Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

angelds
25. feb 2011

ahojky holky,

ako sa máme krásny víkend 🙂

mastulka
28. feb 2011

ja som tiez stale hladkala brusko, sice som pocula, ze sa to nema, no nasho drobca to nezabralo, aby prisiel skor, by som nemusela aspon tlacit 4kiloveho tucka 😀 drzte sa babulky

sabiatko
1. mar 2011

@mastulka jeeeeej... ty cakas druhe babatko? gratulujem 🙂 lukasko sa potesi, ze bude mat partaka na hranie 🙂

mastulka
1. mar 2011

@sabiatko dakujem 🙂 v septembri by sa malo narodit, tak dufam, ze bude vsetko ok. Prene ako sa tu pisalo, druhe tehulkovanie uz nestiham riesit, teda obcas ma boli brusko atd ale v podstate ani neviem ako to uteka 🙂 lukaskovi uz rozpravame, ze bude mat braceka alebo sestricku, aby sa na surodenca tesil a neziarlil

iplusr
1. mar 2011

@mastulka gratulujem k tehu. aj ja by som chcela taky vekovy rozdiel medzi detickami.

kaktusik007
2. mar 2011

@mastulka no tedaaaaa.... tesim sa, ja zacnem druhou varkou a coskoro to tu bude hned opat same babatko 😀
takze tie, ktore ste nestihli varku prvu, sup sup

tfuj, tfuj, tfuj 😉

sabiatko
2. mar 2011

@kaktusik007 ahoj 🙂 tak ako je to s vami? vsetko ok? ziadne problemy s jazvou? to je uzasne ako pekne ti prebieha tehotenstvo napriek obavam doktora. drz sa.kukam, ze uz tento mesiac idete na to, sa urcite nevies dockat 🙂

kaktusik007
2. mar 2011

@sabiatko no veru neviem.... ad jeden, skoncia sa mi pekne casy vegetovania len s jednym dietatom 😀 a ad dva - uz sa ledva gulam 😀 😀 😀

sabiatko
2. mar 2011

@kaktusik007 tak ja nevegetujem ani pri jednom, je to makacka. ale zas ked je klud a clovek si trocha oddychne, tak je rad, ked vidi svojho krpca ako sa veselo hra. sak manzel pomoze a ked budu troska vacsi, tak sa aj spolu zahraju 🙂

mastulka
2. mar 2011

@iplusr dakujem. no my sme chceli tak dva roky, no necakali sme, ze sa nam opat podari na prvy sup 😅 tak to budu skoro dva roky. a ty sa mas ako? slecna v brusku poslucha? 🙂

@kaktusik007 tak tak 🙂 a vsetkym posielam tehu virusiky, tfuj, tfuj 🙂

kaktusik007
2. mar 2011

@mastulka xixi... na prvy sup..... vidis, a ja ani neviem kedy ten prvy sup bol 😀 😀 😀 😀 😝

mastulka
3. mar 2011

@kaktusik007 😀 😀 podarena, no hlavne je, ze mam v brusku zdrave babatka a ty uz coskoro aj pri sebe 😉

kaktusik007
4. mar 2011

@mastulka pockaj, pockaj... mas v brusku zdrave babatka... to je mnozne cislo!!! 😉 ci preklep??? 🙂

mastulka
4. mar 2011

@kaktusik007 ejha, taky preklep... to malo byt mame 😉 ja mam urcite iba jedno, iba zeby bol doktor slepy 😀

flyangel
autor
4. mar 2011

ahojte babenky ako sa mi mate?
mastulka blahozelam ku tehu...ste sa snažili alebo to prišlo nahodou?

mastulka
5. mar 2011

ahoj fly, dakujem, snazili sme sa od decembra 🙂 a co ty? ako sa mas?

angelds
7. mar 2011

ahojte babulky.

Tak my sme si mysleli, že sme niečo zamiešali, lebo mi meškal cyklus a teraz ho mam už druhy týždeň

v stredu idem k doktorovi, dúfam, že bude všetko ok

mastulka gratulujem k bábatku 🙂

matulik284
8. mar 2011

ahojte babulky 🙂
@mastulka jeeeej gratulujem k druhemu babatku 😉
@kaktusik007 tak tebe sa to uz blizi..casto na teba myslim nech vsetko dobre dopadne 🙂
@angelds drzim palceky nech je vsetko v poriadku
@flyangel ahoj ako sa mi mas?

matulik284
8. mar 2011
matulik284
8. mar 2011

tie fotky su robene pred 2 mesiacmi...aktualne este nemam stiahnute v pocitaci 🙂

flyangel
autor
8. mar 2011

@matulik284 ahoj moja mam sa celkom fajn....

@mastulka snad sa aj nam zadarilo vcera na 9dpo som mala slabe//...
tak dufam ze nam to bude silniet 😀 😀

matulik284
8. mar 2011

@flyangel jeeej tak potichucku drzim palceky aby to tentoraz vyslo 😉

flyangel
autor
8. mar 2011

dakujem moja 😀 😀 a ty sa mas ako?malicka je krasnucka 😉 druhé ešte neplanujete?

mastulka
8. mar 2011

@matulik284 dakujem 🙂 tvoja malicka je kraaasna 🙂 a nebala sa ked ste boli plavat?
@flyangel jeeej drzim silno palceky, aby to vyslo a mala si v brusku zdrave a silne babatko 🙂

kaktusik007
9. mar 2011

@flyangel drzime palceky aj my 😉
@angelds nech je vsetko v poriadku a nech sa coskoro zadari... tfuj, tfuj, tfuj
@matulik284 dakujem... no krati sa to.... o 3 tyzdne rodim.... ale uz mam toho fakt dost, nejako nic nestiham pri malom... ani odpocivat... 😖 😀

angelds
9. mar 2011

ďakujem všetkým poobede idem k lekárovi, tak uvidíme 🙂

@flyangel tíško gratulujem 🙂

matulik284
10. mar 2011

@flyangel dakujem 😉 ja sa mam fajn...malicka je zlata, uz zacala aj lepsie spinkat, tak sa tesim 🙂 druhe neplanujeme zatial lebo sme kupili domcek a prestavujeme teraz.
@mastulka dakujem 🙂 nasa malicka sa vody vobec neboji, sama sa ospliecha aj si ponori hlavicku a stale chce pit vodu z bazena 😀
@kaktusik007 veru krati sa to...a to ti verim, ze nic nestihas...normalne ta obdivujem, ze to takto zvladas 😉

rush
16. mar 2011

@mastulka @flyangel dievcata silno drzim prsty a gratulujem 😵 opatrujte sa...
@angelds prijemne snazilkovanie 😵 vsetko ma svoje caro 😀
@matulik284 krasne dievcatko rebeka 😵 aka je uz velka...ved sa len teraz narodila 😵 s nozickami ako pokrocujete? inak je taka rozkosna a usmievava, ze az 🙂
@funlucy my chceme fotky my chceme fotky 😀
@iplusr ako sa ti vlaci brusko? 😀 vies si este pospat? @kaktusik007 mooooja tak tebe velmi nezavidim co ta onedlho caka 😅 ja kebyze mam teraz druhe...neviem ci by som neprisla o zdravy rozum...

moj krpec je neskutocne akcny...vela nespi a stale lieta...on totizto chodit nevie...iba behat a lietat 😅 jaaaj a najnovsie sa jedujeme a hysacime jedna radost...jupiii 🙄

iplusr
16. mar 2011

@rush brusko je super, tesim sa z neho - stale je v pohybe 😵 na rozdiel odo mna. a mam kludovy rezim. stale mi tvrdne brusko - aj cez vikend som uz myslela, ze pojdem do nemocnice - stahovalo sa mi tak po 3-5 minutach. ale potom sa to nastastie ukludnilo. v pondelok mam poradnu, tak uvidime.

@kaktusik007 tak ty to uz mas naozaj za par. uz to mozes cakat kazdu chvilu. ides cisarskym?
@angelds vy sa uz snazite riadne dlho, tfuj tfuj, nech sa co najskor podari.

@flyangel drzim vsetky palce, nech je vsetko v poriadku nech sa mozes tesit z rastuceho bruska.

@matulik284 mala je krasna bambulka a v tej vode vyzera, ze sa jej tam naozaj paci.

kaktusik007
16. mar 2011

@rush tak to hysacenie poznam... a aj to lietanie, aj ked teda my este lietame stvornozky 😀 😀 😀
@iplusr ano, idem sekciou, za par dni sa idem objednat a budem uz vediet presny termin..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre