Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

funlucy
13. júl 2009

jaruška,ja si myslím že to bude ok-uvidíš ty to prelomíš a po tebe už len samé dobré správy s // 😵
tak daj rýchlo vedieť nech sa môžeme s tebou tešiť.Komu chodíš na vyšetrenie?
budem na teba myslieť a držím palce.

jaruska8
13. júl 2009

Ahojte babenky, ste velmi zlate, dakujem vam, akurat tu surfujem a pozeram a citam o spineni v tehotenstve. 🙂 Pocujte, ked mi dnes ukazalo slabsiu ciarku, tak potom moze byt aj silnejsia nie, ked sa udrzi??? Hm??? Logika mi hovori, ze ano. To spinenie je slabe, len taky ruzovkasty vytok, ale presne ako ked mam pred MS. :(((( Inak, stale trosku picha, prsia este nafuknute, uz len cakat a ja som strasne netrpezliva. 🙂)))))

mimomu
13. júl 2009

ahojte

flyangel
autor
13. júl 2009

ahhhojky...mimo co nove?

minewka
13. júl 2009

čauko baby, ale nie, pauzu som si nedala... 😀

Všetko poctivo čítam, len nemám čas písať....čakám na plodné dníky, sa už teším na to čakanie potom...26. ideme na dovolenku, takže prvý test spravím tam... 😀

flyangel
autor
13. júl 2009

no minewka...takze testovat budes na dovolenke..a kde idete?

minewka
13. júl 2009

No jo..🙂..ideme do Chorvátska, poloostrov Peljesac, do malej dedinky Trstenik...Boooože...sa neviem dočkať... 😵

flyangel
autor
13. júl 2009

joooj to ti verim..my sme min.roku boli v Chorvatsku 😉

minewka
13. júl 2009

No jo, my ideme už 4x...už mám pocit, ako by som išla na chalupu...ale aj tak sa teším..🙂

iplusr
13. júl 2009

minewka, tak snad si z tej dovolenky nieco prinesies 😉

kaktusik007
14. júl 2009

ahojte 🙂
minewka - uzi si dovolenku "na chalupe" a testni to tam pozitivne, ju??? 🙂
funlucy - tak dakujem za nominaciu na nasledujucu tehulku, vazim si to 😀 - a k tej foto.. ehm.. tak anjelika s trubkou??? no... tak ja som anjelikom teda uz daaaaaaaaaaavno neni... 😀 😀 😀 - to tam voniam svadobnu kyticu.. a je zo mna taky maly certik, manzel by ti vedel rozpravat 🙂

funlucy
14. júl 2009

čaute,
minewka aj my sa chystáme do chorvátska ale až v auguste,teraz od 18.07.budeme mať týždeň voľno ale strávime ho na východnom Slovensku 🙂
kaktusik ja som asi fakt slepá - čumím na ten obrázok-ale teraz zas vidím bielu pani čo si drží svoju odťatú hlavu 😀 😀
no a aby som nebola len morbídna tak dnes ideme do kina na dobu ľadovú 3D

jaruska8
14. júl 2009

Ahojte babenky, prajem vam krasny dnik, dnes bude super pocasie, aspon dufam. 🙂 Kaktusik-ani ja tam nevidim teba s kyticou. 😉 Keby si nepovadala, ze co je na obrazku, tak to nikdy neuhadnem. 😉 Ozaj, Funlucy, ja chodim ku Hlavičkovi, v poliklinike. 😉

kaktusik007
14. júl 2009

ach jaj... a keď dám tú foto vo farbe, tak ma už vidíte??? 😀

jaruska8
14. júl 2009

Jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, super. 🙂)))))))

minewka
14. júl 2009

Baby, no si predstavte, ja mám dnes taký ten naťahovací hlien...Aj BT stúpla...Ale som len 9DC...môže to byť začínajúca ovulka??? 😕 😨 😝

Každopádne sa pre istotu asi treba vyšantiť.. 😀

fun, že biela pani s odťatou hlavou...si ma pobavila...hehe...ja tam stále vidím nevestu, čo vonia kyticu.. 😀

funlucy
14. júl 2009

Kaktusík už hej 😀 vďaka za fotečku.
Jaruska-ja práve nepoznám tých doktorovv NZ -možno raz keď budem aj ja tehu-tak mi doporučíš 😉
Minewka-vidíš vidíš ?! ty si pragmaticky zmýšľajúca žena,vidíš to čo je naozaj...mne najprv pracuje fantázia- fakt som tam kaktusik nevidela ako nevestu 😲

jaruska8
14. júl 2009

😎 😎 Jaj baby!!!!! Sranda musi byt.

kaktusik007
14. júl 2009

minewka - si ma pobavila, s tym ze sa treba vysantit... ale jednoznacne suhlasim 😀 a tesim sa, ze aspon ty si ma tam videla... 🙂
zeby som posunula tu foto pre psychologov - viete, to take typicke pre nich - co vidis tuto na obrazku??? a ja tam videla vzdy iba machulky... akurat ze kazdu inej farby... 😀 😀 😀

funlucy
14. júl 2009

😀 😀 😀
áno,áno práve som na to myslela-že každý by videl niečo iné-nejaký psycho výskum.

čo budete obedovať?

kaktusik007
14. júl 2009

baaabyyyy, kdeee steeeee????
niekde pri vode, co???? zaaaviidiiiiiim.... 😀

funlucy
14. júl 2009

kaktusik-ako sme to tu zanechali,tak to tu aj ostalo 😀
asi pracujeme len my dve-baby dostali celozávodnú dovolenku 😉

kaktusik007
15. júl 2009

hmmm.... no fly spominala, ze ma dovcu, ale ze si zobrali dovolenky aj ostatne??? to sa mi nechce verit... 😀

dindulka
15. júl 2009

ahoj babulky,
ja sa tiez potim v praci, teda nie doslovne,mame klimu 😀,ale dovolenku zatial nemam.planujem si zobrat v piatok jeden den volno,organizujeme s drahym v sobotu oslavu teda taku vacsiu grilovacku k jeho 30 narodeninam,pridu nasi kamarati a rodina,tak sa tesim 🙂 teraz mam obdobie,ze vobec nestresujem so snazenim, ani nemam v podstate kedy v robote je toho nad hlavu, doma nas caka od buduceho tyzdna konecne ta prerabka a ta oslava k tomu.dokonca mi aj menzes dosiel na 24 DD oproti minulemu na 56 den.ale brala by som taky tyzden niekde pri mori,no vyzera to tak, ze toto leto budem o dovolenke len snivat,hm co uz.

flyangel
autor
15. júl 2009

caute kocky... 😀 vychutnavam si krasne pocasie pri umyvani okien 😎

funlucy
15. júl 2009

čaute,ja som mala mať dnes voľno,ale ma povolali na panské 😠 lebo 2 kolegovia išli podpisovať nejaké nové kontrakty s BOSH-om ..ale dúfám že vypadnem o 14 hod.

inak kaktusik včera sme sa ešte tak povadili s mužom,nejaký je precitlivelý alebo čo,a ja zase asi až moc drsná,úplnú averziu sme mali na seba-ani dnes ráno sme sa nebavili...a najhoršie je,že ma to vôbec nemrzí..som mu povedala že si mal zobrať za ženu cukrovú vatu keď mu na mne všetko vadí... 😒

jaruska8
15. júl 2009

Ahojte baby,
tak som to nevydrzala a sla som k dokymu (cela ja), vedela som, ze este tam nebude nic extra vidiet, s tym som ratala. Rano tam bola silnejsia ciarka, ale spinenie neprestalo, tak preto som tam sla. A on??? Vraj je skoro, ten test, ze vyzera aj ako negativny a ani ma neprezrel. 😒 Tak teraz vyzeram ako hysterka. 😒 A ze mam pockat, ze ak nepride menzes, tak fajn. NIC NOVE MI NEPOVEDAL!!!!!! Toto som vedela aj sama.

iplusr
15. júl 2009

jaruska, tak uz ta mohol aspon pozriet, ked si tam bola ... ale pokial ciarocka silnie, tak je to dobry znak. a spinenie moze byt sposobene aj zahniezdovanim. pokial to nie je riadne krvacanie, tak je to podla mna fajn. teraz uz musis len cakat, co sa z toho spinenia vykluje. ale verim, ze to bude fajn. mrcha mala prist cez vikend, nie?

fly, ty mas ale program. nam tu teraz prsi - anglicke pocasie. ale nevadi mi to, ked som aj tak cely den zavreta v praci. staci, ked je cez vikend pekne.

funlucy, ze cukrovu vatu, to je dobre 😀

ja som vcera zobrala poslednu tabletku, tak dufam, ze ta mrcha mrchata konecne pride.

jaruska8
15. júl 2009

Ved prave, aspon ma mohol prezriet, nie mrcha mal dojst 13.7., tak ale u mna je to take... Tie dva-tri dni hore-dole, hlavne, ze je uz 22 dni od ovulky. Veru len cakam mi ostava. 😒 😉

iplusr
15. júl 2009

ale zatial to vyzera slubne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre