Špinenie pred menštruáciou. Akú máte bazálnu teplotu?

trelka
22. feb 2007

Ahojte babulky, potrebujem poradit, tie ktore mavate pred mrchou par dnove spinenie a merate si teplotu, aku ju vtedy mate, uz klesnutu alebo este stale sa Vam drzi hore az kym sa Vam mrcha uplne nerozbehne. Dakujem

tituska
1. mar 2007

len: paraaaaaaaada 😀

len
1. mar 2007

Tak když paráda, tak mi můžeš kliknout na bannery 😀

cucuska
1. mar 2007

ahojte. len ahoj tuto stranku mám už prechodenú hore dolu doprava doľava 😅

len
1. mar 2007

Jé, děkuju, tak to jsem ráda, že se líbí 😵 Jinak jedna moooc hodná snažilka mi zpracovala návod i na ty německé stránky, takže stále zdokonalujeme 😀 Jo a už mám i odměnu z těch bannerů - za týden provozu 27,- Kč 😀

cucuska
1. mar 2007

len tak to je nádhera 😀
ja som zvedava na moju teplotu zajtra ráno. ak bude stále 36,9 tak ma klepne 😅

len
1. mar 2007

Tak držím palce 😉 Já teď každým dnem čekám ovu a blbec jsme včera s manželem slavili a vypili sedmičku vína a BT mi vylítla o 0,5 stupně a já nevím, jestli je to tím vínem nebo ovu 😀 Jinak jsme byli včera poprvé v CARu a ukazovala jsem svoje křivky a byla jsem pochválena a (teď konečně k tématu 😀 ) ta luteální fáze, kterou mám občas 10 dní, je prý naprosto bez problémů 🙂

cucuska
1. mar 2007

len o koľko by mala teplota klesnúť keď príde MS. mne nejka extra neklesla a stále sa drži

len
1. mar 2007

Kopíruji ze své stránky 😀
- Jak velký je teplotní pokles před MS?
...Stejně tak pokles před menstruací je u každého jiný - prudký či pozvolný, občas dokonce teploty klesají až během menstruace nebo dokonce až na začátku následujícího cyklu.

cucuska
1. mar 2007

takže to je asi v pohodičke pred ms 37 a teraz 36,9 hmm.
a stretla si sa v grafov aj s takým niečim že MS počas tehu a následny graf ?

maca77
1. mar 2007

len, musím Ťa pochváliť za tú www stránku 😉 😵 super, všetko pokope 😵

len
1. mar 2007

Cucuska, ano, i takových grafů jsem pár viděla, zkusím zapátrat a nějaké přidat 🙂

cucuska
1. mar 2007

len pátraj som na také grafy zvedavá. už vopred ďakujem

cucuska
1. mar 2007

len nenašla si asi nič že ☹

len
1. mar 2007

Tak jsem si na sebe upletla pěkný bič 🤐 Jsem si 100% jistá, že jsem na FF pár takových křivek viděla, ale teď jsem prošla hromadu galerií v Celsiích i Fahrenheitech a nic 😝 Problém je, že se zobrazí vždycky jenom 200 nejaktuálnějších křivek, takže tamty už možná někam zapadly ☹ Se špiněním jsou jich stovky, ale s MS nic 😒
Takže tímto mám velikou prosbu - kdyby někdo na takovou křivku narazil, moc a moc vás prosím, pošlete mi odkaz na ni do IP 😉 Měla by mít tyto vlastnosti - pregnancy a PO ovulaci by mělo být na pár dní další krvácení (červený čtvereček s M). Díky moc 🙂

cucuska
1. mar 2007

no neva ale nap. sa ako ten graf vyzeral ?

len
1. mar 2007

Byl hodně dlouhý (v podstatě jako dva "normální" cykly) - MS, předovulační fáze, jasná ovulace, vzestup teplot, pozitivní těhutest, ale cca 10-15 dní po ovulaci přišla další MS - asi 4 dny - (bez výrazného poklesu teplot!), teploty se i po MS držely stále nahoře a hned po té MS byl další pozitivní těhutest 🙂 A teploty pořád nahoře...

maca77
1. mar 2007

cucuska, chcela som Ti dať link na jednu stranku, ale už to tam zmenili a ten graf tam nie je. Pisali tam, že keby si tá dotyčná nemerala BT ani by nevedela že je tehu. BT jej totiž ani po MS neklesla.

cucuska
1. mar 2007

hmmm. ďakujem vám kočice 😉

len
1. mar 2007

Je to tady, ovšem otázka je, nakolik jsou tam ty grafi fiktivní jako příklad a nakolik reálné - přikláním se k první možnosti 😒
http://www.rodina.cz/clanek3694.htm

cucuska
1. mar 2007

ĎAKUJEM 😒 NO aj tak si jednička. Si v tomto obore super trieda

len
1. mar 2007

Teda, stydím se, grafYYY samozřejmě 😕

cucuska
1. mar 2007

len v pohodičke aj ja sem tam urobím preklep 😅

len
1. mar 2007

Když já se tím pravopisem tak trochu živím 😉

cucuska
1. mar 2007

aha 😅 ale skrat sa stáva. pa idem domkov

spapulka
1. mar 2007

ahojte babulky, nechodim sem casto,obcas nieco napisem, ale castejsie citam. dnes som sa rozhodla, ze napisem jednu velku chvalu na Len... 🙂
Len, klobuk dolu... som prekvapena, ako sa ti podarilo vytvorit stranku s BT. Ak by udelovali ceny za naj snazilku, tak by si si podla mna zasluzila prve miesto. Myslim si, ze nam tu vsetkym velmi pomahas, okrem toho si stale vysmiata 😉
Vsak ty si vyuzila svoje know-how, aby si vytvorila nieco, co mozme vyuzivat my vsetky! Co keby si zalozila cesko-slovenske fertility? Drzim palce...a budem klikat na banner 🙂

cucuska
2. mar 2007

len : potrebujem pomoc. Som 6DC a moje BT sa dnes zvyšila z 36,9 na 37,1 zas na to čo bolo pred mrchou. som v koncoch

bublinkajasminka
2. mar 2007

cucus - ale to nie je nič vážne - minulý mesiac som posledné dni mrchy mala tiež 37,1 dva dni a potom začala klesať......tak neviem....

lauritka
2. mar 2007

cusu ja som 14 DC a mam 37,4 ..na hlavu

sandrika
2. mar 2007

no veru lauritka na hlavu ja tej BT vôbec neverím, ja mám 37,5 a 37 DC no tetu nie som.

cucuska
2. mar 2007

tak potom je to fakt na hlavu. asi sa na to vykaslem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre