Spišská Nová Ves II.

kukulik30
7. apr 2009

Mile snazilky, nesnazilky, mamicky, tehulky a samozrejme rodacky, oteckovia a spioni zo SNV a okolia vitam Vas v dalsom pokracovani nasej naozaj plodnej temy 😀 😀 😀

tesime sa kazdej novej tvari 🙂 tak hor sa k nam 😀

slaviq81
7. apr 2009

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

kukulik30
autor
7. apr 2009

inak, teraz som sa dopocula, ze Cobejka uz porodila 4.4. akurat rozpravali v telke 😀 to len taka pikoska na uvod haha

slaviq81
7. apr 2009

Uz to ma za sebou? Parada, pekny datum 😀 A nasa Zuzka sa kedy chysta domov?

sophie1981
7. apr 2009

som zabludila.....sa mozem vykecavat v starej teme.... 🙄 ...musim ist upratovat, ale este vlozim fotecky z nedele u zuzany.... 😀

kukulik30
autor
7. apr 2009

ja si myslim, ze Zuzku by mali dnes alebo zajtra prepustit domov 🙂

kukulik30
autor
7. apr 2009

super, sa tesime bibka...zase mozme obdivovat katusku, dufam, ze uz coskoro pridaju fotky aj ostatne babule Janka a Zuzka..juj uz sa tesim na drobcov 😀

kajacz
7. apr 2009

ahojte.... 🙂 prajem novej teme vela plodných príspevkov... 😀

ivana2009
7. apr 2009

dobre rano hlasim sa v novej teme 2 v 1 😀 😀

kajacz
7. apr 2009

baby poradte...budu ešte v piatok otvorené nejaké obchody? myslím potraviny...

sophie1981
7. apr 2009

uz.....foto tam....a ja uz....musim ist...tak ked sa vratim, nech mam co citat.....

kaja, doobedu by malo byt..aspon myslim...

sophie1981
7. apr 2009

a veronika este spi???...abo uz rodi???

ivka cau...som rada ze este stale 2v1...

padam, vazne

diankav
7. apr 2009

Ahojte ja nestíham ani to malo čítať včera som bola cele poobede vonku z deťmi a tu na našej ulici ich je teraz dosť tak bolo veselo ale čakám sama ale z ulice viete ako to na dedine vyšla som na jar z bruchom ako naší spoluobčania tak tam ich je tehotných tak na mňa dnes pozerali babky lebo doteraz nebolo na mne vydieť a teraz brucho 😀 😀 tak sa majte tak zabudla som aj Zuzke popriať veľa zdravia malej aj mamke a celej rodinke majte sa pekne pa pa pa 😉 😉

kukulik30
autor
7. apr 2009

cauko ivka, kaja 🙂

zuzana612
7. apr 2009

No aj ja som uz tu, huraaaaaaaaaa, Matus papal krupicu, potom sa posral a teraz sa na mna lepi, idem umyt okno na nasej izbe a dam ho spat a potom idem makat do zahrady 😅

kukulik30
autor
7. apr 2009

ahoj dianka 🙂

veronika1982
7. apr 2009

hura hura uz som aj ja tu..

kajacz
7. apr 2009

Včera sme sa dozvedeli super správu- na daniach nám budú vracat 38.000kč... 😵 tak sme sa rozhodli, že si dáme urobit vstavanú skrinu do chodby...a Samko chce nový bicykel...celé letné prázdniny budeme na Slovensku, tak ho využije...

kukulik30
autor
7. apr 2009

kaja, to je super..to potesi taka sumicka 😉

diankav
7. apr 2009

tak ja idem tiež z mojim Viliamom vonku a chcela by som sadiť niečo mamka moja už sadí tak jej idem pomôcť tak sa majte a díky za privítanie kukulik ani ja neviem ako sa voláš ja sa volám Kaťa tak a ty Veronika už si na materskej?

veronika1982
7. apr 2009

dianka ja uz som na materskej od 25.3.. 😀 😀
no ja by som sa tiez mala vyhrosit z postele a ist nieco dat papat mojmu hladosovi v brusku..

kajacz
7. apr 2009

kukulik- tu v ČR to tak funguje...možeme sa dat ulavu na daniach za hypoteku a tiež ked moj ročný príjem nedosiahne 68.000 tak si ma manžel odpočíta z dane...takže super

kajacz
7. apr 2009

ja idem navarit aspon polievku, tak o desiatej potrebujem ist do mesta...musím niečo kúpit malej Ninke, ked ideme na Slovensko, určite pojdeme k ním na návštevu...a tiež sa pozriem kde su akcie na maslo...to nosíme celej rodine a všetkým známym... 😀

megy2
7. apr 2009

..ahaaa mam vas....v piatok aj pondelok som mala dovo tak az teraz sa hlasim...co nove.....nejake babätka?ako sa ma janka?a zuzka uz ma? 🙂 🙂 ....

kukulik30
autor
7. apr 2009

ahoj Megy,Janka uz je od nedele doma s Ondrejkom a Zuzka ma Lauru 😵 , ale uz by ju mali tiez pustit domov 😉

kukulik30
autor
7. apr 2009

aj u nas to tak funguje, my hypo nemame, ale aj tam nam vratili 16000 😉 lebo som nedosiahla prijem , kedze som na rodicovskej dovolenke, aspon nieco , ked uz mame tu almuznu 😖

kukulik30
autor
7. apr 2009

Katka ja som Livka 😉

ivana2009
7. apr 2009

Bibka fotky super a Katkuska je uz velka koca 😀 😀 😀

pata31
7. apr 2009

jeeej...mame dvojku 😵 😀 😀 parada...

ivana2009
7. apr 2009

Vy sa mate dane vracaju nam len 200eur ,ale lepsie ako nic na vas nemam ja som skromnejsia 😀 😀 😀 😀
Odfotim kociarik a dam ho do albumu uz ho mame doma trenujem po izbe 😀 😀 😀

andrejkag
7. apr 2009

Ahojte tak už máme dvojku??? 🙂 super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre