Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
2. júl 2009

dindulka,wodanka dakujeme...len nech to mame potvrdene a potom uz len stastne dokonca dotiahnut 🙂

minewka
2. júl 2009

No, podľa tehu kalulačky som 4tt 1d ... 🙂 ... ale...ešte nemusím byť tehu a test mohol zle ukázať...alebo môžem mať virózu a preto som zvracala...

Ináč, moje najvýraznejšie príznaky - určite to dnešné zvracanie, to sa nedá namýšľať si 😀
Potom už asi týždeň mi všetko chutí po plesni, ja to volám pleseň, ale môže to byť aj tá kovová chuť..Každý boží deň ma posledný týždeň bolí hlava...A miestami ma pochytí hrozná únava...samozrejme, podbruško ma bolí a pomerne dosť, dnes ráno som si dala tampón, že mrcha isto príde...Ja som fakt neverila, že zvracanie môže byť tehu... 😀

minewka
2. júl 2009

ale mám strašný strach zajtra si spraviť test, že tam čiarka nebude... 🤐 😅

jamar
2. júl 2009

minewka neboj sa, myslim ze mas z nas najvyraznejsie priznaky, takze urcite tehu si a ciarka sa len tak nestrati....
je to tazko po tolkom snazeni uverit... poznam to 🙂 ja miestami este stale neverim ze sa nam to podarilo a niekedy mam pocit ako keby sa ma to ani netykalo.... 🙂

flyangel
autor
2. júl 2009

no vidis minewka...ja by som mala byt podla kalkulacky 5tt+4d ale mozno je to aj menej...zavisi to od ovulky kedy bola...ale viete ze ked som tehu tak som otehotnela ked som mala ten zapal?a brala som atb 😖 no ale to len vtedy doslo k oplodneniu a pila som alkohol...boze ale to preto lebo testy boli negativne a mala som aj mrchu 😖 😠

minewka
2. júl 2009

Fly, ja sa tiež obávam, atb som síce nebrala, ale dosť veľa ibalginu a paralenu proti bolesti ☹

jamar, no ja fakt zatiaľ neverím...

jamar
2. júl 2009

fly nestresuj sa... nemoze to uskodit ak to nebolo v extra velkom mnozstve a ak by to uskodilo, tak by si urcite nebola tehu, lebo by ti to odislo s mrskou....
ja som tiez pocas tehu na zaciatku ked som este o tehu nevedela nosila dost tazke veci, jedla tabl. na alergiu a pod....

wodanka
2. júl 2009

nebojte holky.. urcite to bude dobre.. aj moja svagrina, ked cakala prve babo o tom dlho nevedela, pila alkohol, brala likey a teraz ma krasne zdrave dievcatko.. vlastne uz dve 🙂

flyangel
autor
2. júl 2009

no tak dobre...viem ze este to nemoze uskodit lebo babo este nie je naviazane placentou na matku

wodanka
2. júl 2009

no vidis fly ako si to vies aj sama pekne vysvetlit 😉

flyangel
autor
2. júl 2009

tak super som rada 😉 minewka a manzel to uz vie?? 😉

dindulka
2. júl 2009

ja si myslim,ze tie zajtrajsie testy to potvrdia, ved ked ste testovali poobede, ked hcg nie je take silne, tak rano tam bude ta druha ciarka isto svietit 😉 a presne ako hovoris fly, fazulke este nemoholo nic uskodit, ked nie je "naviazane na matku" takze treba pozitivne mysliet 🙂

flyangel
autor
2. júl 2009

super...ja inac budem urcite na rizikovom

minewka
2. júl 2009

Baby, strašne vám ďakujem, ste úúúžasné...tak vás opľúvam, že až... 😀 Veľmi mi pomáha, že sa tu môžem vyrozprávať... 😀

Fly, vie, som mu musela ukázať test, lebo som tom neverila...Chcela som ho prekvapiť, ale to bolo tak šokujúce .. 😀

minewka
2. júl 2009

Fly už papáš kyselinku listovú ?

flyangel
autor
2. júl 2009

ja som mu to este nepovedala lebo je v robotke...zeby do telefonu 😨 😕 nie este nie...ale ak sa potvrdi tehu tak si ju hned kupim 🙂

funlucy
2. júl 2009

NO BABY TEEEEEEEEDA-JA SOM ODPADLA STRAŠNE MOC SA TEŠÍM A SAMOZREJME VÁM GRATULUJEM .
Za celý deň som nemala čas sem nakuknúť a tu takéto novinky,máš pravdu iplu aj mňa to dojalo až som mala zimomriavky.
Minewka,Fly,takže konečne sa podarilo 🙂
Ja mám všetky príznaky čo opisujete(časté až moc časté cikanie,bolesť v krížoch,v podbrušku,únava,náladovosť ) a nič ☹ mrcha sa nechce rozbehnúť,len som začala slabunko špiniť,tak zajtra ráno nabehnem ešte do lekárne po nejaký ten test... 😢

Veľmi vám prajem krásné tehuľkovanie,ale priznám sa,mne je teraz tak smutno,že my nič a ktovie kedy sa podarí,a keď tu človek čítá o tom všetkom,tak je ťažké byť trpezlivá... 😢

flyangel
autor
2. júl 2009

funlucy dakujem...ale neboj aj ja som to tak citila...a pozri vyssie som pisala ze aj ja som mala mrchu a testy negativne len s vodovym tienom-duchom a vidis zajtra idem ku dr.

pehinka
2. júl 2009

baby, uplne perfektne, ze vam to tak krasne vyslo obom tento mesiac...gratulujem 🙂 🙂 🙂
minewka pozerala som si v albume tvoje testiky, je to podla mna hotova vec, si tehotna a cakas babatko, tak bud v klude, uvidis ze ti to lekar v pondelok potvrdi a uz nieco aj bude vidiet na sone...
flyangel, tebe stopro tiez...
🙂

tato tema je veru naozaj stastna, to je super, verim, ze vsetky co sme tu budeme coskoro prezivat tie iste pocity...my sme este so snazilkovanim nezacali, dnes som dostala MS tak ako vzdy presne na 28 den, tak som rada, ze to mam tak pravidelne, tak verim, ze bude aj preto lahke otehotniet...no ved uvidime v lete ked zacneme.. 😉

minewka
2. júl 2009

Baby, moje telo sa asi zbláznilo...mám teplotu 38... 😕 ..citím sa, akoby na na mňa liezla chrípka... 😕

fazulka1512
2. júl 2009

fly a minewka, dala som si na vase zdravie jednu malu capovanu 10, prajem vsetko dobre

minewka
2. júl 2009

Fun, no keď sa pridáš ešte aj ty, bude to fakt sranda 😀

flyangel
autor
2. júl 2009

Fazulka to je mile dakujeme 😀 😉 pehinka tak dufajme ze sme v stastnej temicke 🙂

iplusr
2. júl 2009

funlucy, tak tebe to meska a mas priznaky? tak to vyzera, ze sa cochvila aj ty presunies do inej temy 😵 . a mam rovnake pocity ako ty. ako som tu citala o pozitivnych testoch, tak som sa strasne tesila s babami - az by som revala a potom na mna dosiel taky smutok, ze my este nic - az by som revala ☹ 😢
baby, ale ja sa k vam tiez coskoro pridam - len nech ta mrcha dojde. alebo nech nechodi a nech sa konecne objavia tie dve ciarky 😵

funlucy
2. júl 2009

no konečne som došla domov z roboty,brucho ma bolí jak sviňa a mrcha má furt čas 😢 Iplu neboj sa,ja tu ostávám s tebou,poreveme trochen a ideme ďalej...
Minewka,ja ešte počkám na iplu,nemôžeme vyčerpať všetky pozitívne správy v jedeň deň 😵 radosť treba rozdávať po dávkách 🙂

minewka
3. júl 2009

Baby, dobré ránko,

no stalo sa to, čoho som sa bála, teraz som robila test a nič...Idem na krv radšej dnes. ☹ ☹ ☹

jamar
3. júl 2009

minewka, to je ako mozne? ved na tych testoch v albume mas krasnu druhu ciarocku.... v pozitivite testy asi velmi klamat nemozu kedze HCG sa tvori len v tehotenstve....
a ako s tou teplotou? este stale mas 38?

kaktusik007
3. júl 2009

minewka: ☹ potom daj urcite vediet... budem na teba mysliet, nech je krvicka v poriadku s vysokym hcg...

fun: ty si fakt najlepsia adeptka rozsirit rady tehotnych... uz si si spravila test?? 🙂 resp... kedy si to mala naposledy???

fly: tak ako u doktora??? ci to je asi skoro, ze... no nic, myslim na teba 🙂

sabiatko
3. júl 2009

dobre ranko 🙂
to mi je luto minewka... inak pouzila si tu istu znacku testu? hlavne na zaciatku na porovnanie je dobre mat rovnaky test.
ja som tiez dnes rano skusila a nic 😒 ale verim, ze raz to vyjde 🙂

minewka
3. júl 2009

čauko baby, teplotu už nemám a cítim sa supiš a som hrozne hladná, veď som 2 dni nejedla...🙂

No, som spravila aj druhý test, lebo tá čiarka včera bola normálne čiarka, žiaden duch a na tom druhom sa už dačo objavilo 😀 ... Ináč, ledva som ráno dačo vyčúrala, lebo som sa včera tým zvracaním asi veľmi odvodnila, len pijem a pijem a na wc veľmi nechodím...možno aj pre to.

a dnes som použila oba testy kazetkové, nie prúžok...

A aby bolo veselo, tak som bola u DR a ten má od dnes aj celý budúci týždeň dovču...šak zošediviem.😀

Fly, nevieš, nie je v KE dáke súkromné centrum, kde si zapltaím a vezmú mi krv? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre