Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
8. júl 2009

Mám vysledky-negatívne

reivka
8. júl 2009

fly ☹ 😔

mimomu
8. júl 2009

flahojte ☹ ☹ ☹

matulik284
8. júl 2009

fly na druhej strane je to dobre, ze nemas mimomat. tehu

mimomu
8. júl 2009

viki je chora,ma horucku a vracia?moze to byt upal?

flyangel
autor
8. júl 2009

ano matu...to urcite je velka vyhoda..mimo moze byt upal ale nemusi..moze to byt virus ktory teraz v lete koluje...aj kamoskina dcera ma od vcerajska teploty a vracia..

mimomu
8. júl 2009

no super,a v sobotu mal ist k nasim 😒

flyangel
autor
8. júl 2009

neboj moja...nech ma lahku diétu,odpocivat musi..daj jej paralen,panadol,...a co ju boli?

mimomu
8. júl 2009

neboli ju nic,len vracia a horucka a tochu hrdlo-ale nekasle,nema sopel 😔

flyangel
autor
8. júl 2009

no moja tak to moze byt ten virus,upal vylucujem aj ju neboli hlava..pri upale sa objavuje silna bolest hlavy...a aj angina sa prejavuje horuckou,bolestou hrdla a aj zvracaním...a zajtra sup ku dr. mozno do soboty vyzdravie

mimomu
8. júl 2009

pred 3 tyzdnami dobrala antib.na anginu ☹ uz zas?

flyangel
autor
8. júl 2009

fíííha..tak asi atb nebolo ucinne..a brali jej aj vyter z hrdla?

mimomu
8. júl 2009

nebrali ale ked som jej davala ant.,tak za jeden den bola fit,tak za to som dnes cakala ze ako sa to vyvinie 😒

flyangel
autor
8. júl 2009

no mali by jej vziat vyter na KK+C -kultivacia a citlivost--aby sa zistilo ci ma streptokokovu anginu a ake atb su vhodne na vyhubenie bakterii a virov...a ake atb brala?

mimomu
8. júl 2009

vyter jej robli predtym,vtedy bol ok.
brala klacid modry a dobrala ho.

flyangel
autor
8. júl 2009

no ale niekedy sa angina stava chronickou...ale mozno je to iny virus-a nie angina...chod s nou ku dr.

mimomu
8. júl 2009

jasne,zajtra pojdem ☹
tak sa tesila k nasim 😔
ked sa to kazi,tak ide vsetko........ 😔

flyangel
autor
8. júl 2009

mimo nebud taka nooo...ved mozno pojde k nim ak jej bude dobre..lieky moze brat aj tam..

mimomu
8. júl 2009

ved hej,ked ja mam vzdy taku starost o nu,ked je chora.a teraz sa zobudila a hovori ze ju boli aj hlava,ja neviem 😒
vy ste sa ako rozhodli dalej?

fazulka1512
8. júl 2009

ahojte, nesiel mi net, porucha bola
fly-mrchu by som podla vypoctoch mala dostat v piatok, pocitam tak cez vikend, tie navaly su mozno z tepla, poobede som zobrala sodu bicarbonu na tu zahu, zabralo to na 3 hodinky a zasa ju citim

flyangel
autor
8. júl 2009

mimo no vies mna ak som chora vzdy ma boli hlava 😒 nuz a myslim ze si dame teraz pokoj so snazilkovanim
Fazulka kup si v lekarni acix,maelox..

sweetberry
8. júl 2009

mimi aj malinka brala klacid predtym
teraz mala zinnat teda este ma

fazulka1512
8. júl 2009

moze to byt priznak ze som tehu alebo je to blud?

flyangel
autor
8. júl 2009

No sa tu deje?vsetky detičky teraz na leto chorlaveju...chudence...skore uzdravenie obom kočkám

wodanka
8. júl 2009

ahojte.. minewka, fly to je skoda ze to nevyslo ☹ nerozumiem tomu ako potom robia tie testy, ked ukazuju // a tehotenstvo to nie je ☹

minewka
8. júl 2009

Wodanka, tehu to je...len sa fazuľka neudrží...je to vlastne potrat v rannom štádiu...

wodanka
8. júl 2009

no neviem minewka, mozno mas pravdu.. ale ja tym testom aj tak moc neverim.. podla mojich ovulacnych testov, mam ovulaciu 4 dni 😀 4 dni po sebe som mala druhu ciarku silnejsiu ako tu prvu 😀

flyangel
autor
8. júl 2009

Ahojky...minewka a co nesla si nakoniec ku dr?wodanka presne tehu to bolo ale male sa neudrzalo-je to mikropotrat ☹ a testy hmm...mozno ak si testovala pred ovu 2dni-tak do 48hod.ma ovulka prist a asi preto ti 2testy ukazali ovu...a ovulke asi pomaly klesaju u teba hormony

wodanka
8. júl 2009

dik fly .. tak je asi najvyssi cas nechat testy testami a nechat to na prirodu..

fazulka1512
8. júl 2009

minewka a fly to je zaujimave ze vy mate vsetko rovnake, aj tu mrchu aj tie tehu,hmm 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre