Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

mimusa4
20. okt 2007

Ahojte snažíme sa otehotnieť a nedarí sa... všade okolo mňa sú už malé bábiky alebo krásne brušká a ja nič..viem, že nie som sama. Mám otočenú maternicu , čo by možno ani nebolo až také zlé, môj drahý bol na spermograme len raz a vyšlo mu mierna oligostenospermia, alebo tak nejako sa tomu vraví, ale že treba to zopakovať, aby moja gynka vedela či tlačiť do mňa hormóny abo nie. No ďalšia vec je, že užívam lieky ako concon cor a frontin, síce teraz mi ho zmenili za lexaurin. Tak ja fakt neviem ako to dopadne..a fakt by som už veľmi chcela ...nemám tu veľa príspevkov, ale rada sa zoznámim s vami ďalšími..papa 🙄 😀

alex
20. okt 2007

ja som sa vydávala v juni(červen, myslím 😅 ) No a v práci u nás je babyboom, teda už to utíchava, 6 tehotných bolo, posledná je ešte v práci, tá rodí v novembri.

linka
20. okt 2007

alex- a ty to oznamis v januari 😵

mimusa4
autor
20. okt 2007

no svokra nie je zlá, ale celý deň by som ju tiež nechcela počúvať, tak som zvedavá ešte ako to bude ak bude treba nosiť malé k babke..aj u mňa v práci šéf podpichuje, či ešte nejdem na materskú? ja len toľko, že už sa ma chceš zbaviť?

evikmi
20. okt 2007

u nás v práci taky byla jakási "dobrá" voda...asi 5holek otěhotnělo..takřka v jeden čas..všechny z jedné dílny,tak to možná ani nebylo vodou,ale šikovným šéfem 😀

alex
20. okt 2007

Nooo, tak to by som brala, ale aj skôr by to mohlo byť, nie 😉

linka
20. okt 2007

alex-no mohlo aj skor by to byt,do vianoc

alex
20. okt 2007

že šéfom... keby ťa tak počul 😀

alex
20. okt 2007

To by som si aspoň nelámala hlavu nad darčekmi a aj sebe k narodeninám by som dala jeden 😉

linka
20. okt 2007

alex-kedy mas narodeniny?

mimusa4
autor
20. okt 2007

no vidíš evi, a už vieme kde je pes zakopaný, nemala si sa mu vyhýbať... 😀 ale nie srandujem..no u nás tiež 3 boli tehotné a už aj majú maličké, ale všetko slobodné mamičky..no možno sa uvidíme linka, nikdy nevieš..
ja som sa vydávala 2004 marec ale celkovo sme spolu 6 rokov..tak dúfam, že nám to aj vydrží..aj vy máte ten pocit ako sa bude staviať k tomu váš mužíček až budete mať miminko? že aké to bude?

evikmi
20. okt 2007

to já taky....takovej dárek,to by bylo nádherný...manžel má narozky v listopadu-november,myslím-já v prosinci-december a Vánoce...tak by to byl jeden velkej dáreček 😀 😀 😀 😵 a budu nejhodnější pod sluncem

alex
20. okt 2007

12.12. 🙂 pekný dátum, nie? ľahko sa pamätá 🙂
Ale mám aj dilemu, lebo v auguste ideme na svadbu a veeeľmi by som tam chcela ísť, no neviem, či by som vtedy aj nerodila
🙂

linka
20. okt 2007

ja mam zase 13.12. meniny 😀

evikmi
20. okt 2007

raději bež rodit...svatba se natočí 😎

linka
20. okt 2007

alez-evi ma pravdu 😉

evikmi
20. okt 2007

linka...Lucinka?..bráška má tak narozeniny...já jsem 4.12. a jedna ségra je 15.12 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

správne budeš mať DVD..

linka
20. okt 2007

evi-ano Lucia som,striga 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

tak nám počaruj do lona všetkým fazuľky 😀

linka
20. okt 2007

mimi-ok,idem na to 😀 ,dufam,ze sa zadari do vianoc vsetkym snazilkam 😵

evikmi
20. okt 2007

blbá otázka: co je to striga? 😅

linka
20. okt 2007

mimi-no ja dufam,ze sa nam obom bude uz viac venovat muzicek,nie len tej gitare,ale nie je to az take zle

linka
20. okt 2007

evi-bosorka 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

vieš čo by to bolo pre štát hotová pohroma dať každej po 25tisíc.. 😀
evika u vás je to koľko?

alex
20. okt 2007

No áno, len ja som maniak na spoločenské udalosti 🙂 A svadby milujem.
My sme spolu celkovo 8 rokov a 5 mesiacov 🙂

Linka, takže ty si Lucka, moja neterka má 13. decembra narodeniny.

Ja mám 8 ročnú neterku a teraz sa aj o ňu staráme, keď segra robí. Takže aj u nás spinkáva aj sa s ňou učíme. Môj manžel ju videl vyrastať od bábätka, takže majú super vzťah. On ju má rád a aj ona jeho. Už od malinkata chodieva k nám spinkať a varujeme ju. Niekedy aj on sám. Takže máme skúsenosti. Manžel by bol najradšej, ak by sa nám narodili dvojičky, ale asi by som skolabovala. Inak je to dosť možné, keďže aj v našej a aj v jeho rodine dvojičky sú.

linka
20. okt 2007

mimka-stat ma kopu prachov,tak nech vyplaca 😝

evikmi
20. okt 2007

porodné?...hm myslím 15-17tis....nevím přesně

linka
20. okt 2007

my sme spolu 5 rokov a rok svoji 🙂

alex
20. okt 2007

my sme tiež decembroví. Brácho 7., ja 12., neter 13., segra 26. 🙂

evikmi
20. okt 2007

linka: ty jsi čarodějka? já taky...a to myslím vážně

alex:já mám taky v rodině dvojčata,tak se těším,až mi jednou dr na ultrazvuku sdělí:maminko,budou dvě!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre