystoupí nahoru...

vrabcek154
17. aug 2009

☹ ☹ ahojte babenky, poradite mi ? na dovolenke som dostala asi nejaku mykozu, dnes som dostala tabletky, ovu mamtento vikend, nestane sa nic, keby sa zadarilo, na letaku som nevidela nic napisane.Nechceme zase cakat na buduci mesiac, dakujem

jenniffer001
17. aug 2009

což by bylo až na 18DC....

bibi24
autor
17. aug 2009

Vrabcek, podla mna sa nestane nic, mozete sa snazit. 😉

karolina23
17. aug 2009

babeny chcem sa spytat ako dlho po oplodneni nastanu priznaky tehotenstva 😅

jaruska8
17. aug 2009

Ja neviem, možno to bude znieť divne, ale ja som to vedela hneď, dva týždne na to, som mala slabučko pozitívny test, ktorý mi len potvrdil moje pocity. A príznaky??? Pocity, ako by mi mala dojsť mrcha, pichanie na pravej strane, zle mi ešte nebývalo. 😉

bibi24
autor
17. aug 2009

Karolinka, to je velmi individualne podla mna. Niektore baby to citia uz aj na 5., 6. den, niektore az na 10., 14. a niektore az neskor. Ale urcite nie 1, 2 alebo 3 dni po ovu.

karolina23
17. aug 2009

hej ja viem len chcem vediet viem ze u kazdej je to ine ale nejaky priznak musime vsetky podla mna myslim si ze prsia sa zväcsia ale neviem ci kazdej stmavnu bradavky 😖

bibi24
autor
17. aug 2009

Ano, suhlasim, ze zena moze mat pocit, ze je tehu...akysi vnutorny hlas, alebo nieco take. Ale priznaky sa objavuju az neskor, nie hned po ovu. A tie priznaky su velmi podobne PMS, takze asi je to tazko rozlisit.

jenniffer001
17. aug 2009

karolina ano, někomu se zvětší prsa a někomu ztmavnou bradavky, někdo chodí častěji na vecko a někomu zase smrdí to co mu dřív vonělo, někdo má zase chutě na něco jiného než měl rád předtím a někdo má celkově divnou pachuť v ústech, těch příznaků je moře, ale u spousty žen nebyly žádné a až když testovaly poznaly že jsou těhotné, je to takhle těžko říct... a jaké ty máš pocity? a kolikátý jsi LF???

barchee
17. aug 2009

a niekto môže mať menštruácia aj do 4.mesiaca...a vôbec nemusí vedieť, že je tehotná 😀 podľa mňa, my čo sa tu sledujeme, budeme vedieť, že sme tehu....ten vnútorný hlas nám to povie 😉 inak, baby, začína mi ovu čas 😉

kv3tka
17. aug 2009

ahojte,weekend za nami....ja uz v plnom pracovnom nasadeni(teda aspon sa tak tvarim 😀 )
...je normalne,ze ovu nieje kazdy mesiac v rovnaky den cyklu...dokonca i dva-tri anovulacne cykly su O.K....ja som sa rok pred zaciatkom snazenia pozorovala....a ovu som mavala medzi 15-17DC....minuly mesiac to bolo az 23DC....nieje podstatne kedy,ale ci je 😉

jenni,tak ty weekendujes teraz?....juuuuj jak ti fajne 😝

o tehu-priznakoch neviem nic,bo som este tehu nebola.... 😵 ...ale napr.moja naj kamaratka ma dve male dcerky....mi povedala,ze pri oboch tehu vedela uz 4-5dni po ovulacii,ze to vyslo a je tehotna....vraj zacitila silne pichnutie v brusku....ked sa zarylo vajko do maternici 😉 🤐

katkaajurko
17. aug 2009

tak sa vam sem votriem trosku 🙂 my sa inak snazime tiez 4 mesiace -teda teraz uz piaty...a na druhy sa aj podarilo-ale len na chvilu ☹ no ale asi 12 , 13 dni od ovu som zacala sem tam citit pachy-ktore normalne vobec nezaznamenam, spuchlo mi brusko smerom von ale aj dnu-lebo som castejsie chodila cikat... a to aj teraz chodim casto-ale vtedy este viacej, a napuchli mi prsia a boli take pekne -plnsie ako silikony 😀 .. aj ked som prvy raz mala len tienik na teste a az potom silnel-uz vtedy som to citila 🙂 ze toto normalne nebyva .....

karolina23
17. aug 2009

jenni ja mam asi den po ovu a dnes som citila take cudne pichanie na pravej strane pod bruskom nechcem predbiehat mozno to je normalne a zacal ma vcera boliet jedna stolicka kt.nic nieje a predny zub ma pobolieva nechcem si nic nahovarat mozno je to normalne v com dufam ze nieje sice ak nebudem tehu budem sklamana ale budeme skusat dalej ja to len tak nevzdam to urcite nie 😀

jenniffer001
17. aug 2009

že tě píchá v podbřišku jeden den po ovu je normální, mě zvykne píchat i dva dny po ovu. ale jinak ti samozřejmě moc přeju aby to znamenalo // 😵

karolina23
17. aug 2009

dikes jenni aj ja ti prajem // ciarocky hadam nam august bude priat take majove babätko by sa mi pácilo 😅

brisilda
18. aug 2009

ahojte kocky ako sa mate???a co mate nove??? idem si vas precitat 😉 dufam, ze uz objavim aj novu tehulku 😉

vrabcek154
18. aug 2009

bibi dakujem za odpoved, tak dostala som unasyn 375mg, dnes som volala s doktorom, kludne sa mozme cez vikend snazit, nebola som si ista, ci mozem antibiotikum, a ist hned na babo, ale ani na letaku nebolo nic napisane. Inak ten ovulacny test je fakt na figu, zacina mi ovulacia, a nic sa nezobrazuje...

bibi24
autor
18. aug 2009

Vrabcek, ak by si mala mat teraz ovulaciu, tak test by ti uz nieco ukazoval...ako jeden moze byt zly, ale viacere zrejme nie...A ako vies, ze ti zacina ovu?

brisilda
18. aug 2009

kocky a co ak test ukaze ze ovu mam a hlien nebadam ziaden????? je to mozne??moze ist aj v takom pripade o ovulaciu?PS: ale podbrusko ma v case ovu bolelo ako keby ma don niekto silno buchol 😒

bibi24
autor
18. aug 2009

Inak, som pekne nastvana...viete, co som pisala, ze som mala ist na hormonalny profil, ked dostanem ms? No, tak asi nebudem moct ist, lebo ms este nikdy a to sa chodi na 3-5 den a ja mam v piatok dovcu, takze uz nehrozi, ze stihnem to rozmedzie. ☹ To jedine zeby som dostala az v piatok...a to uz je dost neskoro. Sakra. To iba ja mozem mat smolu este aj v tomto.
Minuly mesiac som dostala presne na 28 den ms a teraz je to 30 a este nic. No, ale ovu som mala neskor, cize to moze byt kludne dnes, zajtra, vo stvrtok. A tym padom ziadny hormonalny profil. aaaaaaaach, mam nervy z toho, mozem dalsi mesiac cakat. 😠

brisilda
18. aug 2009

bibi pocuj tak mozno si tebu 😉 a ziaden profil ti uz nebude treba 🙂)) robila si si uz test???len tak zo zvedavosti?

bibi24
autor
18. aug 2009

Brisi, velmi tomu neverim, lebo to snazenie bolo biedne v case ovu 😀 Nie nie, testovat urcite nejdem, iba by som bola zbytocne sklamana. Dnes je to aj tak este len 10dpo a to je skoro. Testovat budem, ak by ms neprisla az tak do soboty. Ale to pochybujem Bris.
Inak k tym ovu testom, podla mna to moze byt tak, ze test ti ukaze ovu, ale hlien nespozorujes. Niektore baby to tak maju...ze ho maju len vnutri. Napr. aj ja mam problem s jeho odsledovanim a pritom asi ovu mavam.

vrabcek154
18. aug 2009

Ahoj ja nemyslim ten ovulacny test klasika, ja myslim to blbe pluvatko, som dala zan 300,-Sk a nic, asi si kupim aj ten klasicky test, ovulaciu si pocitam podla kalendara, ja mam pravidelny cyklus, a ukazuje mi to na vikend - 22.08.,

brisilda
18. aug 2009

vrabcek to pluvatko resp. mikroskop mam aj ja a ukazuje papradie no musis to robit este predtym ako sa napijes vody alebo nieco zjes vtady ukazeje blbost.Ja si ho robim ked rano umyjem zuby pockam asi 30 minut a az vtedy testnem a krasne papradie mi ukazovala len jeden den potom iba ciastocne papradie ale aj po mrche mi ho ukazovalo 🙂)))))) testy su predsa len spolahlivejsie 😉
bib i drzim palce aby mrcha neprisla ani v sobotu a aby si bola tehu aj ked tomu neveris 😉

vrabcek154
18. aug 2009

a ako funguju tie klasicke ovulacne testy ? tie su asi spolahlivejsie 😒

bibi24
autor
18. aug 2009

Bris, dakujem 😉
Vrabcek, ten mikroskop je podla mna blbost, nie je velmi spolahlivy. Ja ho mam a aj som ho pouzivala, ale ukazovalo to tak vselijak, pretoze to moze velmi veci ovplyvnit - jedlo, napoje a pod.
Ovulacne testy su ovela lepsie, jasne, ze aj tie mozu zlyhat, ale vo vacsine pripadov funguju ok. Ako funguju? Ako tehotenske, ocikas test, pockas a ked sa ti objavi druha palicka silna, alebo este silnejsia ako kontrolna, tak mas, alebo budes mat v najblizsiej dobe ovulaciu. Navod je vzdy prilozeny. Je to easy.

vrabcek154
18. aug 2009

Ok, dakujem, dnes pojdem kupit 😉

bibi24
autor
18. aug 2009

Kup a potom daj vediet, ze co ti vyslo...cakas na ovu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre