Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

mata1001
12. jún 2009

pehinka 25 stupnov v aug?sekla si sa o 10 stupnov 😀 😀 😀.ale zas vzdy lepsie svadba v aug ako v dec.a uz sa aj snazite o babatko?a mozem sa opytat tvoj drahy je grafik alebo co robi v reklamke?

mimomu
12. jún 2009

pehi,ja pochadzam z lv a teraz uz 8 rokov byvame v to,ale tt trosisku poznam.
tak segry na vecne veky.plati? 😀 😀 😀 ja mam tiez len brata.

pehinka
12. jún 2009

mata, to je take moje zbozne prianie, ze 25 stupnov... 😅 urcite bude okolo 35, no utesujem sa ze bude prijemne a neroztopi sa nam torta zakusky a hlavne my... 😉
hej, priatel je grafik, stale je pri pc, aj teraz, nahanam ho nech nam urobi konecne oznamenia, kolegynka moja sa vydava a tej uz urobil a nam stale nic... 😒
babo chceme riesit na svadobnej ceste, tyzden po svadbe ideme...tak hadam zmena prostredia spravi zazraky..

pehinka
12. jún 2009

mimomu, jasne, plati... 😀 😀 😉
vidis, aj v tom sme si podobne, ze mame obe len brata..aale, dobry brat to je, hihi, v nedelu ma meniny aj ocino, tak ideme k nasim trosku pooslavovat a aj buduca svokra ma zas narodky tak aj k nim pojdeme kuknut..

mata1001
12. jún 2009

pehinka ti to prajem nech sa vam podari na prvy sup.aj ked nas tu je vela co sa snz ale tieto babenky su take zlate a oni si navzajom drzia palce a praju si aby z nas otehulkovalo co najviac.tento modry konik je taka psychicka podpora.
myslim ze na svadbe vam bude urcite teplo ale nemyslim ze to ta bude trapit najviac...budes nervozna ale tento den patri medzi najkrajsie v zivote tak si ho musis uzit.spravte si ho podla vlastnych predstav a snov,lebo tento den D bude len a len VAS.
aj ja som si spravila oznamka ale nedala som ich vytlacit ja blba.a teraz trochu chvali.podla mna sa mi fakt podarili.
a po svadbe som to lutovala lebo tie nase som nerobila ja a neboli take pekne...tak draheho popozen nech to mate krasne 😀 😀 😀

janemari
12. jún 2009

Pripajam sa aj ja k blahozelaniu buducej neveste,vela stastia a nech sa zadari na prvy sup? 😉

jaruska8
12. jún 2009

Aj ja sa pripajam, buducej neveste prajem vštko naj, my sme mali svadbu 2.8.2008 a bolo sice teplucko, ale bolo to super. 🙂

halintoa
14. jún 2009

Ahojte, rada by som sa k Vám pridala ak môžem 🙂 . S MM sa snažíme o bábätko od polovice februára, zatiaľ nič, len čo sa mi neskutočne rozhádzal cyklus a začala som mávať pred MS bolesti pŕs a podbruška, čo som predtým nemávala. Proste psycho:o). Tento mesiac som si povedala, že kašlem na sledovanie sa a začala som pravidelne cvičiť, lebo za tie mesiace, čo sa snažíme, som pribrala 5 kíl 🙄 . Proste dva týždne som vždy cvičila a žila a dva týždne jedla čo mi prišlo pod ruku, sledovala sa a necvičila, veď čo keby som bola tehotná 😒 .. Snáď nie som len ja taká strelená 😖 . Pevne dúfam, že táto téma je tá šťastná, kde si všetky do konca roka budeme ukazovať bruchaté fotky 🙂 .

jaruska8
15. jún 2009

Ahoj Halintoa, veru, aj ja som si povedala, ze sa nebudem sledovat, ziadne testy ani nic podobne, necham to tak, aj v praci uz mam vsetko OK aj to bol pre man stres, tak dufam, ze vsetko pojde ako ma, pretoze odkedy sa sledujem, tak cely moj cyklus je naruby-obycajny stres. Aj ked to spinenie pred MS nenecham len-tak, kvoli tomu zajdem za doktorom, aby som mala ciste svedomie. :DD
Inak, je povzbudive citat stare fora a zistovat, ze tie dievcata uz maju skoro vsetky po 2 deti. To je super. :DD

tanja3
15. jún 2009

ahoj baby, potrebujem poradiť ...vy sadila som HAK a mala som nechránený styk ... mešká mi to teraz už 22 dní, veľa príznakov tehotenstva nemám a vyšli mi 3 negatívne testy ... čo si o tom myslíte??

mimomu
15. jún 2009

jednoznacne treba ist k lekarovi na krv 🙂

minewka
15. jún 2009

Ahoj holky z naší školky...😀
Nejako tu skapal pes...

čo je s Vami? (tá pravá sa ozýva😀 )

Mne sa blíži ovulka moja krásna, už to cítim...Hehe...budeme poctivo snažilkovať 🙂

A čo máte nového?

Fly, už si zdravá?Ja už skoro, ešte trošku kašlem, ale dá sa.

jaruska8
15. jún 2009

Tak veľa šťastia pri snažení a (nechcem byt indiskretna)-vela orgazmov, to vraj spermiam pomaha, stahy maternice. :DDDDDD

pehinka
15. jún 2009

ahojte babulky, dakujem vam vsetkym za zelania, potesili... 🙂
veru, ten den bude len a len nas, tak dufam, ze vyjde vsetko tak ako sme si naplanovali...a aj ja verim, ze tato tema bude pre nas vsetky stastna a cochvilka budeme vsetky cakat svoje vytuzene babatka... 🙂 🙂 😉
urcite nam to vyjde..treba len dufat a pozitivne mysliet...

dindulka
15. jún 2009

ahojte kocky 😀,tak som konecne nakukla
minewka,tak s manzelikom pekne snazilkujte,aby nas tie tvoje testiky tolko nenatrapili ako minule,ale boli tam jasne //,ja mam zase teraz nejaku anginu,ci co to je,hruza teraz v lete😝
a kde ste ostatne stalice nasej starej stastnej temy fly,iplusr,matulik,wodanka,angelds,funlucy ...? haloo?
mastulka,ibamy ako sa maju drobci😎

minewka
15. jún 2009

Hehe,nooo.Dindulka, dačo mi hovor, to bola dráááááma... 😀 dúfam, že teraz to bude jasné.. 😝

Veru tak, nás tu zanedbávajú...baby, ja Vám tu sľubujem, že aj keď budem tehu, budem tu ďalej prispievať 🙂

minewka
16. jún 2009

Haló, kočky....Krásny deň prajem...musím tu furt písať, aby sa to rozbehlo...ja mám dnes doma také malé chlpaté strašidlo, ho strážim.. 😀

funlucy
16. jún 2009

halo halo,konečne som sa aj ja pripojila-boli sme od soboty u našich a tam nemáme net-auto je vybavené,včera sme boli na prepise v Nových Zámkoch -no bola to tam hrôza-čistý socík 😖
Jaruška-ty si odkiaľ?
Minewka ako?Kde si bola taaaaak dlho? 😵 si nám tu chýbala-veď vidíš,vody ostali bez teba stojaté 🙂
ľudia,ja som tak pribrala,všetko mi je malé-a furt len žerem!

iplusr
16. jún 2009

ahooj
ja som taka busy a tie stesy v robote. vcera som sa vam chcela postazovat, ale nesiel kon ☹
mrcha meska. dnes som 34DC. od minuleho tyzdna mam take brucho ako pred MS. cely minuly tyzden som chodila s vlozkou - poistkou, ze sa to uz-uz rozbehne a stale nic. a este k tomu ma pali zaha, tak som na diete.
clovek by povedall, ze mozno tehu priznaky. robila som si dnes rano test a svietila tam / ☹

funlucy
16. jún 2009

iplusr-no čo toto? 😕 ja dúfám,že sa ti tam ešte objaví druhá čiarka...ale každopádne tu nastává ďaľšia dráma-budeme to sledovať ako u minewky a držať palce 🙂

minewka
16. jún 2009

Jaaaaaaaaaaaaj.....konečne tu niekto je! 🙂

No baby, díky pekne, ja už také srandy ako minule nechcem 😀 ...stačilo...teraz pekne krásne o 14 dní nevydržím, spravím test (bohužiaľ mi jeden ostal ešte z minula, tak už teraz viem, že nevytrimem) a budú tam peknučké //...

Čo hovoríte na môj plán?😀

funlucy
16. jún 2009

minewka,minewka 😀 ty na tých testíkoch minieš majland,ale bársby to bol šťastný test a ukázal ti //.Ja som testovala zatiaľ len raz v živote-akosi sa furt neviem dostať do lekárne že by som si spravila zásoby ale hlavne kúpila tú kyselinu listovú - ale drahý mm ma presviedča že už teraz netreba,že už isto spravil bábo 😀

minewka
16. jún 2009

Fun, šak ja viem...už som si dala zákaz...to len pre to, že mám ešte jeden zvyšný

čosi...keď 14DPO nebude čiarka,tak žiadne ďalšie testovanie...viem, kedy mám ovu, aspoň tento mesiac...takže asi tak.

Som sa minulý mesiac poučila...čosiiii...toooľko peňazí nechať v testoch ... 😠

iplusr
16. jún 2009

funlucy, kyselinu listovu treba jest aj v tehotenstve a cim skor tym lepsie. dolezita je hlavne v prvych mesiacoch. minewka a ja mam tiez nejake testy do zasoby 😉
a s tymi // ... keby som bola tehu, tak by sa to uz asi ukazalo, nie? bolo by to super, len sa bojim, aby to nebol nejaky zdravotny problem, lebo fakt neviem, co potom. zdravotnictvo je to otrasne - sesternica tu bola nedavno u lekara (u vseobecneho, lebo k zenskemu sa tak lahko nedostanes). isla tam s nejakym problemom - zapal alebo kavsinky - a viete co jej povedal? ze telo sa so vsetkym vysporiada samo a nic jej nepredpisal! tak potom naco su lekari, ked sa telo so vsetkym vysporiada damo! 😒 😠

funlucy
16. jún 2009

iplurs,no aj ja dúfám,že to nebude dačo vážné ☹ to čo je v UK za systém?Šak si tam platíš zdravotné a hen aký prístup!
minewka-ty sa podľa mňa čoskoro pridáš k tehu-mafii 😀

dindulka
16. jún 2009

minewka, aspon ze si vies vypocitat plodne dni,to je velke plus, ked je cyklus pravidelny,ja idem uz druhy cyklus s agolutinom,zajtra si ho idem dat pichnut
verim tomu,ze tento mesiac nam tu pribudnd tehulka, tak sup sup kocky do snazilkovania 😀, potrebujeme tu trosku rozhybat lady a dostat optimizmu
iplusr,tak to je dr. s heslom pomoz si sam,hruza a des 😝
funculy,sup sup do lekarne pre kylesinu listovu,robis to baby,ja uzivam acidofolan,je to zmes kys.listovej a vitaminov skupiny B

mimomu
16. jún 2009

ahojky,ako mame?

sulinka1
16. jún 2009

Ahojte babenky, mohla by som sa pridať?

wodanka
16. jún 2009

ahojte vsetky 🙂 konecne mam dnes troska casu, tak som si precitala co ste popisali..
drzim palce iplurs, aby to nakoniec boli //
ja uz tiez uzivam vitaminy na obdobie "predtehulkovania", ale zatial mi moc nepomohli.. tento mesiac to nevyslo.. zacala som krvacat asi 4 dni po ovulke ☹

dindulka
16. jún 2009

ahojte 🙂
wodanka, krvacat,a co to preco? uz moze snazilkovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre