Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

minewka
5. okt 2009

No, ináč neviem, kde mi hlava stojí...začala som mgr, nemáme externé len denné..popri robote dosť fuška...

flyangel
autor
6. okt 2009

noo ale ked mas taku pracu ze sa to da...tak ok.ja by som taku formu studia mat nemohla...

flyangel
autor
6. okt 2009

pocuj a co ak otehotnies?

minewka
6. okt 2009

Hej, našťastie mám takú robotu, že si to nejako viem zorganizovať...🙂
No nič...budem študovať popri tom..Piaty ročník je už len o diplomovke a tú viem robiť z časti aj doma..

Ináč, krámy som dostala ako hodinky 🙂)

jaruska8
7. okt 2009

Čavte baby, ja som teraz po ovulácii, práve som v štádiu, že mi je vlastne jedno či otehotniem alebo nie, som si povedala, že kvôli tomu nebudem stresovať. 😉 A ešte jedna otázka, myslíte si, že po tom biochemickom tehotenstve sa mi mohol upraviť cyklus???? Mám ho ako hodinky, čo je jediné pozitívne na tom, čo sa stalo. 😒

flyangel
autor
7. okt 2009

ahoojky..no minewka to je super ked ti to takto klapne..uz len aby aj to bábo prislo 😉
jaruska noo tak je super ze sa nato neupinas. psychicky je to super...a ms mas ako hodinky?tak aspon mas vyhodu skor si odsledujes kedy mas ovulku

jaruska8
8. okt 2009

No, snažím sa neupínať. A to, že mám menzes ako hodinky je naozaj super a ešte, že aj LF je pekne dlhá. 😉

flyangel
autor
8. okt 2009

noo vidis to je super jaruska...len pekne sexikujte a mozno ak to nebudes cakat tak sa zadari...verim ze ti to coskoro vyjde.

jaruska8
8. okt 2009

Veď hádam hej. 😉 Izbička je už vymaľovaná. 😉 😉

sabiatko
9. okt 2009

ahojte 🙂
ako sa dari? dufam, ze v skole vsetko v pohode, ziadne stresy...
ja som uz tiez zacala pomalicky zdobit izbu detskymi motivmi. v septembri sa malovalo, tak teraz uz ta jednoduchsia praca, superne na kreativitu 🙂

matulik284
11. okt 2009

ahojte 🙂 tak ako sa mate? aj u vas prsi? U nas uz druhy den...takze je take smutne jesenne pocasie...

flyangel
autor
11. okt 2009

ahojte sabiatko ahoj ako sa mas?ty uz si 18tt to leti teda ten cas 😀 juuj kocky vy uz zdobite detske izbicky...pekne pekne 😉 matu ajoj aj u nas prsi...ja tak nemam rada take hnusne jesenne uprsane dni... 😒

denus
11. okt 2009

Ahojte babenky....Neviem ci viete, ale v Michalovciach sme za pomoci mamiciek a oteckov otvorili MC Drobec...Nachádza sa na Ul.Krymská 5- je to 7.ZS.
V stredu 14.10 2009 o 15.30 (ak sa nic nezmeni ale nemalo by sa)sa uskutocni beseda na temu pupocnikove tranplantaty- CEPTRA ak mate zaujem pridte sa pozriet vstupne je 1eur. Nasa internetova adresa www.mcdrobec.detailne.sk
pekny den 🙂

sabiatko
14. okt 2009

ahoj fly 🙂 mame sa dobre, malinke sa hybe furt, tak ma to obcas trocha stekli 😀 veru, ja tiez kukam, ako to leti. zrovna pred par dnami som si bola kupit dake dlhsie tricka, lebo z normalnych mi uz vykukuje brusko, ale stale je este male. verim tomu, ze 20-ty tyzden bude zlomovy a troska sa zagulati. teraz mam take super obdobie, vybavujem papiere z anglicka, kde som pred rokom robila, aby mi tu uznali matersky prispevok, tak som zvedava, ako sa to vyvrbi...

flyangel
autor
14. okt 2009

noo sabiatko tak to som rada moja ze sa mate dobre 😉 neboj brusko budes mat onedlho gulatucke...uz som zvedava co budete mat 😵 😵

sabiatko
15. okt 2009

aj ja som zvedava, co to bude. som myslela, ze mi to uz doki v 16 tt povie, ale povedal mi, ze az nabuduce, v 20 tt. tak tie 2 tyzdne uz vydrzim. prve 3 mesiace som ho volala adamko a od stvrtho janka 😀 nemam ani tusenie, co sa v mojom brusku skryva 🙂

matulik284
15. okt 2009

ahojte 🙂 ako sa mate? sabiatko tak tie dva tyzdne uz urcite vydrzis 😉 U nas je tak strasne vela snehu...ved ani na vianoce tolko nie je 🙂 To pocasie je krasne, len datum je nespravny 😀

flyangel
autor
15. okt 2009

sabiatko tak to je milé ze si ho z Adamka premenovala na Janku 😀 😀 a nakoniec sa bude volat inac 😀 😀
matu vy tam mate sneh??a kde byvas ze tam mate sneh??jooj baby ma stvete vsetky ste sa vytratili a dajak nam to tu mrzne

jaruska8
15. okt 2009

Ahojte, mrzne veru, ja čakám na MS. 😒 Tak uvidíme, možno nedorazí, ktoevie... 😉

flyangel
autor
15. okt 2009

ahooj jaruska..noo to by nemusela ms dorazit a kedy presne mas dostat?a este si netestovala?

matulik284
15. okt 2009

fly byvam v okoli ruzomberka...a pracujem v lipt. mikulasi a tam bolo teda snehu 🙂

ahoj jaruska..prajem ti aby nedorazila 😉

funlucy
15. okt 2009

čaute baby,šak ja som pomaly ani nemohla nájsť túto našu tému..niekde zapadla prachom 😨 veru pravdu máte,strašne to letí..všetky tehuľky aj v mojom okolí,čo sa nedávno radovali z // už budú zachvíľu rodiť...
Teraz som tiež zažila 3 prekvápka za sebou,2 kamošky od ktorých by som to vôbec nečakala sú tehotné a to ani neplánovali,a tiež ďaľšia kamoška,ale oni sa s manželom snažili 2 roky,už bola chudiatko zúfalá,všetky možné vyšetrenia mali za sebou,a tak si dala spraviť výpočet od Jonáša a BUM na 1x im to vyšlo 😵 jak mi to písala,že je tehotná som mala až zimomriavky,veľmi im to prajem.
Rozmýšľám,že aj ja si nechám poslať od neho ten výpočet..
Inak aj teraz mi týždeň meškala mrcha,ale vedela som,že nič nebude,žiadne príznaky..potom som začala trochu nahnedo špiniť až došla,ale čo je divné trvala len 3 dni,to sa mi ešte v živote nestalo..zas budem mať všetko rozhodené,a neviem kedy bude ovulka,už ma to všetko niekedy hrozne štve,prečo to musí byť také zložité!!
Teraz sa nachádzám na nočnej,od októbra už ideme non-stop 😖 a ako teraz ešte nasnežilo je to na nervy..ale teraz už mám našťastie kľud,tak si tu čítám rôzne témičky,takisto aj na modrej streche,kukam aj reality a tak nech mi z toho nehrabne..
Aj vy (snažilky) mávate občas tie stavy,keď sa vám chce revať,že každému sa podarí,len nám nie?Chvíľu sa ľutujem,depkujem a potom sa zase nejako pozbieram a vykročím do ďaľšieho mesiaca s nádejou..
tak si držme palce,pozdarvujem vás všetky 🙂

sabiatko
16. okt 2009

no to ked mi moja naj kamoska pred 2 tyzdnami povedala, ze caka babo, az mi oci zaslzili 😵 sa snazili 10 mesiacov. a ja som si tak vzdy predstavovala, ako budeme spolu tehulkovat a kecat o tychto veciach a kocikovat spolu... a houby houby zlata rybka, ja tu viaznem v miskolci a ona je v bratislave. tak sa tu nemam ani s kym radovat ☹ ale tak moj drahy sa so mnou tesi, uz ked mi polozi ruku na brusko a male ma zrovna svoju kopaciu chvilku, tak to aj citi 😵
baby, sa mate, ze u vas sneh. u nas len prsi a je kosa. sa neviem dockat vianoc, ta atmosfera ma tak ukludnuje 🙂
funlucy, pekna fotka 😎 tu robotu ti nezavidim, nemozes ich aspon troska pritlacit, nech zvysia plat? aspon daka satisfakcia...

kaktusik007
16. okt 2009

ahojte dievčence,
tak my sme sa včera vrátili domkom z nemocnice... Od piatka som mala vysoké horúčky, také že 38,5 ktoré sa mi vôbec nedali dať dole, bola som aj na pohotovosti, kde mi povedali že pokiaľ nekrvácam, tak mám ísť domov a dať si paralen a vydržať... No a dopadlo to tak, že v nedeľu večer som krvácať trošku začala, tak sme hneď naklusali do nemocnice na pohotovosť a ono si ma tam aj nechali... Dali infúzie, antibiotiká.... A včera poobede ma pustili domkom, aj keď teda v poriadku nie som, a poctivo papám antibiotiká.. 🙄 a kašlem teda fakt hrozne... 😒

ale... pozitívna info, bábätko bolo a je v poriadku 😵 tak len ostáva veriť, že mu tie antibiotiká neublížia a lekári vedia čo robia.... Lebo na príbalových letákoch sú napísané také tie veci ako "pre podávanie v tehotenstve musia byť zvlášť závažné dôvody..." ☹

na rozdiel od sabiatka my nemaľujeme (máme len 2i bytík a tak detská izba proste nie je 😀 ), ale začala som pre bábätko šiť -baldachýn, hniezdo okolo postieľky a návliečky a podobné veci, tak sa z toho hodne vytešujem... ešte mám v pláne kúpiť čisto bielu látku a spraviť baldachýn ešte jeden, že nech mám na striedačku, keď sa bude prať... Heh, aj by som hodila foto do albumu, len... manželík mi nedovolí postieľku dať do izby skôr ako bude malinké na svete, a tak neviem že na čom to odfotím... Ale veď nevadí, najneskôr v apríli spravím foto aj s bábätkom a potom uvidíte 😀

tak vás pozdravujem, a držte sa.... myslím na vás 🙂

iplusr
16. okt 2009

ahojte babulky
ja som tu tiez uz dlho nebola. riesili sme veci okolo bytu a som si povedala, ze uz nikdy viac prerabka na dialku. tak sme to stopli a dokoncime, az ked sa vratime.
kaktusik, to je dobre, ze je babo ok. traba papat vela ovocia a zeleniny nech sa dalsie bacili ani nepriblizia.
funlucy, mam to presne tak, ako ty. najprv cakam na ovulku, potom dufam, ze sa nieco podarilo a ked pride mrcha upadam do depky. vtedy ked vidim tehotnu zenu, tak sa mi chce fakt revat. a ako naschval teraz pri mne sedi tehotna kolegyna, ktora je v 6-tom mesiaci a obcas sa 'postazuje' ako to male kope.
ale nadej zomiera posledna a verim, ze aj nam sa skoro podari. Ved sa nesnazime este ani rok.

jaruska8
16. okt 2009

Ahojte babenky, Fly, menzes mám dostať 20.10., ale mám pocit, že aj príde, lebo mám typické PMS. 😒 Aj keď, tento mesiac som cítila ovulku veľmi intenzívne a poriadne sme sa snažili. 😉 😉 Čo sa týka depresií, tak sem-tam, najmä v robote ma pochytia také stavy, keď vidím malých prváčikov, že aj ja chcem také!!!! 😉 A keď si predstavím, že ako niektorí rodičia svoje deti zenedbávajú, tak mi je až do plaču. ☹ V tomto smre nei je na svete spravodlivosť... 😢

flyangel
autor
16. okt 2009

Ahooojte moje krasne to som veelmi rada ze ste tu napisali v takom hojnom pocte 😀 😀
takze funlucy chcem pochvalit tvoju fotku je fakt uzasna 😉 neboj moja ja tiez mavam take depky...priznam sa ze aj ked sa nesnazime teraz o babo...vzdy v case ms si vravim ze nikdy clovek nevie ci to nahodou nevyslo...ci sa nahodou nejaka mala spermijka nezatulala tam kde teraz nepatri 😵 tehotne zeny mi vzdy vycaruju usmev na tvari...a v tichosti im to zavidim ale aj im to prajem,lebo verim ze táto radost bude raz dopriata aj mne...inac my tiez riesime bytik 😉 sabiatko to sa stava ze clovek si predstavuje urcite veci a nevyjdu podla nasich planov..
Kaktusim moja tak to je este super ze babo sa ma dobre...lebo pr takychto vaznych teplotach väcsinou zeny pridu o babo,ale vy asi uz mate fakt toto male sudene...dufam ze vsetko bude ok...vela tekutin a vela vitaminov kaktusik...a zavitaj tu castejsie aby sme vedeli ze sa mas dobre 😉
Iplu neboj ono sa to podari..ja verim ze onedlho sa predsa len trafite do ovulky...moja preco si nemerias BT ?alebo ovu testiky si nerobis?jaruska tak to uz by si pomaly aj testik mohla skusit...preco by aj nie...ak sa to teraz nevydarilo aj buduci mesiac je mesiac...

jaruska8
16. okt 2009

Veru, testnúť by som mohla, len ja ti tak poviem, ja čakám na mrchu, ja sa trochu bojím sklamania, že si len nahováram, že sa cítim divne, že už druhý den sa cítim, ako by som mala mať mrchu a nič, podobné to bolo v júli, ale s tým rozdielom, že vtedy ma z ničoho nič prestali bolieť prsia, bolo to také divné, iné, no ale aj teraz je to iné, ale čo ak sú to len hormonálne výkyvy??? 😒 Sem-tam ma aj napravo pichne. 🙂 Ja ešte počkám s tým testom, radšej. 😉

flyangel
autor
16. okt 2009

jasne jarus..ty musis vediet ci testnes alebo pockas na vynechanie ms...pozri moja...PMS a tehu sa v podstate tazko odlisuju lebo priznaky su skoro rovnake...takze dufaj ze budes tehu ale v duchu cakaj aj ms...ale ja verim ze ms nedojde

jaruska8
16. okt 2009

No, bodaj by si mala pravdu, to by bolo genialne. 😉 😉 No, presne, PMS sa od tehu príznakov nelíšia, ešte mám aj pocit, že musím chodiť častejšie na WC, ale zase, možno som len prechladla. 😉 Trochu, ako by mi nádcha začínala. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre