Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

iplusr
3. júl 2009

fun, aj ja som myslela, ze sa uz pridas k tehulkam. skoda. ale aspon ze dosla mrcha, ked uz nie tie //
no, s tymi znameniami - tak to bude tazke, ak deti budu v tom znameni ako ja - baran. sestra je tiez baran a poviem vam, nebolo to lahke.

iplusr
3. júl 2009

minewka, to co bolo t tym testom dnes rano? to som nepochopila 😕 . ved ti mal ukazat silnejsiu ciarku. no neva, hlavne ze ten druhy bol pozitivny.

flyangel
autor
3. júl 2009

ahoj iplu 🙂

iplusr
3. júl 2009

sef prave odisiel - jeho zeha si nestastne zlomila nohu. nastastie usudil ze nebudeme schopni poslat vsetky vykresy, co sme mali, ale prehodnotil to a budem posielat len nieco. aj tak je toho dost, ale je to aspon realne.

kaktusik, s tou materskou, neoplati sa ti radsej odvadzat si do soc. poistovne len maximalne nemocenske na tu matersku, ako platit svagrovi cele odvody?

iplusr
3. júl 2009

ahoj fly, ako sa mas?

flyangel
autor
3. júl 2009

no celkom fajn... 😉 az nato ze ma bolia krize

iplusr
3. júl 2009

s tym budem mat aj ja urcite problem. vzdy ma bolia cez mrchu.

reivka
3. júl 2009

ahojte 🙂

fly, minewka, ja som taka štastná že ste tehotné, teším sa s vami a gratulujem, držala som vám palce 🙂 😉

flyangel
autor
3. júl 2009

dakujeme reivka...aj ja vam vsetkym drzim silno palceky 😉 iplu ved aj ja budem mat s tym same problemy 🙄

minewka
3. júl 2009

čauko baby..

Fly, ten labák je na Furči v poliklinike východ, tuším...ak som to dobre pochopila, tak tam treba zavolať a objednať sa, čo som nestihla, ale im cinknem hneď v po ráno...myslím, že web je www.medy.sk

Iplu, no prvý test som spravila a bol negatívny....druhý bol pozitívny, ale taká slabá čiarka...A som rozmýšľala, že možno aj pre to, lebo ako mi bolo včera zle, veľmi som zvracala, celý deň som nevedela nič zjesť ani poriadne piť...Večer tá teplota-zobrala som polku paralenu, lebo som sa tu dočítala, že aj tehu baby ho môžu...zabral hneď, no hrozne som sa spotila...asi som bola veľmi dehydrovaná, lebo od rána som vypila asi 1,5 l vody a vôbec som nebola pišať...tak asi telo doplňuje vodu...Ráno, keď som testovala, som ledva dačo vyčurala...Tak či to nebolo pre to..že tá čiarka je slabšia...no fakt neviem...

reivka, zatiaľ sa neteš, aspoň v mojom prípade, veď to ešte nie je na 100% 🙂

ináč Fly, mňa včera boleli kríže nenormáááááálne... 🙂

reivka
3. júl 2009

aaaaaale čo, ved máš pozit. testík 🙂 tak je to a hotovo

minewka
3. júl 2009

Reivkaaaa...no vieš koľko báb už písalo, že malo testy falošne pozitívne??

Aj keď je pravda, že takú čiarku som ešte nemala.. 😀 ... jooj..no život ma pekne učí trpezlivosti... 🙂

ináč fly, neviem, či som ti písala, ale dočítala som sa na nete, že pokiaľ žena berie atb, alebo lieky počas 15 dní od oplodnenia, že sa chyby väčšinou napravia samé...ale bábo odíde... že je to "všetko alebo nič.."...🙂

flyangel
autor
3. júl 2009

no ani u mna sa neteste na 100%...ved nikdy cert nespí 🙄 nuz minewka....ak xces aby ciarka bola silnejsia nesmies vela pit aby sa prilis neriedil moc...preto sa v podstate odporuca testovat rano 😉

reivka
3. júl 2009

no ale falošné testy asi majú iba taký náznak čiarky nie také ako vy 😉

minewka
3. júl 2009

Fly, tak teraz už vôbec nechápem, prečo je tá čiarka slabšia... 😕 ..akože keby to bábo vzdalo, tak by som hneď začala krvácať, či nie?

reivka
3. júl 2009

😕 😕 😕 čoooo? akože slabšia nestraš!

fly ozaj, vidíš ten gynex je asi fakt dobrý aj u teba zaučinkoval, tak ked doberiem kvapky, tak si ho veru kupim, ked vidím že dalšej pomohol 😉

minewka
3. júl 2009

Reivka, včerajšia čiarka bola silnejšia, ako tá dnešná...včera som mala iný test, prúžkový, dnes kazetkový...

no neviem..keď k tomu pridám tú teplotu...mi to celé prišlo ako zúfala obrana môjho organizmu pred tehu.. 😖

reivka
3. júl 2009

dúfam, že vyhralo to správne ale to môže byť len tým, že každý test bol inej značky a hlavne že obidva ukázali //

dzou
3. júl 2009

Tak caute baby uz som aj pisala v inej teme, ale tak sa chcem nejak pridat ku stastnym buducim tehulkam 🙂 snazilkujeme sa prvy mesiac a mrcha mala prist vcera, ale pride asi dnes ☹ no neva sak mame byt stastne a teda ved to bol len prvy pokus tak vsetkym drzim palce buduce tehulky 😀

flyangel
autor
3. júl 2009

Slabšia minewka??pri spontánnom potrate by si mala bolesti a krvacala by si...pri zamlknutom potrate-MA..nie su priznaky ziadne...akurat sa to zisti pri utz..ale snad nic zle to nebude akurat asi bol moc prilis zriedeny a bolo v nom menej hcg...

minewka
3. júl 2009

Fly, ale nie je MA až neskôr?V 2-3 mesiaci?To môže byť takto skoro??

flyangel
autor
3. júl 2009

no moze byt minewka...ze sa z uhniezdeneho vajka postupne stane Anembryomola a mola hydatidosa... vtedy sa robi kyretaz...

minewka
3. júl 2009

No veselé... 😀 ..uvidíme...Hcg v rannom štádiu stúpa cca každých 2,5 dňa. Urobím test aj ráno. Aj tak je najdôležitejšia krv.Do moču sa hcg vylučuje každému inak 🙂

flyangel
autor
3. júl 2009

Ved jasne minewka...ved pozri mna... // sa mi ukazali az teraz--a to uz asi som 5tt+nieco..to neries...ved krv ti vezmu potvrdia tehu a potom sup na sono 🙂

iplusr
3. júl 2009

dzou, vitaj medzi stastnymi snazilkami 😀

ten gynex budem musiet vyskusat aj ja - minimalne na upravenie cyklu

fly, s kyretazou to nestras ani nahodou...

minewka, ta slabsia ciarka bola urcite tym, ze to bol iny test a nebol taky citlivy. hlavne ze tam je a uz tam zostane.

minewka
3. júl 2009

Fly, máš pravdu...teraz som umývala dlážku, a začalo ma bolieť podbruško, tak sa tam žubra možno ešte držíííí... 🙂

ináč, na svojom príklade vidím, že fakt sa oplatí testovať až po vynechaní mrchy...

flyangel
autor
3. júl 2009

no ved urcite az vtedy sa oplati testovat minewka...a obzvlast aj ked dostanete mrchu 😀 😀

flyangel
autor
3. júl 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kde ste?? 🙄

mimomu
3. júl 2009

ahojte,fly a minewka gratulujem,my ostatne tisko zavidime azaroven sa tesime s vami.
fly a co manzel?co na to hovori?

flyangel
autor
3. júl 2009

mimo ahooooj...dakujem.no zo zaciatku trosku v soku a akoby nevdel co robit...ale v podstate sa tesi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre