Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

majuska7979
12. okt 2009

dobre baby,
drzkam vam palceky a ozvem sa koncom mesiaca ci dorazila mrcha alebo nie 😉
papapap

alzbeta.hod
12. okt 2009

takže musí opravdu on sám??? je to dost kruté když musí ze sebe něco dostat ať chce nebo ne.

nina88
12. okt 2009

Alžbet moc sa tomu nerozumiem, ale podla mňa bola ovulka na ten 15. deň...

alzbeta.hod
12. okt 2009

no vidíš a podle ostatních měřitelek byla 11.dc to byl největší pokles a následně vzestup.

katka.he
12. okt 2009

nevadi..ak tam ma byt sam tak tam bude sam.... je dospely a aj on musi nieco zvladnut..my zeny...zvladame kazdy mesiac bolesti pri menzese... potom pri tehotenstve sa nam meni telo a obetujeme sa kvoli malemu cloviecikovi... a taktiez podstupujeme rozne vysetrenia...
...hm.. 🙂 chapem preco toto dal pan Bozko znasat nam, lebo oni by to mozno nezvladli 😀

alzbeta.hod
12. okt 2009

oni by to určitě nezvládli 😀

willi
12. okt 2009

...no ale zase sa ich musim zastat, ze nas vo vsetkom dokazu neuveritelne podporit, no nie? 😵

alzbeta.hod
12. okt 2009

no jak kdy

aduliak
12. okt 2009

s tym absolutne suhlasim, ze by to nezvladli..... 😀 vsak pri chripke uz umieraju 😀

aduliak
12. okt 2009

a suhlasim aj s tym, ze bez manzelovej podpory by som uz bola na praskoch 😀

alzbeta.hod
12. okt 2009

no stačí že maj rýmu a už umírají, už jsou protivný a každý musí vědět že na ně něco leze... to je fakt 😀

katka.he
12. okt 2009

ako kedy a ako ktory nas podpori.... ale aj tak ich milujeme, inac by sme si ich nebrali za manzelov... je to tak...
ale pravdou je aj to ze muzi maju naozaj iny prach bolesti ako my zeny 😀 ..
dnes som celu noc nespala..asi som nervozna ci ta mrcha dojde 😀

zara1982
12. okt 2009

Ahojte babulky, zdravim vas.Prave som sa registrovala, som nova. Som rada ze som Vas objavila. Dava mi to nadej aj po desiatkach eur /zbytocne/ minutych na ovu testy, tehu testy, caje a "vitaminy". A dnes este k tomu ani nemozem najst teplomer...Sestra ma dve deti, svagrina caka tretie... A co ja?

willi
12. okt 2009

...ale ste ma jednoznacne prehlasovali 😀 ...ale aj tak ich lubime 😵

...ahoj zara - vitaj medzi nami snazilkami...ako dlho sa snazite?

katka.he
12. okt 2009

cavko zara... aj ty sa dockas🙂)) aj moja sestra ma teraz nadherneho 1,5 rocneho chlapceka, ktory im robi radsot... aj my sa raz dockame...

aduliak
12. okt 2009

Ahoj Zara...vitam ta......1982....moj rok narodenia 😀 kolko sa snazite?

zara1982
12. okt 2009

Osem mesiacov, viem ze to nie je dlho a su tu ine rekordmanky, ale viete, zacinam byt z toho smutna, lebo som sa na to dopredu asi pol roka zodpovene pripravovala... A vsetci dookola su tehotni. A najviac ma vie rozculit ked citam na forach o "presmykoch" v 16-tich a UPT.Je to take nespavodlive, ti co chcu nemozu a ti co sa im podarilo tak nechcu...

willi
12. okt 2009

...zara - hlavu hore!!! Sme tu aj starsie snazilky 😉 ...a k tym presmykom len tolko, ze zivot nebude nikdy celkom podla nasich predstav a tuzob a ani nikdy nebude spravodlivy....ale kym mame po com tuzit, tak zijeme 😉

katka.he
12. okt 2009

zara presne teraz si zacitovala mojho muza..presne toto vyslovil vcera..ano je to tak ...vies oni sa na to tak nesustreduju ako my...a preto otehotneju raz-dva.... chapem ze to nie je spravodlive..ale povedz...existuje na tomto svete spravodlivost? 😀 ...moj profesor na vyske nam stale zdoraznoval aby sme sa nad spravodlivostou a nespravodlivostou netrapili..pretoze nikdy nebola, nie je a nebude... 😀

willi
12. okt 2009

...kati 😉

katka.he
12. okt 2009

vdaka willi 😉

zara1982
12. okt 2009

Ved to mi je jasne. Kazdy den dviham hlavu hore, k slnku, a tiene padaju za mna. Ved keby sme to uz davno vzdali, tak by sme sa asi nevolali "snazilky". Boze, aky krasny nazov pre takyto status.

nina88
12. okt 2009

Čo je to UPT? A čo? Prešmyk v 16? Máš problém?? 😉 😀

katka.he
12. okt 2009

UPT.... umele prerusenie tehu? myslem ze je to toto...

nina88
12. okt 2009

To si si čítala o mne ten prešmyk? Alebo blbá náhoda?? 😵 🤐

nina88
12. okt 2009

Sranda... Že prerušenie. Ja som myslela, že to čo sa ,,len,, preruší, tak sa v tom dá pokračovať... To je teda ,,bohovský,, názov pre vraždu... No ja mlčím po piatku... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

willi
12. okt 2009

...Ninka, u Teba to presmyk nebol...obaja ste zobrali zodpovedne to, co sa Vam pristastilo...ale su presmyky, ktore sa nekoncia stastne ☹

zara1982
12. okt 2009

Sorry, asi som vas zmiatla. "Problem" zatial nemam, ale chcela by som mat. V 16-tich by sa nehodil, ale teraz o 11 rkov neskor by dobre padol...

nina88
12. okt 2009

Zara prečítaj si moj profil prosím ťa a pochopíš.... 😉

katka.he
12. okt 2009

v pohode zara... kazdy ma svoj nazor... a ked ta to potesi mna si nezmiatla 😀 ... a myslim ze vsetky pochopili ako si to myslela...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre