Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

vrabcek154
26. aug 2009

Ta moja zvedavost, hlavne ze tu basnim,ze mi to je jedno... 😎

nina88
26. aug 2009

Ja to nejak neviem nájsť... podla čoho sa to počíta?

blackrose
26. aug 2009

nina na tejto stranke http://www.antear.sk/link2.html si vypis svoj datum a cas narodenia a je to 🙂 povie ti to v ktore dni v danom mesiaci treba skusat

willi
26. aug 2009

...nina, co chces pocitat? Podla Jonasovej metody? Pokial som dobre informovana, tak je to platena metoda

kv3tka
26. aug 2009

ahojte babulky.....sa mi nedari Vas ani docitat.....tolko ste toho popisali....a uz ani neviem naco mam reagovat 😀
tak snad len,ze ja som asi najstarsia....prednedavnom som mala 30tku 😕 ....s priatelom sme spolu vyse 9rokov....v januari bude 10.....chceli sme si zabezpecit byvanie,kupit auticko.....a potom dieta.....tak uvidime ako sa zadariii 😉 ....
inak ja som vzdy chcela mat dieta az po 30tke....bolo to asi tym,ze ked som mala 14,tak nam necakane do rodiny prisiel novy clen....bratcek 😀 ....bol ako moje vlastne dieta...okrem kojenia som robila vsetko....dokonca i nespavala,ked bol chory.....vedela som,co to obnasa....preto som planovala deticky az po 30tke....takze je ten najvyssi cas 😉
a vitam novu clenku.....vitaj nina 😉
....ano willi....meriam a spoznavam svoje telo...je to super metoda....nemas sa coho obavat,ver mi 😝
blackrose....tak sup-sup...piatok sa blyzi..... 😉

willi
26. aug 2009

...black...skusala som to aj ja podla tejto metody, ale vacsinou mi hadzalo plodne dni prave v case menstruacie 🙄

nina88
26. aug 2009

Blackrose: ďakujem, podľa mňa to je blbosť, lebo neverím,že som mala ovu 6.7.8. DC, ale ok, lebo 8 DC sme ,,pracovali,, 🙂

kv3tka
26. aug 2009

willi,aj mne to minuly cyklus vychadzalo na dni menstruacie.....len sa mi posunula ovulka....tym aj cely cyklus a tento mesiac mi to vychadza na dni ovulky....alebo tesne po nej 😉

nina88
26. aug 2009

kv3tka: ďakujem za privítanie a držím samozrejme aj tebe všetky prsty... 🙂

blackrose
26. aug 2009

nina, to ti nepovie kedy mas ovu, ale podla hviezd kedy mozes otehotniet, je to uplne mimo ovu 🙂 neviem ci tomu uplne verim, ale skusim vsetko 🙂

kv3tka
26. aug 2009

kocky vcera som tu pisala,ze kamaratka otehotnela po 19mesiacoch snazenia.....to som este nevedela,ze si dali plateny vypocet od Jonasa....a prvy mesiac to skusili podla neho....a lala vyslo 😉
ale,co je zvlastne....vraj jej plodne dni vysli tesne pred mrchou a prve dva dni mrchy.......tak to skusili 😕

blackrose
26. aug 2009

kv3tka my budeme s mojim v decembri 10 rokov 🙂

nina88
26. aug 2009

Ale vlastne keby to bola pravda a otehotnela by som ten 8. DC, to by vysvetlovalo to, že už cítim zmeny...

blackrose
26. aug 2009

tak to hej 🙂 drziiiiiiim ti palce 😵

nina88
26. aug 2009

Takže keď to vychádza mimo ovu, je to bezpredmetné??

kv3tka
26. aug 2009

presne tak blackrose......ta metoda je viazana na hviezdy.....obracia sa nato,ze su dve plodne obdobia zeny:to ovulacne a hviezdne 😉

kv3tka
26. aug 2009

tak budeme skoro spolu oslavovat......10vyrocie,blackrose 😉

nina88
26. aug 2009

kv3tka: to vážne? Otehotnela 2 dni pred mrchou?

willi
26. aug 2009

...ako to tak citam, takze je uplne zbytocne pocitat a spoliehat sa na "ovulacne dni" 😀 ...treba sa fakt snazilkovat v jednom kuse 🙂

kv3tka
26. aug 2009

tak mi povedala......verila tomu vypoctu...aj ked sa jej priecilo mat sex cez mrchu.....pre dieta urobis asi vsetko.....a po 18mesiacoch neuspesneho snazenia....ani nehovorim....hupli nato.....a dalsia mrcha uz neprisla 😉

kv3tka
26. aug 2009

...willi....ja stale viac verim na tie "ovulacne plodne dni".....ale trosku aj na tie "hviezdne".....takze najlepsie to bude skombinovat......aj vtedy-aj vtedy 😀

willi
26. aug 2009

...to ano, clovek skusi vsetko, ked chce nieco dosiahnut 😉

nina88
26. aug 2009

Tak fajn, ,,vďaka,, vám si asi zajtra urobím test, lebo podla Jonasa som otehotnela 16.8., to by mi už ukázalo... 🙂

blackrose
26. aug 2009

tiez som pocula, ze vela babam sa poradilo podla jonasa pocat uplne mimo plodnych dni aj pocas ms, pred ms apod. no mne to teraz podla jonasa vychadza tesne po ms, tak uvidime o 4 tyzdne 😎

blackrose
26. aug 2009

pre toto je dobre si merat bazalnu teplotu, tam by si videla, ci si tehotna a to si ani nemusis kupovat testy 🙂

willi
26. aug 2009

...nina, podla mna treba s testom pockat aspon do dna mrchy...aby si nebola sklamana 😒

...black...aj ja som pocula, ze Jonasova metoda ma dost velke uspechy - verim, ze v tom nieco bude, ale zatial som si ju nedala vypracovat a ani sa nechystam...uvidime ako to pojde dalej 😎

nina88
26. aug 2009

Ja viem... Objednala som si teplomer špeciálne na BT, ale akosi nechodí... Viem dá sa aj s normálnym, ale čakala som,že príde ten a nestihla som to... ☹

kv3tka
26. aug 2009

blackrose.......100bodov....ako vidim,ani ty nedas dopustit na BT..... 😉 ....

nina88
26. aug 2009

Ešte mi ostali 3 testy z minulého mesiaca, tak jeden obetujem... Ja nejak cítim,že teraz to vyšlo... Dnes mi začalo aj pnutie v prsiach a to mám do mrchy ešte 10 dní... 🙂

blackrose
26. aug 2009

no nedaaaam 🙂 nejako ma to meranie chytilo a dufam, ze vdaka nemu spoznam svoj cyklus, ktory si so mnou robi co chce od kedy chcem otehotniet 😒
a paci sa mi ze z neho vycitas vela informacii, ked si to robis poctivo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre