Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

jenniffer001
20. aug 2009

ahoj holky, tak konečně vítězoslavně prohlašuji, že ovula proběhla... 🙂

karolina23
20. aug 2009

no super hadam sa nieco nalepilo? 😀

barchee
20. aug 2009

karolína - teplota 37,0 sa drží celú luteálnu teda postovulačnú fázu...je to v poriadku 😉 držím palce, aby vydržala aj na 37 aj posledné 2 dni pred očakávanou ms 🙂

reivka: ms som mala 8.8. - dnes je to 13 DC ...aha http://www.pregnology.com/pregnancy-test.php?cy... ... ja mám normálne 28 dňový cyklus, 25 dňový som mala v máji a teraz v júli, jún bol tiež normálne 28 DC...som zvedavá jak to bude v septembri...neviem od čoho závisí, že sa mi skrátili vtedy... 😖 kedy si mala teraz ms?

karolina23
20. aug 2009

hej hej dufam ze sa bude drzat inak ak ti jonas povedal ze mas cez ms plodny den tak to skus mozno ze takto netradicne sa ti to podari skuste a uvidis 😀

barchee
20. aug 2009

ak to tento mesiac znova nevýjde, tak určite to skúsime... 😉

karolina23
20. aug 2009

sak hej treba to skusit mozno to co sa ti hnusi sa raz oplati zakedy mas ovulku?

barchee
20. aug 2009

nehnusí sa mi to, len mi to príde fest nehygienické 😖 ale je naprd, že neviem, či bude tento cyklus 28 DC alebo zas 25 DC... keby bol 25 DC...tak toho 5.9. by som už teoreticky ms nemusela mať...zvyčajne ju mávam tak 3-4 dni, niekedy aj len 2 ... 😕 ovulku mám práve teraz v týchto dňoch 😀

karolina23
20. aug 2009

juj tak drzim palce aj si manzelovi povedala ze mas ovulku alebo onicom nevie

barchee
20. aug 2009

dík 🙂 vie...ale už to vie aj sám 😉 nemusím mu už ani nič hovoriť 🙂 včera večer bol fajnučký sexík, tak snáď sa spermijky budú dobre cítiť 😀

karolina23
20. aug 2009

hadam hej neboj udrzia ked ste to nerobili z nutnosti tak sa tam urcite udrzia lebo ked je to z nutnosti tak sa nedari 😀

barchee
20. aug 2009

my to nikdy nerobíme z nutnosti 😀 dieťaťko je síce veeeeeľmi chcené, ale nie silené 😉 budúci týždeň nám má prísť orbitrek domov, sa teším 😀

karolina23
20. aug 2009

ani my to nerobime z nutnosti ale taky ludia sa nájdu ze musia musia davam tomu volny priebeh a co je to orbitrek?

bibi24
autor
20. aug 2009

Bris, ty si uz robila test? No, to je naozaj skoro 🙂

barchee
20. aug 2009

orbitrek je taký stroj na cvičenie, kde máš steper a zároveň aj rukami posiluješ 😉 http://www.tvproducts.sk/orbitrek-platinium ... ale iný máme objednaný, nie zrovna tento - to je len ilustrácia 🙂

bibi24
autor
20. aug 2009

Baby, povedzte mi, kde ja mam tu menstruaciu? 😒

karolina23
20. aug 2009

aha co budete cvicit cvicit? hm mala by som aj zacat cvicit ale lenivost nadomnou vyhrava 😝

karolina23
20. aug 2009

no bibi ja ti neviem niekde sa asi zatulala a kolko ti meska?

barchee
20. aug 2009

bibi, podľa mňa počkaj cez víkend a ak nepríde, choď gyndovi.

vrabcek154
20. aug 2009

Aj vam je tak zle cez ovulaciu, ja sa nemozem postavit z gauca, ovulku mam tieto dni ,ale je to des, nikdy som to tak nepocitovala, bolia ma vajecniky a krize..

barchee
20. aug 2009

mne je dnes poriadne zle asi z tepla, mám pocit, že sa každú chvílu dogrcám 😖 jéééj vrabcek, aj ja mám ovulku teraz 😀 karolina, už musíme, lebo sme volako zleniveli a posilku pri dome nám zatvorili...tak je fajn to mať doma...teraz mi manžel akurát povedal, že zajtra ho prinesú 😀

bibi24
autor
20. aug 2009

Barchee, ved tak to asi aj budem musiet spravit. Karolina - tazko povedat ci meska, mavam tak 28-31, dnes je to 32 dc, ale len 12dpo. Takze, kludne este moze prist. Len takto som to este nemala...
Aj mne je tak divne Barch, tiez zrejme z tepla.
Ja chodim inak cvicit pravidelne a ked sa neda nic ine, aspon chodim behat 😉

karolina23
20. aug 2009

aj mne je dako divne hrozne ma bolia krize taka tupa bolest a mam pocit zväcsenych prs ale to budu asi hormony neverim ze budem tehotna nemam ziadne priznaky som 5dpo to je asi skoro no uvidim ci pride ms a pred dvomi dnami som mala bt 36,8 dnes som mala 37 no neviem a mozno je zas nieco v ovzdusi

jenniffer001
20. aug 2009

holky, mě taky začali dnes strašně bolet záda.... fakt děsná bolest... 😒

barchee
20. aug 2009

mňa tak chrbát bolel cez víkend...ani otočiť som sa nevedela 🙄

bibi24
autor
20. aug 2009

No, mna teda chrbat nebolieva takmer vobec...chvalabohu aspon s tym mam pokoj.

karolina23
20. aug 2009

ale mna bolia krize taka tupa bolest a panvove kosti no des neviem mozno ze som prechladla ale neviem to zatial vysvetlit

barchee
20. aug 2009

zle som napísala...kríže ma boleli, nie chrbát hore 😉 ešte som také bolesti nemala tam, len keď som mala obličky prechladnuté už dááávno ☹

karolina23
20. aug 2009

ja nemam prechladnute oblicky nejak to necitim mozno som len prechladla urcite je to tím uz ti je lepsie barch?

reivka
20. aug 2009

ahojte, barchee ja som mala poslednú ms 12.8. ale už rátam, že aj tento tretí cyklus bude 25 dňový, ked boli posledné 2 😉

bibi test ukáže po 15.DPO lepšie tak to skús 😉 12 je málo

barchee
20. aug 2009

už je...ma to nejak prešlo, ale zato ma brucho bolí jak šlak...nejaké ho mám nafúknuté...dám si čierne uhlie 🙄 reivka....tak jasné, že si menej DC jak ja 😀 ja som to 25 DC mala ob-mesiac...takže uvidím... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre