Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
4. júl 2009

zaujimave....no ale je to mozne aj kvoli tomu ak mas nahodou posunutu ovulku

kaktusik007
4. júl 2009

fly, minew - ach jaj... 😒

jaruska, ja mam detto od MA - spinenie 2-3 dni, tento mesiac to bolo dni 5... a sa mi to nepaci, doteraz som mala vzdy cyklus pravidelny, 28-29 dnovy... no co uz... evidentne kyret je zasah do tela... 🙄

jaruska8
4. júl 2009

Bola som na vysetreni v NZ. Mne sa toto spinenie objavilo presne po prestani brania HA, tak ale to su uz dva roky. Predtym nic. Tento mesiac bola ovulka okolo 22-24.6. , tak teraz cakam. 🙂 No uvidime, ale ako som uz hovorila, prsia bolia, takze ocakavam mrchu.🙂

flyangel
autor
4. júl 2009

jaruška neboj bude to ok. kaktusik no vidis ani my to nemame lahke 😒

tea333
4. júl 2009

fly,minewka- baby nebojte, este stale to moze byt tehu a ak nie, urcite buduci mesiac,drzim palec..

baby je tu niekto kto len zacina snazilkovat?
inak velmi by ma zaujimalo ci ma na to snazilkovanie vplyv poloha pri tom snazilkovani a podobne veci🙂

iplusr
4. júl 2009

fly, minew, vy ste ozaj ako cez kopirak. nebojte, urcite to vyjde 😉. drzim silno palce budem na vas v pondelok mysliet, aby to u lekara dobre dopadlo.

jaruska, ked chces, aby ti lekar spravil nejake riadne vysetrenie, tak mu nemozes hovorit, ze sa snazite par mesiacov - musis povedat aspon rok, az potom to zacinaju brat ako problem.

tea, vyjst to na prvykrat moze, tusim mastulke to vyslo tiez na prvy raz

minewka
5. júl 2009

Čaute baby,

tak u mňa to bolo len kratučké špinenie, hneď ráno, potom celý deň nič. Som to špinenie zobrala tak osudovo, že čo má vydržať, vydrží...išla som plávať, hrať bedminton, večer do obchodu...ako po iné víkendy...🙂

Dnes ráno opäť trolinku, len také vlákna.

Neviem, čo si mám o tom myslieť, na testoch len slabučká čiarka.
Takže fakt neviem, čo to má byť 🙂 ...z príznakov ma opäť začali bolieť prsia, hlavne bradavky.Bt je stále 37,1.

Tak som teda zvedavá, ako to dopadne.Môj muž stále tvrdí, že tehotná som, že sa mi neskutočne striedajú nálady, že je to neuveriteľné... 😀 😀 😀 .. pritom ja sama sa sebe zdám úplne normálne... 😀

fazulka1512
5. júl 2009

ahojte, minewka dopadne to dobre, ja som s tym uz zmierena ze si tehotna.

ideme s manzelom trosku na vzduch, zajtra tu budem urcite. prajem pekny den

dindulka
5. júl 2009

ahojte babulky 🙂
minewka, fly, ja verím, že to dobre dopadne. ved vďaka vám sa za posledné dni zase rozprúdila debata a priniesli ste do tejto témičky radosť a novú nádej pre nás ostatné snažilky, že vidieť na teste // nie je nemožné 😀 a možno to chce všetko naozaj len svoj čas, aj keď ja sama za seba môžem povedať, že už ten čas určite nastal 🙂 tak vám držííííím mooooc paaaalce 😉

mimomu
5. júl 2009

ahojky,ako babenky?

tea333
5. júl 2009

dindulka aj my urcite prinesieme, bude to stastna tema, citim to 😀
baby ja som sa tak vytesila na snazilkovanie, ze odkedy sme sa s priatelom rozhodli, zivot je hned krajsi 🙂
a som hlavne rada ze som sa sem dala na konika,lebo ste tu zlate babeny,,,

iplusr
5. júl 2009

minewka, vidis, to spinenie bolo urcite zato, ze babo sa silnejsie zakuslo 😉
ja som dnes zacala s tym lutenylom, ktory mi prisiel vcera v balicku spolu s mojimi najoblubenejsimi minonkami od moje drahej svokry 😵. tak dufam, ze skoro zaberie.inak dnes ma tak bolia krize ako cez ms, tak snad uz je aspon na obzore.

jaruska8
5. júl 2009

Ahojte baby,
ja viem, ja viem, nemala som mu to povedat, tak ale... Ja neviem klamat. 🙂 Aj som myslela, ze si nieco vymyslim, ale nepodarilo sa. 🙂

minewka
6. júl 2009

Ahoj bambulky,

takže ja sa pridávam do ďalšieho snažilkovského mesiaca...🙂

Dnes v noci som musela na wcko, opäť krv, ale už jasno červená, teraz príšerné bolesti brucha...Musela som vstať, lebo keď chodím, je to lepšie, pri ležaní sú fakt neznesiteľné....uff... 🙂

Ináč, o š týždne ideme na dovolenku do Chorvátska, booože, už to potrebujeme ako soľ...keby sa dal kúpiť adventný kalendár aj v lete, si kúpim a budem otvárať 😀

Fly, držím palce, ja na krv nejdem, nemá to zmysel... 😠

kaktusik007
6. júl 2009

minewka - nabuduce to vyjde!

zivot je zvlastny... teto vikend som skoro stratila manzela... je toho na mna moc... a citim, ze z toho MA som sa stale nedostala... viete len coho sa bojim??? ze 26.oktobra nebudem tehotna... vtedy som mala mat termin... sa toho dna bojim ako cert kriza... ani neviem preco... ☹

minewka
6. júl 2009

Prečo si skoro stratila manžela??? 😨

Ja som aj rada, že to odišlo takto prirodzene, druhé sa lepšie zakusne 🙂

ale budem musieť trochu zmierniť tempo..Ináč, poviem ti, bruško ma teda bolí riadne...

V ktorom tt si mala MA?

kaktusik007
6. júl 2009

minewka - to je na hodne dlhu debatu... povedal veci, co nemal... nastastie viem, ze je chory, a tak sa snazim vzdy na to co vravi hladiet s odstupom a nadhladom, aj ked nie vzdy sa to da... potom sa mi rozplakal v naruci, ze on to tak nemyslel... no jo no... tak hladam psychiatra a chcem sa poradit...

MA som mala v 9tt..

iplusr
6. júl 2009

monewka moja, co sa to tu porobilo. este krvacas? nechces ist predsa len k lekarovi?
fly, ty si ako dopadla u lekara?
kaktusik, to mas velmi tazke s mazelom teraz. zelam ti vela sily, aby si dokazala stat pri nom v dobrom aj zlom.

minewka
6. júl 2009

Kaktusik, veru, veľa sily želám...viem, že to nie je ľahké...

Dúfam, že naše ďalšie tehu bude uspešné... 🙂

Iplu, nie, nemá to význam, čiarka na teste takmer žiadna, krvácanie je riadne a silné...

teším sa na ďalšie snaženíčko... 🙂

kaktusik007
6. júl 2009

iplusr, minewka - dakujem... ono to zvladneme, som si ista... viem co som si vzala.... a dnes ma uz nahanal, ze ci som si bola kupit ovulacne testiky... ono to bude dobre... len.. obcas to budem mat v zivote tazke s nim 🙂 ale zase viem, ze to bude stat za to... aspon doterajsi zivot mi tak ukazuje...

no dobre dievcence... takze hurra do snazenia!!! 🙂 akurat... ja mam teraz taky maly problemik... pred menzes som 5 dni spinila, a teraz neviem, ze co mam povazovat za zaciatok cyklu... dobry problem, ze??? 🙂

iplusr
6. júl 2009

kaktusik, keby mame vsetky len take problemy, ktory den urcit ako zaciatok ms 😉

jaruska8
6. júl 2009

Ahojte babenky, ked to tak citam, tak este mozem byt rada, ze moj najvacsi problem je cakanie na menzes a kachlicky do kuchyne. 🙂))))) Jaj...

kaktusik007
6. júl 2009

jaruska - hej... bud stastna 🙂))

iplusr - ja viem, sorry... ale ved isto sa na mna nehnevas ze mam aj taky problem 😵

jaruska8
6. júl 2009

Ale tak, verim, ze vsetko bude dobre, baby, nebojte.🙂

kaktusik007
6. júl 2009

jasan ze bude vsetko dobre... a budeme stastne tehulky, ako je nazov tejto temicky... ved som prave oplieskala kopec peniazkov v lekarni, tak to musi na nieco byt predsa!!! 🙂

jaruska8
6. júl 2009

Jaj, penazi som uz aj ja oplieskala. 🙂 Na ovulacne testy som sa uz vykaslala a asi zacnem s BT, este uvidim. 🙂 Buduci mesiac by som mala zacat s Duphastonom, snad mi pomoze, ale citala som aj o vedlajsich ucinkoch, snad sa mi vyhnu. 🙂))))

fazulka1512
6. júl 2009

ahojte babulky, ako citam tak sledujem ze tu dnes kazdy optimista a to mi dodava odvahu a odhodlanie.to je super, aspon nemysim na to cakanie

jaruska8
6. júl 2009

😀 Optimisti, to hej, ale sem-tam aj strasne stresacky. Ako ja. 🙂

fazulka1512
6. júl 2009

ale ved aj ja stresujem, ale som na pc a si s vami pidem tak aspon viem ze niesom sama a dodava mi to odvahu a istotu

jaruska8
6. júl 2009

Ved presne, je to super, taketo fora, clovek sa tu vselico dozvie a presne, zisti, ze nie je sam a ze mu radi poradia. 🙂) Na nezaplatenie. A ze drzime (sice virtualne) spolu. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre