Snažíme sa o dieťa ale stresuje ma dotieravá rodina

mywiel
25. sep 2007

Urobila som asi chybu, ked na otazku rodiny a znamych "a co vy keby budu deti?" som odpovedala, ze uz sa snazime. Este sme len zacali a uz ma vsetci stresuju a pytaju sa, ze ci uz som v tom a davaju mi rady, ze nemam stresovat! Ved ja nestresujem ale zacnem, ked sa ma neprestanu pytat kazdy mesiac!!! ☹

mywiel
autor
25. sep 2007

Nechcem vas sklamat ale tato super vecicka, tym ze je to mini pocitac s teplomerom nova vynde na okolo 5000Sk. 😒

mywiel
autor
25. sep 2007

Ale rozdiel je v tom, ze tento pristroj ti ukaze presne kedy mas vysoke plodne obdobie a nie ako bezna BT, ktora ti ukaze na grafe az ked ovu prebehla, s tymto pristrojom to mozes odhadnut dopredu, lebo po 6tich nameranych cykloch uz pozna tvoje telo a ma dost udajov o tom kedy mas najblizsie plodne obdobie ale je dobre mozno pouzit aj LH testy este k tomu ak chces vysledok na 100% 😉

funy
25. sep 2007

parada,
ale predsa len pockam este dva mesiace a ak nic, tak to asi kupim. ja som si dala aj v jednom centre vypocitat plodne dni, ale zatial mi to podla nich nevychadza.

milagros
13. mar 2012

@funy @mywiel pouzivala si ten cyclotest?pomohol?

aduskatt
13. mar 2012

nechcem sa velmi staratz, ale myslim, ze spoliehat sa na to, ze pomocou pristroja otehotniete...skor si nastavite hlavu na sebapozorovanie sa, prave teraz budete obzvlast sustredene na to a pojde to o to tazsie........a co sa tyka temy.aby sa prestali pytat ludia, kedy bude druhe( snazili sme sa 7 rokov, kym sme to vzdali), tak som hovorila kazdemu, ze druhe nechceme, aj ked sme na nom intenzivne pracovali🙂.drzim vam vsetkym palce.......

mywiel
autor
14. mar 2012

@milagros mam ho doma, vies ze som ani nestihla?! 😀 pri prvom dietati som otehotnela na prvy krat a pri druhom do troch mesiacov. Ja som si to kupila uz predtym nez sme planovali ze pre istotu, ale to som netusila, ze som taka jablon 😉 este by som chcela jedno neskor tak mozno to vyuzijem a ak nie tak to predam, lebo zrejme som z tych stastnych zien co nemaju problém otehotniet.

funy
30. mar 2012

milagros,

nepouzivala som ho.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre