Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
26. júl 2009

caute kocky...ja som tiez bola na dovolenke krátkej 😎 ako sa mate,matulik ty uz sa mozes pomaly zacat znova snazit

minewka
26. júl 2009

Ahoj baby, lúčim sa s Vami na krásnych 10 dní..držte palce, na dovči budem čakať výsledok tohto mesačného snaženia, tak hádam Vás o tých 10 dní prekvapím... 😀

flyangel
autor
26. júl 2009

Ahoj minewka juuj jak ti dobre...tak prajem prijemnu dovolenku 😉 a dufam ze sa vratis so super spravickami vo forme // 😀

sabiatko
27. júl 2009

dobre ranko, ako sa mate?

diki rush za radu... len ked ja neviem, co mam robit. ja som totiz v madarsku a naposledy mi v zdravotnej poistovni na slovensku povedali, ze mi preplatia len surne osetrenie, tak neviem. nastastie sa to odvtedy zlepsilo. 2 dni som to vobec nemala, vcera len raz trosku a uz som si zacala davat aj magnezium. dneska mi moj manzel donesie take prirodne vitaminy - kys. listovu a B12. len neviem, ci nevadi, ze ta B12 je 8000 % dennej davky. sa mi to zda strasne vela, ale pokial viem, tak vitaminy B sa rozpustaju vo vode, takze by to nemal byt problem... nadbytok sa zrejme odplavi z tela... som citala, ze B12 je dobry na vyvin plodu a rast deti, tak hadam je to ok. stale ale vaham, ci to mam brat. kyselina listova tam je 100 % dennej doporucenej davky, ale viac asi ani nepotrebujem, lebo jem dost ovocia aj zeleniny...

jaruska8
27. júl 2009

Ahojte baby,
Tak, dnes som sa vratila z nemocnice. ☹ Bola som tam od stvrtka, lebo som zacala krvacat, tak to lekar nechcel podcenit. Bohuzial, to vajicko sa neujalo, preto ho ani na UTZ nevideli, normalne som dostala menzes a teda to bolo to biochemicke tehotenstvo. ☹ Jedine potitivne, čo z toho vyplyva, je ze to nebolo momomaternicove, lebo HCG klesa a ze mi nemuseli robit kyret. 😒 Sabiatko, presne, nepodcenuj to, ale myslim, ze to bude uplne v poho, drzim palce!!!!! 🙂

flyangel
autor
27. júl 2009

Ahojky....jaruska jooj to je mi luto ☹ nuz aspon ze to nebolo mimaternicove...tam by si mohla prist o vajcovod a vajecnik,...takto to mas v suchu...

kaktusik007
28. júl 2009

ach jaj... jaruska, aj mne je to luto... 😒

sabiatko
28. júl 2009

jaruska, to ma strasne mrzi ☹ musi to byt tazke, ale som rada, ze na tom vidis aj pozitiva. jednym je aj to, ze vies, ze nemas problem otehotniet. a ako pisala fly, super ze to nebolo mimomaternicove, s tym su dost problemy. a co ti povedal doktor, mozte hned zacat skusat, alebo treba kusok pockat? kazdopadne ti silno drzim palce, verim ze nabuduce to bude trvat 9 mesiacov a narodi sa ti zdave babenko 🙂)

ja uz beriem to magnezium a od zajtra budem tu B12 s kyselinou listovou, ale musim povedat, ze uz teraz je to ovela lepsie. vcera tam nic nebolo. ja si myslim, ze to mohlo by aj z toho, ze som cestovala 6 hodin na slovensko a cely tyzden lietala po lekaroch a uradoch a bola som z toho strasne unavena a potom 6 hodin naspat sem. ale uz pekne oddychujem 🙂

a ostatne baby ako, stale sa snazite? dufam, ze tieto pohodove letne mesiace prinesu ovocie 🙂

flyangel
autor
28. júl 2009

ahojky...nuz aj ja verim ze babenky sa snazia lebo ich tu velmi nevidno 😀

jaruska8
28. júl 2009

Ahojte baby, lekar mi nic nepovedal, este pojdem na krv, tak sa ho spytam, ale nemal by byt problem. 😉 Ved to prelo same, ani ma cistit nemuseli. A okrem toho, vraj takychto pripadov je strasne vela, ze si baby najdu dve ciarky a aj tak potom dostanu mrchu. 😒 Ze keby neboli domace tety, tak vraj plno zien ani netusi, ze boli tehotne. 😉

flyangel
autor
28. júl 2009

no vidis jaruska..aj ja si myslim ze po menstruacii max.pockat 1cyklus a zas sa mozete snazilkovat...a tentoraz to uz vyjde 😉

jaruska8
28. júl 2009

A s testami uz nadobro koncim, urobim si test, az ked mi bude meskat MS apon mesiac. 😉 Teste pred navstevou dokyho. 😉 😉

kaktusik007
29. júl 2009

ahojte 🙂
jaruska - to chcem vidiet, ako koncis s testami.... nic proti, ale zlate ocka 😉 aj ked... ja by som priala kazdej v tejto teme aby s testami skoncila pretoze uz nebude potreba testovat 😵

mne ti je tak divno... mam pocit, akoby som mala spaciu nemoc.... aj vcera, prisla som z prace, a hned som zalomila na tri hodiny na gauci - si pripadam ako peggy bundova 😀 keby som aspon nemala desnu pachut v ustach, tak by mi bolo hned veselsie... alebo aspon pozitivny tehotensky test... som si ho robila v pondelok, bol negativny.... no pachut stale, unava neprechadza, bolesti prs uz nie su sice az take vyrazne, ale su stale... booozeeee, ako ja nemam rada tento stav pred kramamy.... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....... 😠

flyangel
autor
29. júl 2009

Ahojky....kaktusik no a kedy ocakavas mrchu?ja som dnes 11dc takze cez vikend na dovolenke cakam ovulku aj ked neviem na co ju cakam ked sa teraz nesnazime 😎

iplusr
29. júl 2009

ahojte baby
som tu dlho nebola. boli sma tyzden na svk, ale nenazvala by som to dovolenka. obehavali sme dodavatelov na prerabku bytu - kupelne, kuchyne, podlahy, dvere, zmena trvaleho bydliska, odhlasenie plynu ... a nasi maju pokazene auto, takze sme v tych horucavach vsade chodili peso. a do toho mi este prisla mrcha. ale to som v konecnom dosledku brala celkom pozitivne - ved uz sa jej patrilo. nabuduce uz budem vediet, co na nu plati - let lietadlom a nasledne horucavy. nabuduce ked bude meskat, tak si objednam let niekam na bahamy 😀.
chcela som si kupit na svk ten gynex, ale v tom obchode, kde to predavaju, mali akurat dovolenku. tak som si aspon nabalila alchemilkovy caj. ale poviem vam, vyzeral otrasne. ako by som ho robila zo spinavej kalnej vody. tak som ho aj vyliala. tu v robote mame hnusnu vodu. skusim ho este dnes spravit doma z filtrovanej vody.

jaruska, to je skoda, ja som myslela, ze ty si ista tehulka a ze tu budes sirit tehu virusiky. no co uz. nabuduce sa to urcite podari.

kaktusik007
29. júl 2009

fly, cakala som vcera... a stale nic.... len uplne slabulinky vytok, jemne ruzovy.... resp... skor naznak na papieri... a aj ten mam pocit ze bol iba vcera, dnes nic... zacinam byt z toho trosku nervozna, uz nech sa to spustiiiii..... 😖

funlucy
29. júl 2009

čaute kočky,vidím,že nás tu viacero nebolo-ale poctivo sa vraciame 🙂
kaktusik nominovala som ťa na tehu už minule ,tak dúfám,že ma nesklameš 😎 a staneš sa čestnou členkou 😀 potom máš na starosti mami zraz v Babkove 😀

Jediná zmena u mňa je že od 1.augusta sa nám mení prac.doba(06-00:00 hod) a bude to totálne na figu!!!a od septembra máme ísť na non-stop prevádzku 😠 a to už budem v p...lebo denná nočná 2 dni voľno neviem si to predstaviť takto fungovať a asi to poriadne obrečíííím 😢 😢 😢 už aj tých možností na snaženie bude menej,viac stresu,takže neviem čo mám robiť,či dať výpoveď alebo čo.. 😢 😢 takto zomňa mamina nebude ani za 100 rokov!!!

kaktusik007
30. júl 2009

dobre ranko vsetkym 🙂
ako tak vidim, dovolenky a oddych su v plnom prude, mozno preto nam to tu viazne 😉
fun - ehm... tak diky 😀 - inak, dnes som si robila test, manzelikovi som aj povedala, ze je negativny, a siel do prace, a hned ako odisiel tak som sa na ten test pozrela lepsie a zistila som, ze je tam taka slaba ciarka... je ju vidiet z kazdej strany, takze to nie je iba nejaky moj klam, ale aj tak si radsej nerobim nadeje.... alebo si mam??? ja uz neviem a ani tomu nerozumiem.... ale blba chut v ustach je stale... a aj prsia bolia... aj pobrusko... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...... zeby to fakt bola pravda??? 😵

sabiatko
30. júl 2009

ahojte baby 🙂

funlucy, ty mas fakt riadny zaberak v robote, si take sichty neviem predstavit. viem, ze je to tazke si najst robotu, ale mozno by ti nieco pohodove prospelo 😉

kaktusik, u teba to zacina presne jak u mna. ten prvy test bol negativny, ale po pol hodke sa na nom objavil taky piditienik a za tyzden uz riadna ciarka. tak ti drzim palce 😉 na tvojom mieste by som skusila o dva dni druhy 🙂

ibamy2
30. júl 2009

ahojte, zienky

kaktusik, drzim palce, aby ciarka bola kazdym dnom silnejsia 😉 u mna bola jednym z prvych priznakov tehu prave neskutocna unava a strasidelne citlive / bolestive prsia... tak este raz vela stastia 🙂

ostatnym kockam prajem co najskorsie tehulkovanie, a preto babulky - tfuj, tfuj, tfuuuuuuuuj 😀

flyangel
autor
30. júl 2009

Ahojte babenky...my sme mali ist dnes na dovolenku ale nic z toho ☹ 😠 a stale ma boli brusko stale ma picha okolo pupka inokedy v nadbrusi a inokedy v podbrusi 😒 a trva to uz tyzden je to cele na prd este ani jest poriadne neviem ☹ juuj baby to som rada ze vas tu zas vidim 😉 a kaktusik drzim palceky...skus testnut a 2dni 😉 a urcite tam bude // 🙂

kaktusik007
30. júl 2009

ahojte, dakujem za drzanie palcekov, no uvidime... robila som si mamatest, ciarka sa ukazala do 5 minut, aj ked slaba, no a tak som si dnes kupila dalsi balik testikov ze uvidim co v sobotu... ak nebudem netrpezliva a netestnem este aj zajtra rano, ako sa poznam.... no nic, hlavne to chce trpezlivost... ze??? ach jaj...

fly, a preco nejdete na dovolenku??? a co ta trapi brusko???
ibamy, spravne.. virusiky sirit treba 😀

flyangel
autor
30. júl 2009

kaktusik...nuz boli a trva to uz hodnu dobu...uz 5dni a zajtra pojdem ku dr. 😖 asi preto nam dovca nevysla...

funlucy
30. júl 2009

KAKTUSIK 😵 😵 😵
myslím na teba,verím že sa Ti splní po čom túžíš.Strašne moooooc ti to prajem 🙂
Dúfám,že nebude medzi našimi detičkami veľký vekový rozdiel 😀 max.som ochotná tolerovať pol roka 😀
Drž sa moja a ozvi sa (môžem už začať oslavovať ?) 🙂

flyangel
autor
30. júl 2009

funlucy tak dufajme 😉 inac mastulku tu vobec nevidno...co je s nou?

kaktusik007
31. júl 2009

dobre ranko...
fly, ako si dopadla u lekara??? daj potom vediet...
fun - este neoslavuj, oslavovat sa bude az ked sa prehupnem do druheho trimestra.... alebo aspon ked budem vediet, ze bije srdiecko a ze to nie je MA ako minule.... ☹
ale... zatial to vyzera nadejne, takze zahanam vsetky cierne myslienky a pomaly sa trosicku zacinam tesit 😵

funlucy
31. júl 2009

fly,neviem co je s mastulkou,ale dufajme ze sa im vodi dobre a tehu si uziva 🙂
kaktusik- 🤐
budem sa zatial tesit v duchu ale ked sa to potvrdi tak budem skákať a kričať od radosti 😀
včera na pivku som videla takú mladú maminu bola veľmi pekná ,sedela tam pri kofole s priateľmi a mala nááádherného synčeka s modrými kukadlami 😵 tak som sa zase rozcítila,že aj ja by som už chcela taký malý zázrak.
Ale zase z toho nič nebude,lebo krámy sú pred dverami... 😢

jaruska8
31. júl 2009

Ahojte baby, Kaktusík, držím palce!!!!! Dúfam, že to vyjde a že sa prehupneš nielen do druheho trimestra, ale aj úspešne porodíš. 🙂))))) Inak, ja sa mam fajn, v rámci možností, teraz sa hlavne venujem bytu, už pomaly finišujeme, tak aspon nemám čas mysliet na to, čo sa stalo a tiež sa sústrediť na snaženie. 🙂) Preajem príjemný din. A ozaj Fly, co to za bolesti??? :((((

rush
31. júl 2009

kaktusik - drzim palce a ostatnym posielam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela-vela tehu virusikov 😉

....ja som sa uz riadne rozsupla s nakupovanim pre drobca...uz som to dlhsie nevydrzala 😎 ...a najma ked uz vieme, ze to bude chlapcek 😉 ale to som vam uz urcite hovorila 😵

pekny vecer a pekny vikend - vela stastia vam vsetkym zelam 😵

flyangel
autor
2. aug 2009

Ahojte kocky nakoniec som nebola u lekara,boli sme na dovolenke a bolo tam super 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre