Snažíme sa o dieťa ale stresuje ma dotieravá rodina

mywiel
25. sep 2007

Urobila som asi chybu, ked na otazku rodiny a znamych "a co vy keby budu deti?" som odpovedala, ze uz sa snazime. Este sme len zacali a uz ma vsetci stresuju a pytaju sa, ze ci uz som v tom a davaju mi rady, ze nemam stresovat! Ved ja nestresujem ale zacnem, ked sa ma neprestanu pytat kazdy mesiac!!! ☹

annavi
25. sep 2007

mywiel no mozes mi to poslat v angline... 😉
no ja pracujem na SLiaci ale moj rodny domov je vychodne slovensko okres Snina....ale drahy je z Hrinovej 🙂

mywiel
autor
25. sep 2007

Ale tie dni kedy mas ovu mozes pozerat aj na tom pristroji, tam ides sipkami dopredu alebo dozadu podla toho ktory menstruacny cyklus si chces pozriet co si namerala.

annavi
25. sep 2007

akurat som zistila ze je uz je na nete tychto veciciek na plod. dni atd, od výmyslu sveta...je ich nehorazne vela.....hmm...je to zaujimave...no ja bud. mesiac zacnem klasikou...jednoduchym meranim BT teplomerom...a uvidime.... 🙂

mywiel
autor
25. sep 2007

http://cyclotest.de/Tous-les-produits-Cyclotest...

navod k pristroji je ked kliknes potom na to instructions...

mywiel
autor
25. sep 2007

ved jasne je to investicia, ja som to kupila na ebay da sa to aj vydrazit, mna to vyslo 2.000Skk predsalen.

mywiel
autor
25. sep 2007

Co je jednoduchsie aspon pre mna, lebo ja sa do tych grafov nevyznam, ze zapnes gombik v prvy den menstruacie to zaznamena a potom ti pristroj presne ukaze ktore dni mas merat teplotu a ktore uz netreba a o mesiac tak isto a nevyse nezaspis rano ta to zobudi, lebo bazalna teplota sa musi merat v tu istu hodinu a nesmies predtym vstat z postele aspon hodinu pred meranim a musis spat minimalne 5 hodin v noci inac nemas presne namerane hodnoty, takze bezny teplomer to nema sancu namerat takto presne, len tento pristroj!

alex
25. sep 2007

Ten graf si nekreslím sama, zadávam si len teploty a on sa mi vytvára sám na stránke. Je to to isté, aká tá vecička. Táto stránka je bez poplatkov. Ale pre bábätko urobíme my snažilky všetko, nech to stojí, čo chce, nie 😉

Takto vyzerá grafík:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mywiel
autor
25. sep 2007

Presne nic nie je drahe ked tuzime po baby veru 😉 😀

mywiel
autor
25. sep 2007

Tak to je podobny princip a mas to zadarmo. Ale ja napriklad cestujem na vianoce do Anglicka, takze si mozem pristroj zobrat zo sebou a zaznamenavat kedy chcem meria to na stotinu presne, ale teba to vynde lacnejsie o tom nepochybujem.

mywiel
autor
25. sep 2007

tu je fotka ked na nu kliknes takto vyzera ten pristroj
http://www.priceminister.com/offer?action=desc&...

mywiel
autor
25. sep 2007

Ved vam dam vediet ci sa mi to s tym podarilo a ci to islo rychlejsie...zatial zaznamenavam... 😉

mywiel
autor
25. sep 2007

Tak sa majte zienky ja uz letim do prace. Zas nabuduce 😉

mywiel
autor
25. sep 2007

Alex nevies mi poslat tu str. na grafy v anglictine alebo francuzstine? Dik

alex
25. sep 2007

Neviem, ale pošlem ti jednu stránku a tam je presný návod, ako sa tam orietnovať.
Sekundu len to idem nájsť.

alex
25. sep 2007

nech sa páči 😉

http://www.merenibt.xf.cz/

maja.ka
25. sep 2007

Caute baby, my sa tiez snazime o babo. Zatial som to povedala iba najlepsej kamoske, ktora tiez caka babo. Vsetci ostatni sa to dozvedia az ked to bude na 100%. Chcem sa vyhnut zbytocnym otazkam ked sa to hned nepodari. 🙂

redkvicka
25. sep 2007

Prosim ta mywiel, kde si si kupila ten Cyclotest2plus? V lekarni? Co to stoji? Dikes, nikdy som o nicom takom nepocula

mywiel
autor
25. sep 2007

Diky Alex pozriem sa na to... 🙂

mywiel
autor
25. sep 2007

Ja som to kupila na francuzskom Ebay ale dostat to v nemecku v lekarni, mozem ti dat adresu a mozes si to mozno objednat, len neviem ci postovne nebude tiez drahe?!

mywiel
autor
25. sep 2007

Adresa v Nemecku je: Uebe GmbH, Zum Ottersberg 9, D-97877 Wertheim
Adresa vo Francuzsku je: Cryo Bio System, Groupe IMV Technologies, 75008 Paris - FRANCE

mywiel
autor
25. sep 2007

Pockaj pozriem ci su distributori aj v inych krajinach ak sa mi to podari najst, ale myslim si, staci zavolat do hociktorej lekarne v Rakusku alebo v Nemecku tam by sa to malo dat objednat.

mywiel
autor
25. sep 2007

Nasla som krajiny v EU si to mozu objednat priamo tu: info@cyclotest.com

funy
25. sep 2007

ahojte snazilky,
ja ako pozeram tie vase teploty, som nejaka divna.
ja mam stale 37,1 a o 5 dni ma dorazit mrcha. mozno aj skor.
alex a ked ti ta teplota klesne hoci len o jednu desatinu, tak mas ovulku a vecer sa treba snazit. nie je to neskoro? nema sa nahodou snazit den pred nou, ale to by sme vypocitat asi nevedeli, co?
ja som teda 19. den cyklu, ale uz ruzovo spinim ☹
mavam 24 dnovy cyklus

mywiel
autor
25. sep 2007

http://www.priceminister.com/offer?action=desc&...
Tu sa da kupit za 75Euro+postovne z Francuzska

redkvicka
25. sep 2007

Jej, dakujem si zlata, pozriem si to teda.

mywiel
autor
25. sep 2007

Ja som to vydrazila na drazba Ebay ale urcite to dostat v roznych krajinach v lekarni.

mywiel
autor
25. sep 2007

Vidis Funy s tymto pristrojom nemas taketo otazky, ten ti presne ukaze jedna babika na displeji si v plodnom obdobi a dve babiky znamenaju ze mas prave vysoke plodne obdobie, sila co? A takto ti to vypocita kazdy mesiac. 😀

mywiel
autor
25. sep 2007

Napr. na tejto fotke vidiet ze su dve babiky, takze vysoke plodne obdobie a 14 znamena 14 den od zaciatku mrchy...atd. ukazuje to vsetko aj vykyvy nameranych teplot.

mywiel
autor
25. sep 2007

Meria to teplotu na stotiny presne -20 znamena rozdiel teplot oproti priemernej normalnej teplote tela.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre