Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

funlucy
1. dec 2009

ahojte baby,ako sa mávate?Ja mám dnes narodeniny 😀 ale "užívám" si ich od rána v robote,oslavy sa dočkám až v sobotu,už sa teším,mama mi dala urobiť u cukrárky nejakú mňamky tortu,mám pozvaných pár priateľov,tak dúfam,že sa s nimi opäť nasmejem až budem mať kŕče v bruchu 😀
Dnes porodila aj moja kolegyňa tak sa vytešujem dvojnásobne,ďaľší malý strelec je na svete.
Mňa bolia dosť prsia,tak uvidíme čo z toho bude-nebude,v každom prípade sa nebezpečne blížím k dátumu najvhodnejšieho počatia podľa výpočtu 😵

minewka
1. dec 2009

Ahoj kočky...ja Vás pravidelne čítam, som v čakaní na mrch, v piatok by tu mala byť...MM je vitamíny, snažíme sa ďalej, tak uvidíme.. 🙂

BBoože..ja mám takú chuť na čokolááádku... 😀

flyangel
autor
1. dec 2009

jeeeej kaktusik vyhrala som 😀 😀 ja som este nikdy nic inac nevyhrala 😀 😀 mastu taaak to ta maly dost potrapil..ale je super ze vam robi radost...aj ked sa nerad kupká 😉iplu a jak bolo v Parizi aj ja by som tam rada zasla...oplati sa tam ist?Funlucy taaak ti srdecne blahozelam a zelam vela lasocky zdravicka stasticka a tiez aby sa vam coskoro zadarilo male bejby 😀 😀 😀 min tak drzim palceky...bolo by super keby ta mrcha nechcela dojst.

iplusr
1. dec 2009

funlucy, vsetko naj k narodeninam. co vsetko je na tom jonasovom vypocte? dni snazilkovania, riziko choreho dietatka, chlapec-dievca ...?
min, tak mozno v piatok naozaj nepride. inac na cokolade som ja asi zavisla. jedla by som ju kazdy den. a potom aj tak vyzeram - tvar mam zase ako pubertak.
fly, pariz bol super. jasnacka, ze sa oplati. aj ked nam pocasie moc neprialo - stale bolo zatiahnute a sem-tam prsalo, aj tak to stalo za to.

mimuska77
1. dec 2009

caute baby tak aj ja sa pridávam,tiež mám výpočty od Jonáša a mám tam plodné dni,či to bude chlapec,alebo dievča a či bude pôrod v noci,alebo cez deň,len mne tie výpočty končia 31.12.2009 a nejako nevyšli,aspoň zatiaľ.... 🙂

sabiatko
2. dec 2009

ahojte 🙂
tak oneskorene, ale predsa... fun, vsetko najlepsie 😵
no k zavislosti na cokolade sa aj ja priznavam 😅 boli casy, ked som si dopriala aj 2 za sebou, ale nastastie je to uz prec, ja som po tom byvala taka dost naladova. este aj tym salonkam na stromceku som uz 3 dni odolala 😎 trocha sa bojim jest sladke kvoli malemu, moja svokra mala cukrovku, tak nechcem zvysokvat riziko, ze to bude mat aj adamko. ale po porode... to si doprajem trosku 😝
ja som dneska tak na pol vyspata, kedze si maly do mna zacal o tristvrte na 4 rano kopat a prestal az po hodine. to som dalsie 2 hodky nezaspala, tak dneska poobede si este trochu pospim.
vitaj mimuska 🙂 to ti ten jonas napisal aj kedy budes rodit? sranda. netrap sa vypoctami, ono sa to podari aj bez nich. ako dlho sa snazite?

angelds
2. dec 2009

fun vsetko naj

krasny den vsetkým

mastulka
2. dec 2009

iplusr... nezufaj, urcite sa minimalne raz dockas, strasne ti drzim palce a aj ostatnym babulkam... uz som pridala par fotiek do albumu 😉 tie prve tyzdne co sme prisli s malym domov stali za to, ani jest sme nestihali, lebo sme nevedeli co skor, ci dospavat alebo sa starat o domacnost, jest... ale uz sa to utriaslo a uz to v pohode stihame...
ani neviem ci uz tu ibamy pisala, ze ona to uz ma tiez za sebou, mala Sandruska uz bude mat coskoro 2tyzdne a my s Lukinom mame dnes mesiac, ani sa mi nechce verit, ze to tak rychlo ide...

tak sa tu drzte a obcas sem nakuknem ako sa mate a co mate nove 😉

funlucy
2. dec 2009

ahojte,ďakujem za milé gratulácie 🙂 mastulka,váš malý je úúúúúplne nádherný-ako zvládaš ten nápor lásky? 😀 veď to ho musíš od rána do večera pusinkovať a mojkať aký je roztomilý-joooooj už aby sme aj my mali také zlatíčka.
Mimuska a vy ste sa snažili v tie dni ako vám Jonáš určil ako najvhodnejšie na počatie?A to za celý rok nič? 😕
Rush už tu dlhšie nebola-jej sa to tiež blíží,tak dúfam,že všetko dopadne OK.
Pozdravujeme tiež Ibamy s malou 🙂

minewka
2. dec 2009

Fun...najprv tebe všetko naj 🙂

Mastu - drobec je krááááásny 🙂))

No mne dnes, 11DPO vyšiel slabulinko pozitívny tehu test, ale tých duchov už bolo, že?
Tak hádam bude zajtra tmavší...

Ale by to bolo fakt krásne, keby sa nám to podarilo po tak katastrofálnom spermiograme 😀 😝

funlucy
2. dec 2009

Minewka,duchov veru bolo,ale prečo by to nemohlo tentokrát vyjsť? 😵 Ja verím,že ÁNO,a že sa k tebe čoskoro pripojíme viaceré.
Daj vedieť zajtra,hlavne sa testni ráno-držím palce.

minewka
2. dec 2009

Fun...no asi pre to, že ich bolo toĺko ... hihihihi.. ale bola by to paráááááda, keby sa zadarilo po tak zlom spermiograme.. 😀

Viete, čo sa mi stalo? Mi kvapol med z chleba na klávesnicu...na SHIFT..už to tu pol hodinu čistím a furt sa to lepí, kua... 😀

iplusr
2. dec 2009

mimuska, vy uz snazilkujete vyse roka? a podla jonasa nic? a nema tem jonas nejaku zaruku? a boli ste uz aj u lekara na nejakych testoch.
sabi, takze si s malym uzivas 😵 , ale aj tak to musi byt super pocit.
mastulka, drobec je krasny, o ibamy sme nevedeli. aj sa mi zdalo podozrive, ze sa tu uz neukazuje.
minewka, tam podla mna nebude problem so spermiami. nieco tam vzdy muselo byt, ked su na teste duchovia. ale tento krat by uz tie ciarky mohli len silniet a silniet.

jaruska8
3. dec 2009

Ahojte baby, tak som dnes bola u dokyho, všetko OK, srdiečko bije, upresnili sme dátum počatia a tým aj pôrodu, sa nám to posunulo o týždeň, aj som si podľa ovulácie myslela, že som otehotnela neskôr a potvrdilo sa to. 🙂 Takže som v 9tt+1 a nie 10tt+1. Aj foto mám, ale len v mobile, tak to bohužiaľ neviem dať do compu. 😉

chymenitta33
3. dec 2009

Ahojte🙂

Chcem sa spýtať či sa môžem pridať?
My snažilkujeme už 8 mesiacov, nebaví ma chodiť stále do nových tem snažiliek posúvajucich mesiac za mesiacom, našla som toto tak dufam, že Vám to nevadí ak sa sem pridružím? 😉

iplusr
3. dec 2009

chymenitta, vitaj medzi stastnymi snazilkami a buducimi tehulkami. pozeram,ze ty uz jedneho fesaka mas. vyzera to byt riadny betar 😉. pri davidkovi ste sa tiez dlhsie snazili, alebo to bolo na prvy sup?
my snazilkujeme uz 11 mesiacov.
jaruska, to je super, ze je vsetko ok. a ked sa bude dat, pridaj foto.

chymenitta33
4. dec 2009

Dobré ránko🙂

Iplu- Dakujem, no hej je to výmyselník, no na Dejviho vyše roka, aj to sa lekári čuduju že to bol malý zázrak, ale niekdy neviem a ja nechcem aby bol David sám, jedináčik. Teraz sa už 8 mesiacov a ja dufam, že sa to ešte podarí🙂
A odkial si presne zo zahraničia?

sabiatko
4. dec 2009

vitaj chymenitta, kludne sa pridruz 🙂 pozeram, ze sa ti davidko narodil skoro v rovnaky den, ako my ocakavame adamka 🙂 ti prajem, nech sa vam to podari este tento rok. z vlastnej skusenosti viem, ze neni moc dobre byt jedinacikom... je to trocha nuda 😝

ostatne baby, ako sa mame? ja budem mat taky zaberak v nedelu, bo mikulas, sladkosti a v pondelok na glukozovy test, dufam, ze to moc neovplyvni 😝

angelds
4. dec 2009

ahojky babulky ibamy gratulujeme a krasny den Vam prajem

angelds
4. dec 2009

vitaj Chymenitta33

angelds
4. dec 2009

mastulka krasny malicky tak vela zdravia tebe aj malickemu 🙂

minewka
4. dec 2009

Čaute baby, myslím, že tehu nie som, palička netmavne, sklamanie opäť veľké, už len čakám na mrchu...
Asi sa budem musieť zmieriť s tým, že pôjdeme do CARu...

iplusr
4. dec 2009

chymenita, sme vyse 2 rokov v londyne, ale snad uz nie dlho. doma je doma.
a neboj, ked sa podaril jeden zazrak, podari sa aj druhy 😉

sabiatko, podla mna to glukozovy test neovplyvni. sleduje sa tam spalovanie cukrov v kratke dobe a nie dlhodobo.

minewka, este nezufaj, nadej zomiera posledna...

minewka
4. dec 2009

Jááj..Iplu...šak to, že nádej stále je.. 😀

ináč, Chymenita čau 🙂

Sabi, ja si myslím to isté, čo Iplu... 😉

iplusr
4. dec 2009

min, ale to nechapem, ako to, ze si mala tolko duchov a doteraz nic 😕
a kedy nema prist mrcha?

minewka
4. dec 2009

iplu, dnes, ale neviem naisto, nemerala som BT

flyangel
autor
5. dec 2009

ahoojte...minewka moja tak to by bolo super keby sa prave zadarilo potom co vam povedali spermio nie je velmi dobre...aspon ani tvoj mm by sa nemusel trapit kvoli tomu...inac ako sa mi mate?

sabiatko
5. dec 2009

cavte, cavte 🙂

minewka a kedyze sa ma mrcha dostavit? no kym tu nie je, tak stale verime, ze sa to podari, som rada, ze si stale nad vecou, hoci je to isto tazke.

iplusr, 2 roky v londyne? to je dost dlho. ja som sa po 10 mesiacoch zbalila a sla domov. tak furt snivam o slovensku... dufam a verim, ze do roka sa vratime 😵

tak som sa docitala, ze den pred tym glukozovym testom sa nema jest sladke... jak naschval na mikulasa 😀 ale tak teoreticky ked za den pokladame 24 hodin a test mi budu robit asi o 8 rano, tak to mozem vsetky sladkosti pojest do zajtra do 8 rana a stale som v limite 😀

ibamy2
5. dec 2009

ahojte, babiky 🙂

tak sa hlasim ako mamina 🙂 Sanrduska sa nam narodila 18.11. o 04:00... je to nase slniecko, je nadherna, mame ju teraz namiesto televizora 😀 ... hodila som do albumu zatial iba jednu fotosku, neskor pridam viac...

kocky, vsetkym vam dakujeme za gratulacie.. tehuvirusiky na vas uz poplut nemozem, tak vam teda kazdej jednej prajem, aby ste taketo batozteky mali vo svojich rukach co najskor aj vy...

iplusr
5. dec 2009

min, tak ako? mrcha, alebo silnejsia ciarka? uz by sa to konecne mohlo podarit.
sabi, nas tu drzi asi len moja robota, taku na svk mat urcite nebudem.
ibamy, gratulujem, sandruska je krasna. ja telku moc nemusim, ale na takuto nadheru by som sa vedela pozerat dlllho, dlho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre