Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

sabiatko
8. mar 2010

ved ja ani nemam v plane kricat 😀 ja len ze moj doki je taky zlaty, ze sa este aj prizna, ze z kriciacich rodiciek maju show, som sa na tom aj zasmiala... mal taky blazeny usmev, ked na to spominal 😀

inak dik baby... som si tu o vyvolavanom porode co-to precitala a vraj to moze trvat 5 hodin, aj dva dni... tak by som sa radsej priklonila k prvej variante. sak sa uz 2-3 tyzdne pripravujem, pijem aj malinovy caj, aj lanove semienka si davam, tak hadam to pojde raz-dva 🙂

no fun, inak teraz uz uplne oficialna gratulacia 😵 si urcite povzbudenim pre ostatne baby tu, ze sa to da aj po roku. vidim, ze ta modlitebna skupinka za otehotnenie priniesla ovocie 🙂

rush
8. mar 2010

fun obrovska gratulacia...velmi velmi sa testim....

matu / velmi ti drzim palce a verim, ze vsetko bude ok ked mas takeho fajn gyndosa...dont worry...a radsej do nemocky ked treba ako by mali byt problemy...

co sa tyka porodu...da sa zvladnut bez kricania 😉 vacsina bab nekricala...iba sem/tam nejaka...drzim vam palce...a potom sa snazte co najviac oddychovat pocas 600nedelia...kaslite na domacnost....ked uz bude mat babatko par tyzdnov, zvyknete si na seba, vsetko pojde omnoho jednoduchsie...vsetko vas pocka..potom si upracete 😉 spite s babatkami kolko sa len da...joj to je take vzruso...ale som rada ze to uz mam za sebou 😅

snazilky pfuj/pfuj/pfuj

kaktusik007
9. mar 2010

rush, tak tvoja veta ma teda hodne pobavila:
- joj, to je take vzruso... ale som rada ze to uz mam za sebou 😀 😀 😀

ja som dnes bola v poradni, tak krcok uz skrateny nie je, uz sme pre istotu otvoreni 🙂 ale to uz nejdem riesit, sak uz sme velikiiiiiiiii a ked sa ma narodit skor, tak sa narodi, a potom... 36tt ukonceny, takze uz by sme neboli ani vedeni ako predcasne narodeni, takze.... pohodickaaaaaaa 😵

angelds
9. mar 2010

AHOJ BABULKY TAK KRASNY DEN 🙂

flyangel
autor
9. mar 2010

Ahoojtee...ako sa mate kocky moje...fun srdecne ti blahozelam moja... 😀 😀 😀 tesim sa lebo si si to uz zasluzila...
ja sa mam blbo..dnes som bola na gynde na prevencii a vyzera to zle..myom narastol o 1cm co je od poslednej kontroly vela..odporucal mi co najskor otehotniet inac mi hrozi riskantna operacia 😢 😢 odstranenie myomu...co ale ako viem pri masivnom krvacani moze dojst k tomu ze mi budu musiet vybrat maternicu takze na operaciu ani nechcem mysliet 😔 😢 ☹ 😠 som zufala z toho 😢 nechceli sme snž kvoli skole najprv a teraz drahy nechce kvoli bytu....je potrebne aby sme zarabali obaja...skratka by sme nezili na velkej nohe...takze ja by som sa chcela znovu zaradit medzi snž 🙂

sabiatko
9. mar 2010

kaktusik, tak ty takto napredujes? jasne, 37tt je pohodicka, mozno sa ti postasti v 38tt, ja som tak chcela, ale nevyslo. aspon nebudes mat stresy z prenasania 😉 tak sa drz, uz coskoro budes mamina 😵

fly, tak to naozaj nie su moc dobre spravy. neviem sice, ako suvisi myom s tehotenstvom, ale tak drzim teda palce, nech sa to vyriesi takouto peknou cestou. fly, z vlastnej skusenosti viem, ze ku stastiu netreba si zit na vysokej nohe. hlavne ze sa s drahym lubite a o babatko sa urcite tiez dokazete postarat 😉 tak smelo do snazenia, tvoja polovicka bude nakoniec cela happy, ked mu povies, ze cakate babatko a zabudne aj na byt 😉

tak sa s vami na par dni lucim, zajtra mame velky den, dufam, ze si to dokina nerozmysli. potom sa samozrejme ozvem jak bolo 🙂

flyangel
autor
9. mar 2010

juuj sabiatko taaak silnooo drzim palceky 🙂 😉 😀 😵

funlucy
9. mar 2010

ďakujem vám babuľky za gratulácie,teraz sa už len modliť nech všetko dobre dopadne,toto je fakt len ten úplne prvý krôčik..aj keď nechcem si pripúšťať nič zlé..
Ale začala som stresovať kôli bývaniu,lebo ako viete sme v podnájme-tak včera celú nočnú som blúdila po nete a hľadala niečo vhodné,ale je to ťažké hlavne s financiami..možno nakoniec prečkáme nejaké odbobie u rodičov na dedine a potom sa uvidí.
Kedy by som mala ísť k doktorke?Lebo sestranica hovorila,že mi stačí bud.týždeň,že teraz by ešte aj tak nebolo nič vidieť..
Sabiatko-zajtra myslíme na teba,pozerala som fotky,tak bruško bude dúfám,už len historická záležitosť 😀
Kaktusik-paráda tak si to úspešne dotiahla,už nech to máš za sebou aj ty a tešíte sa z Ondríka 🙂

matulik284
9. mar 2010

fly tak to mi je luto, ze nemas dobre vysledky ☹ ale aj ja si myslim, ze budete stastni aj ked nebudete zit na velkej nohe...my sme tiez zatial u svokrovcov v jednej izbicke, takze budeme zit tak skromne zatial kym budeme mat nieco vlastne, ale velmi sa tesime na nase miminko...takze rychlo do snazilkovania 🙂 😉 a uvidis ako sa bude manzel potom tesit...moj tiez najskor nechcel este a teraz to vnima uplne inak a nechcel by to vratit spat 🙂

sabiatko aj ja na teba budem mysliet, nech vsetko dobre dopadne 🙂

rush
9. mar 2010

fly / tak drzim palce, nech vam to snz/kovanie vyjde...a nech si zdravotne v poriadku...
sabiatko tak sa drz...pfuj/pfuj...nech vsetko dobre dopadne a potom sa nam ozvi...som zvedava na tvoje dojmy 😵

kaktusik ja som rodila takto v 37tt v ukoncenom 36tt a tiez nie je maly vedeny ako predcasne narodeny...mali sme peknu vahu, aj cm...ale niektore baby chodia otvorene aj niekolko tt takze sa neboj este to moze byt vselijak...hlavne nech je happy end

s tym byvanim...mozno aj lepsie ked budete s rodicmi...aspon vam pomozu a vy budete mat cas aj na seba...je to s tym malym babom dost o drzku...ale samozrejme je to obrovske stastie...a clovek vela veci vobec neriesi...ked sa to male stvorenie usmeje 😵 😵 😵

jaruska8
10. mar 2010

Ahojte baby, posielam tehu vírusíky a Fun, veľká gratulácia!!!!!! 😀 😀

kaktusik007
10. mar 2010

fly, tiez drzim palce, nech to vyjde a nech si zdravotne oki.... to je najdolezitejsie, co tam po skole, byte a praci... to nejako bolo a vzdy bude 🙂
fun, este mas hodne skoro tam ist... ako mozes, ale - ad jeden, na sone nic vidiet nemusi, ad dva.. ono, mysli pozitivne, je to o tom ze ked sa ma cosi stat tak sa to stane, ale na druhu stranu, nad takymi vecami sa ani nezamyslaj, lebo by ta z toho j...o, sorry za slovnik 🙂 najlepsie ist k lekarke tak v tom 7-8 tyzdni, kedy uz bude vidiet ze bije srdiecko, ale myslim, ze tam urcite nakluses aj skor, sak aj ja som sla 😀
sabiatko - myslime na teba s ondrejkom, nech ti to dobre dopadne a nech ste obaja zdravucki 🙂

inak, vsimli ste si, ze marec/april 2010 mame dvoch chlapcov a na prelome juna/jula 2010 cakame dievcence??? 😀

rush, ano, viem ze otvorenie este nic neznamena, ale tak... vcera sme boli na sono a hlavicku mal hodne nizko, proste citim ze na tento svet chce prist skor 🙂 - na poradni mi doktor dal dalsi termin 23. marca a prve, co som si pomyslela, ze ups, sak my dovtedy uz urcite budeme narodeni 🙂 tak snad mi to vyjde, obcas som carodejnica a moje predtuchy sa plnia... tak by sa mohla aj tato 😀 na druhej strane... cakame baranceka, a maminka chce rodit 22 marca :D len... ci aj ondrejkovi sa bude chciet vtedy na svet 😀 😀 😀

funlucy
10. mar 2010

Baby-videla som akurát ukážku,dnes o 17:25h na Markíze v Reflexe pôjde reportáž o doktorovi Jonášovi-tak ktoré máte záujem si to pozrite,aj ja som zvedavá.../mne robil ten výpočet/
Iplu,ty potom kuki jedine z archívu 😉
Idem do obchodu kúpiť niečo zdravé,lebo som posledné dni len to mäso žrala-fuj!!! a už mi je z toho zle.Potom sa ešte ozvem,zatím pááá.

rush
10. mar 2010

ja som mala chutky najma ku koncu...to by som bola jedla staaaaaaale 😅

k lekarovi sa oplati tak okolo 7/8tt ako pise kaktusik...lebo ja som isla napr. skor a 2 tt som trpla ci nejde o mimaternicove tehu, lebo na sone sme nic nevideli...ale zase ja som mala spinenie...a mozno aj dobre ze som isla skor...pichla mi injekciu na udrzanie a tak...takze podla toho ako sa citis a ci mas nejake tazkosti...

fun a vam to vyslo podla tych vypoctov? to fakt? no kukla by som...skoda ze nebudem doma....ale konecne po tisicpatstorokoch idem ku kadernikovi...tak som zvedava ako ma spotvori...ale horsie ako teraz to uz hadam ani nemoze byt 🙄 uz to potrebujem ako sol...takto zanedbane vlasy som uz davno nemala....no posledne mesiace som riesila iba porod a maleho...takze mam sedin a sedin 😅

angelds
10. mar 2010

ahojte babulky krasny den Vám prajem 🙂

iplusr
10. mar 2010

fun, este raz gratulujem. fakt vam to vyslo podla toho jonasa? a podla tejto stranky ti vychadzaju rovnake datumy ako podla jonasa?
http://www.astro.com/cgi/ade.cgi?ract=xx6874747...

nejaku reportaz s jonasom som uz videla. ale prisiel mi taky smiesny ten ujo ;). viac som mu verila, ked som ho nevidela. 😀

kaktusik, ty mas termin 23.3? ja som tak narodena. tak to nech sa drobec radsej narodi skor. deti barani su strasne tvrdohlave 😉, rybky su lepsie.

fly, vitaj nazad medzi snazilkami. dufam, ze sa tvoj problem rychlo vyriesi.

kaktusik007
12. mar 2010

iplusr, termin mam az 06.04., utorok po velkej noci.... co je presne uprostred barana, a ja viem ze su strasne tvrdohlavi, ale tak... ked mam mat takeho chalana, tak nech sa narodi teda ako barancek... zvladneme 🙂))

inak, ked sme este nevedeli, koho mame v brusku a niekto sa pytal, tak sme suverenne odpovedali ze v brusku mame baranceka 😀 - nie kazdy to pochopil, ale tak... co uz 😵

inak, krasne ranko prajem.... my ideme dnes na vylet do ziliny... no, na vylet... mam tam zubara, tak ma caka hodina a pol tam a hodina a pol naspat soferovat, do toho tu napadol sneh.... ale nevadi, beriem si so sebou ako zavoznikov svojich rodicov, ze co ak nahodou 😀 tak verim ze sa isto ako kinderko aj vratim nazad 😉

funlucy
12. mar 2010

dobré ránko kočky,tak ja už od 07 hod.v robote 😒 nejak ma začali bolieť kríže..aj vám sa tak zle zobrazuje stránka? taká roztiahnutá.. 😖
Kaktusik,len dávaj pozor na seba,jazdi opatrne-jasné???
iplu,neporovnávala som tie dátumy zatiaľ,ale môžem sa na to pozrieť cez víkend.Bola som včera kuknúť v téme spoločný termín-a teda je tam kopec tehuliek,čo by mali rodiť v novembri-bože ja si tak prajem,aby všetko dopadlo dobre 😵 dokonca som našla na koníkovi krásne modlitby za ženy v požehnanom stave,za šťastný priebeh tehotenstva,za dobrý pôrod-dokonca aj za to,aby sa podarilo otehotnieť 🙂
v utorok sa chystám doktorke,držte palce-začínám byť nejaká precitlivená...

matulik284
12. mar 2010

ahojte 🙂

fun aj mne sa zobrazuje stranka taka roztiahnuta 😒 Tak ta precitlivenost to poznam...ja tiez casto placem pri filme alebo vcera sme sa nezhodli s manzelom a pritom o nic neslo a ja som pol hodinu plakala a normalne som sa uz citila tak blbo...ale co uz ved som tehotna 🙂 Fun drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo a aby ti dr. potvrdila tehu 🙂
kaktusik veru davaj si pozor, ked sa pozeram vonku tak riadne nasnezilo a cesty mozu byt nebezpecne...ja mam tiez vodicak, ale iba rok...odkedy som vsak tehotna tak sa bojim soferovat...takze to ta obdivujem ze uz pomaly ides rodit a nebojis sa soferovat.

angelds
12. mar 2010

ahojky babulky opat nam nasnezilo

me5
12. mar 2010

😒 ahojte baby, nahodou som objavila tuto temu. chcem sa opytat. funlucy od kedy vies ze si tehotna?
ja som si totiz vcera robila prve dva testy (rano a poobede) - oba pozitivne, teda dve ciarky jak vysite. ale k lekarovi ide az 23.3. - do vtedy sa asi zblaznim, ci to je naozaj a ci je vsetko ok. 😒

funlucy
12. mar 2010

ahoj me5,prečo tak smutne?Teš sa,že si objavila // to je super 🙂 blahoželám.Ja som si robila prvý test 4.3 ten mám pridaný v albume a potom následne 7.3.a tam sa už ukázali pekné 2 čiarky-k doktorke sa chystám v utorok,tak som tiež samozrejme zvedavá,či mi tehu potvrdí.Čo by si sa zbláznila?Vydržíš neboj,ja si ani neuvedomujem,že by som mala byť tehotná,zatiaľ nemám žiadne príznaky,akurát mi je niekedy trochu zle akoby od žalúdka a včera večer som cítila prsia.
Ako dlho ste sa snažili?
Angelds-nasnežilo,ale už vykuklo slniečko 🙂 Matulik,veď to je pekné,že si taká citlivá,neboj,časom sa tie hormóny hádam hodia do kľudu,drž sa.

me5
12. mar 2010

ahoj lucy - nie smutne, len tak neisto - aj sa tesim, aj sa bojim tesit, takze zmiesane pocity. ja som si robila test na 32DC a hned tam boli dve jasne ciarky - som sa cela rozklepala, lebo som to vobec necakala. este 2.3. som bola na vysetrenie u dokiho tak som si myslela, ze teraz urcite nebudem tehu, lebo ze by hadam videl nejake zmeny 🙂 a zrazu taky sok, ale krasny.
snazili sme sa rok. a vy?

funlucy
12. mar 2010

🙂 🙂 jéééj me5 tak to je super,my sme sa snažili tiež skoro rok,dokonca som bola presvedčená že tento mesiac nič,lebo sme boli s mm nachcípaní,ja som si dávala ibáč aj modafen aj 4x za deň..fakt sa to stane asi keď to najmenej čakáš...ja už som chcela ísť na vyšetrenie,že či je všetko ok,muž by išiel na spermiogram...
Máš pravdu,je to celé veľmi krehké-úplne ako bublinka,stať sa môže hocičo,ešte sme len na základnej štartovacej čiare-človek sa bojí aj tešiť..ale tak čo nám iné ostává?Len veriť a myslieť pozitívne.
Me-čakáš asi tiež prvé bábätko,že?Koľko máš rokov?

me5
12. mar 2010

lucy - no fakt nahoda. my sme dokonca boli uz aj na prvych vysetreniach, zaciatkom marca sme mali prave konzultaciu s vysledkami zo spg a mojho horm.profilu - vsetko ok. si myslim ze ked sme vedeli ze ideme na prve testy, tak sme asi vobec neriesili, ze ci sa to teraz podari, ved uvidime a uz aj vidime 2 // 😀
a spravne je to prve babo a este chvilu mam 28.

jaruska8
12. mar 2010

Ahojte dievčatá, držím vám palce, aby doktori videli bublinky!! Držte sa!!

rush
12. mar 2010

drzim aj ja palce aby bolo vsetko dobre...aby ste mali bezproblemove tehotenstva...
s tou precitlivelostou...to este len pride 😀 po porode...ach jaj...kde su tie casy ked som bola v kazdej situacii v pohode 😀 teraz placem aj na reklame na plienky 😀 😀

snazilkam vela stastia prajem!
pekny w/e

funlucy
16. mar 2010

héééj baby,a kde ste všetky?Však nehlásili mrazy,tak očakávám,že priletíte 😀 Sabiatko,dúfám,že si šťastne porodila a už by si sa nám mohla prísť s malým aj ukázať 🙂
Ja som bola dnes u doktorky,robila mi sono a babyyyyyy je to tam 😵
Zatiaľ len malá bublinka-pridala som do albumu a sme 6+1 tešííím sa.Bud.týždeň idem na krv,tak hádam tam neodpadnem.Ráno mi ešte nebývá nejak zle,ale už cítím také divné pocity,hádám to ustojím a nebudem grckávať.
Tak rýchlo sa ozvite,čo máte nové,tehuľky,snažilky hlavne Iplu a Fly..ako dopadli vyšetrenia..a komu sa zadarilo-ďaľšiu adeptku tipujem Angelds 😎

chymenitta33
16. mar 2010

Ahojte kočandy🙂

Dlho som tu nebola som totálka nestíhačka 😉 stále kdesi lietame beháme po kamkach a aktivitách aby som dejviho zabavila 🙂
neviem či som tuki ☹ v januári sme prišli o bábenko ☹ teraz sme v takom štádiu nemyslíme nato užívame si davka a tak..uvidíme 😕

Funlucy-GRATULKOoo veliké cicka🙂sa teškám prajem krásne tehu do uspešneho konca s krásnym zdravým výsledkom🙂

funlucy
16. mar 2010

Jééj chymen ahoj 🙂 no,veru,dlho si tu nebola..Bože,čo to čítám?Je mi to ľúto ☹ ja sa tiež bojím ale zároveň sa modlím,aby dopadlo všetko dobre..nič iné mi neostává len veriť.
Je dobre,že na to nemyslíš,verím,že nabudúce to dotiahnete do úspešného konca.Držkaj sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre