Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

reivka
3. júl 2009

fly a ty si akože kedy mala mrchu??? to si ešte dostala aj tehotná? 😕

flyangel
autor
3. júl 2009

áno reivka....este som mala mrchu 4dni 😉

reivka
3. júl 2009

no to je divné 😨 a akože v normálnom termíne len kratšiu?? a normálne intenzivnu?

flyangel
autor
3. júl 2009

no ano na 29dc..a trvala 4dni a bola slabsia...

reivka
3. júl 2009

no tak už človek nevie čo si má myslieť 😕 mňa by ani nenapadlo robiť po mrche test 😒 ale asi pomohol ten gynex ja som ti to hovorila

flyangel
autor
3. júl 2009

no ale ja som duchov mala aj pred mrchou a potom sa mi nezdala ta kratka mrcha a aj priznaky,...a asi gynex fakt pomohol 😉

mimomu
3. júl 2009

na co je gynex?

mimomu
3. júl 2009

dik reivka a myslis ze to pomaha?
a tebe dve deticky nestacia? 😀

reivka
3. júl 2009

😕 no nestačia ved mi velmi chceme a tu som čitala temu gynex a vela o tom baby pišu a chvalia to, tak ak sa nam nebude darit, tak si to kupim, už som nad tym uvažovala, ale teraz beriem jedny kvapky tak až ked ich doberiem

ved ani tebe jedno dieťatko nestačí 🙂

mimomu
3. júl 2009

vsak,ja viem,ja len tak zo srandy 🙂
ale tri by uz bolo aj na mna dost 🙂
asi tuzite po dievcatku,vsak?
mne uz to snazilkovanie pekne razi na mozog,tak sa pomaly zacinam zmierovat aj s jednym 😉

janemari
3. júl 2009

ahoj mimo 🙂

reivka
3. júl 2009

veru, boli by sme radi malej princezničke my už o nej imaginarne rozpravame, a aj maly ten starší chce sestričku a hovorí mi o nej ☹ a ja sa len trápim a aj mne to razi na mozog

mimomu
3. júl 2009

reika a ako dlho sa snazite?
ahoooooooooooooj jan,prave som ta citala v endo 🙂 ako mas?

janemari
3. júl 2009

mimo tak vies vsetko.A ty ako? 😉

mimomu
3. júl 2009

ja pomaly....v praci vypoved,neviem co od septembra 😒
ale mam nove auticko,tak sa tesim,neviem ci si citala.dlho sme sa nestretli na konovi.ty ako v praci?

janemari
3. júl 2009

No nejako nestiham.Ale snazim sa chodit aspon do mojej temy.V robote zatial v poriadku.A ako dopadlo snazilkovanie po folikulometrii?

rush
3. júl 2009

flyyyyyyyyyyyyyyyyy - aj tebe GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😵 z celeho srdca...super spravicky...len tak dalej 😵

...no idem vas docitat 😵

mimomu
3. júl 2009

jane uplne o nicom.neviem kde je problem a momentalne nemam ani nervy to zistovat,ale nevyslo to ani po nej.
podla mna to bude stitna zlaza.ale nechavame tomu volny priebeh,lebo uz bolo dost toho silenia.ked sa podari tak bude,ked nie,jedno mame.

janemari
3. júl 2009

Dobra postoj.Zatial sa naplno venuj malej a mozno sa prekvapis,ze zostanes tehu ani nebudes vediet ako.A co novy domcek?

mimomu
3. júl 2009

tak ten sme hned zavrhli,pretoze aj ten nam robil nervy,tak sme nechali uplne vsetkemu,co nas tak tazilo,volny priebeh a nic uz neplanujeme,len si tak zijeme kazdodenny zivot,aby sme nahodou neprisli aj o to co mame. 🤐

janemari
3. júl 2009

A tak by to malo byt.Clovek by mal uzivat a tesit sa z toho co ma. 🙂

mimomu
3. júl 2009

tak,tak 🙂
a stoji nas to ovela menej stresu a v podstate sa deju tie veci,kt.by sa diali aj keby sme sa im akokolvk branili.
napr.auto som neplanovala a prislo a som rada ze ho mam 🙂
uz som sa poucila.

reivka
3. júl 2009

my sa snažime 3 mesiace a vy?

janemari
3. júl 2009

Tak si to uzivaj aj nadalej.Naco sa trapit vecami,ktore neovplyvnis a popritom by ti zivot unikal pomedzi prsty. 😉

mimomu
3. júl 2009

reika my 5 mesiac a nic a viki bola na prvy sup

reivka
3. júl 2009

ja som ani jedno nemala na prvy sup asi to chce čas

mimomu
3. júl 2009

jasne,len nesilit a ty aj pracujes alebo si doma?

reivka
3. júl 2009

pracujem

reivka
3. júl 2009

tu je strašne dusno, idem do sprchy aby mi bolo lepšie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre