Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

brisilda
4. sep 2009

kocky na chvilu som odbehla ano presne tento cajik som pila aj ja 😉 ma nieco do seba k tomu to E-cko a kyslelina listova 😉

kv3tka
4. sep 2009

bibi inak krasny folik.....ovulka sa blyzi.....weekend venujte snazilkovaniu 😉 ....a meraj....aby si nam potom ukazala krasny tehulkovsky graf 😉

kv3tka
4. sep 2009

reivka....tak asi nas tu je vyse nechapavych 🤐 ...mozes nam to vysvetlit,moja 😉 ?

brisilda
4. sep 2009

kocky nerieste to nema to zmysel 😉 co bolo bola a teraz pst a venujme sa teme 😉 😀 😀 😀

reivka
4. sep 2009

bohužial nemôžem, zase by som bola ja tá zlá

kv3tka
4. sep 2009

....tak mi napis IP....rada by som vedela o co tu islo 😵

reivka
4. sep 2009

inak ja neviem o tých folikoch ani folikulometrii ani za mak, tak ak to máš bibi dobré tak len palce môžem držať 😉

nina88
4. sep 2009

neberieme ako provokáciu.... teda ja nie, verím že ani bibi, len ju to v danom momente napadlo... držíme si palce, len myslíme v prvom rade na seba, to je ľudské, nikto ma nepresvedčí, že mu viac záleží na ženách, ktoré sme ani nevideli a len si píšeme...
Proste na toto zabudnime všetky... Bože nič sa nestalo...

brisilda
4. sep 2009

ninka mas pravdu tu sa mame podrzat a nie zhadzovat 🙂

kv3tka
4. sep 2009

asi tak ninka.....kazda mysli na svoje tehu....to v prvom rade....ale zavidiet zene,ktora otehotnela na 3cyklus....aj to este nevie na 100%.....a prisla sem k nam sa mi vidi neeticke a proti mojej srsti 😠

kde sa mala pridat?...do temy PCO(ked ich nema)....do temy IVF(ked nejde)....do temy ZACINAME V JULI(ked zacala skor).....atd,atd....prisla sem a ze otehotnela dalsia zdrava zena...ktora nema zenske problemy....podarilo sa jej po vystihnuti ovulky....ktoru si overila meranim BT...nas ma tesit....a nie stresovat,bo vsetky sa dockame....dockali sa aj zeny s hroznymi diagnozami.....po rokoch snazenia....nie po 5-6mesiacoch

kv3tka
4. sep 2009

....jaaaj teraz som si spomenula na jennifer......Boh vie ako sa ma na svadobnej ceste.....ale verim,ze sa vrati z pozitivnym tehu testom 😉

dzou
4. sep 2009

kveti prsne tak mas pravdu... prave by nas to malo povzbudit ze sa to dalsej podarilo... a co ty ako dnes?

kv3tka
4. sep 2009

ja dnes off-kujem....a lebedim na gauci.... 😉 (ja na jednom a drahy na druhom 😀 )
a 5.9.09,co je zajtra mame podla Jonasa najplodnejsi den....tak trosku sa snazime,i ked uz po ovulacie mam 😉 ....
a ty?mrchujes?......ale ved neva...nie?od buduceho cyklu merias.....vystihnes ovulku na 100%....a budu //!!!!

vrabcek154
4. sep 2009

Baby dnes je nejaky blby den, to pocasie to ete kazi viac 😖 Idem ja domou,a prekvapim mojho manzelika 😀
Mame nejake stresujuce obdobie, to stahovanie a snazenie o babo...
Prajem vam krasny vikend 😉

dzou
4. sep 2009

no sak aj som off robime len 4 dni co mi teda az tak nepekaza 😉 ja mam podla jonasa 7.8.9.tak urcite budeme skusat aj ked u mna to zase vyzera ze bude este pred ovulkou a kde mas dnes grafik? ja by som len chcela vediet ze keby som va ho potom chcela ukazat ze ako sa to robi a este jedna vec ze ci sa niekde da do FF zaznacit ze kedy bol sexik 😉

kv3tka
4. sep 2009

vies dzou....petulka tu bola vyse tyzdna a nikomu nevadila....pisali sme s nou,chcela poradit s grafom....a zrazu ma krasny tehulkovsky graf a takto sa chovame.... 😢

kv3tka
4. sep 2009

grafik som dnes uz davala...tusim niekde rano,ale tak specialne pre teba....:
http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka

kv3tka
4. sep 2009

dzou IP...o ff....moment 😀

dzou
4. sep 2009

dik 😀 tak zatial sa dzriii 😉
no sak ani mne sa to nepacilo, neviem ci to bolo pochopene ked som to pisala sak ani ja sa nesnazim 4.cykly teraz zacinam 4-ty takze som na tom podobne ale nevie, preco to teda nietko pocopil ako provokaciu ked sa chcela s nami len poradit a este vlaste ani nevie ci je tehu...aj ked si teda vsetky myslime ze je a ked bude tak takto jej to tu zneprijemnujeme 😒

dzou
4. sep 2009

kveti-nechapem 😅

bibi24
autor
4. sep 2009

Baby, nechajte to uz tak, myslim, ze sa to tu rozobera viac ako je potrebne. Vyjadrila som svoj nazor, to je vsetko. Nikomu nezavidim.
Ak ma niekto zaujem, napiste mi ip a rada vysvetlim co a ako.

kv3tka
4. sep 2009

presne dzou......normalne po zapnuti a precitani dnesnych prispevkov som bola v soku 😠

dzou
4. sep 2009

jaaaaaaaj uz chapem som to nasla diki moc 😀 😀 my to doslo neskor 😅

dzou
4. sep 2009

tak len pre skusku graf je o nicom sak mam mrchu http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

nina88
4. sep 2009

Fakt sa rozoberá úplná blbosť... ☹ Kv3tka, tebe držím palce, tento mesiac mamina... 🙂

dzou
4. sep 2009

no sak uz to treba nechat tak tak kveti dufam, ze to vyjde no a ake dlhe cykly mas ze kedy ti nema prist mrcha?

kv3tka
4. sep 2009

bibi ja ti IP napisem.....a uz s tym koncim.....chcem zabudnut..... 😉

kv3tka
4. sep 2009

dzou...ty sikulka 😉 ...merias aj cez menzes?asi v ustach,ze? 🤐

kv3tka
4. sep 2009

nina dakujem.....a dufam,ze to myslis uprimne a zo srdiecka 😉
...ovulku sme vystihli,snazit sme sa snazili...ostatne je uz,ci moje vajko prijme rybicku,a ci nie 😀

dzou
4. sep 2009

hej ale uz zajtra asi budem z normalne ta dole, lebo ja v noci takmer nemavam nic a kedze musim lezat pred meranim tak to bude v poho a celkovo teraz neni nejaka silna ta mrcha... ale uz sa neviem dockat na ovu sa tesim ze som sa rozhodla merat...je to zatial nahodou clkom zabava to sledovat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre