Snažíme sa otehotniet od leta 2017

baby0000
27. aug 2017

Ahojte baby, tak som vytvorila novu skupinku pre vsetky baby ktore sa od tohto leta rozhodli ze chcu otehotniet. Ja som jedna z nich 🙂 Dufam ze sa budeme spolu podporovat a drzat si palce, modlit sa a dufat ze sa to co najskor podari. To vam
vsetkym prajem❤️🌸

maxx6
28. feb 2018

@adulka1989 neboj podari sa nám to čoskoro 😊 verim tomu

mouse14
28. feb 2018

@eny81 ahoj.Mozem otazocku??Aj ja mam za sebou biochemicke tehotenstvo.A dalsia MS ti za aky cas prisla????Dakujem za odpoved.

eny81
28. feb 2018

@mouse14 no v prvom uplne normalne a pri tom druhom mi meskalo 4 dni. Krasne som to videla ako silneli tehu testy a zrazu slabli. Tak dr mi povedal ze potom je lahhko otehotniel lebo telo si pamata. No ja som musela si dat pauzu lebo to sledovanie a sklamanie bolo pre mna na nervy. A neznasam sa ked som taka precitlivela.

mouse14
28. feb 2018

@eny81 je to dost na psychiku, verim a uplne chapem....

eny81
28. feb 2018

@mouse14 v kazdom pripade som to zvladla a ked som sa ukludnila skusili sme znovu. A podarilo sa celkom akurat to nie je bez problemov ale verim ze to zvladneme. 😘💓

mouse14
28. feb 2018

@eny81 bude to dobre.Ja tento cyklus pauza bola som chora, lieky jedno s druhym.Ale potom sa pracuje opat 🙂

eny81
28. feb 2018

@mouse14 presne ak hlavu hore. No vidis nam sa podarilo mam strach lebo som mala chripkuvacteda som en 6 tt a v maternici hematom dufam ze sa vsetko podari a bude to v poriadku. Myslime pozitivne

adulka1989
28. feb 2018

@maxx6 idem skúsiť iui keď sa podarí

ester177
28. nov 2018

Ahojte baby, tak ja som mala MA tento rok v januari v 7tt, babo vyzeralo na UTZ na 5-6tt. Zacala som krvacat, isla som na pohotovost, dali mi lieky na udrzanie, ale doma sa to spustilo. Po 2 dnoch u mojej dr.uz bola maternica cista. Plakala som takmer mesiac, mala som velmi dlho z toho depku. Snazili sme sa ihned po tom, co som prestala krvacat. V aprili som mala biochemicke. Potom ma napadlo, ze treba doplnit vitaminy. Zistili mi MTHFR heterozygot, v maji som zacala brat akctive folic (aktivnu kys.listovu), 2x denne, neskor som pridala vitamin E 40mg, B12 (metylkobalamin), selen, jod, bio chlorellu 3x5 tabliet. V septembri som si objednala serrapeptazu a nattokinazu, aj profizym. (Nattokinaza rozpusta aj tie najmensie krvne zrazeniny,podporuje prekrvenie sliznice pri zahniezdovani, riedi krv). Po ovulke som zacala citit taky tlak v podbrusku ako pred MS, bolo to asi 2 dni po nej, prave vtedy dorazili enzymy, hned som nasadila nalačno. A podarilo sa! Uz som ani nedufala. S manzelom sme rozmyslali aj nad adopciou. Po 2 tyzdnoch mi vysiel pozitivny test, vyuzivala som profizym, a miesto neho som si kupila wobenzym, je lepsi. A tak si frcim na enzymoc, chlorelle a vitaminoch dodnes a som v 12.tt. Pisem na povzbudenie pre tie, ktore uz stracaju nadej. Nevzdavajte sa! Ja som mala vsetky vysledky v poriadku a aj tak sa nedarilo. Enzymy mi asi pomohli odstranit nieco skryte, co branilo babätku prosperovat ci zahniezdit sa. Wobenzym obsahuje bromelain, co napomaha uhniezdeniu. A celkovo chrani pre gynek.infekciami, ktore tiez mozu sposobovat potrat. Pol roka som po nociach citala zahranicné stranky, chcela som si pomoct a dopracovat sa k bábätku. Jednoducho som to nechcela vzdat! Tolko moja skusenost. Chcela som sa s vami o to podelit, a mozno tym niekomu pomoct sa dopracovat k vytuzenemu bábu. Drzím vám palce... 😙

lenkaaninka
29. nov 2018

@ester177 ahoj prosím ťa serapeptazu si odkiaľ objednavala nasla som fajn kompava 250 tku ale nechám si poradiť wobenzin som raz užívala pri silnoooom zápale ako podpora antb a potom doliecovanie a super spokojnosť tak teraz rozmýšľam o tomto ďakujem

ester177
29. nov 2018

Neviem, kolko stoji ta tvoja, ale ja mam tuto, myslim, ze asi naj cena:
http://m.serrapeptaza.sk/natures-aid-serrapepta...

Presne tuto maju aj v imunovitale na predaj, ale o 10€ maju vacsiu cenu.
Tiez rozmyslam este lacnejsie zohnat, ale 30€ na 2 mesiace je v pohode, je kvalitna a zabera, som spokojna.

maxx6
2. dec 2018

ahojte a ostatné už máte všetky detičky alebo čakáte ?

ester177
8. dec 2018

@maxx6 ja mám už takmer 11 ročného syna a teraz čakáme 2.dieťa. Som v 14.tt. Prvý syn sa podaril na 1.šup, o druhé sme sa snažili rok. Pomohla mi aktívna kys.listová, vit. E a enzýmy.

maxx6
8. dec 2018

@ester177 prosím vás a enzýmy akú značku ste používala?

ester177
12. dec 2018

@maxx6 tu hore je link, túto mám už druhé balenie.

marina137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre