Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

mimomu
9. jún 2009

fly dakujem 🙂 🙂 🙂

janemari
9. jún 2009

Nova teeema,vcera som nieco zazrela.Inak kukam ordisku...

pehinka
9. jún 2009

mimomu, uz som si dala fotku, no je hrozne tmava, to bolo z tej dovolenky v turecku, tak rozmyslam, ze si ju idem zmenit, tak skus zatial mrknut, ci nie som tvoja sestra... 😉

flyangel
autor
9. jún 2009

nemáš zač 🙂

funlucy
9. jún 2009

čauky-mne už tá ordinácia lezie na nervy 😖 tak čučím na nete a 1 okom to sledujem...večer si chcem ešte čítať Annu zo Zeleného domu-to je taká milá pozitívná kniha,dobre mi to padne také čítanie po dlhej dobe.
S mm sme opäť snažilkovali 😀 tak mi je tááák fajn,dúfám že sa nám už fakt konečne zadarí a aj ja budem môcť na vás pľuť 🙂

ibamy2
9. jún 2009

mastulka - krasne babatenko mate 😉

pehinka
9. jún 2009

funlucy, drzim palceky, aby to vyslo, anna zo zeleneho domu je nadherna knizka, tiez som ju citala, no veeelmi davno... 😉

pehinka
9. jún 2009

jaaj, vymenila som fotecku, ta je zas moc svetla...no budem musiet pohladat nejaku lepsiu, akurat sa vratil priatel z treningu, ideme von na kofolku so susedmi, tak sa lucim pre tuto chviločku. zajtra sa ozvem, krásny vecer vsetkým...papa

flyangel
autor
9. jún 2009

Funlucy uvidíš zadarí sa 😉 ja tiez ordisku nepozeram...vkuse je tam tolko negativnych udalosti 😒

mastulka
9. jún 2009

mimo zatial este chodim do prace, soms i povedala, ze to tam nejako vydrzim, chcem ist mojej sestre na svadbu na konci juna a keby som bola PN tak by to neslo a potom mozno este mesiac potiahnem, kym sa vmestim do auta 🙂 lebo medzi mojim bruskom a volantom uz nie je moc centimetrov 😀

ibamy dakujem 😀 taka jedna mila osobka mi pomohla s nimi 😉 a ty co tu takto neskoro 😉 , nie ze by som ta tu rada nevidela 😀 😅

janemari
9. jún 2009

flay trosku som pocitala tuto nasu novu temicku.Asi mas pravdu,je nacase mysliet pozitivne.Inak dnes som bola pozriet kamosku a jej maleho a dufam,ze sa na mna nalepilo 😀 Maly sa hned zacal vyskierat a fajne sme sa pobavili,ze ani kamoska nechapala.Zevraj maky najprv zvykne okukavat a na mna sa hned skeril a hral sa somnou.

janemari
9. jún 2009

Tak uz asi vsetky spite alebo sa snazilkuete...Dobu nocku 😉

tinkamt
10. jún 2009

Čaute baby, už som aj ja dobehla do novej témy, tak nech sa nám darí.....čo máte nové ...u nás vyzerá , že bude krásny deň 🙂

funlucy
10. jún 2009

čauky,čauky-ja som od 07hod v robote a začíná sa nejak zmrákať,tehotná kolegyňa akutát vykecává s ďaľšou tehuľkou-bavia sa o 3D ultrazvuku 🙂
v robote je nás 5 aj pol tak dnes vedúcá rozmýšľala,že ako to spraví,keď odíde kolegin na materskú chichi (lebo tvrdí že bude len pol roka),a to som jej nepovedala,že aj ja sa už o to max.snažím 🙂

kaktusik007
10. jún 2009

ahojte... tiež sa chcem pripojiť do témy, má moc skvelý názov 🙂 a máte pravdu, treba myslieť pozitívne... veď ono to raz predsa vyjsť musí, nie??? 🙂
my sme tu mali krásne slnečné ráno, akurát teraz pozerám, že odniekiaľ pricestovali takmer čierne mraky... tak uvidíme, že čo z toho bude... ale vyzerá to na búrku 😠

funlucy - ja by som o snažení radšej pomlčala, nikdy nevieš či sa to v práci neotočí proti tebe... ale snáď nie
😵

a aby som nezabudla: taktiež vďaka za vírusíky, zídu sa 😀

funlucy
10. jún 2009

ahoj kaktusik,vitaj u nás a napíš o sebe niečo viac.Ja sa o robotu nebojím,som tu pomaly najstarší inventár 😅 šak som ich všetkých zaúčala,a nám ľudia naopak chýbajú-ale už sa pre to nevzrušujem,ani nerozčuľujem-x krát som to tu hovorila,proste veľmi túžím nech sa nám podarí bábo čím skôr a dovidenia 😎

kaktusik007
10. jún 2009

funlucy - tiež mám na to tu v práci identický názor... nech sa zadarí čím skôr a dovidenia, dokonca zvažujem, že by možno nebolo potom od veci sa nechať preventívne vypísať na pnku, pretože pracujem v obchodnej kancelárii a stáva sa úplne bežne, že mi sem prídu ľudia chorí, a ani sa nenamáhajú aby si zakryli ústa, keď kašlú... des... 🙄
niečo viac o sebe... nemám vlastne ani tak čo... smutné veci sem predsa nepatria 😉 takže ako väščina dievčat, čo je tu, čakám, že sa konečne zadarí a dotiahneme to do šťastného konca 🙂

funlucy
10. jún 2009

koľko máš rokov a ako dlho už snažilkujete? ty máš aspoň výhodu že máš pravidelnú prac.dobu,kdežto ja tu lietam jak špinavé prádlo víkendy,sviatky-nesviatky ideme non-stop ! 😖 osmičky,dvanástky,chceli nám natlačiť aj nočné,ale hovorím nemajú ľudí a so 4 dispečermi sa nedá ťahať non-stop!
bože,ako sa to všetko mení,pred časom som na bábo ani nemala pomyslenie a teraz po ňom táááák túžim a určite je to aj "vďaka" mojej práci 😀

kaktusik007
10. jún 2009

🙂 tak ja som taktiež pred nejakým tým rokom o tehotenstve ani nechcela počuť... ale starnem 😀 - bude mi o pol roka (ani nie) 30, a snažíme sa... no, vlastne iba chvíľku... na silvestra sa zadarilo, úlná náhoda, prvý krát v živote čo som si "nedala pozor" a už to šlo... kamarát to zobral fantasticky, v podstate on bol ten, čo navrhol svadbu, mňa to po tom že už jednu mám za sebou ani len nenapadlo... lenže... chvíľu po zistení // neskutočné kŕče, a v 5 tt ... (tri bodky). Malinké nám ale pomohlo si v živote ujasniť priority a zistili sme, že nie sme len takí kamaráti, čo spolu občas, ale že fakt sa máme moc radi a chceme spolu mať svoju rodinku... a tak vo februári sa nám podarilo ani neviem ako, proste po tej prvej skúsenosti sme si povedali že sa vezmeme, oznámili to rodine, všetci sa pýtali, či som tehotná, a ja nebola... už... ale to sme si nechali pre seba....proste prípravy boli plnom prúde, a vlastne od polky januára sme si nedávali pozor už cielene, s tým, že keď sa zadarí pred svadbou, tak budeme radi... no a zadarilo sa... všetko v pohode, prsia boleli jak šlak, akurát... v piatok trinásteho (týždeň pred svadbou) diagnostikovaný MA v 9 tt, v pondelok zákrok, v sobotu svadba... viem si predstaviť ďaleko lepší posledný víkend ako preležať totálne apaticky v posteli s tonami vreckoviek a neskutočnou bolesťou na duši.... nejdem to opisovať, poznáme to žiaľ viaceré.... no a odvtedy sa snažíme, a dúfame, že sa zadarí... a ja dúfam a verím, že mi z toho nezačne preskakovať - pretože ešte som fakt neprišla na to, ako sa snažiť o bábätko a zároveň tomu nechávať voľný priebeh a nemyslieť na to, ako ho moc chcem 😀 ale... veď ja sa to naučím!!!!! 😉 a čo ty? ako dlho si nedávate pozor s úmyslom a cieľom splodiť potomka? 🙂

iplusr
10. jún 2009

kaktusik, tak to je brutalne. dvakrat objavit //, obrovska radost a stastie a potom obrovske sklamanie. ale vies, ako sa hovori ... do tretice vsetko dobre. takze na treti krat to urcite vyjde. drzim palce.

funlucy
10. jún 2009

kaktusik,máš môj obdiv...si silná žena,je mi ľúto čo sa vám stalo ☹ ale zase na druhej strane máš partnera čo stojí pri tebe a podporuje ťa,a ja verím,že v tejto téme nám určite oznámiš radostnú novinu.
Neviem tiež ako "nechať veciam voľný priebeh" lebo každá z nás na to asi myslí,že už by chcela bábenko 🙂 lebo si to plánujeme a predstavujeme čo by bolo keby bolo...možno keď sme vyslali nejaký signál,že teraz už môžeme,teraz už chceme a ono BUM-ako naschvál a nejde to...
Takže myslením by sme sa asi mali vrátiť do čias,keď sme nič neplánovali-neviem,ale každopádne sa musíme v tejto našej témičke v tom všetkom podporovať 🙂
my sme v snažilkovaní ešte "začiatočníci"-skúšame teprv od marca-a v decembri budem mať 29r. 😅

kaktusik007
10. jún 2009

iplusr - dakujem... a ja si tiez vravim, ze do tretice vsetko dobre 😵
funlucy - hej, mali by sme si vsugerovat nejake povinnosti, a dovody, ze preco nemozeme ostat tehotne a mali by sme uverit tomu ze vlastne babo ani nechceme a bolo by pre nas pritazou - potom by sme tehotne ostali jedna - dve 😀
hej, moj chlap stoji pri mne a podporuje ma, len... je to chlap, nedokaze pochopit, (asi to fakt nevie), ake je narocne vidiet kociky a ze su dni, kedy mam depkoidne obdobie a myslim na to co sa stalo ako napriklad vcera... tak mu to radsej ani nevravim.... ale on vidi ze nieco nie je vporiadku, len to chudatko nevie identifikovat a z toho je potom nesvoj aj on.. 😒
ale ved nadej predsa umiera posledna, nie??? 😵 takze... ake povinnosti si vymyslime, ze mame??? 😀

funlucy
10. jún 2009

tak jasne,"chlapi sú chlapi a aj ich trápí "...či ako sa to spieva v tej pesničke.Depkoidné obdobia musia byť,lebo potom aspoň môžeme urevané a strapaté vstať z prachu,odraziť sa od dna a vystreliť smerom nahor-s novými predsavzatiami a nádejou 😵
A povinnosti?Čítala si niekedy knihu Moc podvedomia od Murphyho?Tak si nehovorme ja chcem,ale ja som,ja mám...čiže nie ja chcem bábo,ale ja mám bábo,nie ja chcem byť mamina,ale ja som mamina 🙂
A musíš mať úplne živé predstavy a vidieť samu seba ako už napr.prebaluješ,kúpeš atď.a veriť tomu-a to sa ti aj splní...takže milá kaktuska-akéže to máš povinnosti celý deň čo si na MD? 😀 si dobre vyspatá? 😀

flyangel
autor
10. jún 2009

Ahojte kočky...vítam novú kočku kaktusik 😉 dúfam ze sa nám coskoror zadarí a je velmi luto co sa stalo...ale ja verim ze po tychto zlych skusenostiach sa už vydarí to tehu a budes mat krasneho miminka pri sebe

mimomu
10. jún 2009

ahojte 🙂

mata1001
10. jún 2009

ahojte baby
fly super ze si vytvorila novu temu. 😵

mimomu
10. jún 2009

mata aky si mala den?

mata1001
10. jún 2009

ahojcek,noooo celkom dobry,nemala som sefovcov v robotke tak som sa nenarobila.
a teraz som dosla z aerobicu a najedla som sa 😀 😀 😀
a ty mimo?nieco nove?
baby na to som dosla ze som mala dostat mrchu a nedostala som,ale ja som nemala ani ovulku...podla BT.no je to normalne?

mimomu
10. jún 2009

bt merias ako dlho?
a mz si mala dostat kedy?

mata1001
10. jún 2009

BT od zac aprila, MS som mala dostat vcera.ale mne nechodi vobec takze sa nijako nad tym nezatazujem.tento rok som mala normalne iba 1.krat 4dni v maji aj to vdaka horm.liekom a od jan som mala kazdy mesiac len spinenie.
a teraz v juni ani to.tak chytim graf a sup k lekarovi...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre