Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

matulik284
11. sep 2009

no uvidime, zajtra rano asi skusim testik....uz by to molhlo byt vidiet nie?

flyangel
autor
12. sep 2009

caute kocky som zas tu... znovu sme mali pc v oprave 😠 ako sa mate?angelds super ze si znovu tu a sa snazilkujete...matu a ako dopadol testik??

matulik284
12. sep 2009

ahoj fly, testik je negativny ☹

flyangel
autor
12. sep 2009

moja mas IP

matulik284
12. sep 2009

fly IP 😉

matulik284
13. sep 2009

Dobre ranko 🙂
MS zatial nic...32dc...uvidime kedy sa dostavi.

Iplusr ti si mala kedy ms ked si spominala ze sa ti asi predlzil cyklus? Ktory den cyklu si?

iplusr
13. sep 2009

matulik, z toho by este nieco mohlo byt, aj ked je zatial test negativny.
ja som teraz asi 23 dc a pisala som, ze mam posunutu ovulku, ktora podla bt prisla asi pred 2 dnami.
s tymi detskymi vecickami je to pravda. celkovo ceny oblecenia a tovaru su tu lacnejsie, ale ceny na dopravu, sluzby a byvanie su dost vysoke. Napriklad jeden listok na mhd na bus stoji 2 libry. alebo posta. sestra chcela poslat asi 3 kilovy balik do ciech a teta za okienkom si od nej pytala 37 libier. tak si to hned rozmyslela.

kaktusik007
14. sep 2009

ahojte,
ako sa tu mavate??? dufam, ze ma uz coskoro budete nasledovat!!! 😉

a aby som nezabudla: pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj a pfuj 😀

matulik284
14. sep 2009

ahojte 🙂

iplusr no uvidime....zatial sa ms nedostavila...aj ked bolesti su...aj take na mrchu, aj vajecniky bolia, popichavaju...je to take vselijake

flyangel
autor
14. sep 2009

cauko moje...ahoj matulik ako?
kaktusik ty sa pochval ako sa mate s miminkom?

matulik284
14. sep 2009

ahoj fly mas IP 🙂

kaktusik007
15. sep 2009

🙂 no.. rana mam velmi rada, len vynimocne mi je trosku zle, ale ako sa blizi k poludniu tak je to horsie... a uplne najhorsia cast dna je vecer, vtedy som neskutocne nervozna, vkuse pocity na zvracanie, neda sa mi zaspat, ale.. zatial zvladame 🙂 vo stvrtok ma caka prva genetika, tak uvidime... pomaly mrkam na stranky s kocikmi a mam z toho poriadny chaos - vybrat si bude hodne veliky problem, a z tych cien sa mi robi taktiez viacej nevolno 😀

ale celkovo sa tesim, uz asi tri tyzdne nosim tehu rifle, co sa do inych nezmestim, a brusko rastie a rastie... a manzelik poctivo sa snazi a znasa moje vykyvy, ma to tazke teraz 😀 ale bude este horsie, xi xi 😀 😀 😀

matulik284
15. sep 2009

ahoj kaktusik 🙂

tak to sa tesim s tebou, ze ti brusko pekne rastie 🙂 A neboj urcite aj tie nevolnosti casom ustupia. A manzel to zvladne aj ked bude horsie..ved sa uz urcite velmi tesi na mimi 😉

flyangel
autor
15. sep 2009

ahojte moje...kaktusik to som rada ze vsetko ide ako pomasle 🙂 matu ja neviem ci mi nezacina blbnut cyklus,lebo min.mesiac som ms mala na 31dc a dnes som 29dc a zatial mrska nikde...predtym som mala cykly na 28dc a teraz sa to posuva asi smerom nahor. 😠

matulik284
15. sep 2009

ahoj fly 🙂 To je dost mozne...aj mne sa vekom akosi posunul. Fly a tehu byt nemozes?

flyangel
autor
15. sep 2009

matu nie som tehu,akoze mozne by to bolo teoreticky,ale my pouzivame prerusovanu suloz...takze si davame pozor.vies zaplatila som za studium na 2 semestre vyse 20tisic..ak to ratam na koruny.takze teraz si tehu nemozem dovolit..aj keby som si to velmi priala.

matulik284
15. sep 2009

aha..tak to asi nie si. Tak mozno sa ti iba predlzil cyklus...mne sa 2x stalo ze som mala 43dnovy cyklus a to na vianoce vzdy...neviem preco

flyangel
autor
15. sep 2009

no tak asi budem mat dlhsie cykly...aj ked ma to netesi.

matulik284
15. sep 2009

to ti verim, ale niekedy to moze byt aj stresom...neboj snad sa ti to upravi

flyangel
autor
15. sep 2009

no to ano ale ja velmi nestresujem...no akoze citim uz take tlaky na ms...ale myslim ze najskor zajtra dostanem..

matulik284
15. sep 2009

🙂 tak to si stastny clovek....ja mam v praci neustaly stres

flyangel
autor
15. sep 2009

no akoze aj u nas je ale tak nepojdem sa zblaznit...ale ty mas s detmi dost co?

matulik284
15. sep 2009

s dnesnymi detmi je to tazde a hlavne s takymi drzimi...ale uz som tam druhy rok tak to beriem lepsie, uz ma len tak hocico nevytoci a viem sa branit 🙂

flyangel
autor
15. sep 2009

no vidis...jooj mne sa dnes nic nechce...cakam kedy sa drahy vrati lebo bol pozriet rodicov..

matulik284
15. sep 2009

uz sa asi vratil predpokladam 🙂

flyangel
autor
15. sep 2009

ano moja vratil sa...a uz mame za sebou aj mojkanie sa 😀 😀

jaruska8
15. sep 2009

Ahojte!! matulik, ty si učka??? Toto mi nejak ušlo: :DDD Aj ja som. A čo učíš??? 😉 😉

wodanka
15. sep 2009

ahojte holky.. davno som sem nic nepisala, ale stale citam ako sa mate a ako sa Vam dari.. drzim prsty vsetkym, aby z Vas coskoro boli tehulky..
my mame zatial prvu navstevu v Heliose a cakaju nas dalsie, ktore dufam vyustia do uspesneho konca..

matulik284
16. sep 2009

ahojte 🙂
ano jaruska som ucitelka 🙂 ....ucim na 1stupni...momentalne stvrtakov. A ty co ucis?

wodanka drzim palceky, aby vsetko islo dobre a aby ste mali velmi skoro mimi 🙂

iplusr
16. sep 2009

Matulik, tak to ti teda nazavidim, musis mat urcite pevne nervy. Ja som chcela byt kedysi tiez ucitelka, ale decka by ma asi prevalcovali. Na to musi byt clovek prirodzena autorita a to ja teda nie som.
A ako mrcha, este neprisla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre