SOUTĚŽ: HiPP masážní olej na strie

lidka_hipp
19. feb 2016

Svoji soutěž si samozřejmě zaslouží i těhulky 🙂 Mám tu pět voňavých a pečujících HiPP masážních olejů na strie, které obsahují BIO mandlový olej, jojobový olej a výtažek z rakytníku. Díky svému složení jde ideální olej pro péči o pokožku namáhanou těhotenství, navíc masáže s ním jsou moc příjemné 🙂 Více o těhotenských masážích: http://www.hipp.sk/tehotenstvo/sprievodca/krasn...

Pokud chcete vyhrát náš olej a právě čekáte miminko, napište mi, co je pro vás na těhotenství nejkrásnější 🙂 Pět vybraných odpovědí pak odměníme voňavým balíčkem.

katkasofka
19. feb 2016

Na tehotenstve je krasne uplne vsetko uz len ten pocit ze pod stdirckom rastie novy zivot zena sa tesi na kazdy ultrazvuk a caka ake je ba atko velke ako asi bude vyzerat ked sa narodi vsetky tie kopanceky uplne vsetko jedno z najkrajsich obdobi☺

mirecka0809
19. feb 2016

U nas bol velky zazrak ze som vobec otehotnela - a nakoniec prirodzenou cestou. Takze od sameho zaciatku uz len ta vedomost ze tam vnutri rastie nase vytuzene a vymodlene dietatko bol ten najkrajsi pocit aky som dovtedy zazila. A potom kazda jedna chvilka, fakt som si uzivala este aj grcanie - lebo som vedela ze dovodom je nas zazrak. Tehotenstvo som nemala lahke, nevolnosti a grcanie celych 8 mesiacov, hroziaca vypoved v praci, pobyt v nemocnici koli oblickovej kolike, stahovanie konecne do vlastneho, byvanie v byte 3 tyzdne bez elektriny, posledne stadium tehotenstva v najvacsich horucavach za poslednych 200 rokov, nakoniec som v tych horucavach aj 11 dni prenasala... Fakt to bolo narocne. Napriek tomu som stastna ze som po dlhom cakani nakoniec dostala ten dar a mohla toto vsetko prezit. Aspon raz. Velmi si zelam, aby sa to este raz zopakovalo, ale ak nie, nic sa nestane, navzdy si uchovam spomienky na toto nadherne a pre mna velmi vzacne obdobie 🙂 (do kelu, uz zase revem, ked si na to spomynam, tak sa mi to stava casto )

macopka
19. feb 2016

Kazde tehotenstvo je krasne, i ked je pravda, ze ku koncu je to uz velmi narocne. Momentalne tym tiez prechadzam, ale nevadi to, pretoze za par dni uz budem drzat v rukach moj druhy poklad a na tazkosti sa rychlo zabudne 🙂

beruska1108
19. feb 2016

Je to par dni co som sa dozvedela ze som tehotna.ked som to povedela mojmu priatelovi silno ma objal so slovami lubim ta laska a je to tu.zacina sa nam najkrajsie obdobie v zivote.som plna ocakavani radosti ale i obav samozrejme pretoze tehotenstvo a byt matkou je dar najkrajsi dar aky moze zena zatit a mne ten dar bol dopriaty.viem ze ma cakaju velke zmeny ci uz fyzicke alebo psychycke ale velmi sa nato obdobie tesim a som pripravena na vsetko☺.uz sa neviem dockat prvej snimky kedy uvidim nasu malu bublinku ako si tam spokojne spinka.vtedy budem spokojna ak ja.verim ze vsetko dobre dopadne a v oktobri si na rukach podrzim ten najdrahsi poklad na svete😊

ajino
19. feb 2016

na tehotenstve je všetko krásne, zistenie, že som tehotná, oznámenie manželovi, rodičom, rodine, rastúce bruško, prvé pohyby, zistenie pohlavia, proste celé tehotenstvo je pre mňa krásne

ivankajar
19. feb 2016

Je to najkrajsie obdobie v zivote zeny DAT zivot dietatku.

bubloska135
19. feb 2016

na tehotenstve je najkrajsie to ze sme dali zivot nasemu malemu krasnemu syncekovi, nech to stalo co to stalo a bude to este vela stat 🙂 tak to nikdy neolutujem

cevrik5
19. feb 2016

Na mojom druhom tehotenstve je momentalne najkrajsie to, ze mi nie je tak zle ako pri prvej sest mesiacov nonstop napinania na zvracanie 😀 teraz je to naozaj krasne byt tehotna aj po fyzickej stranke 🙂

priora
19. feb 2016

Maly vždy rad natiera sestričku v brušku ;) a na tehotenstve je krásne všetko a nevieme sa dočkať "batozteka" i ked uz teraz je všetko náročnejšie o spánku ani nehovorím 🙂

lkll
19. feb 2016

Na tehotenstve sa mi pacilo to ze ako mi rastlo brusko tak viac a viac som bola rada ze sem tehu a priatel mi stale hladkal brusko hovoril k babätku .... no proste uzastne bolo vsetko a prvé pohiby dietatka a snimok ....😊

petronelak
19. feb 2016

Momentalne som v 17 tt a najkrajsie na tomto mojom tehotenstve je velka laska mojej 2 rocnej dcerky k tomu zazraku v brusku, ktore ona vola babo - rozorava mu tou svojou hatlaninou boskava brucho je to nieco uzasne neuveritelne si uzivam tu jej lasku ku mne a k babu a dufam ze to babo citi ze ho lubime a verime ze vsetko bude v poriadku 🙂

bibyke
19. feb 2016

Neviem,ci sa mozem zapojit aj ked momentalne nie som tehotna,no planujem,ze to este raz zazijem,lebo je to to najkrajšie ,co zena moze zazit! Ta zvedavost,ze ako bude babatko vyzerat ked sa narodi,ci to bude chlapcek ci dievcatko,na koho sa bude podobat.. A prve spolocne stretnutie je neopisatelne!

tivka
20. feb 2016

Tehotenstvo je krasne uplne cele, ked si zena uvedomi, ze jej v brusku rastie novy cloviecik. Najkrajsie je ale ked po porode mamicka prvy krat moze drzat svoje dietatko v naruci. To je neopisatelne a vsetka ta bolest pri porode, ci prvotne tehotenske nevolnosti su razom prec. Stoji to za to a je velke stastie ked ten pocit byt tehotna, vidiet ako rastie brusko a ako sa dietatko narodi, moze zazit 🙂

acernas
20. feb 2016

Pre mna je najkrajsie cele tehotenstvo pretože mala princezná ma zatiaľ za 6 mesiacov co som tehu vôbec netrápi . Cítim sa este lepšie ako pred tehotenstvo ,kazducky den je pre mna požehnaním a veľkou radosťou ze si v sebe nosím zhmotnenie našej lásky . Odkedy som tehotná cítim v sebe viac energie a vela radosti , paci sa mi ako bruško rastie a uz teraz viem ze mi za ním bude ľúto 😊 byt tehotná je najväčší dar ktory môže zena dostať ❤️

karolin2
20. feb 2016

Síce teraz nečakám bábätko, ale mám dve dievčatká, jedno štvor a druhé jedno ročné. Masážny olejček je vynikajúci nielen počas tehotenstva ale následne aj po. Telo je voňavučké a ja sa rada nechávam rozmaznávať po kúpeli. A narodenie dieťaťa, proste je to najväčší zázrak na svete.

mimanr
20. feb 2016

Ked sa dieta vo mne hybe, to je uzasne, drzat ho potom v naruci je DOKONALOST

anuliq
20. feb 2016

Ahojte tak ja pridávam moju skúsenosť 😉 ako každá žena už od mala sa hráva Z babikami a túži mať V dospelosti dieťatko veď to každá veľmi dobre poznáme tak aj ja som chcela mať nesnažili sme sa on len tak či sa zadari a dlhú dobu nič tak mi to bolo už podozrivé že niečo nieje vporiadku. Tak som zašla za svojou doktorkou že by dom chcela zistiť či nieje nejaký problém Z vajíčkami keďže mi meškávali stále Kramy a nič. Robila mi vyšetrenia nakoniec som sa dozvedela že mám PCO a že sa mi neuvolnuju žiadne vajicka Z mojich vajcovodoch vtedy som bola taká zúfalá lebo keď vám povie niekto že je malá pravdepodobnosť otehotnieť tak každej žene trhá srdce a ja len V smútku vždy keď som si spomenula tak hneď slzy V očiach a v srdci smútok... Ale jedného dňa som si prečítala O doplnkoch vitamínoch čo pomáhajú na takéto problémy a tak som začala užívať. Modlila som sa a dúfala že to pomôže aspoň na úpravu cyklu keďže som mávala anovulacne bez ovulácie. Vôbec som sa Neako nesledovala či to pomaha lebo vtedy to nezaberie a popri práci som ani nadtym nerozmýšľala. Jedného dňa som spozorovala na sebe bolesť vaječníkov ale viac ako predtým a bolesť prsníkov myslela som si že už príde konečne menštruácia tak som bola rada že aspoň nato to zabralo.ale začala som byť unavená a stále sa mi chcelo spať, začali mi padať vlasy. Vten deň čo som očakávala menštruáciu neprišla počkala som ešte pár dní a spravila testy aj keď dom si myslela že budú určite negatívne..
Ale omyl boli pozitívne vtedy moje srdce bilo ako zmyslu zbavene a nechcelo sa mi veriť tak som sa objednala ku svojej doktorke ktorá mi potvrdila že som tehotná a že malickemu už bije aj srdiečko gratulovala mi a ja som bola najšťastnejšia na svete keď mi to potvrdila 😉 Dieťatko je najväčší DAR. Aký môže žena mať a nosiť pod srdiečkom a ja som najšťastnejšia a teraz čakám už len pár dní presnejšie od dnes 8 dní do Tp a to budem tak rada ked ho budem môcť mať konečne vnaruci a pozerať sa naň na moje teda naše vytúžené dieťatko 🙂 ja si bruško natieram každý deň aj dva tri krát a nielen. Bruško ale aj nohy prsia boky zadok skoro celé telo niekedy komplet a kopance V brušku keď cítim je to zázrak už sa teším keď tie nôžky uvidím čo ma toľko kopkaju alebo keď cítim štikutku. Je to krásny. Pocit mať niečo tak nežné pod srdiečkom 9 mesiacov.... To je moja skúsenosť a žienky taktiež nezúfajte treba veriť skúsiť všetko možné ako ja 😉 a držím vám všetky prsty...

hantsjask
20. feb 2016

Nejkrásnější na těhotenství, je ten pocit že ve vás vzniká nový človíček, kterého chcete chránit už od samého začátku. Pokud je těhotenství bez komplikací, pak je to opravdu nádherné a výjmečné období v životě ženy a je to opravdu velký dar, který bohužel není dopřán každému. Olejíček na strie by mi udělal obrovskou radost. U prvního těhotenství bez problémů a nyní se mi až do 32. týdne neobjevila žádná strie a myslela jsem si že mám vyhráno a teď mi přijde, že každé ráno přibývají nové a nové. Břicho už mám celé popraskané a vypadá to opravdu škaredě a navíc asi budu muset rodit císařem, takže další škaredá jizva mě nemine emoticon . Zatím se s tím snažím srovnat, ale ten pohled do zrcadla na břicho plné strií se mi fakt nelíbí. Zajímalo by mě, jestli by to olejíček dokázal ještě nějak zmírnit emoticon

taniellita
20. feb 2016

Ahoj najkrajsie pre mna vzdy boli pohyby a kopanceky...Pre mna to najprijemnejsie na tehotenstve ❤❤❤

apolkaaa
20. feb 2016

O rodine som snívala už od mala. Pamätám si akokeby to bolo dnes, keď som zistila, že som tehotná. Nechcela som tomu uveriť. Na tehotenstve je najkrajší práve ten pocit, že viem, že je vo mne nový život. Nádherné stvorenie, ktoré je závislé od svojej mamičky. Vždy ma poteší, keď dá o sebe vedieť svojimi kopančekami. Neskutočne ho ľúbim ❤️

ivankaberrynka
20. feb 2016

Na tehotenstve je najkrajšie úplne všetko! Už len samotný pocit, že vo mne rastie nový život, naše vytúžené dieťatko. Zrazu mi nevadí, že priberám na váhe. Teším sa z každého kila navyše 😊 Teším sa k lekárovi ako nikdy predtým, zaplavujú ma hormóny, nakupujem už zopár kúskov výbavičky. Hladkám si bruško, fotím ho dookola 🙂 Cítim pohyby a predstavujem si ako bude bábätko vyzerať. Rozprávam sa s ním, spievam mu....je toho veľa a všetko je tak krásne ❤ Ja už mám moje bábätko na svete a nezabudnuteľný, veľmi krásny moment bol, keď som ju prvýkrát uvidela a pobozkala som ju 💕

gabikas82
20. feb 2016

Na tehotenstve je pre mňa najkrajší koniec. Nemam tentokrat idealne tehotenstvo, preto by som to už mala najradšej za sebou s tým že moje narodené dieťatko je v poriadku..

sorea7
21. feb 2016

Najkrasnejsie je citit vsetky tie kopanceky a stuchance je to neopisatelny pocit 🙂
Bude mi smutno ked toto obdobie skonci ,aj ked nas caka omnoho krajsie obdobie ,tehotenstvo ma tiez svoje caro a bude mi chybat 🙂

slnieckomyska
21. feb 2016

Pre mňa už len ten pojem že tehotenstvo je pocit, ktorý mi naháňa zimomriavky (samozrejme vzrušenia).Moje telo sa mení či už po psychickej stránke ale aj tej fyzickej. Velmi sa tešíme s budúcim manželom na každé jedno sono ako nám drobček zakyva tými maličkými ručičkami,tešíme sa z každého jedného pohybu.Stale mi natiera bruško a príhovara sa maličkej/mu. Samozrejme Vašim skvelým olejcekom.Krasne vonia a rýchlo sa vstrebe.

akire25
21. feb 2016

Pre mňa je na tehotenstve najkrajšie práve to ako nás to s manželom spája viac a viac. Všetko prežívame spolu a verím, že to tak bude nielen v tehotenstve ale do konca života, kedže budeme rodina 🙂