Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

mimusa4
20. okt 2007

Ahojte snažíme sa otehotnieť a nedarí sa... všade okolo mňa sú už malé bábiky alebo krásne brušká a ja nič..viem, že nie som sama. Mám otočenú maternicu , čo by možno ani nebolo až také zlé, môj drahý bol na spermograme len raz a vyšlo mu mierna oligostenospermia, alebo tak nejako sa tomu vraví, ale že treba to zopakovať, aby moja gynka vedela či tlačiť do mňa hormóny abo nie. No ďalšia vec je, že užívam lieky ako concon cor a frontin, síce teraz mi ho zmenili za lexaurin. Tak ja fakt neviem ako to dopadne..a fakt by som už veľmi chcela ...nemám tu veľa príspevkov, ale rada sa zoznámim s vami ďalšími..papa 🙄 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

ale je nám fajn..linka tvoj ešte stále hrá, nevadí nu že si PC-čku? nie že si budeš myslieť že máš ísť spať, ja len že sme ostatné samy, no aspoň zatiaľ.. 😀

evikmi
20. okt 2007

linka: já spíš razim heslo: VŽDY JE NADĚJE....třeba není velká a je hodně schovaná,ale je tam!!! 😝

mimusa4
autor
20. okt 2007

a zase som najstaršia..

mimusa4
autor
20. okt 2007

stačí veriť a bude to po čom túžime..ach keby to už bolo.. ☹

linka
20. okt 2007

mimi-stale hra,on tak vzdy,do bezvedomia si vyhrava,niekedy mam pocit,ked pridem sa ho nieco opytat,ze je mimo ale totalne 😀
a ze som pri pc,to mu nevadi vobec,iba ked chce pozriet nejaky film so mnou,tak ma od neho vyhana,inac v pohode

evikmi
20. okt 2007

alex: nejsi na to tady sama...mně je taky 23..teda v prosinci už bude 24,ale taky se už trápím nějaký ten rok a tchýně mi furt říká,že jsem mladá,na takové starosti...ale u ní je to tím,že mě nemá ráda ☹

alex
20. okt 2007

Nebojte kočky, podarí sa nám to každej. Netreba hádzať flintu do žita.
A dnes zase svokra pílila uši, že chce vnúča... keby tá tušila, že my by sme aj chceli, ale nejako to nejde.
A jej to na nos vešať nebudem.

linka
20. okt 2007

evi-ja mam tiez malicku nadej schovanu hlboko 😉

alex
20. okt 2007

no vidíš evikmi, u nás je to opačne...

mimusa4
autor
20. okt 2007

a nechodíš do KE linka? si mi povedomá alebo sa podobáš na niekoho..hm..neviem..

evikmi
20. okt 2007

alex:taky máš "hodnou" tchýni? já taky ☹

linka
20. okt 2007

ja mam stastie,svokra je perfektna,berie ma ako vlastnu dceru,velmi starostliva a mozem jej povedat uplne vsetko,som spokojna 🙂 🙂 🙂

alex
20. okt 2007

Ako kedy. Niekedy sa s ňou dá, aj si pokecáme. Ale je to stará škola a tie jej názory. Je strašne lenivá.
Najhoršie je, že u svokrovcov bývame.

linka
20. okt 2007

mimi-chodim do Kosic sem tam na nakupy,aj pred tyzdnom som bola a myslis,ze si ma videla niekde?

alex
20. okt 2007

Linka, tak to si šťastný človek 😉

evikmi
20. okt 2007

☹ ona mě nemá ráda, protože jsem jí sebrala jejího drahého synáčka 😝 ale já to nějak přežiju,ikdyž mě nemusí....má svoji maminku a ta je super X-)

linka
20. okt 2007

alex-som naozaj stastna,je fakt dobra

mimusa4
autor
20. okt 2007

no to je najhoršie keď stále počúvam..a vy čo? ešte nič? nechcete? atď...sem-tam poviem, len, že nevie k nám trafiť bocian (čáp).

mimusa4
autor
20. okt 2007

linka-neviem na isto možno, tak ako som spomínala, možno sa len podobáš..

linka
20. okt 2007

ja som doteraz vzdy na take otazky odpovedala: nebojte sa,ked budem v tom,tak sa to dozviete medzi prvymi a odvtedy mam pokoj s kazdym

evikmi
20. okt 2007

mimi: díky za překlad 😅 už jsem se chtěla ptát....holt ztratil mapu,ale on ji brzo najde 😀 musíme tomu věřit

linka
20. okt 2007

mimi- a pracujes v centre mesta??

alex
20. okt 2007

Maminky sú na chlapcov naozaj naviazané. Ale niektoré to berú viac, iné menej.
Ja sa so svokrou občas chytím, ale inak sa znášame v pohode. Mne len vadí, tá jej lenivosť a nebaví ma robiť niekomu slúžku.

Inak tie reči sú hrozné. A najmä po svadbe. To všetci očakávajú, že buď si v tom, alebo ťa otravujú kedy to príde...

linka
20. okt 2007

mna zase stvu baby v praci,uz ked napr. 1 den nepridem do prace,tak pletkuju,ze uz som v tom,hrozne 😠

mimusa4
autor
20. okt 2007

no nakoľko ja nevychádzam so svojou mamou dobre, čo sa mi nechce rozoberať..bola nedávno u mňa v práci a videla, že som pribrala, tak hneď sa pýtala, budem babka? ja len, že tak to by som musela vedieť najprv o tom ja..viem, nie je to správny prístup k vlastnej máti, ale bohužiaľ..
a myslím aj na preklad-evi

evikmi
20. okt 2007

alex: to znám ,jsem vdaná od května a v práci se mě šéf pořád vyptává,jestli mu náhodou neuteču...to že se vdáš,přece neznamená okamžité dítě...ikdybych to brala 😀 jako ostatně tady všechny

alex
20. okt 2007

A kočky ja čakám sms každým dňom. Dnes má totiž kamoška termín pôrodu, ale zatiaľ nič. Môj manžel si tipol, že to bude v pondelok, tak som zvedavá. Strašne sa teším. A druhú kamošku to čaká koncom novembre 😵

linka
20. okt 2007

mimi-nechcela som o tom pisat,ale je fakt,ze so svokrou vychadzam lepsie,ako s vlastnou mamou,co sa tyka pomoci atd...

mimusa4
autor
20. okt 2007

linka-áno som v centre..

linka
20. okt 2007

mimi-nebudem dalej vyzvedat,mozno sa niekedy uvidime 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre