Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

trelka
22. feb 2007

Ahojte babulky, potrebujem poradit, tie ktore mavate pred mrchou par dnove spinenie a merate si teplotu, aku ju vtedy mate, uz klesnutu alebo este stale sa Vam drzi hore az kym sa Vam mrcha uplne nerozbehne. Dakujem

lauritka
28. jan 2008

elfi daj vediet potom ;)

brundik
28. jan 2008

Lauritko, diky za vysvetleni s tim onemocnenim. Ja jsem se s tim teda jeste u zadne tehulky nesetkala. Je to opravdu hodne individualni.
Effi, jestli ma MS prijit az v patek, tzn. za 4 dni, kdyz pocitam na LF cca 12 dni, znamena to, ze jsi asi 8 den po ovu. K nidaci dochazi cca 5-7 dne, takze podle me je jeste brzo, ale samozrejme jak chces 😉

brundik
28. jan 2008

Effi, psala jsi, ze nechces merit BT, ze se to stejne dozvis tak jako tak. Stejne je to i s tehu testem. Ja bych asi pockala aspon na den, kdy ma MS prijit, at zbytecne nekupujes testy 😉

lauritka
28. jan 2008

no ja neviem.. ja len uzudzujem podla toho, ze jej uz bolo tak zle 🙂 ale samozrejme ked vydrzis elfu tak este pockaj 🙂 brundik..ja som zase vela tehuliek citala, co na zaciatku tehu mali pocit ako keby na nich liezla chripka 😅

brundik
28. jan 2008

Me taky bylo vcera nejak blivno, moje rani BT byla vyssi nez obvykle a to ma teprv pred ovu 😀

andrea52
28. jan 2008

ahojte kocky 🙂

chcem sa opyta ci je tu niektora medzi vami, ktora berie duphaston a meria BT 😉 chcela by som si nieco porovnat, kedze ja ho beriem uz 2 cyklus a meriam iba tento cyklus. Dakujem

Laurit ahoj 😉

lauritka
28. jan 2008

andrejka ja som baral duphaston 🙂 kukni na moj graf ;) v cykle IVF:

andrea52
28. jan 2008

laurit kedze ja osm velky antitalent, prosim nehodis mi sme link?? 😅

lauritka
28. jan 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/198576 ten grad pod tym prvym ;) krizik znamena duphasotn...P je utogestan. meska ti ?? ;)

andrea52
28. jan 2008

lauri dakujem, ale kdeze, akurat mam zvysene teploty od 36.7 do 37 taksom z toho jelen 😒

lauritka
28. jan 2008

robis si gaf ??? kolky den DC si ???

effi
28. jan 2008

no ohledne toho testovani, ja jsem chtela testovat az v patek, myslim ze driv to nema moc cenu... spis i pozdeji, tak uvidm, testiky dneska asi koupim 😉
snedal jsem rohlik a je mi uz trochu lepe, utikam za klientama, tak se zatim mejte 😎

andrea52
28. jan 2008

lauri hej robim, dnes som 9DC a teplota 37 😒

lauritka
28. jan 2008

andrejk a to beries duphaston uz teraz ??? 😕 ved to sa dava az po ovulke nie ???

andrea52
28. jan 2008

lauri nie, duphaston beriem 20-25 den cyklu tak som z toho jelen 😒

effi
28. jan 2008

tak testiky jsem koupit nestihla, vlastne jsem se dneska v praci nestihla alni najist 😖 takze rozhodopadne drive jak ve stredu rano testovat nebudu 😀

brundik
29. jan 2008

A mas to vyreseny, Effi 😉

lauritka
29. jan 2008

andrejka a beriez teraz clostyl ??? elfi tak budeme drzat palce pri testovani 😉

effi
29. jan 2008

čauky holčiny, tak MS se dnes zda se rozjela, takze po cca 4dennim spineni ted zda se MS 😖

lauritka
29. jan 2008

😕 efi nejak skoro..mavas to kazdy cyklus takto?? je to dost kratka lutelana faza. 😖

murasek
29. jan 2008

ahoj holky, prominte, ze vas sem tak vpadam, ale mam dotaz
effi - s tim spinenim - jaka je to barvicka, ja uz 4.den spinim misto MS, ale neni to cervena , spis takova svestkova barva. jak ted vis , ze dorazila MS?
moc dekuji

brundik
29. jan 2008

Effi, asi ovu prisla driv a tak prisla driv i MS 😒 Ale tim nic nekonci, naopak zacina 😉

effi
29. jan 2008

brundulik.dikes za povzbudiva slova 😉

murasek: ja spinila nejdrive ruzove a pak postupne vic a vic do hneda (tmavecervenohneda barva-tak nejak bych to videla) a dneska rano uz spineni bylo krvave... cos jsem si vysvetlila jako zacatekMS, ale je to cele podivne

no myslela jsem si ze se MS rozjede, ale zatim nic, jen ta trocha krve z rana..tak jsem z toho jelen, fakt jsem si myslela, ze kdyz se uz objevila trocha krve, tak se to rozjede a nic.. 😖

ivk
29. jan 2008

Ahojte, prosim, poradte, ci je normalne, ze 4 tyzdne po missed abort som mala asi 4 dni slabe spinenie, potom asi 3 dni nic a na to som asi dostala menstruaciu, ktora bola prvy den silna, ale na druhy den uz takmer nic. Nemate niektore podobne skusenosti? Normalne to asi nebude a neviem, ci mam pockat do dalsej menstruacie alebo ist za lekarom.

effi
29. jan 2008

ivk nemam zkusenost, nevim jestli ti to pomuze, ale je tady i tema "tehotenstvi a menstruace" - procti, treba najdes odpoved.. hodne stesti 😉

sondulka
30. jan 2008

poradi mi niekto ako sa meria ta bazalna teplota?a kedy a pri akej teplote je ovulacia?dakujem

gitarka
30. jan 2008
zuzuliq
1. feb 2008

Ahojte, uz som googlila asi vsade a z toho merania bazalnej teploty mam uz taaaakuto hlavu. Meriam sice len prvy mesiac ale som z toho uplny cvok. Vsade sa mi to zda byt tak komplikovane popisane, preto sa chcem opytat vas skusenejsich 😀 Mmam pravidelny cysklus , doteraz som mala teplotu dost pod 37 ale posledne dni mi stupla az nad 37,5 a drzi sa tak uz tri dni. Su plodne dni pred alebo az po vystupeni teploty.

effi
6. feb 2008

tak jsem se nakonec taktez rozhodla, ze zacnu merit 😉 koukala jsem tady na ruzne diskuze a protoze mam cyklus asi spise nepravidelny mohlo by to by fakt uzitecne, takze uz jsem prepadla lekarnu a poctive zaznamenavam 😉

zuzlik, odpoved a vse potrebne najdes na odkazu co nad tvym prispevkem uvadi gitarka 😉

hodne stesti vsem 🙂

lorry
6. feb 2008

Su plodne dni pred alebo az po vystupeni teploty. To by zaujimalo aj mna. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre