Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

trelka
22. feb 2007

Ahojte babulky, potrebujem poradit, tie ktore mavate pred mrchou par dnove spinenie a merate si teplotu, aku ju vtedy mate, uz klesnutu alebo este stale sa Vam drzi hore az kym sa Vam mrcha uplne nerozbehne. Dakujem

denne73
22. apr 2010

heheh čosi mi snažilkujem od januara

iwuliatko18
27. dec 2011

ahojte kocky chcem sa opytat ci by ste mi vedeli poradit. BT si meriam iba 3cyklus takze moc sa do toho nevyznam 🙂 minuly mesiac som mala MS na 25DC a dnes je uz 30DC a MS nikde. Moze to znamenat tehu??? http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_m...

pifina
27. dec 2011

@iwuliatko18 tento odkaz na graf nefunguje, musis ist do zalozky "Sharing" -> "Setup" a tam najdes svoju adresu hned hore pod textom: "Your Charting Home Page Web Address:" ... vyzera to nejak takto: http://www.fertilityfriend.com/home/33e45e (na konci bude tvoj ciselny kod) ...

iwuliatko18
27. dec 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/392bd7 dufam ze uz to bude fungovat 🙂

pifina
27. dec 2011

@iwuliatko18 funguje ... podla teploty vyzera, ze ovulaciu si mala neskor, preto zatial ms neprisla ... spinenie moze znamenat aj prichadzajucu ms aj zahniezdujuce sa vajicko, z grafu sa zatial neda urcit, o co konkretne ide, musis este par dni vydrzat ...

nibiru
27. dec 2011

@iwuliatko18 ja som mala spinenie teda asi 10min.krvacanie (cista krv) styri dni pred ocakavanou mrchou teda 24DC nikdy predtym som to nemala myslela som si ze sa mi skor spustila mrcha 28dc uz bola na teste slabulinka druha ciarka az o 4dni krasne tmava.o)bazalnu som si v ten mesiac uz nemerala boli sme objednany uz do centra asist.reprodukcie.

zabka88
27. dec 2011

@iwuliatko18 ahoj, ja tiež mavam obmesiac iny cyklus, podla toho ktory vaječnik ma službu 😉 takže môže to byť tehu ale aj nemusí, vyčkaj ešte ..

iwuliatko18
27. dec 2011

mne najma to spinenie nejde do hlavy...lebo ja som nikdy nespinila pred ocakavanou MS a ani ziadne bolesti som nemala 🙂 a inak nikdy som nemala cyklus dlhsi ako 28dni akurat min mesiac 25dni 🙂 dufam ze to skor bude to uhniezdovanie vajicka ale ak nie tak budeme nadalej snazilkovat 🙂 inak uz dlhsiu dobu uzivam duphaston tak ma teraz napadlo ci to nemoze byt aj s toho...

nibiru
28. dec 2011

@iwuliatko18 kolko to spinenie trvalo vraj nterva dlhsie ako par hodin a zena nespini dlhsie ako 1den.

iwuliatko18
30. dec 2011

@nibiru mne to spinenie trvalo cca 1a pol dna. dnes som 14den po ovu a mrcha este nikde a teplotu som dnes mala 37,1.

pifina
30. dec 2011

@iwuliatko18 vydrz este zo dva dni a ked teplota neklesne, tak sa testni znova, graf vyzera dobre 😵

iwuliatko18
30. dec 2011

@pifina jaaaj keby sa to len dalo vydrzat som taka nedockava 🙂 uz posledne 3-4dni ma pobolievaju prsia a tiez ma obcas pichne v podbrusku ako keby som mala mat mrchu ale ta nikde 🙂 tak snad sa zadarilo 🙂 testnut skusim bud v pondelok alebo v utorok tak uvidim 🙂

pifina
30. dec 2011

@iwuliatko18 neboj sa, to vydrzis, vsetky sme boli nedockave 🙂 a potom tie dni zacnu bezat, ze sa ani nenazdas a krpceka budes mat na rukach 😵

deniska2
4. apr 2012

ahoj holky prosim vaz počita sa špineni do menštruacie ja som po meštruaciji dnes 6 den a 2 dni sa už špiním iba take hnede silno hnede škvrnky mam teraz neviem kolko dni som mala meštruaciju potrebujem si to vypočtat dobre a presne jaajjaj 😕 aby som si mohla potom vypočutat dobre ovulku 😒

hance09
4. apr 2012

@deniska2 ahoj,tak cyklus se počítá od prvního dne menstruace,jestli pak menstruace trvá 4 nebo 6 dní je myslím jedno. a jak chceš počítat ovulku?

deniska2
4. apr 2012

@hance09 ahojky no jak chci počitat ovulku ??? to nevím ani sama sem neskusena moc v tomto preto by som potrebovala radu od vaz ktore mate skusenosti aby ste mi to vypočutali ☹ teraz som mala 30.3. menštruace do 3.4 to som sa už len špinila až do dnes a to je 4 dni !!!!dufáám teraz neviem jak to je 5 dni či 4 dni 😢 sem nemožna fakt hruuza 😖

deniska2
4. apr 2012

tak teraz neviem či 4 dni či 5 dni som mala toho 3.4 som sa začala špinit
😒

hance09
5. apr 2012

@deniska2 tak teoreticky pokud máš cyklus 28 dní,tak ovulace je v půlce cyklu tj. 14.DC...ale to je jen teorie,já ji mám třeba posunutou na 16.DC..takže pokud chceš zjistit ovulaci,tak zkus ovulační testy nebo měření bazální teploty (ta ti ale ukáže ovulaci až zpětně)

deniska2
6. apr 2012

@hance09 prej tíííííííííí ovulačne testi su nespolahlive no ale si ich kupim ale to maš viac dni testovat že joo no a tu bazalnu teplotu v pošve si asi nebudem vediet ja merat preto že ked budem mat nočnu smenu v praci tak ako ked budem končit rano v 6 hod 😖 no ale nevadi čo už 😒

tonjadabik2
1. sep 2013

Ahojte meriam si teplotu od augusta a ze 36,8..a stale stupa..dnes som si namerala az 37,9.. pokusame sa o babetko.. mozem byt tehotna? ms mam dostat tento tyzden..ale teplota stale kazdym dnom stupa. Dakujem babenky za odpoved.

lauritka
1. sep 2013

@tonjadabik2 od kedy si presne merias ? mas graf?? 37,9 je ale velmi divoka teplota.. merias si hned po prebudeni a rovnaky cas ????

tonjadabik2
1. sep 2013

@lauritka od 18.8...som zacala mat vysoke.. hej hned po prebudeni v rovnaky cas.dnes 37,9 uvidime zajtra..

tonjadabik2
2. sep 2013

@lauritka ahoj dnes mi klesla na 37,3..

lauritka
2. sep 2013

@tonjadabik2 skus testik, ak si tehu, uz to musi ukazat. to by si uz bola teoreticky 15 dpo.. ale zase ak mas take vysoke, ovu mohla byt neskor a 36,8 este nebola poovulacna..
musela by som vidiet vsetky tvoje teploty

tonjadabik2
2. sep 2013

@lauritka co je dpo? mala som od 36,8 a to od polky augusta..a potom uz len vyssie teploty boli a dnes klesla..

lauritka
2. sep 2013

@tonjadabik2 den po ovulacii 🙂 vacsinou je lutelana faza.. cize faza po ovulke cca 12-15 dni, potom pride mrcha..
ak nepride a teploty su stale hore, uz sa jedna o tehotenstvo. takze skus testnut.

tonjadabik2
2. sep 2013

@lauritka ahaa.. oki tak asi pockam do oiatku..alebo co..

lauritka
2. sep 2013

@tonjadabik2 no uz ako chces.. kby si nahodou este viac klesala.. tak potom asi pride mrska..

tonjadabik2
2. sep 2013

@lauritka oki dakujem ti. aj ked ideme stale naplno lebo ceme babetko? aj pred ms minuly mesiac aj po..cely mesiac a vzdy no.. uvidime..

lauritka
2. sep 2013

@tonjadabik2 no vela zien ide stale naplno a zadari sa niekedy az po roku ;) nie kazdemu to vyjde hned. ale drzim palce, nech dlho necakas.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre