Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

matulik284
16. mar 2011

@rush dakujeme 🙂 nozicky uz mame v poriadku....uz 2 mesiace nemame remence...jupiiiii 🙂 akurat dnes sme boli na kontrole a prava nozicka je uz uplne v poriadku a lavej nozicke chyba uz len malinko, ale stale sa to zlepsuje, tak sa z toho veeeeeeeeeelmi tesime 😀 No Rebeka je taky maly smejko...velmi ju lubime 🙂
@iplusr dakujeme 🙂 ano Rebeka ma vodicku velmi rada...pri kupani plakala len prvykrat ked ju kupala sestricka v porodnici a odvtedy ani raz 😉 Doslova si to tam uziva 😀

rush
16. mar 2011

@minewka zena, este na teba zvyknem mysliet, nechcem byt dotierava...len teda ci je vsetko v poriadku...zmazala si si fotecky, tak dufam, ze sa mate dobre...kazdopadne drzim palce

rush
16. mar 2011

@matulik284 to je super sprava, ze sa vam tak polepsilo...nam vela pomohlo plavanie a a cvicenie, aj ked teda my sme mali ine ...zvysene svalove napatie...ale uz dobre 😵 tesim sa a prajem vela sil mamina 😉

rush
16. mar 2011

@kaktusik007 😀 to lietanie stvornozky poznam 😀 moj odkedy objavil pohyb...pocnuc pretacanim...konecna...uz sa nezastavil 😀 ako tesim sa, zlaty je, milujem ho, ale som unavena ako kon z neho 😅 a teda vela stastia k porodu a potom sa nam ozvi 😎

rush
16. mar 2011

@iplusr veeeeeeela odpocivaj, nechaj sa obskakovat 😉 drzim palce, nech ste 2v1 az do terminu 😵

minewka
16. mar 2011

@rush
Ahoj, všetko OK..čakáme na pôrod... 🙂
Nasrdila ma tu jedna psychopatka, som radšej všetko zmazala 😠

iplusr
17. mar 2011

@minewka ty uz si 39tt? to sa kedy stalo? co za psychopatku ta to nasrdila?

minewka
17. mar 2011

@iplusr Aaale...neviem....protivna hulvatka..primitivna...

Nooo...uz sme v 39tt 😀 😵

rush
17. mar 2011

@minewka jeeej to som rada, uz to mas za par 😉 tesim sa s vami a zelam bezproblemove zaciatky 😉 a ides prirodzene alebo cisarskym?

rush
17. mar 2011

@minewka a co mala blbe reci v nejakej teme? alebo blbe komenty k fotkam? niektore zeny si sem chodia vybijat zlost co nemozu na detoch a manzeloch asi 😀 😝 alebo davat volny priebeh svojim komplexom...no sak hlavne ze ste v poriadku

minewka
17. mar 2011

@rush - ale, v jednej debate sa rozzurila...mozno ju uz aj zmazali, neviem...primitivka...ale mala take poznamky, ze som radsej vsetko zmazala... 😠 😀

No zatiaľ to vyzera na prirodzeny porod...

angelds
18. mar 2011

ahojky, tak ja som dostala tabletky hormonalne a este dalsie a vsetko je v poriadku

tesime sa
krasny vikend, aj ked uprsany

angelds
18. mar 2011

@iplusr ano mas pravdu asi bude nieco vo vzduchu 😀

angelds
18. mar 2011

@rush ano mas pravdu, vsetko ma svoje caro 😀

funlucy
26. mar 2011

cauky baby uzasne novinky-BLAHOZELAME..my dnes len tak v rychlosti,mame sa fajn,zatial sme zdravi,maly robi pokroky a nam velku radost-pridala som do albumu nove foto 🙂
pozdravujeme vas vsetky a posielame pusinky

matulik284
29. mar 2011

@funlucy nadherne mas babenko 🙂

jaruska8
4. apr 2011

Ahojte baby, všetky sa držte, aj tie tehuľky, aj tie maminky, aj tie snažilky a posielam vám pusu a snažilky, verím, že jar vám určite prospeje a do roka budete mamkami!! 😉

iplusr
5. apr 2011

@kaktusik, @minewka este ste 2v1? ja som mala poslednu poradnu 21. a dalsiu mam az 11, tak dufam, ze dovtedy este vydrzime, ale potom uz asi dlho nie. blska sa stale hmyri a chce sa asi prekopat na svet.

jaruska8
6. apr 2011

@iplusr Kaktusik neviem, ale Minewka už má po tom. Čiže gratulácia!! 😉 😉 😉

matulik284
6. apr 2011

@minewka gratulujem k babatku, vela sil a zdravia maminke aj bambulke 😉

iplusr
8. apr 2011

@minewka, gratulujem a prajem vela zdravicka.

minewka
8. apr 2011

Ahojte..ďakujeme pekne 🙂

Malá sa narodila 30.3. 2011, o 11:15, 4050g a 52cm 😀 😵 😵 😵 😵

matulik284
9. apr 2011

@minewka riadne veľka babika 🙂 si rodila prirodzene alebo cisarskym ?

minewka
9. apr 2011

@matulik284
Prirodzene...nevedeli sme, že bude taká veľká. 😝

iplusr
9. apr 2011

@minewka juuu, riadna baba, si mala co robit ... pridaj nejake foto

matulik284
9. apr 2011

@minewka tak to si sikulka, zvladla si to 😉

minewka
10. apr 2011

@iplusr
Tak jedna foto je v albume 😵

mastulka
10. apr 2011

ahojte, minewka gratulujem 🙂 drzte sa aj s babulkou, urcite si mala co robit pri porode...

iplusr
10. apr 2011

@minewka jeee, krasna je. vobec nevyzera ako cerstve mimino, ale ako keby uz male nejaky ten mesiac za sebou. a tusim ma tvoju pusinku 😵

minewka
17. apr 2011

@iplusr
Iplu hej...to robí tá váha 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre