Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

jaruska8
14. aug 2009

Funlucy, tak teda, šup nato!!!!! 😉 My sme dnes stresovali s vodármi, no sranda!!!!!!!!!! 😠 😒

minewka
14. aug 2009

Ahoj baby, vidím, že sa mi furt podarí rozprúdiť dáku debatu 😀
Zajtra čakáme návštevu, idem piecť pizzu a spraviť taký nepečený koláč...🙂
Mužík povinne každý deň papá zinok, ja tiež zinok a vitamín E.mám aj alchemilkový čaj, ale dáko sa mi ho nechce spraviť... 🙂
Ja mám mať ovulku dakedy okolo 18teho augusta...

iplusr
14. aug 2009

funlucy, si ma dostala, ja som myslela, ze boli // na tehu teste. ale snad budu coskoro aj tam.
zda sa, ze snazilky nabrali druhy dych, tak snad z toho budu aj tehulky.
jaruska co bolo s tymi vodarmi.
dnes som zistila, ze kolegyna, ktora sa v januari vratila s materskej je znovu tehotna. no, niekto stihne 2 deti...

flyangel
autor
15. aug 2009

cauko...som rada ze zas ma kto pisat do tejto temicky 😀 Funlucy ano uz to musi vyjst a tie // budu na tehu testiku 😉 Minewka a mozete sa pokusat dalej?tak to je super...len dufam ze sa to malé už udrží..drzim ti silnooo palceky 😉 Inac ako vikenduje?

jaruska8
15. aug 2009

Vodári sa tvárili múdro a pritom to pokašlali, ale tak sú to veci, za ktoré sa nestrieľa, ale človeka nahnevajú. :DDDDD Ešte musia raz prísť, tak im to vytmavím. :DDDDD Inak, víkendovaie v pohode, doteraz pracovné, ale večer idem s kamoškami von, tak bude super. 😉 😉

minewka
15. aug 2009

Fly, no doky to uzavrel tak, že to bol falošne pozitívny test, spravil mi ultrazvuk, vyšetril ma...že všetko OK.
Odporučil trpezlivosť, pre muža zinok a mne prenatálne vitamíny...Tie som brala - calbrum babyplan, nooo, tak nepravidelne, 1mesiac, potom som jedla kys. listovú (tiež mesiac aj dačo) a teraz pre zmenu zinok a vit E...

ale ja som taký neporiadnik, čo sa týka jedenia tabletiek.. 😀
Ale asi to E a zinok dáko pôsobia, lebo predtým som nikdy nepozorovala ten ovu plodný hlien, vôbec žiaden hlien som nemala, až teraz ako keby sa to rozbiehalo...Tak som zvedavá🙂

Ináč čakáme návštevu, všetko je pripravené, tak len tak lebedíme..

Iplu, štatisticky je to len dosť malé percento párov, ktorým sa podarí hneď... 🙂

iplusr
16. aug 2009

min, ja to mam s tabletkami rovnako. tiez ich beriem pravidelne nepravidelne.
a to vies, ze kazda by chcela byt v tom malom percente...

flyangel
autor
16. aug 2009

Nuz Jaruska urcite to s kamoskami bolo super 😉 Minewka určite to bude uz Ok,hlavne ak to dr.takto povedal...tak sa pekne snazilkujte dalej 😉 Iplu no to ano kazda zena by chcela otehu hned ale skoda ze to tak nejde.

minewka
16. aug 2009

čauko baby, dobrá debata je v Tehotenstve...😀...o UO a o názore cirkvi na ňu...

Si predstavte, že len tak si vylihujem a leňoším, dáko sa mi nič nechceeeeeeeee

flyangel
autor
16. aug 2009

hehe minewka tak sa tam mrknem 😀 😀 a ako dopadla hostinka?

minewka
16. aug 2009

dooobre...boli tu aj s deťmi, tak sme nemali žiadne hračky, aby sa mohli hrať a plno zaujímavých vecí na dosah ich rúčiek, tak bolo treba striehnuť 😀

Muž išiel plávať a ja len vylihujem, čítam a jem pizzu...super na postavu 😀

flyangel
autor
16. aug 2009

hehe 😀 😀 no deticky su zvedave a vsetko ich zaujima 😀 pizzu milujem 😀 a inac v tej teme UO s tebou uplne suhlasim

matulik284
16. aug 2009

ahojte babulky 🙂 tak ja som tu opat po asi 2 mesiacoch....najskor sme boli s drahym na dovolenke v cechach...a potom som bola 3 tyzdne v kupeloch... 🙂 Ako tak citam tak tu sa stale vo velkom snazilkuje 😉 Ja som bola v utorok u doktora a povedal mi ze mam este aspon 3 mesiace cakat...aby bolo aspon pol roka po operacii...tak som bola z toho dost sklamana ☹ , ale teraz to uz beriem v pohode...lebo riesime ine veci..hladame nejaky domcek, aby sme uz konecne mali nieco vlastne a mohli byvat sami.

jaruska8
17. aug 2009

Ahojte, dnes mi kamoška oznámila, že je v tom a na prvý šup, hneď po vysadení HA. 😉 😉 Aj sa mi minule zdalo, že je nejaká iná a aj som sa jej to chcela opýtať, ale nebol vhodný čas, tak snáď aj na mňa prenesie tehu vírusíky. 😉 😉

jaruska8
17. aug 2009

Ahojte baby, neviete mi poradiť???? No, minulý mesiac som mala ten mikropotrat, bolo to 24.7., takže ten dátum (keď som začala krvácať) mám považovať vlastne za prvý deň mrchy???? Lebo ak hej, tak mi podľa toho presne vychádzala ovulka (hlien a aj pichanie napravo) a asi mi teraz príde mrcha, tak som zvedavá, že aká, či aj so špinením alebo bez, ešte zatiaľ nič a dnes som už 13 DPO, čo som rada, lebo moja luetálna fáza sa pekne predĺžila. 😉 😉 Zž som dnes čakala, že sa spustí, bruško pobolieva aj prsia a nič. 😉 😉 Dúfam, že dôjde na chate. 😠 😠

iplusr
17. aug 2009

jaruska, ked dojde mrcha, tak to bude dobre, lebo budes vediet ze je vsetko ok. a pokial nepride, testuj 😉

sabiatko
18. aug 2009

dobre ranko dievcata 🙂
matulik, ty sa mas takto po dovolenkach 🙂 ja som bola dvakratv mariankych laznach v cechach, este ked som bola mala a to bola fakt nadhera. tri mesiace sa mozu zdat dlho, ale ten domcek vas isto dost zamestna. ja by som tiez raz chcela mat svoj domcek, teda nas s mm, len taky mensi s malou zahradkou... ale to je zatial hudba buducnosti...
jaruska, to uz od vtedy ubehla riadna doba, uz cakas na vysledok tohto kola... no strasne ti drzim palce, hadam bol august tym stastnym mesiacom 🙂
minewka, deti su taki vystrajaci 😀 mne sa to paci, aspon sa clovek nenudi. niekedy uvazujem ake bude to nase, ci take poslusne alebo maly betar 😝 ale skor tipujem druhu variantu...
fly... a ty sa ako mas? dovolenka za tebou, pekne oddychnuta a v septembri sa mozes vrhnut na skolu...
iplusr, ty kedy cakas, ci to vyslo, za takych 10 dni?

iplusr
18. aug 2009

sabiatko, tazko povedat, pri tom mojom cykle. ale viem, ze ovu bola a budem rada, aj ked dojde mrcha. len aby zase nemeskala tak dlho, ako minule.

jaruska8
18. aug 2009

Ďakujem Sabiatko, veď uvidíme, ešte je skoro niečo zisťovať, som si povedala, že až keď mi bude meškať mrcha dva týždne, že vtedy sa testnem. A to dodržím. 😉 😉 A ty ako??? Všetko OK?? 🙂

sabiatko
18. aug 2009

wow, jaruska, ty si inak trpezliva... a odhodlana, tak teda pekne vyckaj 🙂 no my sme ok, sem-tam ma prepadne taky maly strach, ci to vsetko prebieha v poriadku. zrovna dneska ma tak napadlo, ze kebyze mam doma ten ultrazvuk, tak si ho urcite spravim aspon raz za den... to je ako taka navsteva babetka 😀 tak by som bola kludnejsia, no ale vsak verim a dufam, ze sa tam malinkemu paci a vydrzi to so mnou do toho marca 🙂

iplu, tak to mas jak ja, ani ja som nikdy nevedela, kedy to dojde, len ani o ovu som nikdy netusila. MS nacas je isto polovicna vyhra, ale tak my budeme radsej myset na to, aby ti nedosla, sak uz jej stacilo 😉

vcera sme s mm zhodnocovali prenajom 2-izboveho bytu v miskolci, co by nas vyslo asi na 2500 sk plus energie, tak dufam, ze si to z jedneho platu budeme moct dovolit a konecne budeme moct byvat sami ako jedna rodina. aj tak by to malo byt len na par rokov, lebo planujeme neskor slovensko, no ale nebudem predbiehat, lebo mne sa za posledne mesiace tak zmenili vsetky plany, ze robit si dalsie je uz smiesne 😝

jaruska8
18. aug 2009

Som odhodlaná, lebo nechcem zažiť znovu to sklamanie. 😒 Tak teraz čakám, či príde-nepríde mrcha. 😉 Ale skôr príde... Veru, mať tak doma ultrazvuk, musí byť super, vraj Ton Cruise ho mal. 😉 😉 Katie Holmes sa mohla pozerať stále. 😉

minewka
18. aug 2009

čauky baby,

mne sa tuším začínajú plodné dni, tak sme si tento mesiac s mužom povedali, že sa začneme poriadne a hlavne častejšie snažiť 🙂

Dostala som radu, že v čase plodných dní treba sexikovať ráno aj večer..tak to teda neviem, či zvládneme 😀

Jaruška, ja som si tiež povedala, že až po 2 týždňoch meškania test, ale viac menej som si istá, že nevydržím 😀

Sabiatko, aj ja by som chcela mať domáci USG, tiež by som každý večer kontrolovala bábenko 🙂

flyangel
autor
18. aug 2009

ahojte kocky...no mne mrcha meskala a dosla na 31dc...ale mala som dnes silne krce...no hroza...okrem toho sa mam celkom ok.matu nebojkaj ja verim ze ak tych par mes.zvladnes zamerias sa na nieco ine a bude to dobre uvidis..
Jaruska tak drzim palceky nech to tento mes.vyjde.
Minewka dufam ze tentoraz vsetko prinesie svoje ovocie a uz to bude sladke ovocie ktore bude dozrievat 9mesiacov 😀

minewka
18. aug 2009

Hehe..no Fly, poviem ti, sa to u nás dáko otočilo..už nenaháňam ja muža, ale muž mňa 😀
Sa smejem, že sa pred ním budem zamykať do skrine 😀 😀 😀

matulik284
18. aug 2009

ahojte 🙂
minewka tak to mas teda zaujimave 🙂
fly len keby to nebolo take tazke...bojim sa ze potom tiez do toho nieco pride...ak nahodou bude domcek a nebudeme mat peniaze a mimi si nebudeme moct dovolit...no uvidime ako to vsetko dopadne
sabiatko no neviem ci sa nam to tiez podari...ci to vobec financne zvladneme...a verim ze aj vy najdete krasny domcek a tvoj sen sa stane skutocnostou. A velmi ti prajem, aby babatko bola pocas celeho tehu v poriadku a ty tiez 🙂

sabiatko
19. aug 2009

no fly, MS nic-moc, ale za chvilu je po nej, tak to vydrz 🙂 tie bolesti inak nechapem z coho su. ja som ich nemavala, ale tento rok som si teda uzila. mne nastastie zabera citron, ale kym som na to dosla, som 2 dni prelezala v posteli 😒
minewka, to by som chcela vidiet, jak sa nahanate po byte 😀 😀
matulik dakujem, aj ja sa modlim, nech je vsetko ok... ked tie babetka su take male a zranitelne... teraz je to naozaj tazke s byvanim, my pojdeme do svojho asi az ked budeme mat vnucata 😝 dufam, ze sa vam ten domcek podari tak, aby ste mohli mat deticky hned. si hovorim, ze hoci aj trocha skromnejsie, ale budeme stastni 🙂

matulik284
19. aug 2009

mas pravdu sabiatko najdolezitejsie je aby sme boli stastni, zdravi a mali veeela lasky a byvanie moze byt aj skromne...ved majetok a peniaze este nikomu nezarucuju ze bude stastny

flyangel
autor
19. aug 2009

cauko kocky moje 😀 nuz minewka to sa teda máš 😀 aj ja chcem aby ma moj nahanal 😉
sabiatko nuz dnes ma uz podbrusko nebolo,vcera som az umierala a dnes to bolo v pohode 😉
matulik presne tak hlavne aby ste boli stastny 😉

fazulka1512
19. aug 2009

ahojte ja som dnes 12 dc, ovu klope pomalicky na dvere zatial nebolo este nic ale dufam ze ma mm nesklame a vecer sa posnazi

kaktusik007
19. aug 2009

Ahojte, dlho som tu nebola, snad sa na mna nehnevate 😉
Ono ako som bez prace, tak vobec nemam cas chodit na net... Je to divne, ja viem, ale je to tak, preto som vas zanedbavala.... no zial slubovat vam, ze sa polepsim, nebudem, lebo sa poznam.... ale pokusim sa 😀
na ultrazvuku bol vidiet gestacny vacok, v stredu buduci tyzden idem na kontrolu, tak dufam, ze srdiecko bude... je mi trosku niekedy zle, ale vraciat nevraciam, a inak som uplne v pohode, tak... mam strach, aby sa historia neopakovala.... 😠 aj preto vlastne to, ze som tehotna, vie iba moj muz a moji rodicia, ktori to nejako divno vycitili (tie mamy, ze??? 🙂 )

no... ale... snazim sa mysliet pozitivne, naozaj!!! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre