Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

angelds
3. mar 2010

Krásny deň 🙂

kaktusik007
3. mar 2010

ahojte 🙂
fun: tak toto je nadejneee.... pfuj, pfuj, pfuj... drzime vsetky styri pasticky co teraz mame kedze sme este stale 2v1 🙂

no, duch nie je ziadna vyhra sice, ale ked si uvedomis, ze ja som mala prvy test nadherne biely cisty negativny... a t uz ondrejko v brusku bol, len... nechcel dat o sebe este vediet 😀

inak nam sa problemiky uz vyhybaju, musim zaklopat... ako mavam bolesti, asi sa mi krcok skratil opat o nieco, ale to uz neriesim, ved som uz v 36tt, takze... keby sa aj Ondrejko narodil skor, je to relativne v pohode.... ale mam citak ze este nejaky ten tyzden vydrzi, ono sme spravili dohodu, ze skor ako 22. na tento svet este nepride 😀 tak uvidim ze ci poslucha... aspon teraz by este mohol, kym je v brusku, nie??? 😀 😀 😀

funlucy
3. mar 2010

kaktusik,tak to si ma potešila s Ondrejkom,dnes dvojnásobne,ďakujem 🙂 Angelds,niečo som pozerala,áno,vyzeráte byť dobrá parta,hlavne si to užívate na spoločných akciách.Páší sa mi tá tvoja profilová fotka,pripomínaš mi na nej Audrey Tautou-hrala naposledy vo filme Coco Chanel takže veľká kočka 🙂

wodanka
3. mar 2010

ahojte holky... vidim, ze ste sa opat rozpisali v tejto teme a to ma tesi 🙂
davno som sem neprispela, nie zeby nebolo cim, ale nejdem sa na nic vyhovarat.... my sme po prvom neuspesnom pokuse IVF (ICSI), zostalo nam len jedno vajicko a to sa neujalo ☹ ale to uz bolo daaavno, teda aspon mne sa tak zda... teraz mame trojmesacnu pauzu a cakaju nas nejake vysetrenie a podla toho ako dopadnu, pojdeme na dalsi pokus... preto sa chcem pripojit k minewka s tym, ze ak sa Vam nedari, je lepsie ist na nejake to vysetrenie a usetrit si mesiace sklamani, kedy mrcha opat dorazi... ale pevne verim, ze Vas pripad to uz nebude, a ze si vsetky coskoro najdete //... 😉 pekny vecer

minewka
3. mar 2010

Ahooojte...

Fun, ja hlboko obdivujem tvoju trpezlivosť, ja by som asi mala za sebou 10ty test 😀..joooj...držím palce...

Iplu, no hej, to čakanie sa furt zdá byť nekonečné, ja čakám ovulku a potom rýchlo mrchu, nech môžem ísť do centra....

Wodanka, nazdar, my to tu tak narušujeme, s tými našimi ICSI..🙂 ..ináč, som si čítala, že prvé bolo neúspešné, ale tak predsa len bolo prvé, veríííííím, že sa nám to podarí....možno budeme najbližšie po ICSI obe..🙂

Som radááááá...že tu to trochu ožilo... 😵

iplusr
3. mar 2010

jeee, tu to naozaj nejako ozilo
wodanka, IVF neuspesne? to je skoda. ale verim, ze coskoro sa to podari 😵
minewka, tak vy ste uz pevne rozhodnuti, ze to idete takto riesit? nam to bude asi trvat dlhsie. ja som strasne nerozhodny clovek. tyzden mi trvalo, kym sme sa dostali na recepciu k lekarovi 😅 , nejdem ani pisat, kolko bude zase trvat, kym sa dostaneme k nejakym vysledkom a keby sa ziztilo, ze nieco nie je v poriadku, tak asi budem este nejaky ten cas len tak zufat, kym sa zase niekde dostaneme. 😅
s tym testovanim by som na tom bola podobne ako minewka. tiez by som uz 10 razy testovala
kaktusik, ondrejko je super meno. my ho mame v uzsom vybere (martin, ondrej, matus)

funlucy
4. mar 2010

baby,no chcela som počkať s testovaním do nedele,ak by nedošla mrcha,ale nevydržala som po prečítaní vašich príspevkov 😀 a tak som minula ten 1 test čo mám doma,aby som zase ostala z toho zmätená 😅 zase duch,no veď sa pozrite,dávám do albumu,či tam niečo vidíte,ja som na prášky,trasiem sa z toho...

sabiatko
4. mar 2010

caves fun 🙂 kukla som si ten test a mne sa to nezda ako duch, ale ako slaba ciarka 🙂 ked to je vidiet na fotke, tak to je podla mna uz jasna ciarka... takze sa tesiiiim 😵 ono to hcg stupa tusim kazde 2 alebo 3 dni, tak preto ten rozdiel s predchadzajucim testom neni este vidiet, ale skus zajtra alebo v sobotu rano, to by uz malo byt uplne jasne. a hlavne klidek, tehotne zeny sa nemaju stresovat 😉 🙂

iplusr
4. mar 2010

jeeezis, funlucy. to je super. je tam. gratulujem. konecne sa to tu zase trochu pohlo a snad aj my ostatne nestastnice ta buteme nasledovat 😉
ja som si kupila ovu testy. tak idem sledovat, co mi povedia. a zase som zacala sledovat bt. mm dostal zinok a ja pijem alchemilku a mam aj kyselinu listovu.

funlucy
4. mar 2010

bože baby,som z toho fakt v šoku-dúfam,že to je naozaj čiarka,ktorá bude silnieť 🙂 Testnem ešte v nedeľu.Držte mi palce-bojím sa.Chcem sa už tešiť,ale je to také krehké 😵

rush
4. mar 2010

fun / podla mna to tiez nie je duch...ale slaba ciarka 😉 joj bodaj by vam to vyslo...vsetkym vam velmi drzim palceky a tehulkam hladky a bezproblemovy porod zelam...my sa mame fajne...chlapcek nam krasne pribera a rastie...mal akurat 3mesiace a uz kupujeme niektore oblecka ze 6/9mesiacov 😕 riadny kus chlapa to bude 😵

este raz vas pozdravujem a pfuj/pfuj/pfuj

minewka
4. mar 2010

WOW, Fun, to celkom isto nie je duch...ty si tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

kaktusik007
5. mar 2010

fun: ehm... obavam sa, ze je to tam 😀 😀 😀

ak chces mat istotu, kup identicky test, a testni zajtra rano.... na 99,9% si myslim, ze ta ciarocka bude silnejsia.... no a to je potom uz fakt jasny signal ze nie je o com pochybovat 😵

si pozri moj album, ako postupne kazde dva dni tie ciarky silneli.... aj ked prve dve boli brutal slabunke, a to este nehovorim o tom prvom teste, ktory bol negativny 😉 - aj ked ano, fotila som ich neskor, takze ten treti vyzera ze je ciarka dost silna, ale v skutocnosti to bolo slabunke.... na to, aby som tomu verila, ze je to tak 😅

matulik284
5. mar 2010

fun to je super spravicka...ja tam tiez vidim slabu ciarku...to je uplne uzasne, velmi sa tesim 🙂 😉

iplu, minewka vam tiez prajem, aby to vyslo...a ja verim ze to vyjde 🙂

kaktusik tebe sa to uz fakt krati...a kedy sa ti zacal krcok skracovat? ja som v 23 tt a vcera ma lekar dost vystrasil, ze mam nejak 3,5 cm a v tomto obdobi by mal byt 5cm. poslal ma aj do nemocnice, ale primar ma poslal domov, ze je to este dost vysoko, tak neviem, som z toho akasi zmatena a bojim sa aby sa to nezhorsilo ☹

sabiatko
5. mar 2010

mati, co ta doki strasi?? ja som mala krcok 2.5 cm pocas celeho tehotenstva, akurat posledne 2 tyzdne sa skratil na 2 cm. a doki to nikdy nekomentoval, som si to len precitala v sprave.

inak baby, v stredu budem mat vyvolavany porod 😅 vsetci lekari a sestricky ma strasia, ze nemam cestovat z miskolca do kosic, ked mi rupne voda, tak som sa dohodla s jednou doktorkou, ze mi ho vyvola. bude zalezat aj od nalezu z toho dna z monitoru a vysetrenia, ale povedala mi, ze tam v stredu ostavam. tak sa aj tesim, aj bojim, ale po tychto vsetkych tehotenskych bolestiach to uz chcem mat naozaj za sebou.

angelds
5. mar 2010

ahoj funlucy, tak aj ja to vidím na tej fotke nádejne 🙂

tak som zvedavá 🙂

krásny deň aj ostatným mamičkám a čakateľkám 🙂

matulik284
5. mar 2010

sabiatko tak to som rada...lebo ja sa v tom nevyznam...v knizke mam napisane ze C 1,5 - 2cm...tak neviem co to znamena

sabiatko
5. mar 2010

mati, to bude asi CS (cervix skore), to poukazuje na skracovanie cipku, tak sa ti zrejme o nieco skratil. ale ak ho mas stale 3.5 cm, tak to by malo byt v pohode. najlepsi je na to oddych v posteli a nedvihat tazke veci. no ale v praxi troska tazko realizovatelne. ty si na PN-ke, ci stale ucis?

matulik284
5. mar 2010

no dufam, ze to bude v pohode...kazal mi vela lezat a fyzicky sa nenamahat...ja som uz od zaciatku tehu na PN kvoli predoslemu mimotehu.

funlucy
5. mar 2010

babuľky,ďakujem vám,ste zlaté- dnes vás len v krátkosti pozdravím,odchádzame na víkend k našim-majú zajtra zabíjačku 😖
Sabiatko,tak v stredu ti všetky držíme palce,ja som normálne dojatá,budeš konečne svojho Adamka držať v náručí 😵
Matulik,neboj sa doktori budú dávať na teba určite pozor a všetko dopadne dobre,inak ani nemôže.Angelds,ty si ako na tom?
pekný víkend všetkým,držte sa 🙂

iplusr
5. mar 2010

fun, zabijacka 😖 😝 , tam by ma asi nedostali. bravcove nemozem ani citit. drz sa.
a verim, ze si to tu konecne posunula dalej a ze vsetky zatial neuspesna snazilky budu mat coskoro // 😵
sabi, tak uz v stredu budes mat adamka pri sebe? budem na teba mysliet. 😉
matulik, co ti doktori tak strasia. ale dobre, ze si na pn, aspon mozte oddychovat a mate klud.
ja som dnes bola znovu na klinike bola tam ina sestricka, ovela prijemnejsia a vybavila som nam skorsi termin u lekara na 15. marca.

flyangel
autor
5. mar 2010

Ahoojtee...jeeej fun...to je jasny pozitivny testik...len pekne testuj dalej..a tesim sa ako budu ciarky silniet 😀 😀 sa tesim spolu s tebou ako by som bola tehu ja...juuj aku mam radost...matu pekne oddychuj...sabiatko tebe sa to uz blizi drz sa moja ak by to na teba prislo... 🙂 🙂

matulik284
6. mar 2010

ahojte kocky 🙂
tak ja pekne oddychujem, uvidime o 2 tyzdne ako to bude vyzerat vtedy idem na kontrolu.
fun tak peknu zbijacku 😉
sabiatko tak nech ti to vsetko dobre dopadne...drzkaj sa 🙂

sabiatko
7. mar 2010

dik baby, ze na mna myslite 🙂 dufam, ze tam nenarobim vela kriku... s dokim som sa naposledy rozpravala o porode a on ze sa pri tom nema kricat, aby zena mala energiu na tlacenie, ale ze aj on ma zazitky s kriciacimi rodickami a ze to sa potom na nich s lekarmi zabavaju... drziaci 😝

fun, dufam, ze si vsetci uzivate zabijacku... teda ocividne az na to prasa 😀 po vikende ocakavame dalsie spravy 😉

tak to je dobre mati, ze si na PN-ke, aspon si oddychnes. ja som tiez cele tehu doma a som rada. zaciatky boli strasne, furt mi bolo zle a ta unava... druhy trimester pohoda lesna, no a treti zasa horor, vsetko ma boli.

ostatne kocky, drzte sa. fun nam to tu nastartovala, tak verim, ze sa coskoro pridate vsetky, sa strasne tesim na nove pozitivne testy... dufam, ze uz coskoro 😵

funlucy
7. mar 2010

ahojte-tak a máme po víkende 😠 zabíjačka dopadla dobre,bola sranda,našťastie prasa nebolo až také veľké,takže sme mali rýchlo hotovo-aj upratané bolo už o 17hod.No a mama zahlodila,že v júli už budú musieť zabiť ďaľšie a medzitým kúpiť 2 malé 😀 tak doma sú s ňou len chlapi a tí furt len mäso by vyžierali...
Dnes som ráno robila ďaľší test a ten už ukázal jasné // tak žeby predsa? 😵
Foto pridám zajtra,lebo už som v robote a nestíhala som..
Bože baby,ja začnem zachvíľu zo všetkého čo nás čaká chaosiť-keď si len pomyslím...ááách,ale to budem na vás vybaľovať postupne 🙂
Sabiatko,kamoška rodila v novembri a hovorila,že najviac tam vrieskali cigánky,ale to že bolo hotové teátro,čo oni predvádzali,takže verím,že ty sa do takých výšok nedostaneš 😀 a tie mená-Chuan Carlos,Esmeradla...všetky postavy z telenoviel.
Držím palce,nech to máš rýchlo za sebou a prídeš nám čím skôr ukázať Adamka. 🙂

angelds
7. mar 2010

funlucy GRATULUJEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉
tak si prosim tie virusiky 🙂

minewka
7. mar 2010

Fuun...jasné, že je to jasné.. 🙂 GRATULUJEM!

kaktusik007
8. mar 2010

fun: je to tam!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

pridavam sa ku gratulaciam 😵

matulik, len pekne oddychuj a lez, si v moc nizkom tt na to, aby sa babatko pytalo von... ale ked si ta nenechali v nemocke, tak je dobre, ono... neviem ako ty, ale ja verim tym nasim lekarom tu ze vedia co robia 😉 ono co nam ine ostava, ze ano... 😒 ale neboj, pohoda lesna 😉

sabiatko - to robia lekari vsade... ved aj my sa rozpravame s kolegynami o nejakych pripadoch, co sa vymykaju beznemu priemeru, je to klasika... 🙂 a s tym tlacenim a kricanim ma pravdu!!! aj ked...lahko sa mi o tom este rozprava, ze ano 😀 😀 😀

angelds, fly, minewka, iplusr, wodanka - pfuj pfuj pfuj 🙂

ibamy2
8. mar 2010

ahojte,

to je nadhera 😵 tak nam pribudla nova tehulka - funlucy, veeeeelka gratulacia!!!! 😵

verim, ze funlucy je prva a teraz sa to vsetko krasne rozbehne a co nevidiet budete vsetky pisat a ukazovat nam pozitivne testiky!!!

kaktusik, sabiatko - prajem vam co najjednoduchsi, najrychlejsi, co najmenej bolestivy porod a hlavne nadherne zdravucke babatka 😉 ani sa nenazdate a babatenka budete konecne drzat v naruci... tak nech vam to vsetko dobre dopadne 🙂 . s tym kricanim je to naozaj tak. ja, pocas cakania na moj porod, som si vo vedlajsej miestnosti vypocula 4 porody, kde rodicky kricali... lekarka im vzdy povedala, nech nekricia, ze potom nebudu vladat tlacit dostatocne silno... z mojej vlastnej skusenosti mozem povedat, ze komplet cely porod - od 1. fazy az po zasitie 😝 - sa da prezit bez kricania...

matulik - veru, veru, oddychuj, pohladkaj brusko a povedz vasej babike, ze to spolu ako 2v1 krasne dotiahnete do 40tt 🙂

matulik284
8. mar 2010

ahojte 🙂

fun tak ti si tehulka...to je uzasneeeeeeeeeee 🙂 😉 gratulujem !!!!

sabiatko mne tiez prvy trimester bolo strasne zle, stale migrena a vracanie....teraz je to fakt taka pohodicka, ale uz zacinam citit nepohodlie pri spanku a pri sedeni mi malicka tlaci na rebra 🙂 ale nevadi nejako to spolu musime vydrzat este necele 4 mesiace

kaktusik ved aj ja verim tomu, ze lekari vedia co robia...len ten moj gynekolog je uz skoro ako moj otec a po tom vsetkom cim som uz presla tak sa o mna boji a nechce nic riskovat takze to vsetko berie inak ako ostatni doktori..ale aspon ma bude castejsie sledovat a jemu fakt doverujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre