Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

sabiatko
2. sep 2009

dobre ranko 🙂
rush a fly, dakujem za info. ja by som samozrejme chcela absolvovat vsetky testy, co treba, aby som mala istotu, ze babetko je v poriadku. mna len zaraza ta sestricka, ze o com vlastne toci. najprv mi povie, ze pridem 8.9., ani mi nepovie, ze asi niekam inam, no a ked som sa jej v pondelok pytala, ze kde ten doktor sidli, tak mi ochotne vysvetlovala cestu, ako sa tam dostanem, takze ocividne ma nikde neobjednala, len ma celu doplietla. no ale tak dneska som sa tam cez net objednala, hoci pochybujem, ze bude mat volny termin.

fly, to tvoje studium musi byt nahodou uplne zaujimave. mna biologia vzdy bavila, sak preto som ju aj studovala, ale toto musi byt este ovela lepsie. ja by som sa ale asi tazko zmierila s injekciami, to je fakt len pre silnych ludi. a kde chces po skole pracovat, ta nemocka ke-saca je asi najlepsia, nie?

minewka, tak ako pokracujes? dufam, ze je vseko ok a ciarka silnie 😉

minewka
2. sep 2009

Sabiatko, zatiaľ nijako, uvidíme zajtra, čo bude...🙂

Fly, ty študuješ biolu???Na UPJŠ?

minewka
3. sep 2009

Babyyyyyyyyy..kde ste kto???Nám to tu dáko zaspáva..

Iplu, včera večer som vysielala pozitívne správy do vesmíru, že chcem, aby bol tehu test konečne poriadne pozitívny 😀

Tak som zvedavá 🙂

Mrch ešte neprišiel, tehotne sa cítim, bolia ma prsia, podbruško vôbec a včera som asi 3x revala 😀 chudák môj muž...Tak som zvedavá...

leveretka
3. sep 2009

minewka, držím veľmi veľmi päste....je to na dobrej ceste 😉

minewka
3. sep 2009

Leveretka, asi si to už písala, ale ako dlho sa snažíte?

leveretka
3. sep 2009

ešte zatiaľ sa nesnažíme...v máji som vysadila HAK, tak som si dala prestávku a začíname až tento mesiac...teraz mrchujem, takže potom hor sa do toho 😀 tak som veľmi zvedavá ako to dopadne...teraz som žiaľ na PN, tak dúfam, že sa čo najrýchlejšie vyliečim, aby sme sa tým mohli zaoberať 😀 ...akurát si idem objednať ovu testy...dúfam, že nezostanem sklamaná, že zistím že ovu vôbec nemám...strašneeee dlho som brala HAK 😠 😢 ☹

minewka
3. sep 2009

To je u každého iné..ja som brala HAK asi 8 rokov, a cyklus pekne nabehol...
Ja som si na odsledovanie ovu začaa merať bazálnu teplotu, pekne to funguje... 😀

leveretka
3. sep 2009

ja som brala HAK približne 11 rokov bez prestávky, teda raz som si urobila na jeden mesiac a potom prišla taká mrcha, že som si povedala, že toto trpieť nebudem a pekne som si na ďalší mesiac opäť nasadila 🙂
mne všetko tiež nabehlo super, bála som sa toho, lebo v mojom okolí je pár prípadov, že mrcha aj rok po vysadení HAK vôbec neprišla...tak som sa potešila, keď mne nabehlo hneď všetko dobre 🙂
ja si chcem objednať ovu testy a chcem začať najprv tým, aby som zistila, či ju vôbec mám 😀

iplusr
3. sep 2009

minewka, a kedy najblizie testujes? kedy sa ti to objavia tie riadne //?
ja som tiez zacala merat bazalnu teplotu, aby som zistila, ci to funguje. a ked to vsetko vychadzalo a fungovalo, tak som prestala. potom mi vynechala mrcha a nevedela som, na com som a odvtedy meriam zas. minewka, tebe tiez raz vynechala mrcha, nie?
ja mam tento mesiac nejaky divny. teplota lieta hore-dole. plodny hlien bol hned na zaciatku cyklu. a mam take divne pocity v bruchu. A zacalo aj slabunke spinenie. Tak si predstavujem, ze to tento mesiac vyslo. Uz by som aj testovala, ale povedala som si, ze az po vynechani mrchy, ale to je este dalekooo.

minewka
3. sep 2009

No mne raz mrcha vynechala, resp. meškala asi 3 týždne, ale môže byť, že bola neskoro ovu, že to bol dlhý cyklus, neviem...

Tento mesiac som na tom takto:http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=7285...

No cítim sa všeliako, testujem každý deň ráno, ale zatiaľ sa to nemení...tak uvidím...našla som na nete tabuľku HCG, tak zatiaľ nemusí byť také vysoké, aby to test zaregistroval..No neviem..Na mrchu sa zatiaľ necítim, podbruško ma nebolí, jedine ma pobolievajú prsia, niekedy riadne, niekedy vôbec..

Ale bojím sa, že ani tento mesiac z toho nič..

leveretka
3. sep 2009

minewka, mysli pozitívne ;)

iplusr
3. sep 2009

minewka, naco ti posielam objednavky, ked ty ich rusis. ziadne take, ze nevyslo. Vyslo!
presne ako pise leveretka - mysli pozitivne. A mysli aj na mna. Ja som si povedala, ze hned po tebe budem mat // aj ja. 😀

minewka
3. sep 2009

Hehehe...no to hej, máš pravdu..oukej, oukej, už budem dobrá...už myslím len pozitívne...

A kedy máš dostať mrch?

iplusr
3. sep 2009

este vela vody pretecie... ale dufam, ze najskor tak za rok 😵
a najblizsie by nemala prist asi tak za 2 tyzdne

matulik284
3. sep 2009

ahojte babulky 🙂
minewka a iplusr ja verim, ze tento mesiac vam to uz vyjde...drzkajte sa 🙂

minewka
3. sep 2009

Matu a ty si na tom ako?Kedy ovu?Už sa naplno snažíte?

Iplu, ty koky, ja dúfam, že to vyjde nám obom, lebo mi to čakanie lezie na nervy 😀
pri tomto cykle som dlho testovať nevydržala...Tak som zvedaváááááá 🙂

matulik284
3. sep 2009

Minewka ja som na tom asi tak, ze by som mala ist na prefuknutie vajickovodu, ktory mi ostal ci je v poriadku....lenze tento mesiac sme si nedavali pozor a to bolo najma v case ovu...ms mam dostat asi tak za necele dva tyzdne ako iplusr tak uvidime....takze som tiez vo faze cakania co z toho vsetkeho bude

flyangel
autor
3. sep 2009

Ahojte kocky...minewka studujem na Upjs ale studium MGr-osetrovatelstvo 😉 ty si skoncila tiez Bc na UPJS vsak?
drzim silno palceky aby testik uz bol pozitivny a pirana tam ostala a vyrastla do krasneho little baby 🙂
Matulik najlepsie by bolo keby si teraz ostala tehu ale samozrejme by babenko bolo v maternici..aby si nemusela absolvovat prefuk....ale ak je to nutne radsej tam chod,aby sa ta hrozna udalost neopakovala..aj ked si myslim ze by by to uz bolo fyziologicke tehu .

minewka
3. sep 2009

Fly, hej, skoncila som Bc, dala som si prihlasku na Mgr, som zvedava, ci ma prijmu...Uz by mi to malo kazdu chvilu dojst...

Matulik, presne tak, aj ja dlzim palce...

Mne dnes bolo cely den dako blbo, no ale moze to byt aj daka zaludocna nervozita 🙂

flyangel
autor
3. sep 2009

noo tak to by ti uz malo dojst a budes tiez chodit externe?

minewka
3. sep 2009

Nie, u nás na biole externe nie je...čo už...som to zvládla na bc aj popri robote, mgr už bude v pohode, dúúúfam 😀

minewka
3. sep 2009

Ahoj baby, tak ja tuším dostávam mrchu...no čo už..snáď nabudúce 😖 ☹ ☹ ☹

Asi si dám od koňa pauzu..

iplusr
3. sep 2009

Minewka, jaka mrcha. Toto co je? Nechapem 😕
Matulik, takze teraz sme asi v rovnakom stadiu cakania - necakania. Bodaj by to vyslo...
Minewka, ty ides tiez studovat? To tu teda bude riadny studijny kruzok. 🙂

leveretka
4. sep 2009

minewkaaaaa...hore hlavu...možno to bol iba planý poplach...a keď nie, tak tento mesiac to už určite výjde 😉 nezabudni na tajomstvo...žiadne pochybnosti, žiadne písania vo forme nemôžem, nechcem atď...treba mať iba čisto pozitívne myšlienky a hlavne užívať si to 😉 držím veľmi, veľmi, veľmi palce a dúfam, že ta pauza už dnes skončí 😉

minewka
4. sep 2009

Ach jo...baby, mrcha síce ešte nedošla, ale ja to vždy mám tak, že 2 dni špiním a na 3 deň príde mrcha..A testy nič, takže načo si robiť plané nádeje?

leveretka
4. sep 2009

nádej zomiera posledná...

rush
4. sep 2009

min chod k lekarke - nech ti pichne nieco na udrzanie..co ked zaberie?...mne dali...tusim algorutin? neviem presne...ale pichli mi nieco a dali hned duphaston!

leveretka
4. sep 2009

iplusr inak aj ja študujem 😉

iplusr
4. sep 2009

no, to aby som zacala aj ja 😀
ale asi nie tak skoro. mozno na materskej? 😉

minewka
4. sep 2009

Rush, ale veď už mám testy negatívne, tak načo?

Aj tak som sa cítila ako tĺk, keď som minule prišla, že bol pozitívny tehu test, vzali mi krv, nič tam nebolo a skonštatoval, že bol falošne pozitívny.

Som vyzerala ako pojašená ženská, čo chce zúfalo otehotnieť...som sa tááák hanbila...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre