Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

mimusa4
20. okt 2007

Ahojte snažíme sa otehotnieť a nedarí sa... všade okolo mňa sú už malé bábiky alebo krásne brušká a ja nič..viem, že nie som sama. Mám otočenú maternicu , čo by možno ani nebolo až také zlé, môj drahý bol na spermograme len raz a vyšlo mu mierna oligostenospermia, alebo tak nejako sa tomu vraví, ale že treba to zopakovať, aby moja gynka vedela či tlačiť do mňa hormóny abo nie. No ďalšia vec je, že užívam lieky ako concon cor a frontin, síce teraz mi ho zmenili za lexaurin. Tak ja fakt neviem ako to dopadne..a fakt by som už veľmi chcela ...nemám tu veľa príspevkov, ale rada sa zoznámim s vami ďalšími..papa 🙄 😀

alex
21. okt 2007

Bývame v byte. 4-izbový. My máme jednu izbu, potom je obývačka, spálňa a babkina izba.
Kedysi som upratovávala aj obývačku, teraz už nie. Ani babkinu izbu a spálňu nie.
Ale veľkú halu, kúpeľňu, záchod a kuchyňu + našu izbu samozrejme, tak veľké upratovanie robím len ja.
Všade máme podlahu, som ju nevidela, že by ju ona umývala... max. pozametá.

alex
21. okt 2007

No lúčim sa, ideme sa chystať, dnes ideme k našim 🙂
papapa

mimusa4
autor
24. okt 2007

ahojte baby kde ste? ja som bola v práci tak som sa nemohla zúčastňovať na našich séansach, ale teraz som na pn. 😅

mimusa4
autor
24. okt 2007

hm....tak nič možno neskôr tu budete?!

mimusa4
autor
24. okt 2007

linka, si tu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre