Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

rush
19. jún 2011

postupne rychlo prelistovavam @funlucy krasny je tomasko a ty si bola velmi pekna tehulka 😵 tie fotky som si ani nevsimla, velmi ti to seklo na tom profi foteni 😵 😵 😵 😵

rush
19. jún 2011

@jaruska8 vy teraz nejak slavite rok, ze? v juni? datum presne neviem...gratulujem a zelam len to naj ninke a aj rodicom samo 😉 potom hod foto torticky aku ste si dali robit alebo aku si napiekla...hm?

rush
19. jún 2011

@minewka jaaaj gratulujem zena...vsetko naj zelam...pekne miery 😵 to musel byt zazitok pre teba 😅 uz si sa asi aj spamatala zo vsetkeho 🙂 , tak popis dajake dojmy 😀 som zvedava...kazda to preziva inak...dufam, ze ta mala dlho netrapila a idem okukat este album ci mas fotecky 😵

rush
19. jún 2011

@iplusr no super spravicka...krasna priceznicka 😵 same modelky tu rodite 😀 prajem hlavne vela zdravicka 😵

rush
19. jún 2011

@minewka aha docitavam a zistujem ze uz druhy krat gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 nevadi ze? trochu mam v hlave zmatok...ale uz vela hodin na mna asi 😅

rush
19. jún 2011

zvysok nabuduce maly place

jaruska8
20. jún 2011

@rush Ahojky, no veru, už máme rok, mali sme ho presne túto sobotu, 18.6. 🙂 🙂

divetta
20. jún 2011

Ahojte baby 🙂 pekna tema.. my sa so snubencom snazime uz pol roka po dobrati HA a zatial nic ☹ ale verim tomu, ze to pride 🙂 Chcem sa spytat, mam nepravidelny cyklus a pravdepodobne mam ovulaciu tesne pred menstruaciou. Je mozne tak otehotniet? Ci uvidime? 🙂)) Pekny den. 😎

rush
23. jún 2011

@kaktusik007 jeej aj tebe gratulujem a kamilkovi zelam vsetko naj 😵 sikulka mamina ked to takto pekne zvladas s dvomi...mna by asi rovno do pezinka viezli 😅 no uvidime ako bude....

angelds
29. jún 2011

Krásny deň 🙂

iknella
18. sep 2011

ahojte baby, nájde sa tu niekto na pokec? 🙂

tru
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaktusik007
14. nov 2012

ahojte baby... tak ako zijete???? 😉

mirus1510
15. nov 2012

ahojte, aké vitaminy by ste mi vedeli odporučiť, ked sa este len snažíme o bábo?? 🙂 dakujem za kazdu radu 🙂

simonk_a101
15. nov 2012

DIevcata neviete mi nahodou poradit? prvy test mi vysiel pozitivny- trochu silnejsi duch, a druhy hned na to uplne negativny.... co si mam o tom mysliet???? ten prvy test je akoby ciarka len do polovice..... netusim kedy som mala ovulku, mam uplne rozhadzany cyklus, no 5.11. som mala 2 dnove kramy ...

simonk_a101
15. nov 2012
simonk_a101
15. nov 2012

to naozaj tu nikto nie je ????????????

ludmil33
15. nov 2012

Ja som si robila test tyzden potom ako mi meskala menstuacia a tiez mi ukazalo len slabu ciarku, nevedela som ci sa mam radovat alebo nie? V juli to bol presne rok co sme sa snazili o babetko, pockala som este tyzden a isla som ku gynekologovy, urobil mi ultrazvuk a bola tam mala bodka. V 12tt na ultrazvuku nas potesila lekarka a povedala ze cakame dvojcatka :o)) Po nasom roku snazenia prisla dvojita odmena 😀 Pockaj este tyzden a zopakuj si test a uvidis 🙂

simonk_a101
15. nov 2012

@ludmil33 to bolo asi mne? 🙂 tyzden??? cosi, zajtra pred pracou utekam kupit novy a hned rano testujem :D Som strasne nervozna.... rozmyslam ci je to vobec mozne a kedy k tomu mohlo dojst... preco je ta ciarka taka slaba??? a preco by to mal byt falosny duch? ved je to test ktory ma nikdy nesklamal!!! Gratulujem ku dvojcatkam 🙂 pokial v mojom pripade by islo o tehotenstvo dvojcatka urcite nebudu 🙂 take slabe hcg ... cudne no

misha1986
16. nov 2012

@simonk_a101 pod do témy prvosnažilky ozvite sa

ludmil33
16. nov 2012

@simonk_a101 ja som mala tiez taku slabu ciarku teraz pri dvojcatach a bola som v 5tt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre