Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

kaktusik007
2. júl 2009

minewka: paaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada 😉 tesim sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂))))))))))))))))))))))

no jo no... to vracanie dnes rano... bolo viac ako podozrive 😀 skvele!!!!

jaruska8
2. júl 2009

Ranna nevolnost. 🙂)))) Zabava, co???? Raz som citala, ze cim je horsie a viac zle, tym to je pre dietatko lepsie. 🙂 Takze... Veru, posli foto. 🙂)))

fazulka1512
2. júl 2009

zeny teraz je rad na nas 😠

jaruska8
2. júl 2009

Presne!!!!!!!!!!!!!!! 😀 Jaj, keby to tak uz bolo, aj ked... V septembri by som mala byt po prvykrat triednou... Ach jaj, keby sa to tak dalo vsetko naraz. 🙂)))

sabiatko
2. júl 2009

ja som zas pocula, ze sa telo ocistuje, vraj preto. takze treba papat zdravu stravu odteraz. a ze aj ked su ovocie a zelenina chemicky osetrovane, tak ich treba riadne umyt, lebo aj to je chemikalia a moze ti byt z toho zle...

sabiatko
2. júl 2009

ja odpadnem, ty si tiez ucitelka? ja som sice ucila len 7 mesiacov... a tiez som bola triedna 🙂

jaruska8
2. júl 2009

Ano, ucitelka. 🙂))) Na ZŠ a ty???

sabiatko
2. júl 2009

inak minewka, uz si obvolala celu rodinu? to by som urobila ako prve 😀

sabiatko
2. júl 2009

na sukromnom osemrocnom gymnaziu... ale to bolo vyse roka dozadu

minewka
2. júl 2009

Vážne je to tak?Tak podľa toho, ako mi bolo zle, tak čudo judo si užíva 😀 ..mala by som sa prinútiť dačo zjesť, ale na nič nemám chuť... 😝 ...dala som do albumu test...

fazulka1512
2. júl 2009

co rodinu, muzik co povedal, musel byt stastny, alebo mu to povies vecer

minewka
2. júl 2009

Sabiatko, čo siiiii...najprv nech to potvrdí doky...vie to len muž, lebo som chcela vedieť, či aj on vidí čiarku, alebo mám vidiny...a našim to povieme na dovolenke..nech majú prekvapko 😀

jaruska8
2. júl 2009

Veru, aj ja by som obvolavala!!!! :DDDD

rush
2. júl 2009

minewka, este som ani nedocitala co ste tu popisali - ale rychlo musim reagovat....HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀 😵 gratulujem zienka - to je coooooooooooool....ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

sabiatko
2. júl 2009

no to som asi netrpezliva... no moj drahy by to samozrejme vedel prvy, sak on je moja najblizsia rodina 😉 inak minewka som trocha ako ty, ja to do tej soboty nevydrzim, uz som z toho par dni nervozna, tak zajtra dam testik 😀

iplusr
2. júl 2009

minewkaaaaaaaaaaa, supeeeeeeeeeer. ani nevies, ako sa s tebou tesim. normalne mi az slzy vyhrkli pred monitorom, jak som to citala. keby nie som v robote, tak neviem neviem. strasne ti to prajem.

kaktusik007
2. júl 2009

na obvolávanie je ešte čaasúúúú.... ja osobne si to nechám sama pre seba (a manžela) aspoň do 10teho týždňa... s výnimkou práce, keďže viem, že by boli radšej ak by ma tu nemali 😀

minewka - dobre vidíš, je tam... takže... v duchu povier čím viac ti je zle tým je zdravšie bábo ti prajem každodenné objímanie záchodovej misy 😀 - veď chápeš, že v dobrom, však??? 😝

minewka
2. júl 2009

Juuj...baby..ďakujem za blahoželania, len sa netešte, čo ak test ukazuje zle?Môže byť aj falošne pozitívny...mám ešte jeden, čo bol určený na zajtra ráno, ale asi ho spravím dnes... 😀

sabiatko
2. júl 2009

minewka, ja tam tu ciarku tiez vidim... za take tri dni bude ovela silnejsia 🙂

sabiatko
2. júl 2009

podla mna pockaj s testom do zajtra, bo rano tam budes mat vysoku hladinu hcg, tak to bude lepsie vidiet.

iplusr
2. júl 2009

minewka, pozerala som do albumu a nevedela som sa vynadivat. urcite neklame. ved uz mas aj ranne nevolnosti. ale to s tym testovanim by som spravila rovnako - testovala by som sa kazdy den, az kym by som to nemala potvrdene od doktora. 😀 😀 😀

kaktusik007
2. júl 2009

minewka, neblbni... stačí jeden s dnešným dátumom.... a keď máš ešte jeden, tak počkaj a testni v sobotu ráno, to bude už čiarka podstatne silnejšia... dnes si ho robiť je hlúposť, koncentrácia HCG je najsilnejšia ráno.. alebo ak si moc netrpezlivá, testi zajtra ráno... 😉 ale skús vydržať, treba byť trpezlivá, dievča! 😝

minewka
2. júl 2009

Baby, idem na obhliadku, za 30 minút som späť...

rush
2. júl 2009

minewka...tak ked ti je zle to ti nezavidim....mna to nastastie obislo...ani raz som negrckala...ale zvykol sa so mnou tocit svet sem-tam a najhorsie bolo nechutenstvo...asi tak 2,3 tyzdne...taky 8,9,10tt inak sa dalo 😵 ale niektorym babam z tehu temicky bolo zle cele mesiace - tak uvidis ako dopadnes moja 😉

mne uz vykuka brusko...uz ho neschovam...a vyzera to na chlapceka 😵 😵 takze este raz drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a aby si mohla sirit dalej tehu virusy 😀

ibamy niekde som tu citala, ze aj ty asi budes mat chlapceka? 😵

iplusr - ty moja co netestujes? 😵

baby velmi sa vam tesim....pfuj pfuj

iplusr
2. júl 2009

kaktusik, ja viem, ze je rozumnejsie testovat v sobotu. ale ty by si to vydrzala? ja asi nie. tiez by som tomu kusku papierika neverila a testovala by som ako blazon niekolkokrat.
len aby ta mrcha uz konecne dosla, nech mozme zacat odznova snazilkovat. dnes 'oslavujem' patdesiatku - 50 dni bez. tak snad tie lieky skoro dorazia a zaberu. ☹

rush
2. júl 2009

min - ja chapem tvoje obavy....aj ja aj kazda tehula tym prechadza...ale pocas celehu tehu stale je sa pre co obavat...takze pochybnosti si uzivam od zaciatku...najprv ci to neni mimomaternicove, potom to moje krvacanie...potom dockat 8,9tt aby neodislo babo...potom screeningy a vysledky...ja mam horsie kvoli veku.....teraz cakam na to aby som vedela ci musim na amnio alebo nie...no hruuuuuza....potom cakas aby sa uz pohlo...a potom aby sa uz narodilo 😀 no stale nieco 😀 😀 😀 ale krasny pocit 😵 😵

iplusr
2. júl 2009

rush, ja som prave dnes rano znovu testovala, ale to len preto, ze tie lieky sa nesmu brat, ked uz si tehu a ze si pred nasadenim treba spravit test. tak som si ho spravila a hadaj co vyslo ☹

kaktusik007
2. júl 2009

iplsr: vydrzala, vdaka mojej racionalite... do zajtra rana teda urcite, a mozno aj do sobotneho 🙂
rush: ano, tehotenstvo je o cakani.. a o obavach... ale tie si netreba pripustat, lebo z toho zcvokneme 🙂

a prave som dostala sialenu chut na sladke, takze idem na nakup 😀

jaruska8
2. júl 2009

A pocas tehotenstva sa neodporuca pozerat REFLEX a podobne kraviny. :(((((

iplusr
2. júl 2009

jaruska, co bolo v reflexe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre