Snažíme sa niekoľko mesiacov a stále sa nedarí

bibi24
30. júl 2009

Ahojte baby,

tak v prvom rade dufam, ze mi temu neuzamknu. 🙂 A o co presne ide? Hladam podobne baby, spolusnazitelky, ktore sa snazia otehotniet, no zatial sa im nedari a su na tom podobne ako ja. My sa snazime uz 4. mesiac a zatial sa nepodarilo. Na prvy pohlad vyzera vsetko v poriadku, mam pravidelnu menstruaciu, s primeranou dlzkou trvania, podla vsetkeho aj ovulaciu, pravidelna prehliadka na sono dopadla tiez bez problemov, snazime sa v plodne dni a nic. Lekara zatial neriesim, zda sa mi to skoro.
Ste tu nejake podobne baby, ktore sa snazite dlhsie a nedari sa, aj ked pravdepodobne ste zdrave? Ak ano, ozvite sa, mozeme pisat, vymienat si skusenosti a pod. 🙂

petulka888
30. aug 2009

no mne sa tak predlzil ten prvy snaziaci cyklus o tyzden a druhy bol 28. dnovy, len vtedy sa mi zdalo ze nebola ovulacia, tak preto som tento mesiac zacala merat. lebo dokedy sme sa nesnazili tak som ovulaciu vzdy citila 13. alebo 14. den. a uz som myslela ze sa zahadne vyparila tak som preto merala, a bola az 16. takze este pockat tak 3 dni a ked teplota neklesne tak by to mohlo byt ok...a keby sa zadarilo tak by to bol moj oneskoreny darcek k narodkam, kt. sa mala v den ovulacie...

kv3tka
30. aug 2009

a tym,ze si merala asi v iny cas....ten 16DC....bo tam mas prazdne koliesko....tak nema istotu....bo ak by si merala v beznu hodinu a teplotka by bola vacsia.....napr 36,6....ovulku by vyznacil na 14DC.....a to uz cervenou ciarou

kv3tka
30. aug 2009

.......a nemohla byt ovulka na 14DC....peti?

petulka888
30. aug 2009

ale ved vzdy meram o 9.00 hod, asi som tam cosi zle zaznacila zase... 😠

kv3tka
30. aug 2009

asi hej....bo ak merias vzdy o 9.00...........nemal by tam byt ten prazdny kruzok...... 😝

petulka888
30. aug 2009

no mala som tam o 8.00 tak som to napravila, lebo naozaj je to kazdy den o 9tej, tak si som sa tam pomylila...tak diki...no tak teraz cakat...

kv3tka
30. aug 2009

len cakat....a vies aku mas LF?....

petulka888
30. aug 2009

asi 14 dnovu, lebo vzdy som mavala ovulaciu tak 13 alebo 14 den a cyklus 28 dnovy...takze teraz musim este cakat 3 dni???asi a mozno ma zachvilu prekvapi, ako minuly mesiac...

kv3tka
30. aug 2009

....14dnova je idealna 😉 ....ved uvidis,co sa bude diat s teplotkou.....kazdopadne drzim palce....na // 😉

blackrose
30. aug 2009

caute kocky, mi tento vikend malujeme, tak som vas len prisla mrknut a ideme si dat rychlo neskorsi obed 🙂
petulka aj ja som mala minuly cyklu pocas ms teploty uplne rovnake a teraz mi to beha hore dolu... to asi zalezi od mnohych veci... tak drzim palce 😵

dzou
30. aug 2009

baby moje zlate tak ja 30DC teplota dnes 37.1 a mrcha este stale nikde 😀 😀

petulka888
30. aug 2009

no ved uvidime najbližšie dni, nejdem si zbytočne nahovarat, lebo zas bude sklamanie..neznasam toto cakanie par dni pred... 😒

karolina23
30. aug 2009

ahojte baby ja som dnes 33DC a teplotka dnes rano bola 36,8 tak cakam ze klesne zajtra a dorazi ms predvcerom bola az 37 tak uvidim ci klesne alebo sa bude drzat 😅

dzou
30. aug 2009

karoli a test nic? 😉

karolina23
30. aug 2009

sak mi vysiel negativny no uvidim ci zajtra alebo pozajtra dorazi ale citim ze pride co uz nemam take pocity zeby som bola tehu co uz uvidim 😀

dzou
30. aug 2009

ja praveze neviem... teplota je hore co je zatial jedina nadej...

karolina23
30. aug 2009

hadam nam zostane hore aj tebe aj mne prajem nam to a nech sme obidve tehu tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ked bris nepusta tak pustam ja 😀

dzou
30. aug 2009

😀 😀 dufam ze sa nam to podari a dik za T-cka 😀

brisilda
30. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT kocky a nech tu mame uz konecne tehulku ved ma vystavite nacisto 😀 😀 😀 ideal bude ak kazda s vas otehotneje 😉

sasko25579
30. aug 2009

Ahojte
som tu nova a neviem v tom este uplne behat.ale ma tu niekto skusenost s IVF v centre FERTICENT?
Pripadne aj v inom centre?Snažime sa uz dva roky o babo a stale nic tak sme zvolili tuto druhu censtu a chcem sa na nejaké veci opýtať.Dakujem 😖

karolina23
30. aug 2009

brisi v to dufame aj my hadam sa nam nabuduce podari ale tato ms je nejaka cudna co pride take tlaky v brusku nafuknute a picha ma na lavo

brisilda
30. aug 2009

karolinka ak nepride mrcha tak bude dobre 😉 na priznaky co mas sa velmi nespoliehaj 😖 nie stale su totiz take ake by sme chceli aby boli 😉 ja som rada, ze mi zatial nic neni 😀 ale to sa moze z dna na den zmenit
sasko drzim pallce aby ti to cim skor vyslo ale obavam sa, ze v tejto teme ti baby asi neporadia ziadna sa tu nesnazilkuje este tak dlho 😖

karolina23
30. aug 2009

ved to prave nahovaram si ze to nieje nic to pride ms musim to tak hovorit si v duchu aspon nato nemyslim furt

karolina23
30. aug 2009

ahoj sasko vitame ta ale asi ti ani ja neporadim mi sa este malo snazime ale drzim palce nech vam vyjde

dzou
30. aug 2009

mna uz nejak moc bolia prsia tak asi nic z toho nebude 😒

karolina23
30. aug 2009

neblazni dzou to musi byt dobre znamenie nemas ich zväcsene? 😀

dzou
30. aug 2009

maaaaaaaam a hrozne

karolina23
30. aug 2009

tak si potom tehotna ak ti este nedosla ms tak si sprav test moja a uvidis 😀

xena323
30. aug 2009

dzou,dnes si testovala???

karolina23
30. aug 2009

o ano treba otestovat dzou sup sup

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre