Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
9. júl 2009

fazulka urcite to bude ok...ak nedojde mrcha tak to bude jasne 😉

fazulka1512
10. júl 2009

ahojte, dnes mrcha este nedosla, tak uvidime
rano trosku pobolievalo brusko, ale uz to preslo

saskia1
10. júl 2009

Ahojte kočky. Ak môžem tak sa k vám pridám do témy 🙂 Včera som si prečítala snáď všetky príspevky v tejto téme a myslím, že sa v nej nájdem aj ja 🙂 Tiež patrím k vám viacerým, ktorý sa snažia a skúšajú privolať bociana. Dúfam, že sa nám to čoskoro všetkým podarí a dúfam, že sa budem môcť s vami spolu stretnúť na zraze maminike na budúci rok v lete - ako ste sa dohodli 🙂

saskia1
10. júl 2009

Fazulka, budem držať palce aby neprišla mrcha mrchatá 🙂 Ja tiež nechcene očakávam mrchu, ale až takto o týždeň... 😢

flyangel
autor
10. júl 2009

Ahojky,saskia vitaj medzi nami 😉 Fazulka no vidis 😉 mozno mrcha nedorazi 🙂

iplusr
10. júl 2009

saskia, vitaj medzi snazilkami. snad sa vsetky na tom zraze buduci rok uvidime 😉

fly, chcela som sa ta opytat este na tie lieky, co beriem - lutenyl, asi ich poznas. niekde som citala, ze sa pouzivaju aj na oddialenie mrchy. znamena to, ze mi mrcha dojde az po dobrati lutenylu? dostala som 1 balenie s 10 tabletkami. a neviem, ci mam mrchu ocakavat kazdu chvilu, alebo byt v klude a cakat az po douzivani.

jaruska8
10. júl 2009

Ahojte dievcata, nemala som cas sa zapojit, ale vidim, ze sa tu az tak toho vela nezmenilo. Ja mrchu este nemam, ale mam dost husty biely vytok a picha ma sem-tam v podbrusku, normalne sa mi zda, ze uz si asi aj namyslam ci co. 🙂) Dnes je 14 den od ovulacie.

flyangel
autor
10. júl 2009

Iplu ajoj...moze ti to oddialit mrchu a nemusi...ale podla mna mrchu dostanes az par dni po dobrati lutenylu..J
Jaruska to pred ms zvykne byt husty biely vytok..to sa krcek maternice ocistuje od odumretych buniek...ale ak mas pocit ze vytok inokedy nemas a moze to byt tehu...tak si urob testik. 🙂

jaruska8
10. júl 2009

Ahojte, inak Fazulka, s tym fajcenim je to povazlive, veru, ked nechuti, to je veru dost dolezity priznak. 🙂))) Veru, myslim, ze dve ciarky maju naozaj nadej.

jaruska8
10. júl 2009

Ved prave, ze to bude zniet divne, ale ja si to uz ani poriadne nepamatam, ja pred MS spinim asi dva roky a teraz nic, len biely vytok, bez spinenia. Takto som to nemavala, ale tak nechcem si robit zbytocne nadeje.

fazulka1512
10. júl 2009

jaruska ani ja som to nemavala, a teraz to mavam 😉

jaruska8
10. júl 2009

A kolky den cyklu si? Ja 28. Este je podla mna skoro na test. 🙂

mimomu
10. júl 2009

ahojte...ako s mame?

jaruska8
10. júl 2009

Fajn a ty???? 😉 🙂 😀

mimomu
10. júl 2009

da sa.boli sme s malou u kadernicky-viki mala vlasky po pas a dala sa ostihat pri uska-je taka zlatulinkava 🙂
ja som sa dala zafarbit a tiez ostihat,clovek sa citi taky lahsi 😀

jaruska8
10. júl 2009

Dve kočky, co? ?))))

mimomu
10. júl 2009

noooooooooooo 😀 herecky 🙂 este keby som schudla aspon 15kg 😀 😀 😀
ale citim sa dako na figu,lebo mala je chora a prechadza to asi aj na mna.boli ma hrdlo aj hlava 😝

jaruska8
10. júl 2009

Este aj to pocasie je o nicom. :((((

mimomu
10. júl 2009

ale bud.tyzden ma byt krasne 😀
napis nieco o sebe,nech som v obraze 😉

jaruska8
10. júl 2009

Som z NZ, mam prazdniny, lebo ucim v ZS. A o babo sa snazime od maja a ty??? 😉

flyangel
autor
10. júl 2009

ahojky

mimomu
10. júl 2009

ahoj fly 🙂
ja som z TO,dala som v praci vypoved a o babo sa snazime od marca 😀

flyangel
autor
10. júl 2009

no co ako sa Viki?ja dnes idem na grilovacku 🙂

jaruska8
10. júl 2009

Ja mam dnes babsku jazdu, u kamosky, chlapci idu von sami, asi to bude riadne obzerstvo. 🙂))))))

mimomu
10. júl 2009

fly......tak je bombovo ostrihna 😀
uz je lepsie.....len to preslo na mna 😔 .......volala som dnes s nasimi a mamina je tiez na atb.a krstniatko filipko ten ma ekzem z kupania ☹ parada-to tam bude lazaret 😀 😀 😀
berie vsetko v pohode 😉
a co ty?

mimomu
10. júl 2009

obzerstvo alebo opilstvo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaruska8
10. júl 2009

Obzerstvo a mozno aj to druhe. 🙂)))) Aj ked, ja teraz toho vela nenapijem, vlastne vobec, pre istotu. 🙂))))

flyangel
autor
10. júl 2009

hehe...no parada...tak to budu starkí ako opatrovatelia maleho lazaretu 😀 😀 sranda...no neveim co bude...dufam ze sa nasmejem...to teraz potrebujem.. 😔

jaruska8
10. júl 2009

Starki idu hrat POKER. 🙂))))))

fazulka1512
10. júl 2009

ahojte, trosku ma picha prave jajko, co to asi je, hm

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre