Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

blackrose
28. aug 2009

ja chytaaaaaaaaaaaaaam 🙂

vrabcek a tiez si myslim 🙂 ono to dokaze prekvapit 😉 a jednorazove lieky neublizia, neboj

blackrose
28. aug 2009

willi, ved my sme na rovnakej ceste, takze tento mesiac ides do toho so mnou 😀 😵

willi
28. aug 2009

...no ved prave, takze dnes sa posnaz - Jonas prikazal 😀

nina88
28. aug 2009

Nezabudla, jasné,že podarí... 🙂

willi
28. aug 2009

...black,bris...ako ste si vlozili ticker do fotoalbumu? 😕

blackrose
28. aug 2009

ake optimistky sa z nas stali 😀 😀 😀 tak sa mi to paci

blackrose
28. aug 2009

ked kliknes na ten moj, tak sa ti otvori taka stranka, tam si to vyklikas a potom sa tim tam spravi taky kod, ktory si vlozis ako text do albumu 🙂

willi
28. aug 2009

...black 😉 , dakujem

vrabcek154
28. aug 2009

to bude tym piatkom, a my sa ideme zajtra stahovaaaaaaaaat, uz neviem kolky krat za zivot - aha 3x.
Dufam, ze ten 4-ty uz do vlastneho domceka. 🙂

willi
28. aug 2009

...babulky, musim ist pracovat, takze Vam zelam pekny den a este krajsi vikendik 🙂

nina88
28. aug 2009

Stále ma pichajú vaječníky... 🙂

tinipini
28. aug 2009

ahojte kocky, včera ste tu popísali....

Bris : Blahoželááááám

Veľa pozitívneho myslenia všetkým, určite to vyjde, lebo musíí.
Ja som 33 DMC a stále nič.

brisilda
28. aug 2009

nana tak to je dobre ze??? 😀 ono to nemusia byt vajecniky mozno to je maternica ktore sa roztahuje mna to tak bolelo pri prvom

blackrose
28. aug 2009

nina, alebo citis zahniezdovanie 😀 merala si si dnes rano teplotu?? ako dopadla??

nina88
28. aug 2009

Alebo maternica? Nevidím tam... 🙂 AJ mňa to bolelo pri prvej... 🙂 A pnú mi prsia... 😉

nina88
28. aug 2009

Takže teplota je vlastne dnes ráno meraná 1. krát, lebo včera som mala iný teplomer, teraz mám ten špeciálne na BT a mala som 36,76 (čo by normálny digi zaokruhlil na 36,8) a som 20 DC

brisilda
28. aug 2009

ninka tak len tak dalej a coskoro tu budes rozsievat virusiky ty 😉 resp. somnou 😎 az nesom sama 😀

blackrose
28. aug 2009

moc moc ti drzim palceky 🙂 ale ved nemam k comu 😎 ty uz si!!! 🤐

blackrose
28. aug 2009

pri zahniezdovani zvykne teplota klesnut (nie je to pravidlo) je to cca 7. - 10. den po ovulacii

nina88
28. aug 2009

tak možno ten teplomer včera nebol zlý a klesla... 🙂

nina88
28. aug 2009

bris ty nemáš náhodou graf?

blackrose
28. aug 2009

ale vcera si mala vysoku teplotku, nie?

nina88
28. aug 2009

Toto čakanie ma raz zabije... 😠

nina88
28. aug 2009

36,9

brisilda
28. aug 2009

ninka mam ale ako som povedala ja som zacala merat za 5 minut 12 😀 😀 😀 6 dni dozadu ( chcela som proste vediet ci mrcha pride alebo nie nastudovala som si vsetko o BT , ze od dalsej mrchy idem na ostro 😀 moja teplota v den ked som mala dostat mrchu klesla na 36,8 a na druhy den sa vysplhala hore na 37,1 uz som v to ani nedufala cize zazraky sa deju 😀

brisilda
28. aug 2009

inak mas este daleko do mrchy cize tazko je sledovat BT ci si alebo nesi tehu kedze v den mrchy moze teplota prudko spadnut 😖

brisilda
28. aug 2009

od ovu musi byt teplota hore aspon 14 dni 😉 a potom by uz klesnut nemala a mozes skusit test

nina88
28. aug 2009

ďakujem za radu... 🙂

brisilda
28. aug 2009

ninka zelam ti aby to vyslo no BT sa ma merat hned od skoncenia mrchy inak je tazko sa podla nej riadit su zeny ktore teplotu maju nizku cize 37 nedosiahnu ani v tehotenstve 😉 proste ide o to ze pred ovu teplota klesne potom ide hore a drzi sa vyssie ako pred ovulkou a ked pocas 14 dni teplota neklesne je suuuuper a testujes uz na istotu samozrejme teplotu ovplivnuje vela veci preto je dobre si o nej nastudovat co mozno najviac 😉
nech sa na teba nalepia cim skor 😉 najlepsie hned 😎 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

blackrose
28. aug 2009

presne ako napisala bris 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre