Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

tea333
3. júl 2009

fly,minewka- gratulujem, drzim palce nech sa vsetko podari a baba budu rast 😀

ja sa chystam prvykrat cielene snazit na ovu okolo 13, tak sa na to velmi tesim, bude to nasa premiera..
juj bodaj by to bolo na prvykrat, ale nadeje si nerobim.mam pocit ze nieco vo vyvoji ludi sa muselo hrooozne pokaslat, ked je take zlozite otehotniet a tolko ludi ma s tym problem

minewka
4. júl 2009

Ahoj baby,

takže žubra to asi vzdala, dnes som začala veľmi špiniť, mrcha sa asi rozbieha, ranný test slabunká čiarka...no čo už.asi to tak malo byť.už som si aj poplakala, zajtra bude lepšie 🙂

fazulka1512
4. júl 2009

ahoj minewka, joj ta to co sa porobilo, ☹ , hlavu hore, v pondelok chod k nejakemu lekarovi, uvidis co a ako, lahko sa to povie, ale to cakanie do pondelka, skus hladat v inych temach podobny problem,mozno ti poradia

funlucy
4. júl 2009

minewka-veď aj fly písala že mrcha normálne došla možno aj ty budeš len špiniť,alebo ti bude trvať pár dní..a všetko bude ok,hlavne neplač a mysli pozitívne...ty si fakt niekedy hrrr hrrrr a všetko zavrhneš predčasne.
Držím ti moooooc palce aby všetko dopadlo dobre,sme tu s tebou,nezabúdaj 🙂

minewka
4. júl 2009

Fun, som si poplakala, je mi lepšie...No prišlo mi to ľúto..Vieš, my s mužom podnikáme a sme pod strašným tlakom...vôbec bol tento polrok zabiják - svadba, byt, auto, rekonštrukcia, nedoplatky...ja mám 2 roboty...Skôr ako o 19:30 domov nechodíme...Najskôr chodíme spať okolo 01:00...Tak sa zamýšľam nad tým, či sa takto môže podariť...

Len Fly mala vodové tieniky, a potom riadnu čiarku...Ja som mala riadnu čiarku, teraz vodové tieniky...malo by to byť naopak, nie?ja nemám rada falošnú nádej, obchod ma naučil dopredu sa netešiť, skôr naopak, sklamanie potom menej bolí 🙂 keď to bude len špinenie a nie riadna mrcha, len sa poteším...

Ale môj muž aj tak stále tvrdí, že si myslí, že tehu som, lebo že mám posledné dni hrozné nálady, že som hašterivá...sa zo mňa smeje, že ráno revem, teraz sa usmievam 😀 :D 😀

flyangel
autor
4. júl 2009

Ahojte...minewka nebud smutná...ja som tiez vcera vecer zacala krvacat...a teraz ráno na testoch skoro ziadna ciarocka..iba náznak

funlucy
4. júl 2009

☹ 😒 😖 😢 😨 baby vy ste jak dvojičky...ale ja stále verím že nakoniec všetko dobre dopadne.

Minewka no máte šialené tempo-otázka je čo má vo vašom živote prioritu,či sa večne naháňať za kšeftami,alebo mať spokojnú rodinu,hoc aj nebude vždy všetko..

držím obom palce,ste silné ženy 😵

jaruska8
4. júl 2009

Ahojte baby, veru hlavu hore!!!! Nebojte sa, bude to dobre. Určite!!!!

jaruska8
4. júl 2009

Mna bolia prsia a urcite pride mrcha, lebo ziadne priznaky nie su, len sem-tam podbrusko, takze... A doktor sa mi v piatok vlastne vymial, ked som mu povedala, ze sa snazime od maja. 🙂)))) A ja som len chcela info o spineni, ktore mam pres MS, tak mi povedal, ze vlastne liecba nie je, lebo je to len liecba pri prechode, ze hormony sa samostatne nepredpisuju a ze ci mam to spinenie stale, ja ho mam len niekedy. Tak mi dal nakoniec Duphaston, myslim, ze taky je jeho nazov. Dobre, co??? Vyzerala som ako tuta. 🙂))) Ze co chcem. 🙂))))

flyangel
autor
4. júl 2009

ahojky...funlucy asi fakt sme ako dvojicky..aj mna to napadlo ked som si precitala ze aj minewka zacala spinit... 😔 no bud to bol spontanny potrat alebo este ak nie mimomaternicove tehu aj to ma napadlo..tak to by som brala radsej sp..nuz v pondelok zajdem za gyn.nech sa pozrie na usg a vezme krv..

jaruska8
4. júl 2009

Este aj fotky mate podobne-vy dvojcata. 🙂))

mimomu
4. júl 2009

ahojte,baby nebojte,ved az 80perc.zien ma spinenie v tehu.hlavu hore a minew nesmut 😉 🙂

jaruska8
4. júl 2009

Presne, aj moja mamka mala a brat je na svete uz 22 rokov. 🙂)))))

flyangel
autor
4. júl 2009

Ahoj mimo...ano ale ja som krvacala nie spinila... ☹

mimomu
4. júl 2009

fly,aj kamoska mava normalne mz 7dni a teraz,ked je tehu tak mala len 4 dni ale normalnu krv,takze sa neobavaj 😉 to ze sa odlupuje nejaka zvysna cast sliznice,neviem presne 🙂

flyangel
autor
4. júl 2009

mimo ale tvoja kamoska mala asi krvacanie v case mrchy...ale ja nie...ja som mrchu mala pred tyzdnom...a teraz toto 😨 no uvidime co nato dr.

mimomu
4. júl 2009

tak pockame do pondelka.drzim palce 🙂

flyangel
autor
4. júl 2009

dakujem moja...tak snad uz to prezijeme dovtedy

jaruska8
4. júl 2009

:((

flyangel
autor
4. júl 2009

jaruska ty nebud smutna 😉

jaruska8
4. júl 2009

Ved jasne, ked nie teraz, tak na buduci mesiac!!!!!! Urcite, ved sme si dali zavazok. 🙂

flyangel
autor
4. júl 2009

no ved jasnačka 😀 a ty si vydata?

jaruska8
4. júl 2009

Ano, v auguste bude rok. 🙂

flyangel
autor
4. júl 2009

No super... 🙂 a ako dlho sa snazite?

jaruska8
4. júl 2009

No, vlastne od maja, tak intezivne. 🙂 Ale maj som pokaslala, moc som sa do toho hrnula, testovala, no sibalo mi. 🙂

flyangel
autor
4. júl 2009

Jaruška casom sa naucis ze sa to neoplati nahanat...aj ja som zo zaciatku-v januari chytila taky ošial 😕 ze merat Bt,sledovat sa vkuse testovat atd...je to zbytocne...akurat je dobre ak vies kedy u teba prebieha ovulácia a uz sa len snazit a dufat ze sa to podari 🙂

jaruska8
4. júl 2009

BT si este nemeriam, ale pri ovulacii mavam take velmi mierne krce a ciry skolovity hlien, takze snad tam by nemal byt problem, mna trapi len to moje spinenie.

flyangel
autor
4. júl 2009

aké špinenie?

jaruska8
4. júl 2009

No, pred MS. :( Tak 5-6 dni, ale nie vzdy.

funlucy
4. júl 2009

jaruska,to mavam aj ja tak 2-3 dni pred MS.Jedna kolegyňa mi povedala,že to môže byť aj zlou životosprávou...tak neviem..Kde si bola na vyšetrení v NZ?Možno sa tam raz uvidíme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre