Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

minewka
22. jún 2009

Ahoj holky, tak som doma...ťahali mi od 9:00 do 11:30...parááááda... 😀

No čo už...ale boli aj prestávky, kedy čakali, kým zaberie anestéza...takže čistý čas trhania asi hodina...no čo už.
Celá som ubolená, aj podbruško ma bolí...Zub museli páčiť dlátkami...Len nech sa to rýchlo zahojí...Potom ešte budem musieť pretrpieť predposlednú 8mičku...a tú poslednú, to až tak o rok 😀...Teraz mám trhania dosť.

Ináč, dnes som si merala BT, ráno, a nechápem, ale mala som dáku nízku teplotu - 36,8...fakt nechápem, lebo v taký čas cyklu mávam 37,1 -37,3...tak som sa divila...možno pre to, že som zle spala, skoro som bola hore a len sa prehadzovala...

Tento týždeň bude pre mňa krízový, na testovanie.. 😀

Ináč, nič zvláštne nepociťujem...takže asi nič...

fazulka1512
22. jún 2009

ahojte snazilky. 😉

jamar-srdecne blahozelam, dufam ze aj ja coskoro budem mat 2 kolajnicky

minewka- to najhorsie uz mas zasebou, zvladla si to

iplusr
22. jún 2009

jamar, tak blahozelam - mame novu tehulku 🤐 . ja keby zbadam na teste //, tak sa asi zblaznim 😀

reivka, vitaj v klube buducich tehuliek. ako dlho snazilkujete? napis nieco o sebe. pozeram, ze uz mas 2 krasne zlaticka. 🙂

minewka, tak to musel byt riadny masaker. to ti vobec nezavidim. a bt bola divna kvoli tomu, ze si zle spala. a mozno aj ms budes mat tento mesiac posunutu. anesteza a ten zakrok na to tiez vplyvaju. ja som tak po operacii dostala ms po 3 tyzdnoch - co som vobec necakala, lebo predtym chodila ms presne. ale to bolo po operacii kvoli anestezii.
a mozno ti nepride ms vobec a budu tam // 😵

funlucy
22. jún 2009

au au minewka 🤐 dosť už o trhaní,to bolíííííííí
dokedy si sa stavila ty sama so sebou že vydržíš netestovať? 😀 to kde chodíš kupovať toľko testov?šak keď ich máš nazvyš pošli pár aj mne chichi

reivka vitaj 🙂 fly je naša poradňa čo sa týká zdrav.problémov a ty ako dvojnásobná mamička budeš vedieť strááášne veľa vecí,takže sa tešíme že si k nám zavítala.

jamar,daj vedieť čo zajtra u doktora,držíme palce.

dindulka
22. jún 2009

ahojte 😉
jamar, to je super ze vysiel aj druhy test,gratulujem 🙂
minewka,tak hlavne ze to mas za sebou,mna boli to dasno stale,skusam overene triky,ale zatial nic 😝
iplusr a ty neskusis este testnut? hm?

iplusr
22. jún 2009

dindulka - praveze som skusala sobotu a nic ☹ , tak uz len cakam na mrchu
mne na bolave dasno zaberalo zut korku z chleba. to ked sa mi prerezavala osmicka. ak to mas zapalene, tak vyplachovat repikom, alebo florsalminom - to je bylinna tinktura so salvie.

dindulka
22. jún 2009

iplusr, práveže už ho mám narastený, len to ďasno sa mi zapaluje 😖 . vyplachujem to takou tinktúrou a so striekačkou si dám dávam peroxid vodíka, to mi poradil zubár a mám to aj overené, tak to hádam čo najskôr zaberie, ale ďakujem za rady 😉 , keď tak si kúpim aj repík, a ktorý se DD už ti mešká mrcha mrchatá, ale len ju očakávaš?

minewka
22. jún 2009

Ahojte...zaspala som ako drevo...asi bolesť, či čo...
Dindulka, aj ja som mala taký problém s osmičkami...keď máš málo miesta, tak nie je celkom prerezaná a to ďasienko sa stále zapaľuje.Je lepšie si dať zúbky múdrosti vytiahnuť, kým nerobia veľké problémy.Lebo ak tam je už zápal, aj trhanie je bolestivé.

Funculy, sama so sebou som sa stavila, že vydržím do piatku 😀
Ináč, ja vždy kupujem balenie 2v1, s najnižšou citlivosťou.Tuším to je RapidClear.Aj to takto vychádza lacnejšie. A predtým som si z netu objednala ovu testy, 20ks,+2tehu testy zdarma, to všetko za 16 eur.

Ináč, snažím sa testy každý mesiac kupovať v inej lekárni 😀..aby som nevyzerala ako cvok..

iplusr
22. jún 2009

minewka, ja kupujem testy v poundlande. tiez dopredu. 2 v 1. 😉
dindulka ja som dnes 40 dc a beriem to uz tak, ze nemeska, ze proste jedna mrcha zabudla prist a cakam uz dalsiu. nemam ziadne bolesti, ziadny podozrivy vytok ani nic, tak to budu asi len tie stresy v praci.

jamar
23. jún 2009

ahojte, tak som dnes absolvovala odber krvi ale neviem kedy budu vysledky pretoze v laboratoriu im chybaju nejake sety na vyhodnocovanie HCG takze mozno az v piatok budu. Ale zajtra okolo 15tej idem na sono. Dufam, ze uz uvidim malu fazulku a bude v poriadku.

reivka
23. jún 2009

ahojteee vdaka za privítanie, my snažilkujeme od apríla lenže zatial o ničom 😒

reivka
23. jún 2009

dávno som tu nevidela flyangel je v pohode?

sonike
23. jún 2009

Ahojte,tak sa k vám hlásim aj ja,plánujeme začať so snažilkovaním tento víkend.Tak uvidím,ako sa zadarí. 🙂

iplusr
23. jún 2009

reivuska, od aprila je este kratka doba. neboj. s prvymi dvoma detickami to bolo ako? dlho ste snazilkovali, ci ste ani nesmazilkovali? ako si poznala, ze si tehu? ake si mala priznaky.

sonike - vitaj. a uzi si tento vikend 😉

jamar, uz sa tesime na prve foto.

reivka
23. jún 2009

jaaaaj kolko otázok, no pri prvom som otehu po pol roku a pri druhom po na 9.mesiac snaženia ale to bolo také pozvolné, nič nasilu ani velké snaženie, no a ja poznam že som tehu, lebo hned začnem tyčkovať, tak vieme hned že som tehu a potom pekne každý deň grckam 😝

minewka
23. jún 2009

čauko holky...

Ja zatiaľ úspešne zvádzam boj s tehu testami... 🙂

včera som našla fakt pekné články o BT a tak...na http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
V pravej časti je pokračovanie článkov...Sú to celkom zaujímavé veci...

tea333
23. jún 2009

Ahoj dievcata, mozem sa pridat?
My sa este len chystame snazit,aj ked nevieme kedy presne,ale uz teraz sa na to tesim🙂
som tu na koniku nova a prisla som si zistit vsetko co mi moze pomoct🙂

iplusr
23. jún 2009

tea vitaj. tu si spravne. ak si este nezacala papat kyselinu listovu, tak bez do lekarne 😉 . vraj pomaha caj s alchemilky. samozrejme zdrava strava, pit vela tekutim a cvicit - hlavne cviky na posilnenie panvoveho dna. ale mozno nic z toho nebudes potrebovat a si jedna z tych, na ktore staci hodit chlapove trenky. 😀

sonike
23. jún 2009

Ahoj tea333,tak si môžeme vymienať skúsenosti,aj my sa ešte len chystáme snažiť.
Dievčatá zlaté, uvítam každú vašu radu. 😀

sonike
23. jún 2009

Kočky,vždy keď mám plodné dni,mám migrénu jak sviňa,je tu ešte niekto s takým problémom?A v poslednej dobe vždy keď príde mrcha,tak ma bolí brucho,že ma ide šlak trafiť.
A to som bola vždy bez bolestí.Niekde som čítala,že keď je žena v čase najlepšom na otehotnenie/že biologickým hodinám idú ručičky odletieť/,tak jedným z príznakov že je už čas na bábo,sú aj bolesti pri menštruácii.Čo si o tom myslíte??? 😲

jaruska8
23. jún 2009

Ahoj Sonike, kamaratku napriklad boleli strasne prsia, uz sa aj chuda bala, ze co by to mohlo byt. :( Bola aj na sone, nastastie nic, no a doktorka jej povedala, ze je na ,,vrchole" plodnosti, ze to prsne zlazy tak davaju na vedomie, ze ,,je uz najvyssi cas", no a na prvy sup sa im to s manzelom podarilo. 🙂))))) Mala pred 31. 🙂) A okrem toho, jej byva pri ovu strasne zle, boli ju podbrusko. Uz ma dve male deticky a dve na prvy sup, stastny to clovek. 🙂))))

pehinka
23. jún 2009

ahojte babulky, no fiiiha, ako sa na to tu rozrastlo...super..
a aj dve nadejne mamicky, tak nech to vsetko dobre klapne a lekar to na isto potvrdi, drzim palceky,aj ked to je uz podla mna ista vec... 😉 🙂 😉
ja som stale este v stadiu, ze zacneme skusat, no nechavame to na ten august, aj ked podla toho, co clovek cita alebo pocuje od znamych, je to fuska mrnuska urobit... 😉 tak mozno aj skor zacneme, no drahy to chce ako darcek k svadobnej ceste... 😀
ja beriem druhy mesiac calibrum baby plan a odporucam aj pre ostatne buduce snazilky, su to nakombinovane vitaminky, ktore su pre nas dobre..tak hadam aj pomozu...

pehinka
23. jún 2009

a este ma tak napadlo, lebo aj dost kamosiek a znamych mi to hovorilo, ze tiez sa testovali, skumali, zapisovali teplotu atd a v mesiaci, ked to prestali, kaslali na to, tak sa im podarilo...
a kolegynka zas ma taku metodu a vraj je osvedcena, ona + 3 jej kamosky otehotneli po dlhych mesiacoch pokusov...a ako? proste jeden cely mesiac sa absolutne nemilovat, nic...len dotyky, ziaden sex a na druhy mesiac naplno a vraj vsetky tri ostali v tom mesiaci hned v tom...tak mozno to stoji za pokus... 😉

fazulka1512
23. jún 2009

ahojte snazilka.tak ako tu citam tak sme na jednej lodi, dobry pocit ked clovek nieje sam.

pehinka- ja som mala tiez na plane ze od augusta, ale ideme na to uz tento mesiac aby si telo zvyklo, ze bude prijimat nieco nove,nepatrim k tym co len manzelove trenky vidia a uz su tehu, ani k tym co si meraju teplotu, mam tu vyhodu ze ked ovulujem tak ma bolia vajecniky, tak viem kedy na to, ak sa dobre poznam svoje telo, tak ovulka do 2 dni by mala dorazit a a potom hor sa do prace

pehinka
23. jún 2009

tak fazulka drzim palce...nech to vyjde na prvz sup... 😉
ja tiez neplanujem merat si teplotu, tiez viem kedy mam ovulu, no ved uvidime, nebudem predbiehat este udalosti...

fazulka1512
23. jún 2009

my sme sa uz pokusali v marci, 2 tyzdne mi meskal menzes, test negativny, v krvi nic nebolo, doktor mi povedal ze som asi velmi chcela a psychika dala zabrat, tak preto meskali, od vtedy pauza na zotavenie a teraz oddznova, tak uvidime, ale myslim si ze zasa na to budem mysliet, lebo verim tomu, ze kazda z nas caka ze bude tehu a to cakanie je najhorsie

pehinka
23. jún 2009

jasne, myslienkam sa clovek urcite neubrani, to sa ani neda na to nemysliet, ved ja uz teraz rozmyslam, ze ake to bude, ked budem tehotna a to sme este nezacali... 😉
inak baby, mam taku prakticku otazku, planujete, ked zostanete tehotne pracovat?
mna to moc nelaka, lebo mam dost vycerpavajucu robotu, hlavne psychicky a mam uz teraz dost, chcela by som to obdobie stravit v klude, hlavne aby sa nic zle malemu alebo malej nestalo a bolo v klude aj ono...

fazulka1512
23. jún 2009

ja neplanujem, chcem ist na rizikove, aj ked dufam ze ho mat nebudem, a uz som si zacala platit aj v socialnej poistovni aby som mohla mat vyssiu matersku,aj ty si uz platis

jaruska8
23. jún 2009

No, s tou materskou... Ja sa najviac bojim chripkoveho obdobia v skole, aspon tie prve tri mesiace, tak ale naplanovat sa to neda, to budem riešit, ked to bude. A po platenie v poistovni, tiez som nad tym uvazovala, ale ostalo len pri uvazovani. 🙂))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre