Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

ibamy2
1. júl 2009

no fly, tak to som zvedava, ci aj tentokrat budu tie tvoje vestecke schopnosti fungovat 🙂 ... ak ano, mala by si vazne pouvazovat, ze si zalozis zivnost a budes na tom neskutocne zarabat 😀

iplusr - posnazim sa ho ukecat... len ci to babo nie je v niektorych situaciach salamista ako ja 😅

ibamy2
1. júl 2009

jeeej, rush, teba som tu davno necitala... ako sa vam dari?

iplusr
1. júl 2009

rush, aj ty si nas prisla popluvat. supeeer.
aj ty si to asi teraz riadne uzivas. 😉

iplusr
1. júl 2009

baby, prcham z roboty domov. tak pekny vecer.

flyangel
autor
1. júl 2009

tak ibamy som zvedava ci to vyjde 🙂 ahoj rush

flyangel
autor
1. júl 2009

😕 😕 😕 haloooo tu je prazdnota???? 😨 🙄

fazulka1512
1. júl 2009

flay, nehnevaj sa ja som to tak nemyslela, ale co sme boli v marci v inej teme tak tam to pokrocilo, ja som nevedela ze si mala zdrav. problemy, uz sa nebudem nic pytat neprijemne, slubujem

fazulka1512
1. júl 2009

iplusr- jedinne co chcem riesit, je moj doktor, ked teraz dostanem ms, pojdem k inemu nech ma vysetri a urobi prehliadku, ale tajne dufam ze ms nedostanem

funlucy
1. júl 2009

ahojte 🙂 no baby vy ste takéééé zlatééé úplne ste mi zlepšili náladu,ďakujem.Aj keď je nás teraz viacero čo sa nám nedarí,ja som mala tiež víziu (konkurujem teraz fly chichi) že v r.2010 budeme mamičky a budeme si písať ktorá bola koľkokrát v noci hore 😀
kaktusik-ty si silná optimistka,teba tu musíme na rukách nosiť.Aj bude vo výhľade nejaký nový job?

flyangel
autor
1. júl 2009

Fazulka to je ok...ved to je v pohode my sa tu pytame na vsetko mozne jed na druhej 😉 Funlucy takze konkurencia 😀 😀 no bodaj by si mala pravdu moja a boli by sme uz coskoro maminky 🙂

funlucy
1. júl 2009

Fly a potom dáme aj maminkovský zraz nie?My sa chystáme od 18.07.na východné slovensko na týždeň-tak možno už tam stretnem niektorú z vás 😉

flyangel
autor
1. júl 2009

ánooo to si píš ze si dáme maminkovský zraz 😀 😀 a kde sa chystáte??

funlucy
1. júl 2009

Ideme ku svokrovcom 🙂 okr.Trebišov ale chceme si opäť robiť rôzne výletíky.Ja zo západného Slovenska som u vás už spoznala okolie Trebišova, Košice,Domašu,Šíravu,Michalovce,Vinianske jazero,Bardejov 😎 to som frajerka čo? Aj toto leto plánujem rozšíriť svoje obzory čo sa týká východného Slovenska takže ak máte nejaké dobré tipy sem s nimi 😵
A v auguste by sme chceli ísť na týždeň do Chorvátska autami,vy ostatné čo plánujete?

tea333
1. júl 2009

Baby vy ste sa tu hrozne rozpisali 🙂
aspon vas lepsie spoznam pri citani,nech mam prehlad v telenovele 😀
ja ako zacinajuca buduca stastna pokusitelka tehotenstva este len premierovo idem skusit prvy planovany sex bez ochrany cez ovulaciu, na co sa tesim,ale bude to stale len skusobne lebo nemam vydobytky techniky na zistovanie ovu..takze sa bude vela skusat v predpokladanych terminoch 😉
ale ktovie, mozno sa len tak postasti,spustim lavinu a zrazu budete vsetky tehu 😀 😀

iplusr
1. júl 2009

baby, to beriem. takto o rok zakladame novu temu. stastne zacinajuce maminy 😉

flyangel
autor
2. júl 2009

Ahojte...no to by bola parada iplu taka super tema 🙂 😀

kaktusik007
2. júl 2009

fly, ved taka tema urcite bude 🙂
fun: ehm... optimistka?? no, popravde si nemyslim ze nou som... ale co ine mam robit??? inak by to bolo hodne desne.. :( tak aspon ten humor mi ostava... praca nova nie je, vcera som sa rafla s manzelikom, a do toho dnes kramy, takze babo opat nie je, tak... hlavne ze je veselo.. 🙂

takze... co takto prelom jula/agusta 2010??? hodilo by sa vam to??? - ten maminkovsky zraz myslim 😀 😀 😀

minewka
2. júl 2009

Ahoj baby...tak ja neviem, čo to so mnou je...O 5:30 som sa zobudila a bolo mi strašne zle...Asi pol hodinu som objímala záchodovú misu a vracala ostošesť.

Keby že mi nevyšli tehu testy negatívne, myslím si, že som tehu 😀

Fuj, ale ešte stále mi je divne a unavená som ako starý hmyz.Neviem, ako dnes budem robiť...

Mrcha nedošla, ale neverím, že som tehu, test by hádam niečo ukázal.

Ináč, ak toto prežívajú baby, ktoré sú tehu, ak sú takéto ranné nevoľnosti,ako mne bolo zle, tak modlite sa všetci, aby sme ich nemali.😀

fazulka1512
2. júl 2009

dobre ranko, kaktusik- skoda ze mrcha mrchata dorazila, mohla si dat pauzu na 9 mesiacov

minewka- ja na tvojom mieste testujem este raz, nevydrzala by som ani 5 min, utekaj kupit test

kaktusik007
2. júl 2009

fazulka: ved minewku neprovokuj, tam nech sa uci trpezlivosti holka 😉 - ale je pravda, ze by som utekala asi kupit test a rano by som sa testla 😀 😀

fazulka1512
2. júl 2009

ja neprovokujem, ja by som nevydrzala do rana, keby som mala take stavy,

minewka
2. júl 2009

Baby, no mne minul mesiac meškala mrcha tak cca 3 týždne...Viete , koľko testov som pokúpila????Stále som s myslela, že možno to ešte neukázalo , atď...

Vracať môžem aj z nejakej črevnej virózy, pokazeného žalúdka, atď...

Nechcem si už dávať nádeje ako minulý mesiac...človek je potom sklamaný.

fazulka1512
2. júl 2009

ok tak pockaj,.... co ma byt to sa stane, 😉

och... 3 tyzdne, to dost, vlasy ti nezosediveli, ja by asi kolabovala

kaktusik007
2. júl 2009

hmmm... správny prístup... žiadne nádeje, človek je potom hodne sklamaný... asi to poznáme všetky... 😖

ale nevadíííí... maminkovský zraz v lete 2010 to predsa istí!!! kde ho spravíme??? 😀

fazulka1512
2. júl 2009

kaktusik ty budes asi taky organizatorsky typ, ci nie

iplusr
2. júl 2009

kaktusik, pisem si do diara - maminkovsky zraz - prelom jula/augusta - miesto sa upresni neskor
minewka, to vracanie je podorzive ... ale moze to byt fakt hocico. zub uz mas v poriadku? a dufam, ze teraz sa s tou mrchou nezacyklime a nebudeme po sebe opakovat 😉 (ja stale nic, cakam na tie lieky)

jaruska8
2. júl 2009

Ahojte baby,
no tak teda, veru, zbytocne nadeje su hrozne, ale treba verit!!!!! Ono to raz pride, my sa snazime od aprila-ale april nepocitam, lebo to bolo po ovulacii-takze vlastne od maja. 🙂))))) Cize to este nic neznamena a okrem toho, ten maj som si riadne pokaslala, lebo som sa na to strasne sustredila, ze by bol zazrak, ze by sa nam to podarilo. 🙂)))))) No aj u nas to vsetko naokolo tehotnie... 🙂 A vraj rok 2009 je rokom ked sa rodi vela dievcatiek. 🙂) Kamoske to vyslo, ma malu Sofinku.🙂)

sabiatko
2. júl 2009

ahojte 🙂 chcela by som sa k vam pridat, ak tu este mate miesto pre jednu snazilku 🙂 toto je druhy mesiac, co sa snazime o dieta, no a ci to vyslo sa dozviem v sobotu, kedy cakam MS. dnes rano som sa zobudila na to, ze ma asi 5krat silno pichlo pri lavom vajecniku a teraz ma este sem-tam raz silno pichne. predpokladam, ze uhniezdovanie to nebude, kedze som dnes 31. den cyklu, tak sa trochu bojim, ze co to je, hlavne ci to nemoze byt mimomaternicove tehotenstvo... neviete mi s tym poradit?

minewka
2. júl 2009

Iplu, no ja tento mesiac viem, že ovu bola, aspoň podˇ
la teploty.takže mrch nemá právo meškať 😠
😠Zub už je ok, hojí sa, už ma vôbec nebolí...🙂

jaruska8
2. júl 2009

Sabiatko, jasne, ze sa mozes pridat!!!!!! :DDDDD No, pichanie , tak to poznam, kazde pichnutie si vsimam az sa na sebe samej smejem, vcera mi prislo zle-kyselina, minule ma natiahlo atd. :DDD Tak uz si namyslam. :DD A cakam na menzes alebo skor necakam. 🙂))))))) Hadam to nebude prave to, na co myslis. :(( Ja zase stale, najma rano citim v podbrusku take teplo, neviem to lepsie opisat, no ved uvidime. 🙂) Menzes by mal prist 7.7., tak som zvedava...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre